Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość pumacreate
kasia jasne że istnieje po prostu pewnie większość z nas nie ma czasu i jest pochłonięta innymi rzeczami Jak się czujesz? kopie maleństwo? U mnie jest podejrzenie zatrucia ciążowego w piątek ide i albo się potwierdzi albo nie zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
czuje sie tak sobie na te upały a mały kopie raz bardziej raz mniej a u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
u mnie mały kopie :):):) upały mi się nie udzielają puchnę strasznie i stąd to podejrzenie zatrucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc dziewczynki ja juz po wszystkim :) ju zjestesmy we trojke, maluch 3400g i 51 cm dlugosci, powiem tak porod do przezycia :), bol jest ale nagroda jest zobaczenie Malenstwa, wiec i za was trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 gratrulacje wszystko oki to na kiedy miałaś termin u nas jeszcze 10tydoni zleci jak niewiem a co masz i kiedy urodziłaś???????buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc Kasia ja mialam termin na 18 i 18 wieczorek dostalam pierwszych boli, a urodzilam 19 , o godz 13 Nasz Synek byl juz na swiecie, trzymam tez za Ciebie kciuki, jeszcze 10 tc, zobaczysz jak Ci sie bedzie ciągnal ostatni miesiac :), ale warto poczekac pozdrawiam, napisz jak bedziesz po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 byłam na usg 30.07 a wiec nasz maluszek wazy 1561g i wszystko jest oki a masz jakiegos e-maila albo cos moze sie wymienimy a jak sie czujesz i jak mały ma na imie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
hey dziewczyny ja też już po wszystkim maluszek urodził się w 34/35 tc z powodu mojego zatrucia ciążowego wykonali mi cesarskie cięcie maluszek ważył 2110 i miał 46 cm długości przez tydzień leżał w inkubatorze bo miał probpemy z oddychaniem i dostawał witaminy w kroplówce od czwartku jesteśmy już w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
pumacreate przede wszystkim gratuluje, Wy tez juz we trojke, najwazniejsze ze wasz Maluch jest zdrowy Ty pewnie dochodzisz powoli do formy :), teraz tylko patrzec jak Dzidzius bedzie rosl:) jeszcze raz gratuluje.Jak ma na imie Twoje Szczescie? Kasia ja w sumie od czasu porodu jestem caly czas na chodzie, myslalam ze bedzie o wiele gorzej, ale czulam sie bardzo dobrze, trzymam tez za Ciebie kciuki i zycze lekkiego porodu :), dalismy naszemu synkowi na imie Wiktor, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
nasz maluszek ma na imię Filip :):):) jesteśmy szczęśliwi że już jest z nami chociaż lepiej by było jakby jeszcze posiedział w brzuszku i nabrał więcej siły i w ogóle podrósł troszke mimo to rośnie i jest narazie spokojny więc nie ma problemu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam czy ktoś tu jeszcze zaglada co u was??????ja sie przygotowuje do porodu powoli zostało 5tygodi ie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
KASIA ale zleciało pamiętam jak dziś jak pisałaś że się staracie a tu ciągle nic:), a tu już zostały tylko 5 tygodni,dla mnie ten ostatni miesiac był najdłuższym mieciącem, trzymam kciuki, życze szybkiego i bezbolesnego :) porodu, daj znać oczywiscie jak juz będziesz po wszystkim :) Pumacreate a jak tam Filipek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
madzia a Filipek dobrze rośnie i przybiera ślicznie na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
czy tu jeszcze w ogóle ktos zaglada??? Kasia jak przygotowania do porodu, bo to "wielkie spotkanie" juz lada chwila??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 u nas dobrze jescze 3tygodnie zotsały ale mysle ze urodze wczesniej a co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
widzę rzadko tu zaglądacie ja jestem codziennie ale sama do siebie pisać nie będę :) Fajnie że się odezwałyście kasia zapewne te ostatnie 3 tyg są dla Ciebie najtrudniejsze bo nie możesz się doczekać spotkania z dzieciaczkiem Nasz bąbel ma już półtora miesiąca i waży ponad 4 kilo :) Jest taki śliczny czasami marudzi ale jest dobrze dajemy radę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate nio juz nie moge sie doczekac a mój mały spory w poniedizałek wazył 3400 a tu jeszcze 3tygodnie chociaz chce urodzic wczesniej ale boje sie porodu i niewiem jak to jest jak to rozpoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
