Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość pumacreate
madzia oczywiście ja tu zaglądam ale rzadko tu ktoś pisze więc czekam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
hej wam u nas dobrze maly rosnie jak niewiem posiwdca mi cala uwage karmie go ladnie je placze jak jest glodny w nocy ladnie spi a jak u was maluszki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia u nas Filipek od miesiąca przesypia całe noce ostatnie karmienie mamy o 22 a później o 6 albo 8 następnego dnia Synuś ładnie się rozwija dużo się śmieje rozmawia i czasem nawet przypadkiem wypsnie mu się mama :) albo da albo amu :) w zależności jak się przyłoży i co mu wyjdzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 z tyłozgięciem
lekarze szacują że tyłozgięcie ma co 2 kobieta. ja sama dowiedziałam sie o tyłozgieciu jak byłam w 5 tygodniu ciąży, lekarz wytłumaczył mi że przy tyłozgięciu często zdarza się tak że ciaża zamiast na brzuch kieruje się w stronę kręgosłupa(coś na zasadzie jakby brzuch poszedł w drugą stronę, czyli na plecy) i czasami zdarza się że dziecko uciska do kręgosłupa i już się poprostu nie mieści i wtedy dochodzi do poronienia, zalecił mi żebym na początki ciąży dopuki nie ma dużego brzucha leżała na brzuchu nie na plecach, bo wtedy dziecko przesuwa się bardziej w stronę brzucha niż pleców, tez barałam leki na podtrzymanie ale nie z powodu tyłozgięcia, byłam w szpitalu 3 razy w czasie ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 z tyłozgięciem
no i w końcu nie zadałam pytania bo się rozpisałam...chciałam was zapytać czy to prawda z tym lerzeniem na brzuchu bo jak dla mnie to wydaje mi się to mało wiarygodne...napiszcie co na ten temat wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
50 z tyłozgięciem lezenie na brzuchu to jak najbardziej prawda więc nie lekceważ tego w tym okresie w którym teraz jesteś w ciąży leżąc na brzuchu nie zaszkodzisz płodowi a możesz pomóc ja leżałam przez pierwsze 3 miesiące na brzuchu i urodziłam ślicznego synka co prawda w 35 przez cc ale to ze względu na gestozę czyli zatrucie ciążowe :):):) tak więc słuchaj polecen lekarza on na pewno nie chce wyrządzić krzywdy a pomóc :) na pewno ma doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki przepraszam że się nie odzywałam ale miałam sporo zajęć no i jakiś straszne doły ostatnio nic mi się nie chciało, od ostatniej wizyty u gina minęły prawie 3 tygodnie w poniedziałek mam następną. Zrobił mi usg i badanie przezierności karkowej akurat maluszek się tak ładnie ułożył (1,2mm) powiedział że jest ok. Niestety kolanka trzymało złączone więc nie mogliśmy zajrzeć co tam chowa między nimi:) no i maleństwo było większe niż średnia w 13 tc bo miało 8,2cm z nóżkami około 12cm to może się wyrównać albo to będzie duże dziecko :D. Następne usg mam mieć po 22tc. Przeżycie nieziemskie widziałam kręgosłup, żeberka, kości rączek i nóżek, wkładało sobie roczki do buzi aż się chciało je wyjąć i przytulić. U mnie mija właśnie 16tc, dziewczyny czy wam też się ten czas tak dłuży??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
mi sie czas nie dłuzył bo ja odliczałam od wizyty do wizyty i może temu szybko mi zleciało :) a fakt przeżycia niesamowite ja nawet czasami żałuję że Filipek nie jest już w brzuszku bo uwielbiałam jak mnie kopał to dopiero było uczucie takie niezapomniane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam i ja dawno mnie nie było u nas oki mały rośnie jak niewiem w nocy ładnie spi karmie go raz w nocy duzo gaworzy i smieje sie jest coraz kochanszy a jak u was dziecaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia u mnioe Filipek już próbuje siadać :0 daje mu już jabłuszkowe soczki i deserki od ponad miesiąca przesypia całe noce a odnośnie gaworzenia i śmiania się to jest chyba najlepszy ze wszystkich wita się z uśmiechem coś się do niego powie a on w śmiech i te swoje rozmowy toczy uczestniczy jak ja z M rozmawiamy bo w końcu on też ma coś do powiedzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
