Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

weewcia//:) siemanko Netta//:) trzymam kciuki! 🌻 plastikowy klosz//:) Witaj :) Napisz więcej o swoich zwierzątkach:) A jak wygląda Twoja świnka? Wiesz, interesują mnie wszystkie zwierzątka, ale do świnek mam jakiś sentyment:) Kulfonik//:) 👄👄 Mam nadzieję, że miło wypoczywasz:) Freedom//:) a Ty gdzie się podziewasz? Tak jak trele morele zapomnialaś o topiku? :):) pozdrawiam resztę zaginionych osób:) i te które wpadają rzadko i te tylko czytające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllo! Dzięki Wszystkim za trzymanie kciuków 🌻 W następny weekend mam wyniki więc się okaże co i jak! Mam nadzieję, że wszystko będzie oki. Lordzik już pojechał do swojego domku:( i kto mi teraz będzie w nocy hałasował? Chyba ta rola przypadnie żółwiom ;) buuuuu Emmi😘 Weewcia😘 Kulfonik😘 i wszyscy pozostali😘 Teraz idę w końcu odsypiać te zarwane nauką nocki! Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) 👄 Kto tu komu spać nie dawał, jak uczył się po nocach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kulfonik//:) miałaś być od poniedziałku? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie!!!! wrocilam...;-) Emmi, Netta🌼 :-D nie powiem, milo bylo...:-P ale od polowy tygodnia...czas jednak wrocic do normalnosci:-) kocur mnie totalnie olewal i nie zalowal!! nawet mnie pobil.....😠 ale widocznie stwierdzil, ze nie wymagam az tak fachowej opieki, zeby ON sie mna zajmowal:-) ale za to w sobote dal taki pokaz akrobacji, ze bylismy w szoku! 14-letni grubas latal po pokoju za opakowaniem po jajku z niespodzianka wypelnionym ryzem. jak rakieta!!!!i froterka w jednym:-D Netta, mam nadzieje, ze wyniki beda zgodnie z Twoimi oczekiwaniami:-) Emmi czy efekty wytezonej nauki sa zgodne z oczekiwaniami?🌼 kurcze, mam strasznie duzo roboty, jeszcze zajrze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuuuuuuuuuuulfooooooooooooooonik👄 jak się cieszę ❤️ Nauka? jaka nauka? :D:D :) Przede mną następne zaliczenia, a te poprzednie poszły dobrze :) dzięki za pamięć:):) Torpeda:) fajnie to brzmi :D:D:D Miłej pracy :) Netta! weewcia!freedom! i reszta !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, nie torpeda tylko rakieta :D i ,,froterka w jednym,, ... co by nie było fajne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sorki ze mnie tyle nie bylo ale wiecie sesja, praca, wszystko to do kupy mi sie zebralo i dodatkowo mialam formatowany dysk :( Dzis mialam akcje ratunkową moich rybek. Jak wymienialm wode to akwarium mi pękło i nie ryzykowałam tam wlewac wody. Musialm szybko wykombinowac nowe bo rybki czekały w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sorki ze mnie tyle nie bylo ale wiecie sesja, praca, wszystko to do kupy mi sie zebralo i dodatkowo mialam formatowany dysk :( Dzis mialam akcje ratunkową moich rybek. Jak wymienialm wode to akwarium mi pękło i nie ryzykowałam tam wlewac wody. Musialm szybko wykombinowac nowe bo rybki czekały w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sorki ze mnie tyle nie bylo ale wiecie sesja, praca, wszystko to do kupy mi sie zebralo i dodatkowo mialam formatowany dysk :( Dzis mialam akcje ratunkową moich rybek. Jak wymienialm wode to akwarium mi pękło i nie ryzykowałam tam wlewac wody. Musialm szybko wykombinowac nowe bo rybki czekały w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sorki ze mnie tyle nie bylo ale wiecie sesja, praca, wszystko to do kupy mi sie zebralo i dodatkowo mialam formatowany dysk :( Dzis mialam akcje ratunkową moich rybek. Jak wymienialm wode to akwarium mi pękło i nie ryzykowałam tam wlewac wody. Musialm szybko wykombinowac nowe bo rybki czekały w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssssssssssss sorki ale namieszalam ciag dalszy opowieści: nie mialam możliwosci kuopic nowego bo nie mialbym go czym przetransportowac. Poszlam do sasiada i okazało sie ze ma na zbyciu akwarium i mnie uratował a raczej uratowal moje rybkl! jak dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi ,... 