Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Królica//:) dzięki 👄 Nie patrz na ilosć, tylko pisz co Ci się przypomni ;) Nie je chleba ... mowa o małej gangrenie... nie je jabłka. wczoraj dostała makaron z mieskiem, dzisiaj ryż :) Piękna dostaje kości ta reszte. Śmiać mi się chciało przed chwilą, bo wyszłyśmy na chwileczkę, że Piękna też uczy się od Urwisa :D Urwiska kłóci się to znaczy szczeka ale tak fajnie szczeka jak by sylabami :) I teraz jak się ubierałam do wyjścia to Piękna jazgot rozpoczęła aby też ją wziąć :D:D Now ziełam :) Z wychodzeniem na smyczy nie ma problemu:) Nie ciągnie ładnie idzie, jest nauczona już, nauczona jest wielu rzeczy, bo próbuje je wykorzystywać do porozumienia się z nami... nie mam pojęcia jakim cudem tego psiaka się pozbyto? Jest taki madry ! psiur z niej będzie duży bo już jest prawie taka jak Piękna a to szczeniak :)Ale z olbrzymów też nie będzie . Na razie bardzo dużo śpi,pewnie odsypia te ciężkie noce ze schroniska... zapach nie jest aż tak upiorny, ale samo to że jest brudna i zapchlona mnie dobija :( Poza tym mam inne jeszcze zwierzaki i tak jakoś boję się... niby nic nas nie gryzie to pecheł może mało, bo pewnie są... jest jakiś suchy szampon, coś obiło mi się o uszy... wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :) Emmi czyli zaadoptowałaś nową psinkę :) gratulacje :) a teraz troche o Miśku : Ostatnio jak pozlizał moją reke, tą polizaną strona zaczełam głaskać mu futerko. Chyba mu sie to spodobało bo zaczął lizac mnie czesciej :) Kroliki bardzo lubią wciskiwac sie w ciasne miejsca.. np. przestrzenie pod meblami na nogach. Misiek ostatnio czesto tam wchodzi a widok jak wychyla łepek spod szafy jest uroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi--> nie wiem niestety ale jak coś to pisz do dr Adama na adres weterynarz@weterynarz.krakow.pl Świetny facet, doradzi, poradzi i pocieszy:) Ja osobiście to bym tę Urwisię wykąpała i miała w nosie weterynarza..a jakby na deszcz wyszła? Też zmoknie..a tym bardziej że pchły z psa mogą na mniejsze zwierzątka przeskoczyć... Nie zawsze wet ma racje...czasem panikuje i przesadza...jak masz innego psa to szkoda by było zeby Piękna pchły złapała...wykąp, albo napisz do Adama i zapytaj czy można. Mój pies raczej mało szczeka bo to cicha rasa. Na komendę głos i czasem w zabawie albo jak siębardzo zezłości:) No i jak ktoś do domu puka:) Przecież to stróż mój:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka//:) dzięki :) Wydaje mi się że wszytkie oswojone zwierzaczki lubią bliski kontakt :) Pewnie dziewczyny pisły już o tym , ale jak mowa o MIśku, to czy go kąpiesz? Bo nie pamiętam, jak to jest z królikami, czy lubią kąpiel czy nie? Królica//:) dzięki, napiszę :) Podawałaś już chyba ten adres, ale nie zapisałam go sobie , teraz tak :) Trochę boję się kąpać, aby ewentualnie jakiś powikłań po szczepieniu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi nie. Królików nie wolno kąpać. Mozna je w przypadkach mocengo zabrudzenia wyszczotkować np. zuzytą szczoteczką do zebów, lekko wilgotną. Misiek to wielki czyścioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
witam ponownie fajnie ze psiczek jest kochany i grzeczny:) ja niestety nic nei doradze bo piseka w zyciu nie mialam:( ale faktycznie moze sprobuj ja wykapac, o suche szampony spytaj sie w jakims lepszym zoologicznym, powinny byc macie moze jakies zdjecia swoich zwierzakow?chetnie bym obejrzala:D Pacyfka juz dobrze sie czuje, dzisiaj troche poszalaly z Neftis, a potem sie rozlozyly na parapecie i caly dzien wygrzewaly:) milego popoludnia i wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie pokazała mojego Miska ale ...w jaki sposób? mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona//:) Najlepiej zaczernij się, nie wiem czy z tym nickiem czy z innym i podaj @ do siebie, mój jest pod nickiem :) Moka//:) Twój już sobie zanotowałam ;) dlaczego nie mozna kąpać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