chcialam powiedziec ze ja tez tu codziennie zagladam:) puamacerate super ze twoj dzidzius slicznie przybiera na wadze, a pomarudzic troche musi, bo tak to nie wiedzialabys ze Filipka macie w domu :), a jak w nocy??? daje sie przespac mamie?? pozdrawiam u mnie Wiktorek ma juz 2 miesiace i wazy 6 kg, ale on kocha jesc:), ja juz nie moge sie doczekac kiedy zacznie przesypiac cale noce, w sensie jak mu dam jesc o 24 to przespi do rana, ale jak na razie to moge pomarzyc :) i mysle ze tez nie moge narzekac na mojego dzidziusia:) Kasia ja tez myslalam ze wczesniej urodze bo mialam strasznie duzy brzuch, ale urodzilam w terminie, a odnosnie wagi to co ci teraz mowi lekarz to sie za bardzo nie przejmuj ,bo to jest tak orientacyjnie z wymiarow, ja jak bylam na ostatnim usg to mi powiedzial ze dzidzius jest maly, a tu sie urodzil z waga 3400, ze mna lezala dziewczyna co jej lakarz tez powiedzial ze jej dzidzia ma ok 3400, a jak sie urodzila miala 2800.Kasia za ok 3 tyg, wszystko sie okaze, czy duzy dzidzius czy maly , jakos musi wyjsc na ten swiat, teraz to juz nie ma odwrotu:), a odnosnie czy to juz sa bole porodowe to zobaczysz jak sie zacznie to bedziesz sama wiedziala ze to juz czas, wtedy nie spiesz sie, nie denerwuj, spokojnie,chyba ze ci odejda wody to jedz najlepiej od razu do szpitala, jak przyjdzie skurcz to wciagaj powietrze nosem a wypuszaj buzia, teraz to mi latwo powiedziec, ale odnosnie oddychania to powiedz swojemu mezowi niech ci o tym przypomina,jakbys miala jakies pytania to jestem do dyspozycji, ale zobaczysz dasz rade, ja mowilam sobie nie ja pierwsza i nie ostatnia, Tobie tez polecam to motto, trzymam kciuki, powodzenia i pozdrawiam ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
nasz malutki jak nakarmię go o 24 to obudzi się o 3 bądź 4 zależy jak mu się dobrze śpi czasami co 2 godziny się budzi staram się mniej więcej w porę karmienia jeśli jeszcze śpi albo zaczyna się kręcić to staram się go karmić przez sen co prawda wtedy o wiele mniej zje ale pośpi bez obudzenia się troszkę dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
czyzby ta nasza Kasia urodzila i nie ma czasu odwiedzic kafeterii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 spoko jeszcze nie dalej 2w1 w wtorek byłam u gina i szyjka miekka rozwarcie na 1palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
Kasia ty juz chyba po wszystkim, daj znac jak znajdziesz chwilke:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 jeszcze w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
Kasia 2.10 mialas juz miekka szyjke i rozwarcie?, tu juz 7 a ty dalej 2w1:) w sumie jak pisalas masz termin na 10:) wiec chyba dobrze dzidziusiowi w brzuszku:), jeszcze raz zycze szybkiego porodu, trzymam kciuki, nie zapomnij o ODDYCHANIU!!! pozdrawiam czekam na wiesci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia mam nadzieję że poród będziesz miała lekki i szybki ja nie mogę nic na ten temat powiedzieć bo miałam CC przy ogólnym znieczuleniu :) a poza tym urodziłam wcześniaka przez zatrucie ciążowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
kasia ja wciaz czekam na wiesci?? pumacreate jak tam Filipek?? a tak w ogole tu ktos zaglada jeszcze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewio_ra
100% CIĄŻA PRZY TYŁOZGIĘCIU. PO STOSUNKU "OD TYŁY" ZRÓBCIE WSZYSTKO, ŻEBY NASIENIE NIE WYPŁYNĘŁO Z WAS. NIE WSTAWAJCIE, NIE IDZĆCIE DO TOALETY. SPRÓBUJCIE WYSIKAĆ SIĘ PRZED TAK, ABY MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE "PO" NIE TRZEBA BĘDZIE WSTAWAĆ.WŁÓŻCIE MIĘDZY NOGI MOCNO UBITY RĘCZNIK PAPIEROWY, ZACIŚNIJCIE NOGI I NAJLEPIEJ ŚPIJCIE Z TYM DO RANA. PROPONUJĘ STOSUNKI WIECZOREM, BO W CIĄGU DNIA NIESTETY ALE TRZEBA W KOŃCU WSTAĆ Z ŁÓŻKA. WIECZOREM A NAWET NOCĄ MASZ PEWNOŚĆ, ŻE PRZED TOBĄ JESZCZE KILKA GODZIN LEŻENIA. 100% SPRAWDZONE, DZIEWCZYNY UDAŁO MI SIĘ W TAKI SPOSÓB PO NAPRAWDĘ DŁUGICH STARANIACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA2105
HEJ URODZIŁAM 20.10.2009 MAŁY ZDROWY WSZYSTKO OKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2880
kasia gratuluje:), jak bedziesz miec troche czasu prosze o wiecej wiadomosci:), troche spoznialski ten twoj dzidzius:), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota288
(jestem w 10 tygodniu ciąży)zajrzałam na to forum bo dzisiaj usłyszałam od swojego lekarza że mam tyłozgięcie macicy a nic na ten temat nie wiem cieszę się i dziękuję za wszystkie informacje które umieściłyście to mnie uspokoiło, chyba będę zaliczać się do tych dziewczyn które nie miały z tym większych problemów, czuję się świetnie nie mam mdłości ani innych "męczących" objawów cia, z zajściem też nie było problemu Kasiu serdecznie gratuluję ci maleństwa, u mnie to dopiero początki a już chciałabym je wziąść na ręce i przytulić :) pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×