👄 🌻 Wiesz,....wielu o mnie mówi ,ze kocham bardziej zwierzęta niz ludzi . Zgadzam się z tym w pełni .... jestem wierną miłosniczką psów. Mam wiele ksiazek, albumów, mnóstwo pocztówek powklejanych w wielkie zeszyty - kolekcja z wielu lat .... kiedyś wszystkie rasy znałam - pochodzenie , kilka charakterystycznych cech dla każdej z nich ,... tylko ,ze to było ...kiedyś.... :( ..... nawet zdawałam na weterynarię .... i gdyby ktoś mi powiedział z 15 lat temu ,ze w mym domu nie będzie psa - to bym go wyśmiała ..... niestety :( .......... nie mam .......... zadowalam się króliczkiem (po wielu walkach z męzem) ........ i rybką........ taka moja namiastka obcowania ze zwierzętami ...... ale moze jeszcze kiedyś ........ Pozdrawiam serdecznie , wiele pociechy życzę i niezapomnianych wrażeń oby Wam zwierzaczki dostarczały ,..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi ,... 👄 🌻 Wiesz,....wielu o mnie mówi ,ze kocham bardziej zwierzęta niz ludzi . Zgadzam się z tym w pełni .... jestem wierną miłosniczką psów. Mam wiele ksiazek, albumów, mnóstwo pocztówek powklejanych w wielkie zeszyty - kolekcja z wielu lat .... kiedyś wszystkie rasy znałam - pochodzenie , kilka charakterystycznych cech dla każdej z nich ,... tylko ,ze to było ...kiedyś.... :( ..... nawet zdawałam na weterynarię .... i gdyby ktoś mi powiedział z 15 lat temu ,ze w mym domu nie będzie psa - to bym go wyśmiała ..... niestety :( .......... nie mam .......... zadowalam się króliczkiem (po wielu walkach z męzem) ........ i rybką........ taka moja namiastka obcowania ze zwierzętami ...... ale moze jeszcze kiedyś ........ Pozdrawiam serdecznie , wiele pociechy życzę i niezapomnianych wrażeń oby Wam zwierzaczki dostarczały ,..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Emmi🌻 co do nocki.....to obie strony były poszkodowane, z tym, że ja chyba bardziej;) Kulfonik🌻 fajnie, że już jesteś z Nami. Kociak super, jak to się mówi: stary ale jary;) rozrabiaczek:) Freedom🌻moja koleżanka miała kiedyś olbrzymie akwarium wmontowane w regał. Siedzimy i gadamy sobie a tu nagle jak by nigdy nic trach, akwarium pękło. Na szczęście rybki były dość duże więc łatwiej je było wydostać z tego akwarium niż takie maleństwa, z tym, że do żadnego słoika niestety się nie mieściły i jedyne co nam przyszło do głowy to nalać do wanny wody i tam je umieścić. Woda z akwarium wylewała się strasznie szybko ale sprawna akcja ratunkowa sprawiła, że wszystkie rybki przeżyły:) 😘 miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFF!!! zaraz do domu, nareszcie:-D cos mi sie komputer psuje.....kto to widzial, zeby pracowac na takim zlomie....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moją nore
ukradli z podwórka.rocznego owczarka długowłosego:(beczałam tydzień,już 3 miesiąc szukam i nic.nikt nic nie widział i nie słyszał to jest najgorsze że nie wiem kto to.a piesek był super,sróbka czesto popuszczała popuszczała i szalała szalała szalała!i nikogo nie słuchała tylko mnie.chyba sie porycze zaraz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