moze byc na maila neith@poczta.fm :) ja moje miziaczki mam na stronie jak ktoras was chcialaby obejrzec http://www.neftis.abc.pl/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolica
jejuś jakie te kotki są fajne;) Mojego pieska znajdziecie na www.ares11.pupile.com pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :) Dlaczego? Bo i przeżycie jest za duze i sierść tarci coś ochronnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królica fajna psina :) Przy takiej nie bałabym sie wejść w najciemneijszą ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona//:) super!!! ale w tym pytaniu brakuje obcji 3 - obie ;) NIe umiałabym zdecydować, które bardziej, obie są śliczne :) królica//:) Moka//:) ups... to nie wiedizałam... albo zapomniałam... myślałam, ze tak jak świnki morskie, a je można kąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka//:) dzięki doszło:) Jaki śliczny!!! i malutki... to jakaś rasa? bo poraz pierwszy takiego króliczka widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sama nie wiem jaka to rasa. Moze to jakiś mieszaniec... w kazdnym badz razie jest niepowtarzalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
:) sliczny kroliczek, przepiekna siersc ma:) psinka tez piekna, a jak blyszczy sie, cud miod:) 3 opcji nie ma bo moj chlopak robil strone, w ogole jest jeszcze nie skonczona, ciesze sie ze wam kociki sie podobaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona ale masz fajne kocurki :) szczególnie podoba mi sie Pacyfka na kaloryferze :D A ja psinki Emmi nie zobaczyłam bo mój komp nie chce pokazać pliku .tif :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam Kroloco,jak tam pospacerowaliscie z Aresikiem w wolny dzien? Ja tez nad morze smignelam ale bez kotow(im za goraco). Emmi! ale super ,ze pieska wzielas! Teraz to najgorsze dni,bo ona pewnie jeszcze zestresowana,nie wie co i jak(np.z sikaniem).Chyba juz sie dogadaly z Piekna? Nie wiem ,jak z psami ale dwa koty chowaja sie lepiej niz jeden.Moje razem sie bawia ,jedza ,spia ale tez oczywiscie tluka... Zamyslona,jak tam kicia? Napisz mi w jakim wieku sa twoje kociambry.Czy to ,ze sa dwie samiczki nie powoduje jakis walk? U moich hierarchia zostala na razie ustalona-rzadzi Bodzio,ten ktory byl pierwszy w naszym domu. Co u wlascicieli krolisi,chomiczkow,itp? Sciskam wszystkich na dobranoc,ide lulu ,bo jutro rano pracka. P.S.Musze chodzic spac z kurami ,poniewaz okolo 4 rano mam wizyte mojego sekretnego kochanka -Cantiano,ktory teraz przezucil sie na lizanie mnie po szyji i twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
Pacyfka (pregowana)ma ok 10 miesiecy(nie wiedomo dokladnie bo zostala znaleziona na drodze ze zlamana lapka, a ja przygarnelam ja od ludzi bo nie mogli jej zatrzymac) Neftis ma ok 9 miesiecy (tez dokladnie nie wiadomo bo zostala zgarnieta z podworka) Neftis jest troche wieksza niz Pacyfka teraz juz sa starsze niz na zdjeciach, ale niedlugo powinno dojsc troche nowych fotek kicie sie kochaja miloscia wielka;) zyc bez siebie nie potrafia, jak jedna idzie do weta to druga mialczy i szuka jej, codziennie razem spia, wylizuja sie po lebkach, oczywiscie wspolnie bawia, bija itd;) zadnych sporow i klotin miedzy nimi nie zauwazylam(no chyba ze o kawalek papieru w kuchni ktory jest domena Pacyfki i nikt wiecej nie ma prawa sie tam wylegiwac;) ) ogolnie zyja w pelnej harmoni alez sie rozpisalm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę....proszę...ale dziś wpisów:) Laussza--> byłam na spacerze...połaziłam sobie ... przez miasto co prawda, ale całkiem dobrze....mój piesek sięstrasznie bał samochodów ale od kilku dni codziennie chodzi koło ulicy ze mną i chyba się przyzwyczaił. Mój adres-kroliczek56@o2.pl Jak cośto możecie foty zwierzaków słać:) Emmi--> daj znać jak CI kolejna noc minęłą:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
