Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość kasia2105
GRAHAMKA30 a w którym miesiącu jestes ja byłam tydzien temu na usg genetycznym i mam przodozgięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Tak więc ja tez jestem już po wizycie... Wszystko jest oki... Dzidzius wyglada juz slicznie... chociaz ma 2,2 cm :) Pozostała tylko jedna rzecz, która sie nie poprawia.. Tak jak u Ciebie Grahamka30 - tyłozgięcie dalej jest duze! :( A mialam taka nadzieje ze juz sie poprawi... Lekarz tez mi powiedzial ze jest jeszcze czas i napewno sie wyprostuje! Dlatego tez teraz musze jeszcze wiecej lezec na brzuchu i dalej Luteina... i tak jak napisałas musimy być dobrej mysli! A co myslicie o badaniach genetycznych?? Bo własnie wczoraj lekarz mnie zapytal czy bede chciala takie wykonac...a ja w sumie sama nie wiem narazie...Trzeba je zrobic miedzy 10 a 13 tygodniem wiec to tak zaniedlugo juz moze byc...Musimy sie zastanowic nad tym! Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
jestem w 9 tc. a co do badań genetycznych to mam pewn wątpliwości a Ty zabula decydujesz sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
zabula ja nie robiłam badan ale to zalezy ile macie lat i czy to wasze pierwsze czy kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
co tak dziewczyny tu tak cicho ??pisac co u Was ?jak po świetach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
pozdrawiam wszystkie dziewczyny, po swietach calkiem dobrze, skubnelo sie troche tu, troche tam :), ale szkoda ze pogoda byla troche brzydka :(, w poniedzialek 20.04 mam kolejna wizyte,i bedzie tez chwila prawdy bo mnie na wage postawia:),ale najwazniejsze ze dzidzius rosnie :). A co tam u Was, faktycznie cicho tu strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
witajcie dziewczynki wczoraj (18.04.09) bylam u dr i mialam usg. Dalej mam tyłozgiecie, ale moj maly ma juz 39 mm, i wielkosc plodu10/11 tygodnia a jestem w 9 tygodniu. ;) hahah maly byczek mi sie szykuje; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
grahamka 30 to na kiedy masz termin przecież byk to jest jakoś teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
cześć dziewczynki byłam dziś na wizycie, dzidziuś rośnie, ale usg mam dopiero na 1 czerwca, będzie to juz 34 tc, już bliżej niz dalej:), od początku ciąży do dziś 8 kg do przodu:), a co tam u Was?? i dlaczego tu tak cicho????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Święta, Święta i po Świętach... Powrót do rzeczywistości :) Grahamka30... miałaś kolejną wizytę i gina? Byłas tez 14.04 nie ? I faktycznie po tym usg to widać że maluch rośnie jak na drożdżach... Ja jestem w tym samym tygodniu co ty... i 14.04 na usg moj dzidzius mial 23 mm! :P A powiedz mi przytyłas juz cos... i wogole zaczyna byc widac u Ciebie brzuszek, czy jeszcze nic? Kasia2105... mam 23 lata i to jest moje pierwsze dziecko... ciagle sie wacham co do tych badan...rozne opinie slysze...i sama nie wiem! Pozdrawiam dziewczynki, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
czesc dziewczynki ;) zabula bylam u gina 14.04 ale mi nie zrobil usg, tylko badanie macicy mialam, w sobote rano poczulam sie za dobrze, i zorientowałam sie ze czuje sie za dobrze, zadnych nudnosci, zadnej reakcji na zapachy, brzuch mnie nie bolał, piersi nie bolały, wiec wpadłam w panikę na necie przeczytałam ze to objawy obumarłej ciąży i umowiłam sie do dr ;) nie musze mowic tgo ze dr mnie opieprzył ze czytam glupoty ;) zrobil usg tak jak pisałam maly ma prawie 4 cm (dokładnie 39 mm). Na tej wizycie dr spytal czy bede robiła usg genetyczne i ze mam 3 tyg do zastanowienia sie. bo sie je robi podobno miedzy 12 a 13 tc. Co do mojego brzucha to mi troche widac, przytyłam 4 kilo, nie mieszcze sie w zadne dzinsy, mąż mowi ze nie widac ze przytyłam ale skoro sie nie mieszcze w spodnie to cos w tym jest ;))i to tyle;) aaaaa nastepna wizyte mam na 05.05.pozdrawiam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
termin mam na 06.11.09, tak jak pisałam ze jestem w 9tc a maly jest wielkosci 10/11 tygodnia. tak mowił dr. pozdrawiam. a tak na marginesie to ja do najmniejszych nie naleze hahahaha, mam 175 cm wiec wzrost malenstwo bedzie mialo po mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co tam u was co tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
