Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

axxk//:) Nie ma to jak w towarzystwie napisć się porannej herbatki na miłe rozpoczęcie dnia :) Z przyjemnością 👄 U mnie z aoknem wypogodziło się a liczyłam na trochę deszczu. Pysia jest prześliczna :) i brązowa plamka na kuperku jak u Kuby :D Te świnkowe latki są fantastyczne. Imię ma prześliczne to jak może nie być piękna? Ja będę się powtarzać ale kocham świnki morskie... Zjęcie chomisia widziałam, dzięki i odpisałam, ale może nie doszło? Twój chomiś jest podobny do Pipi i pipka, wysyłam zdjęcia Pipi w przybliżeniu buźki i widać podobieństwo. :) Tulipanna//:) hejka ! widzę, że odnalazlaś się :) Ale podgląd mi siada, więc muszę normalnie przeczytać Twój post :) Na razie macham do Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanna//:D:D:D Niesamowite!! :D:D Przypomniało mi się, jak byłam pare lat temu nad morzem ale w okolicach maja. Mewie pisklaki są jeszcze małe... było ciepło, okno uchylone o obudziły mnie dziwne odgłosy. Uszom nie wierzyłam, miałam wrażenie że jestem gdzieś na wsi. Dobrze słyszałam muczenie krowy, kur gdakanie, jakieś dziwne gęsi czy kaczki... a to małe mewy uczyły się swojego języka :) To było dla mnie ogromne przesympatyczne przeżycie :) Ale kos miałczący to dopiero numer :D:D Pochwalę się miałam bliskie spotkanie z sikorką bogatką. http://www.tbop.org.pl/badania/ptakielc/gatunki/bogatka/bogatka.htm Niby widuję je w zimię z bliska, bo wywieszam słoninkę za okno i mam cudny widok z okna :) ale jednak zobaczyć nie przez szybę jak siedzi na gałązce i jeszcze posłuchać chyba jej dzwięków, to zupełnie co innego. Jakieś ptaszki żywo interesują się poddaszem. Synuś już poraz któyś z rzędu zupełnie nie chcąco wypłoszył grupkę małych ptaszków, ale nie udało mu się przyrzeć. Jakieś ptaszki zwiedzają poddasze, bo nasz domek nad górnym balkonem ma zrobione śliczne bele, jakby dach wypuszczony dalej i zrobiony taki daszek nad balkonem i być może na wiosnę jakieś gniazdka będą? Zobaczymy :) My raczej cisi i muzyki też zbyt głosnej nie słuchamy to może coś z tego będzie. Ktoś nie śpi...Pipi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z aktywności Pipi wystawiłam ją w kółku i posprzątałam klateczkę dałam jej nowej trawy i siedzi teraz i szykuje sobie legowisko :) Jako, że dzisiaj przywitała mnie zmiana w terytorim Dzikuski, a mianowicie przeniosła miejsce spanka to jej też dałam nowej trawy... i tak każdego dnia coś drobnego się dzieje, zauważalne dla mnie, bo panowie to uwagi na to nie zwracają ;) Ale to w koncu ja się nimi opiekuję :) Pipi oczywiście po powrocie do domku to w pierwszej kolejnosci sprawdziła gdzie podziało jej się jedzenie :D Po zlokalizowaniu i zabraniu w drugie miejsce zajęła się układaniem po swojemu trawy :) Tak jak pisłam, dla chomków najważniejsze jest mieć jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! kocica byla prezez weekend u rodzicow...biedny ten stary kocur, troche mu dala popalic, a jego chyba reumatyzm trzepal, wiec nawet nie bardzo mogl przed nia uciekac... a tak na marginesie ..czy kot moze miec reumatyzm??? w kazdym badz razie, juz wrocila do domu i bardzo sie z tego cieszyla.oczywiscie przyszla na pieszczotki do malzonka...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulfonik//:) :) Ten kocur to świętym zostanie, zobaczysz :) Porób zdjęcia Niuni i prześlij :) Może i Kocurkowi? Efciak??? Płomień??? Netta???? diarra???? futrzaki???Freedom??? kogo jeszcze dawno nie było? majaja//:) jak się czujesz? Czy już jest dzidzia? :) Królica 🌻 ruminka//:) Jak tam Niunidło? shirusia//:) Jak się Boluś czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... skleroza... siedzieliśmy z panem małżonkiem na działce i patrzyliśmy na te metry kwadratowe łąki co nam ślicznie na działce rośnie i debatowaliśmy nad kozą ;) O kozie