dobranoc wszystkim emmi napisz jak psiaczek sie spisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej!! :-D alescie sie rozpisaly dziewczynki!!! tyle czytania.... Emmi----gratuluje nowego omownika...:-) troche sie wczoraj podpieklam i dzisiaj wygladam nie bardzo..w dodatku mam strasznie obtarte nogi od butow i chodze jak paralityk..:-( a co najgorsze siedze w pracy!!!!!! a maz spi.......💤 takie zycie.... kocur upaly zle znosi, na spacerek chodzi tylko rano lub po 20, ale egzekwuje swoe prawa, nikt sie nie wywinie@!! :-P swego trzeba pilnowac...milego dnia jeszcze zajrze...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Drogie, trochę to trwało zanim wszystko sobie przeczytałam :-) Emmi ❤️ -no Ty to jesteś prawdziwy człowiek czynu, ledwo przeczytałam o planach adpocyjnych ;-), a tu nowy domownik juz jest!!! Uściski dla Urwiski! Co do kąpieli - ja też bym wykąpała i nie czekała, tak jak pisza Królica. Zwłaszcza że trzeba ją odpchlić. Mam też nadzieję, że uda Ci się w życie wprowadzić dobre rady Królicy, bo z pewnością dobre wychowanie pieska od początku bardzo Wam potem życie ułatwi. Królica niestety, w przypadku Niuńka wszelkie nocne metody wychowawcze zawiodły. On potrafił piszczeć i mruczeć przez dwie godziny bez przerwy, w efekcie tata nie wytrzymał (ja o dziwo chciałam być konsekwentna) i zabrał dziada do łóżka. od tej pory piesek spał jak zabity i tak do tej pory... Zamyślona - cieszę się, że z kicią coraz lepiej i że ranka się goi. Moka - pozdrowionka dla Miśka - lizawki!! Laussza, Kulfonik Niuniek przyjechał i był wczoraj z wizytą, cieszył się szalenie, ale mój mąż zatrzymał go przy sobie paróweczką :-) więc ze mną witał się intensywnie przeżuwając. Potem byliśmy na obiedzie, oczywiście tam, gdzie można posiedzieć z psem na dworze. Niuniek szczekał na wszystkie tramwaje. Dziś będzie okazja spędzić ze sobą więcej czasu, może w terenie. Odezwęs ię później, serdeczności dla wszystkich i miłego weekendu jutro życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ile wpisów! ile osób zajrzało jeszcze wczoraj i już dzisaj:) fajnie ! Jako że niedawno dopiero dzień rozpoczeliśmy, jeszcze my przed śniadaniem i plany mamy, zwierzaki oczywiście już po sniadanku i po drugim spacerku, to napiszę tak ogólnie :) Stosuję się do rany aby jadła do 18 :) I efekty od razu są, tak pierwszego dnia chyba dlatego, że wzieliśmy ją późno i musiała poczekać aż ugotuje się żarcie to dostała puźno :( i pewnie dlatego chciała wyjść w nocy. Drugą noc przespała ślicznie :) Nawet nie trzeba było wstawać o 5 ale już po 6 :) Ma swój gałganek na którym śpi, bo pierwszej nocy to chodziła po mieszkanku i miejsca sobie nie mogła znaleść, teraz śpi na swoim posłanku. Piękna jej nie zabiera, bo ona od początku nie była zainteresowana posłaniem. Piękna preferuje dywan albo zimną podłogę :D Rono przyszedł do mnie synek i tak cichutko przytulił się do pleców. Potem to nogę połozył na mnie to rękę... i tak sobie spaliśmy :) Nagle coś mnie pacneło z przodu... otworzyłam zaspane oczko i widzę synek, fajnie, on tak potrafi do mnie z rana przyjść, już miałam komarka przydusić znowóż jak synek połozył rękę? nogę? głowę? na mnie i z lekka kokosi się za plecami... hym... synka mam jednego i nie