dżage-poszłam do schroniska i ją zobaczyłam,owczarek długowłosy śliczna morda i ładne oczy,i ten język co lizał moje ręce przez kraty.wiec pojechałam do domu po kaganiec i smycz i znów do schroniska po nią.kierowniczka słono za nią policzyła150zł,jak ceny psiaków będą tak wysokie to te bidule zostanom na zawsze tam.no ale cóż zgodziłam sie.no i już jest z 3 tydzien,w pierwszym nie chciała jeść,obraźona była ale z dnia na dzien coraz lepiej.teraz je jabłka mandarynki i pomarańcze:) nawet jedno jabłko ukradła ze stołu by całe zjeść:)jest kofana...zna pare sztuczek ktoś ją krótko trzymał bo na widok szczotki skomlała,by ją nie bić,no więc moja dżaga jest u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, a raczej dobry wieczór! Nie od dziś zastanawiam się nad wzięciem pieska ze schroniska, choć nie wiem czy uda mi się teraz akurat ten sposób \"uzwierzęcenia\" się przeforsować...Jestem jednak przekonana, ze jak już będę miała swój wymarzony domek, to będą w nim i zwierzęta. Bardzo mi brakuje psa na codzień (pisałam tu kiedyś o moim jamniku, który mieszka z rodzicami), zwłaszcza po ostatniej wizycie, kiedy prawie nie opuszczał mnie na krok (nikt nie ma tyle cierpliwości do głaskania go, co ja :-) ). On mnie doskonale wyczuwa, choć nie wiem, jak ten spryciarz to robi. W końcu, jak pisał Sw. Franciszek, zwierzęta to nasi mniejsi bracia. W dodatku można je kochać nawet jeśli są nieprzytomnie rozpuszczone (nie twierdzę, że to nie bywa kłopotliwe). A one się odwdzięczają. I dostarczają tylu tematów do rozmów ;-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, a raczej dobry wieczór! Nie od dziś zastanawiam się nad wzięciem pieska ze schroniska, choć nie wiem czy uda mi się teraz akurat ten sposób \"uzwierzęcenia\" się przeforsować...Jestem jednak przekonana, ze jak już będę miała swój wymarzony domek, to będą w nim i zwierzęta. Bardzo mi brakuje psa na codzień (pisałam tu kiedyś o moim jamniku, który mieszka z rodzicami), zwłaszcza po ostatniej wizycie, kiedy prawie nie opuszczał mnie na krok (nikt nie ma tyle cierpliwości do głaskania go, co ja :-) ). On mnie doskonale wyczuwa, choć nie wiem, jak ten spryciarz to robi. W końcu, jak pisał Sw. Franciszek, zwierzęta to nasi mniejsi bracia. W dodatku można je kochać nawet jeśli są nieprzytomnie rozpuszczone (nie twierdzę, że to nie bywa kłopotliwe). A one się odwdzięczają. I dostarczają tylu tematów do rozmów ;-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
moja świnka. w zasadzie to świnek, Tosiek sie zwie. ma 9 miesięcy, waży ok. 1 kg. jest krótkowłosym szylkrecikiem:] jakby teraz na niego spojrzeć, to w zyciu nikt by nie przypuszczał, co przeszedł w "dzieciństwie":) .. a trochę tego było... kupiłam go w dobrym sklepie zoo. po niecałym tygodniu sierść zaxczęla mu sie zbijać w takie kołtuny. zaczął je wyskubywać... początkowo myślałam, ze może gdzieś zahaczył, obtarł się. nie mialam doświadczenia ze swinkami. smarowałam mu to rumiankiem, kremami. nie przechodziło. kiedy po jakichś 2 dniach to wszytsko zaczęło sie zmieniać w strupy, od razu pobiegłam z nim do weta. on mi powiedzial od razu, ze to ciężkie zapalenie skóry, że świnek jest mały i nie wiadmomo, co z tego wyniknie... chodziłąm z nim tam 10 dni, dzień w dzień, Tosiek dostał tony zastrzyków, zasypek, zawiesin, smarowałam go cghyba z 10x dziennie, latałam do weta, ale opłacało się:) Tosiek jest teraz okazem zdrowia, a wet zapamiętał go, i teraz mamy zniżki (często 100% :) a skiepom zoo. nie można wierzyć. 99% chorób od razu po kupnie jest spowodowanych własnie przez nie... ale cóż... pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Hej:) Bardzo się cieszę że tyle osób znalazło chwilkę na napisanie na tak przepiękny temat:) Napiszę więcej następnym razem:) tylko tyle co się przywitam :) plastikowy kosz//👄 ruminka//👄 :):) ja mam// :):) witanko moją nore//:):) siemanko kulfonik//👄:) Netta//:) gratuluję zdania prawa jazdy 👄 :) ciepła//:D:D a to niespodzianka! Witaj skarbie :) Freedom//:) 👄 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zwierzoluby! Życzę wszystkim miłego dnia w towarzystwie ciepłych futerek Waszych ulubieńców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Emmi🌻 dziękuję za gratulacje. 