była juz mowa wcześniej, że syn chce konia, mąż staw z rybami a ja kozę... no i postanowione, że jak tylko zamieszkamy już na dobre będzie kozioł, bo podobno więcej je od kozy no i nie trzeba go doić :) Kozła jeszcze nie ma, ale jako nieliczne z naszych zwierząt ma już imię, będzie nazywał się Rambo :D:D Imię wyprzedziło pojawienie się zwierzaka, ale na pytanie czy go zjemy zgodnie stwierdziliśmy że nie ma mowy :) A ja myślałam, że będą problemy z mężem o mieszkanie ze zwierzętami, ale mąż jak ma ścinać bujnie rosnącą łąkę to woli już kozła :) A jednak w tym męskim lenistwie i wygodnictwie można się czegoś dobrego doszukać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi----zdjecia postaram sie zrobic, w zasadzie to mloda juz ma tylko musze wydebic od kolezanki:-) gruby kocur ma mnostwo, postaram sie przeslac:-) a swietym to na pewno zostanie....juz za sam stoicyzm..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Niunidło jest, nawet właśnie siedzi koło mnie i z tego też powodu nie popiszę za długo. Rodzice zostawili go na trochę, żeby spokojnie pozałatwiać swoje sprawy, a on bez mojego taty (jeszcze jak widział, że pojechali autem bez niego!) to nie ten sam pies, smutny, popiskuje, nie je...No i usiadł mi koło nóg i trzeba go teraz głaskać i mówić do niego, pocieszać...Tak więc rozumiecie że nie mogę się rozpisywać w tej sytuacji...Pozdrowionka dla wszystkich! PS. Ja nie mam zdjęć Pysi, jakby kto pytał ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no przysiadłam na chwilkę, a zła jestem jak 150...znowu upał i znowu słońce...:(:(:(:( Emmi, jak jakieś ptaszki u Was koło domu się kręcą to dobry znak, niektóre nie muszą mieć drzew, żeby uwić gniazdko, kopciuchy, albo mazurki mogą spokojnie mieszkać np.na wystającej belce stropowej.:D A sikorki to piękne ptaszki, u mnie najwięcej widać je zimą, są bogatki, modraszki i mniszki. Jak tak piszecie o chomkach i świnkach, to może chciałabym mieć świnkę...????????? Z takich klatkowych miałam kiedyś tylko szczurki. Hej Kulfonik, jeśli można też poproszę o zdjęcia Twoich kotów. Emmi, kozioł, czemu nie, ale Ci wszystko zje. Kosiarka nie będzie potrzebna, z tym że zje co powinien i nie powinien. Ruminko, pogłaszcz Niunidło ode mnie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D, nie wierzę własnym oczom, u mnie pada!!!!!!! Coś w tym jest, jak się umyje okna, pada. Jak sie ostrzyże psa zrobi się zimno..............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolus czuje sie lepiej. Duzo lepiej. Jak napisala Kora Bolus ladnie jechal metrem i zostal wymiziany przez obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadłam na sekundę. Ponieważ pytacie o Bolusia, czuję się obowiązku powiedzeć Wam, że Bolo będzie mieszkał ze mną. :):):) A teraz do garów........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje i grzmiało i oberwanie chury było i widzę że kolejna chmura nadciąga... kulfonik//:) podeślij koniecznie :) Tyle nasłuchałyśmy się o Kocurze że jesteśmy ciekawe jak wygląda :) A kicia też jest na pewno śliczna :) O stoicyźmie myślałam ;) ruminka//:) Hejka :D Fajnie że zajrzałaś, proszę wygłaskać Niunidła za uszkami :) Ja Ci prześlę zdjęcia Pysi, zostałam przez nią upoważniona do przekazywania dalej, nie wiem kto jeszcze ma Twój @ nastaw się że każdy Ci zaraz prześlie zdjęcia Pysi :) tulipanna//:) oj chciałabym aby jakiś ptaszek zamieszkał, mam nawet jaskółki. Na razie widziałam tylko Mazurki, sikorki bogatki i ten niezidentyfikowany, ale nie mogę go trafić... tzn. nie mogę znaleść linków z ptakami, które mogłyby mieszkać u mnie i nie mam gdzie szukać...a im bażanty, a jeden trafił się taki piękny że aż dech zapierało ;) Mieszkają po sąsiedzku w gęstych krzakach u sąsiadki, która na razie z działką nic nie robi... oj szkoda będzie jak zacxznie coś na neij