aż tak wielkiego aby mógł spać z przodu i sięgać za tył... wiadomo kto to, prawda? :D:D Urwiska się chyba do mnie przyzwyczaiła ;) Piękna w szoku bo wie że na łóżko nei wolno ale siedziała cicho i nic niedała znać, że małpiszon leży obok :) Wczoraj wariacji dostały i biegały po calym domu, uspokoiliśmy z obawy na dewastacje mieszkanka bo jedno i drugie ma krzepę i kondycje, duże i jak rozpędzą się to jak dwa tajfuny. zamyslona//:) doszło mojej suni zdjęcie? bo czasem coś się psuje. Moka//:) postaram się pamiętać aby w pracy zamienić, nie wiem dlaczego jest w tifie? Na ogól pamietam aby zamienić . Laussza//:) Zestresowana to była jak ją zabeiraliśmy i jak jechała do domu, potem panicznie bała się Pięknej, po 2 godzinach próbowała określić swoją pozycję wobec Pięknej, więc ja jej okresliłam, że to ja tu dominuję :D:D i od tego momentu jest ogólnie spokój :) Najważniejsze, że już się dogadały :) Królica//:) Pięknej Ci przesyłałam zdjęcia ? kulfonik//:) uuuu... wspólczuję👄 Gdzie byłaś? ruminka//:) wiesz, z pierwszym pieskiem zastanawiałam się 2 lata czy brać, bo to jednak odpowiedzialnosć i kupe obowiazków, z tym nie było takiego problemu, już jakoś nauczyliśmy się, chcemy wychowywać inaczej niż Piękną, do niej mieliśmy mniej cierpliwośći :( tą tak jak wydaje nam się, ze powinno być :) Zresztą już widzę rezultaty, może dlatego że jakby lepiej łapie, jest jako szczenię bystrzejsze, ale zobaczymy:) Na pewno jest starsza od Pięknej jak przyszła do nas, Piękna miała z 4 miesiące? To jednak ogromna róznica :) Mąż już goni mnie... pozdrawiam :) Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Piekny dzień jest w Lublinie. A jak u was? :) Ja jestem w lekkim szoku. Wczoraj ide pogłaskać Miska - patrze- klatka otwarta (czytaj-wieko zachaczone o szczebel) a Misek lata po pokoju. No to poszłam wydrzeć sie na brata bo on nie raz coś takiego zrobił. Dzis wstaje i babcia mi mówi ,ze królik znów był wolny rano. Ale klatka była zamknięta... Albo mam królika-magika albo musze brata oskalpować. Królica- wysłałam Ci zdjecia Miśka ruminka - chcesz zdjecia jego foto? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, ale strzeliłam byka :D ruminka chcesz zdjęcia Miśka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi------wlasnie o to chodzi ze nigdzie!!!!! doprawilam sie na balkonie, a stopy podczas 15 minutowego spaceru...wrrr...buty!! to wina butow!!---musze to zakomunikowac malzonkowi...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka--> doszły zdjęcia, śliczny futrzaczek...strasznie mi siękolorek podoba:) Emmi--> ja przez 3 noce też ten sam błąd robiłam i karmiłam tak koło 20.30..a potem w nocy cyrk..i kumpel mi poradził żeby przestać o 18...i pomogło. Nie wysyłałąś mi zdjęć Pięknej, ani Urwisi oczywiście..czekam z niecierpliwością:) Moja psinka jak go przyniosłam do domu to strasznie siębał mojego psa...bo ten starszy kundel miał \"niecne\" zamiary bo Ares jeszcze suczką (swoją mamą) pachniał:P Potem sięzdenerwował i pogonił staruszka. I od tamtej pory ogólnie spokój, tylko jak kości jedzą to trzeba pilnować bo jak sięnie upilnuje to burda na środku pokoju jak nic:) A z tym bieganiem to ja teżmam czasami problem:) Jak sięmój \"czołg\" rozpędzi to wszystko co na drodze leci..ostatnio jaiś czas temu stoliczek na kawe łapałam w pośpiechu bo łapą zachaczył:) Teraz moja bestia śpi za moimi placami a jak wstanie to śniadanko dostanie:) Był dziśjuż na 2 spacerkach (jeden standardowy rano a drugi wymusił). Tak się bał odkurzacza ze na moje wyro się wtarabanił i siłą nawet nie dał się ściągnąć....taki mój zabójca odważny:) Miłego dnia Ruminka--> uściski dla Niuniusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×