purmaceate a ile filipek juz ma i od kiedy mu dajesz to jabłko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia filip 3 skończył 4 miesiące i zaczęłam mu wtedy dawac jabłuszko bo to wcześniak więc musiała mtroszkę odczekać dłuzej jakby się urodził w terminie to już po skończeniu przez niego 3 miesięcy bym mogła powoli dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co tu taka cisza??????jak u was nastroje przedswiateczne????macie prezenty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co tu taka cisza??????jak u was nastroje przedswiateczne????macie prezenty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co tu taka cisza??????jak u was nastroje przedswiateczne????macie prezenty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co tu taka cisza??????jak u was nastroje przedswiateczne????macie prezenty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon77
Dzięki temu że niektóre kobiety mają tyło zgięcie macicy ich mężczyżni odczówają większą przyjemność i to jest udowodnione w moim przypatku .Ja mam bardzo mocne tyło zgięcie i mam dwoje dzieci zdrowe i piękne.Oraz mężą zadowolonego ze współżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
iwon ożliwe bo i moj M nie narzeka :):):) kasia u nas prezenty już są Filipek swój od nas już dostał bo kupilismy mu mate edukacyjną i nie mogłam się doczekac Świąt więc dostał wcześniej i jest bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Wesołych Świąt! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam ZDROWYCH pogodnych i spokojnych świąt i przesyłam wielkie buziaki przepraszam że dopiero dziś ale same na pewno wiecie jak to jest przed świętami. Teraz troszkę choruję sprawy wirusowe ostry nieżyt noso gardła i zapalenie spojówek więc wyleguję się cały dzień w łóżku (nie licząc wypadu na pogotowie) trzymajcie się ciepło pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
Na wszystkie dni Nowego Roku ŻyczęWami wiary w sercu i światła w mroku Obyś jednym krokiem mijał przeszkody Byście czuły się silne i wiecznie młode :lol: . zadowolenia z dzieciaków i meżów/partnerów 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
czy ktoś tu jeszcze zaglada??co u was??jak dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czy tu jeszcze ktoś zagląda?? u mnie dobrze maluch rośnie waży ponad 8kg:), wiec mam co dźwigać:), wyżyna mu się już 3 ząbek, rwie się do siadania, aż miło patrzeć co dzień umie coś nowego, z takigo malutkiego noworodka , fajny bobas urósł, a jak tam u was bobasy??? dorotka2888 a jak tam po kolejnym usg?? bo to juz chyba 22tc?? pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia a masz e-mail?jak tak to mozemy popisac wysle ci fotki małego a gdzie mieszkasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
madzia to ładnie 8 kilo i 3 zabek? to szybko :) u nas niedługo 6 miesiąc stuknie :) Filip waży ponad 9 kilo siada już powoli pozatym zaczyna łapać nóżki :) poza tym pogodny maluszek ciągle się śmieje i gaworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia 2105 podaje ci moj email karo30.24@o2.pl czekam na fotki Michasia, pumaceate czym karmisz tego Filipka?? ze on urodzony jako wczesniek, ma juz ponad 9kg, to masz malego grubaska,:):)pozdrawiam pumacreate jak masz ochote to tez poprosze o fotke Filipka a u mojego Wiktorka jest juz 3 jedynak i 4 na wylocie:):),tez juz lapie sie za nozki, a nawet wklada je do buzi, w nocy budzi mi sie gorzej jak noworodek bo praktycznie co 1,5 h, mysle ze jak juz wyjda mu te ząbki, to da mi sie w koncu troche przespac:):) ale w koncu takie są uroki macierzeństwa :):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flauers
Witam.Mam 20lat.Niedługo zostanę mężatką.Z moim chłopakiem o dziecko staramy się już od pół roku i nic.Wiem na pewno,że to jest moja wina i wiem,że powinnam iść do lekarza,ale naprawdę mam wielkiego stresa.Boję się tego co powie.czytałam sporo o tym co pisałyście na forum i się pogubiłam.Już nie wiem co myśleć.Moja miesiączka od początku jest nie regularna,przed nia strasznie boli mnie brzuch i mam nabrzmiałe piersi.Co mam robic.Pomóżcie jesli któras z was miała podobnie tak jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
flauers powinnas pójsc do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
flauers ja miałam podobne problemy z miesiączką były nieregularne i strasznie bolesne... dopiero na pierwszej wizycie gdzie lek stwierdzxił ciążę dowiedziałam się co to jest to tyłozgięcie... wszystko będzie dobrze nawet jeśli coś by niepokoiło lekarza to zleci Tobie badania także bez nerwów :) madzia Filipa karmię mleczkiem NAN ACTIVE plus teraz obiadki deserki i soczki no i kaszki Filip Waży 9 kilo ale i jest długo ma około 74 (widzę po ubraniach) a jesli chcecie zobaczyć Filipka to zapraszam na www.babel.aguagu.pl :) tam sa zdjęcia od urodzenia do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×