robić... Bardzo się cieszę, że topik przyczynił się do znalezienia domu dla potrzebujacej istotki, to jest takie piękne. Tulipanna dla Ciebie ❤️ Ciekawa jestem czy Majorowi też się udało znaleść dom... Tulipanna mam nadzieję, że jak już dotrze do Ciebie Boluś, to będziesz pisałam nam o nim... bo to jak klubowy członek rodziny :) shirusia//:) siemanko! :) Co słychać u Twoich psiaków? Babole zostały same w domu i oprócz zainteresowania się Urwisi moim kapeluszem i moimi krótkimi spodenkami ale nie zniszczyła rzeczy, było w domciu idealnie :) Psinka została uroczyście wygłaskana przez wszystkich w nagrodę :D:D A muszę Wam powiedzieć, że jak wtedy, co pisałam, że nastawiłam się że czy pogryzie czy nie to ją pochwalę to od tamtej pory w sumie nic nie zniszczyła, z wyjątkiem mojej pary butów jak wyjechaliśmy na wakacje to była wyjatkowa sytuacja, bo psina została sama i jescze w nocy burza była :( no to wszystko jasne, prawda? Nie można mieć pretensji do Urwisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darvula
eeeeeee kurcze nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie sory że niewysłąłąm zdjęć Wam wszystkim ale mam od kilku dni straszne problemy z netem i .. dużo nerwów kosztowało mnie ich wyslanie ale sie udało.. drugi raz sie nieda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk//:) współczuję problemów z kompem, wyślę za Ciebie :) Nie ma problemu:) do zdjęć Pysi pozwoliłam sobie dołożyć zdjęcie wspaniałego Twojego chomika :) Darvula//:) no... nie też się nie pokazała psina, ale gratuluję dwumiesięcznego owczarka :) A możesz nam napisać co to za owczarek i jak się sprawuje w nowym domu? Tulipanna i inne osoby dotarły do Was zdjęcia Pysi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zobaczyc pieska Darvuli musicie skasowac \"\" po kliknieciu w link lub po prostu skopiowac link i wkleic w nowym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu sie nie pojawiło! musicie skasowac to co jest napisane po : jpeg , taki kwadratowy nawias :):):) moze teraz sie uda!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek, :):):) No, popadało, pogrzmiało, kocisko wróciło z lumpów kompletnie mokre, wytarłam i potem był już szczęśliwy. Teraz śpi i nie wiem o czym śni. Emmi, nic do mnie nie dotarło.Przynajmniej do teraz, może jeszcze przyjdzie. Coś o ptaszkach, może to pomoże w identyfikacji http://grzesiek.kei.pl/jurek/lista html http://mpancz.webpark.pl/ornitologia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie pokazal jaki sliczny piesek. Masz przepieknego malego owczareczka. Tulipanna ogromnie sie ciesze, ze Bolunio bedzie mieszkal u Ciebie :( jestem taka szczesliwa i pozdrawiam was i wasze zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌻 👄 axxk :) śliczną masz świnkę dostałam jedno zdjęcie to pierwsze. Ciekawa jestem jak Pysia wygląda na następnych :) tulipanna :) Życzę zdrowia Twojej siostrze. Czy udały się poszukiwania dzwoneczków ? Piękne zdjęcia robisz. Czy możesz mi napisać, jakiego aparatu używasz? Planuję zakup cyfrówki na przełomie roku i nie bardzo wiem jaką. Twoje fotografie są bardzo ładne, więc miałabym jakąś orjętację w parametrach aparatu. Chyba wszystkie kotki wstają koło 5 :). Glucik też tyle, że ja go wypuszczam na dwór z jednym przytwartym okiem i idę dalej spać :) a jak nikt nie zamknie na noc zasuwy przy drzwiach to sam sobie otwiera :) ruminko :) Piękne miejsce do zamieszkania. Urzędy są okropne, ale jak już się wprowadzisz wszystkie niedogodności pójdą w niepamięć :) Wyjazdem się nie martw tak bardzo, jeśli będzie trzeba to trudno na pewno się wszystko dobrze ułoży nawet tam :). Pieszczoszki dla Niuńka trochę spóźnione, ale takie z całego serca :). emmi :) Glucik potrafi gruchać zupełnie jak gołąbek :). Jutro tj. w poniedziałek idę z nim na szczepienie. Biedny kituś zestresuje się, ale to dla jego dobra. Pieski i kotki potrafią żyć w bardzo przykładnej zgodzie :) a jeśli chodzi o Bobka to masz rację też bym chętnie coś poczytała :) :) :) od wczorajszego wieczoru jest u mnie Pikuś. Brzydal z niego ma za duże uszka w stosunku do główki taki nietoperz :). Wielkości jest sporego kota. Posłuszny jest przynajmniej na razie. Pogodny i bardzo pieszczochowaty z niego piesek :). Glucik przyjął kolegę bardzo dobrze coprawda na razie nie da się polizać czy powąchać ale tak na odległość dwóch kroków wszystko jest w porządku. Myślę że będą żyć w dobrej zgodzie. Demolka boi się Pikusia trudniej jej przyjdzie oswoić się z pieskiem niż Glutowi. Pikusia potrącił prawdopodobnie samochód. Przednią prawą łapkę ma w gipsie, który będzie zdjęty za trzy tygodnie jest też kilka niegroźnych odrapań. Bardzo dobrze sobie radzi ze sztywną łapką. Sam wchodzi po schodach nie chce żeby go nosić. Pikuś potrafi prosić że chce wyjść na dwór, popiskuje wtedy i kokosi się pod drzwiami. oj ja już 😴 dobranoc i 🖐️ Powyższe napisałam w niedzielę ok. 24 ale podczas wysyłania wypowiedzi wystąpił jakiś błąd i nic z tego nie wyszło 😠. Próbowałam kilka razy i guzik 😡. Witam w poniedziałkowy wieczorek :) 🌻 👄 Glucik zaszczepiony :) nafukał na weterynarza :). Biedny kotek same stresy nowy kolega i zastrzyk. Teraz jest na dworku, zaszył się gdzieś. Chociaż z przybyciem Pikusia Glucik zyskał nowe legowisko takie pieskowe łóżeczko. Razem z pieskiem dostałam worek suchej karmy, szelki do wychodzenia na spacer i te łóżeczko. Pies posiedział trochę w legowisku, ale nie spodobało się, może za ciepło było. Natomiast kot przespał tam całą noc z soboty na niedzielę i większość niedzieli i to brzuszkiem do góry :). Noc z niedzieli na poniedziałek też spędził w wyrku :). Pies śpi ze mną :o. Pikuś jest bardzo grzeczny :) chyba że nikt nie patrzy :D. Cichaczem wyjada kocie jedzonko i włazi na stół. Trzeba go w jakiś sposób oduczyć zarówno jednego jak i drugiego :). Dzisiaj próbował się przecisnąć przez pręty furtki, obawiam się że włóczykij z niego trzeba będzie go pilnować bo znów wpadnie pod samochód. Glucik przyzwyczaja się do kumpla coraz bardziej, chce się z nim w berka bawić :). Patyk też dobry do zabaw. Pies ciągnie z jednej strony a kot z drugiej :). Demolka już nie fuka i nie jeży się obserwuje Pikusia z bezpiecznej odległości :). Glucik przyszedł :D zjadł, połasił się troszkę i wpakował się do łóżeczka. Wygląda na bardzo zadowolonego :). Pikuś śpi koło mnie :). kulfonik :) koty w brew pozorom przywiązują się i do miejsca i do opiekuna :) nie okazują tego tak jak pieski ale jednak :). Kocie zdjęcia też poproszę :) emmi :) Koziłek to i minie by się przydał :D :D i też chcę deszczyku a nawet porządnej burzy . Ciepełko jest super i mogłoby być przez cały rok, ale deszczyk jest niezbędny. :) najwyraźniej Urwisia jest bardzo odpowiedzialna :), tylko czasem psoci :) żeby w domku nie było nudno :D. ruminka :) widzę że nie spóźniłam się z wczorajszymi pieszczotkami dla Niuńka :). Biedny jmniś. Diana też nie jadła jak mama wyjechała na dłużej, trzeciego dnia karmiliśmy ją na zmianę z bratem z ręki. Później z jedzeniem było już lepiej, ale smutna była aż do powrotu mamy. tulipanna :) Bardzo się cieszę że Boluś znalazł dom u Ciebie :) :) na pewno będzie szczęśliwy. Muszę umyć okna :) ale to dopiero jutro bo dzisiaj już ciemno i późno :o. Ciekawie piszesz o ptaszkach :). Pierwszy link mi się nie otworzył ale drugi jest bardzo przydatny :). Darvula :) u mnie też nie widać pieska :(, ale maluszki są słodkie więc Twój na pewno też :) :) axxk :) współczuję kłopotów z netem właśnie mamy podobne z całym komputerem w pracy bardzo denerwujące . Świneczkę masz śliczną i fajnie o niej piszesz tylko troszkę malutko :). shirusia :) - że Boluś znalazł dom u Tulipanny to właściwie Twoja