Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość maddzia2880
kasia2105 jak tam po wczorajszej wizycie?? mialas dac znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
co tam dziewczynki u Was slychac ??zabula jak tak u Ciebie ??kiedy masz wizytę ??bo ja ide 07.05.ciekawa jestem czy tym razem moja macica bedzie wyglądała lepiej. pozdrawiam wszystkie. