Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

majaja---GRATULACJE!!!!🌼 🌼 mloda wczoraj molestowala starego kocura, nawet sie ucieszyl jak ja zobaczyl, a juz potem to by ja kijem odpedzal heheheh:--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miłośniczki na stronce Kai zamieściłam nowe zdjęcia www.kaja20.pupile.com 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja tak szybciutko, bo jakaś zmęczona jestem dziś, a sporo miałam do zrobienia...No i plecy mi siadają :-( Przede wszystkim - Majaja ❤️ 🌻 👄 i moje najserdeczniejsze gratulacje :-) Spory ten Twój Maluch! A dlaczego aż tyle czasu Was trzymali w szpitalu? Misia musi się przyzwyczaić, z pewnością nie rozumie jeszcze, dlaczego nagle wszystko się pozmieniało :-) Tulipanna - Przytulam Cię mocno..!!!! Zyczę z serca, żeby nie było tak źle...❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja tak szybciutko, bo jakaś zmęczona jestem dziś, a sporo miałam do zrobienia...No i plecy mi siadają :-( Przede wszystkim - Majaja ❤️ 🌻 👄 i moje najserdeczniejsze gratulacje :-) Spory ten Twój Maluch! A dlaczego aż tyle czasu Was trzymali w szpitalu? Misia musi się przyzwyczaić, z pewnością nie rozumie jeszcze, dlaczego nagle wszystko się pozmieniało :-) Tulipanna - Przytulam Cię mocno..!!!! Zyczę z serca, żeby nie było tak źle...❤️! Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chłopcy się pospali więc szybciutko, ruminka - Mały ma spodziectwo rzekome podobno usg nerek robi się wtedy rutynowo no i na to usg czekaliśmy trzy dni - zdrowych ludzi w szpitalu trzymają a ptem nie mają kasy, zresztą jak się dowiedziałam że równie dobrze za pół roku zrobić to myślałam że tych lekarzy pozabijam, wrrr: Kupujemy mieszkanie więc szykuje jej si ę nowa rewolucja, oho muszę kończyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi dzieki Futrzakom mam zdjecia Urwisi Twojej zolwiczki slicznej i Twoich swinek i chomiczka. Sliczne sa te zwierzaki. Bosik sie biedaczek boli, bo taki wielki deszcz pada i Bosiczek sie boi.Axel ma w nosie niczego sie nie boi. Pozdrawiam wszystkich i dla waszych zwierzakow glaski i przytulaski. Tulipanna bedzie dobrze na pewno. Trzymaj sie kochana, taki dobry czlowiek nie powinien cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Futrzaki//:) Ja na ten sam @ wysyłam... nie wiem dlaczego... Przesyłam pozdrowienia i głaski głaski od Efciaka, który nie ma po prostu czasu... ale bardzo serdecznie pozdrawia i nas i nasze pupilki :) Ja też tak szybciutko... buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczora, Kochane! Ja dziś z książeczką w ręce i samotnie, bo MM puściłam na piwko z kolegą ;-) Majaja - uściski dla Maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) 👄 Jutro może mnie nie być, to miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Furzaki te zdjęcia są rewelacyjne nawet robale ładnie wygladają. co tam pusto śpicie w ten zimny poranek? u moich zwierzaków ogólne poruszenie bo właśnie dostały amu i dobiega mnie chrupanie z 2 konców pokoju. chomik chrupie papryke bo uwielbia niewiem czy śwince można. a tak wogóle to świnka wielu rzeczy niechce jeśc nawet kolby i to takiej dobrej jogurtowej np, tzn miala ja tydzien i wogole nie jadla to jej zabralam i dalam chomikowi bo on swoją juz dawno wtrąchną wiec zjadł poł tej kolby a świnka gapiła sie na niego. wiec wczoraj dalaj jej zowu tą kolbe nadjedzoną przez chomika to najpiere ją wąchała a potem zaczeła jesc. wiecie co ona cały czas podgląda chomika i próbuje robić to co on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzaki - ta ważka jest piękna, chciałabym by to było moje zdjęcie :D, za to pająki mam lepsze, ale robione jeszcze lustrzanką. Poza tym pozdrwiam, niedługo powinien sie Miron obudzić i wszyscy troje, bez taty niestety pójdziemy na pierwszy spqacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja też tylko szybciutkie pozdrowionka przesyłam, za mną bogaty we wrażenia towarzyskie dzień, więce teraz muszę swoje odleżeć :-) Miłego wieczora - i niedzieli, oczywiście. Bo ja jutro jadę na wyścigi konne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzaki - twoje psy są przesłodkie :D, dopiero teraz mogłam sprawdzić pocztę.. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich znowu pisze sama do siebie? wczoraj zaglądałam do Was ze 20 razy a tu ciągle pustki :( mam nadzieje ze sie poprawicie dzisiaj mam prosbe a moze któras z Was \"ekspertów \"świnkowych da mi swój numer gg bo czasami sie boje jak sie swinka dziwnie zachowuje a to jest moja pierwsza jak wiecie.... no i na wszelki wypadek żeby móc jakby co pogadac z kims :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Wyjechaliśmy z synem na dwa dni. Urwisia chodizła z moim kapciem i skarpetką syna ale nie pogryzła ich :) A tak się cieszyła, że wróciliśmy, że dzisiaj obudziłam się z nią na poduszce :D:D Nie wiem czy z tej tęsknoty wypróżniała się należycie, ale dzisiaj szybciutko musiałam z nią wyjść raniutko i kurcze, ledwo zdązyła :) Zwierzaczki też mają swoje wielkie dramaty... axxk// :) Podam Ci @ namairy na mnie, ale raczej pisz jakby co albo tu albo na @ bo na gg to jestem najrzadziej :) A świnką nie martw się, one są fenomenalnie mocne... no chyba że trafisz na pryskane warzywo... no to ... ale tak ich żołądki są mocne :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień Dobry! Pozdrowionka poniedziałkowe dla wszystkich zwierzaków i ich właścicieli! Axxk- ja niestety niewiele wiem o swinkach, tu chyba najwięcej pomoże Ci Emmi własnie! majaja jak Maluszek? śpi grzecznie? Misia się przyzwyczaja? Emmi - no świetna jest Urwisia, dokładnie wie czyje rzeczy sobie \"pożyczyć\" jak właścicieli nie ma :-) A z tymi psimi dramatami...one tak wszystko potrafią przeżywać, nie jeść, nie pić, nie załatwiać się nawet jak tęsknią...I jak tu można poweidzieć, że zwierzę nie ma uczuć? Powysyłałam tam, gdzie miałam adresy zdjecia Niuńkowe ostatnie. Wczoraj byłam na wyścigach konnych, dzień był taki ładny i rześki, ale wiecie co, widziałam coś przykrego...z daleka, ale jednak. W gonitwie przeszkodowej brało udział 6 koni, ukończyły ją 3, z czego niestety jeden koń nie przeżył...Wywrócił się ne przeszkodzie, przekoziołkował i ... złamał kark :-( Dżokeja karetka zwiozła do szpitala, ale przeżył. Poza tym - znajomy koniarz zaprowadził nas do stajni wyścigowej przed biegiem i mogłam sobie \" poklepać zawodników \", byłam też przy samych blokach startowych przy starcie koni :-) - jednym słowem mnóstwo wrażeń...No i wygrałam nagrodę pocieszenia - kalendarz z wyścigów. Ale tego konia...szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) buziaki 👄 Zdjęcia doszły, wspaniałe... ech te jamnisie... gdyby nie to że potfornie kopią i moje rabatki ... :O to bym chyba pomyślała o jamniku. A konika to szkoda... biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie dziś słoneczko i od razu lepsze samopoczucie 🌻 w ubiegłym tygodniu musiał odpchlić Kaję, bo niestety ale przyplątały się do niej te ruchliwe żyjątka, w tym tygodniu jeszcze zastrzyk na alergię :) 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwilke wpadlam :) pogratulowac pewnej mlodej mamie, a wiec MAJAJA GRATULUJE 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 milion kwiatkow dla Ciebie :) i zmykam juz :) pozdrawiam wszystkie kobieteczki i zwierzatka kobieteczek :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak//:) co się z Tobą dzieje? I z poczty zawróciło mi wiadomość... czym tak jesteś zajęta, że nie masz chwilki na napisanie co u Ciebie? ruminka//:) 🌻 gosia//:) 🌻 tulipanna//:) Jak samopoczucie? I napisz jakie więści z tą chorobą, jakie wyniki badań... futrzaki🌻diarra🌻 Królica🌻Netta🌻 Płomień 🌻majaja🌻axxk🌻shirusia🌻kulfonik🌻freedom🌻 i nie pamietam kto jeszcze... Urwipołeć nauczył się wypijać herbaty z kubka na stole :) Ma swoją wodę, ale, lubi poszperać co dobrego jest na stole. Codzienne pobódki są już standarcikiem :D Jak się ubierałam to wpatrywała się we mnie jak zachipnotyzowana więc piżamkę rzuciłam jej na głowę, idealnie! tak ją to zaskoczyło że chwilkę siedziała tak z tym materiałem na głowie :D A tak nic się nie dzieje, chomisie śpią snem mocnym, Kuba szaleje, wczoraj awanturę mi zrobił, że nie wziełam go na kolana aby wygłaskać :O A tak to jest w normie:) miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkih :) dzięki za zdjecia :) właśnie oglądam.. jeju jamniczki są takie sympatyczne:) pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, Dzięki za słowa otuchy. Ruminko dziękuję za zdjęcia. Cudne są. Ja mam taki sentyment do jamników że na pewno jeszcze będę je miała. Muszę jechać do Łodzi, więc odezwę się później. Buźka !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich!!:-D Mloda przezszla sama siebie w sobote wyhamowala mi na twarzy.:-O efekty widac do dzisiaj....... tak sie ucieszyla ze juz sie obudzilismy ze rzucila sie mnie powitac i dzubnac nosem na dzien dobry.....tylko wziela za duzy rozped.....:-O ech, trudno,,moja dola mogla znalezc w krzakach leniwego kocura..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulfonik//:D:D Masz dar obrazowego opisywania, wiesz o tym? Tylko szkoda, że tak rzadko piszesz :) tulipanna//:) Czekam na wieści od Ciebie :) Czy może Bolek mieszka już z Wami ? shirusia//:) Nic ostatnio nie piszesz o nim? axxk//:) siemanko! znalazłam link szczególnie jeśli ma ktoś ptaszki w domu o szkodliwości i nieszkodliwości roślin doniczkowych... nie pamiętam czy podawałam :) http://www.papuzka.netax.pl/atlas/nieszkodliwe.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Rześki dzionek od rana, słoneczny ale chłodny. Emmi - czy ja dobrze zrozummiałam, że Urwisia wypija Ci herbatę..? Kulfonik - oj współczuję tych hirurgicznych zapędów młodej...;-) tulipanna - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...utulam! majaja-jak tam maluszek i jak tam Misia w ciągle nowej sytuacji? efciak - no właśnie, co się dzieje, ze mniej Cię tu mamy ostatnio? futrzaki - co słychać? axxk Płomień, Chantal - gdzie się podziewacie? Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×