zasługa :) a co słychać u Twoich piesków. Mordy czasem się mylą :) :) jak dzisiaj się nie wyśle :( to chyba użyję młotka a na razie dobranoc i do zobaczenia a może poczytania 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko już w trochę chłodniejszy ranek🌻 Towarzystwo nakarmione, kot wrócił po półgodzinie, znaczy że mokra chaszcze są be....a poza tym instynkt mu podpowiada,że zaraz znowu może padać, a wczorajsza przygoda dała do myślenia. Żadne zdjęcia do mnie nie doszły:( Jeśli chodzi o ptaszki, to ten...grzesiek faktycznie się nie otwiera, bo napisałam \'grzesiek\' a nie \"grzesiak\":P, wystarczy http://grzesiak.kei.pl/jurek, a potem tylko otworzyć atlas fauny i flory, myślę,że dla zaiteresowanych może być przydatny, również http://www.piotrbiegaj.com/ Futrzaki dziękuję, :) Dzwonki mam, inna bardziej popularna nazwa to dzwonek karpacki, jest już w trzech kolorach niebieskim, białym i....żółtym. Mam te 2 pierwsze, ale niestety tylko po jednym egzemplarzu bo to była końcówka, będę na nie polować wczesną wiosną, bo to dobry pomysł na obsadzenie nim brzegów ścieżki. O aparacie foto napiszę później, bo muszę znaleźć jego papiery. Fajny ten Twój Pikuś, skąd ja to znam..a mój Baltazar też czasami śpi brzuchem do góry i zabawnie to wygląda. No i psio-kocie stosunki widać są OK. I znowu mam coś o ptaszkach, ale też za chwilę, bo teraz muszę się wziąć do pracy, mam trochę zaległości w robotach ziemnych i wykopaliskowych..a pogoda sprzyja , bo po deszczu. Buziaki dla wszystkich i mizianie dla zwierzątek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie!!!! mloda dzisiaj troche poszalala.....skotlowala scierki do podlogi, firanka juz wyglada jak szmata, i nie dam sobie glowy uciac, ale wydaje mi sie ze odkrecila sobie wode w kuchni w nocy....a moze mi sie przysnilo???:-P w ogole to jestesmy obie cale w farbie, bo konczymy malowanie, a mloda stara sie pomagac..:-P ma umazany na bialo kuperek...:-P wczoraj jak byla na spacerku, to dziewczynce co sie bawila w piaskowanicy pomieszala zabawki i wsadzala lapy do wiaderka...ale slusznie, bo dziewczynka byla b. glosna i ja straszyla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Od razu napiszę że wysłałam zdjęcia Pysi do Tulipanny i Futrzaka :) proszę sprawdzić i wrazie czego reklamować, prześlę jeszcze raz :) Futrzaki//:) Ale wpis!!!![wielkie oczy] Gratuluję nowego członka rodziny ❤️**❤️ Ale nie umiem sobie wyobrazić Pikusia z łapą w gipsie wspinajacego się na stół :D A to łotrzyk ;) akrobata ! :) Urwisia ma ostatnio nowy przydomek ,,ciapek,, nie wiem dlaczego ale jak patrzy na mnie to tak jakoś... taką bardzo dzeicinną buzię ma. Ciekawa jestem czy to jej zostanie czy jakoś rysy wydorośleją... nie wiem czy jest to możliwe u psów? Kos miałczy, Gluci grucha jak gołąbek... :D:D fantastycznie ! :) I powiedźcie czym byłby nasz świat bez żyjących obok nas zwierząt? Czyż to nie najprawdziwsze cuda natury ? :) motylkaaa//:) Dzięki! Otworzyłam, masz jakieś zwierzątka? Czy może jesteś miłośnikiem zwierząt bez posiadania własnego w domciu? Darvula//:) słodziutki :) Napisz nam coś o nim. tulipnna//:) pierwszy link mi się nie otwiera, drugi jest fenomenalny, taki z prawdziwego zdarzenia, bo i można obejrzeć różnicę kolorystyczną płci i te ciekawostki... sama czytałam z zainteresowaniem a syn to już w ogóle będzie zadowolony, bo on po moich opowieściach co u Ciebie się dzieje, to chyba ornitologicznego bakcyla złapał :D:D shirusia//:) siemanko! Co u piesków ... Twóich? majaja//:) pomachaj choziaż do nas :) Efciak//:) hop hop!!! Kulfonik//:) Mam nadzieję, ze zajrzysz dzisiaj :) axxk//:) Co słychać u Pysi? ruminka//:) Jaka pogoda u Ciebie? Ochłodizło sie troszkę? Pogłaszcz Niunidła :) neta👄 Płomień 👄 Freedom👄gosia8👄królica👄diarra👄 i pozostałe osoby pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×