jeśli chodzi o wasze obawy dziewczyny Tyłozgięcie się wyporostuje pod cięzarem płodu więc tu nie mam wątpliwości że u was wszystko na czas ciązy się wyprostuje leżeć trzeba dla dobra ja Po świętach czuję się swietnie 18 brałam ślub więc posiadam już męża 21 byłam na wizycie jestem w 20tc za 3 tyg mam USG połówkowe i wtedy dowiem się co z moim maluszkiem czy rozwija się prawidłowo i może dowiemy się co kryje między nóżkami o ile się nie schowa bo teraz pani gin powiedziała że nie chce spekulować tylko jak się upewnimy to lekarz nam powie :) jak do tej pory moja waga wahała się między plus jeden minus jeden teraz ruszyła o jeden do przodu tak wię będąc w 5 mc przytyłam około 3 kg a powiem że nie należę do osób szczupłych :) Pozdrawiam wszystkie ciężarne trzymajcie się kobitki wszystko będzi dobrze bo grunt to pozytywne myślenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Pumacreate z okazji ślubu...i wszystkiego dobrego życze :) Dzieki za slowa wsparcia.. masz racje, musimy myslec pozytywnie a nie zamartwiac sie! Acha i daj znac jak juz bedziesz wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
pumacreate wszystkiego najlepszego z okazji slubu :) Jak brzuszek już widac?? czujesz juz ruchy malucha???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
DZIEWCZYNY!!!!!!powiedzcie mi kiedy można poczuć ruchy dziecka takie to łaskotanie a potem kopniaczki ja do szczupłych nie należe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg też nie należę do szczupłych osób teraz jestem w 20 i trochę częściej już czuje ale to jest takie uczucie jakby mnie maleństwo od wewnątrz kuło igiełką ale mam nadzieję że już niedługo będę czuć ich więcej i mocniej :) brzuszek mam jeszcze nie specjalnie widoczny ze względu na moją budowę ciała Ogólnie nie ma zasady kiedy ma się poczuć ruchy :) a co Kasiu czujesz już ruchy? ja moje odczuwam jeszcze pod pępkiem bo tam jeszcze siedzi dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
dziewczyny dziękuję za życzenia :*:*:* a co do pozytywnego myślenia to tylko i wyłącznie bo ciąża to nie choroba ja to mówią moi rodzice ale uważać i oszczędzać się trzeba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate właśnie jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
dziewczyny ja pierwsze ruchy dzidziusia poczulam ok 15 tc, ale musialam byc bardzo spokojna i wygladalo to jak bym miala motyla w brzuchu, takie dziwne drgania,od ok 20 tc juz maluch daje znaki o sobie, a szczegolnie rano kiedy zaczynam byc glodna, maluch kopie jak by chcial powiedziec "wstawaj juz bo czas na jedzenie",uczucie jest naprawde wspaniale, budzisz sie rano i wiesz ze budzicie sie we dwoje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia nie ma powodów do zmartwień bo może już kopie a Ty myślisz że to coś innego ale jeśli masz wątpliwości to udaj się do lekarza niech zrobi usg i zobaczy cz podczas usg maluszek sie rusza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia, pumacreate ma racje, ale moze jest jeszcze za wczesnie, sama mowilas ze moze tez byc przez budowe ciala, jedne kobiety czuja wczesniej ruchy dziecka, a drugie pozniej, uwazaj na siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
ale moja szwagierka jest w 18 a druga w 17 i też jeszcze nie czuja i tez nie sa szczupłe ide w czwartek do lakarza to sie dowiem ale wszystko oki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
ja jestem w 21 i ruchy poczułam pojedyńcze w 18 jestem osobą przy tuszy teraz codziennie odczuwam ruchy kilka razy dziennie mimo że są słabe będą się nasilać ale na prawdę nie powinno być żadnych obaw bo różnie bywa każda kobieta inaczej przechodzi ciążę inaczej odczuwa ruchy czasem wcześniej czy później słabiej albo mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
ALE JA DO NIEDAWNA SPAŁAM NA BRZUCHU TO MOŻNA W CIĄŻY SPAC NA BRZUCHU?????????DAM ZNAC W CZWARTEK PO WIZYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
ja też spałam na brzuchu. ogólnie to przez całą ciążę można spać na brzuchu dziecka się nie zadusi tylko po prostu sprawia ból i dyskomfort jest po prostu nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
nie udusi sie dziecka ale mnie tez jest juz nie wygodnie spac na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia a musisz spać na brzuchu czy śpisz bo tak jest najwygodniej? bo ja się już odzwyczaiłam od spania na brzuchu i dobrze mi się śpi na lewym boku w szczególności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
juz nie spie podkładam sobie poduszki pod nogi pod prawa spie na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×