😘 dla Ciebie. Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dla mamy:) ciepła//:) To Ci bardzo współczuję, nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym mieć swojego zoo, ale różnie się w życiu układa. Mąż przymyka oko na tego mojego chopla, nawet sam był autorem pomysłu aby rozmnożyć Chomka :) Tylko obydwoje laicy nie przypuszczaliśmy, że tyle naprodukuje :D:D Króliczek i rybki:) też ładnie... fakt, pewnie nie to samo co pies, no ale... tak jak napisałaś, może jeszcze kiedyś? :):) Netta//:D:D Jak się nad tym zastanowić, to Lord powinien być zadowolony, że dotrzymywałaś mu towarzystwa ;) moją nore//:) współczuję Ci... 👄 ja mam//:) No to trafiła w dobre ręce :) jak widzę :):) ruminka//:) Pięknie napisałaś:) Byłam raz w schronisku, po Piękną :) i byliśmy bardzo długo, nie mogliśmy się zdecydować, nie dlatego że brzydkie czy jakieś tam... dlatego, że chciałoby się wziąć wszystkie, a tylko mogliśmy wziąć jedno :( Myślę, że każdy kolejny piesek, będzie już ze schroniska :) plastikowy klosz//:) no nick masz zabójczy :) skąd taki pomysł? Tosiek nieźle waży:) Miałaś przeżycia... kurcze, świnki mam ze sklepów... nawet nie przypuszczałam... ale jesteś zuch dziewczyna że ratowałaś:) A jaka teraz satysfakcja :) Freedom//:) 👄 kulfonik//:) 👄 weewcia//?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dla mamy:) ciepła//:) To Ci bardzo współczuję, nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym mieć swojego zoo, ale różnie się w życiu układa. Mąż przymyka oko na tego mojego chopla, nawet sam był autorem pomysłu aby rozmnożyć Chomka :) Tylko obydwoje laicy nie przypuszczaliśmy, że tyle naprodukuje :D:D Króliczek i rybki:) też ładnie... fakt, pewnie nie to samo co pies, no ale... tak jak napisałaś, może jeszcze kiedyś? :):) Netta//:D:D Jak się nad tym zastanowić, to Lord powinien być zadowolony, że dotrzymywałaś mu towarzystwa ;) moją nore//:) współczuję Ci... 👄 ja mam//:) No to trafiła w dobre ręce :) jak widzę :):) ruminka//:) Pięknie napisałaś:) Byłam raz w schronisku, po Piękną :) i byliśmy bardzo długo, nie mogliśmy się zdecydować, nie dlatego że brzydkie czy jakieś tam... dlatego, że chciałoby się wziąć wszystkie, a tylko mogliśmy wziąć jedno :( Myślę, że każdy kolejny piesek, będzie już ze schroniska :) plastikowy klosz//:) no nick masz zabójczy :) skąd taki pomysł? Tosiek nieźle waży:) Miałaś przeżycia... kurcze, świnki mam ze sklepów... nawet nie przypuszczałam... ale jesteś zuch dziewczyna że ratowałaś:) A jaka teraz satysfakcja :) Freedom//:) 👄 kulfonik//:) 👄 weewcia//?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam:) Nie mam kiedy poczytać... ale pozdrawiam miłośników zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O m nie tez mowia, ze bardziej kocham zwierzeta niz ludzi, co niektorych mniej swiatowych bardzo bulwersuje i wysluchuje, ze jestem pie*********. co mnie denerwuje. ale tak jest moje psy kocham bardziej niz niektorych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) Nie przejmuj się... zazdroszczą Ci wrażliwości ... Tak jak Ty i Ciepła mnie też przygadywano, że bardziej wolę zwierzęta od ludzi i muszę przyznać, że przez wiele lat tak nawet było :) Jako nastolatka byłam często nierozumiana przez rówieśników. Taki przykład: szłam z przyjaciółką i naprzeciw nam szedł jakiś, fajny chłopak z owczarkiem... obydwie ,, och.,, Z tym że przyjaciółka na widok chłopaka ja - psa :D:D:D U mnie trochę śniegu wczoraj napadało i PIękna szaleje :) uwielbia śnieg :D:D pozdrawiam:):):):):) 🌻Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×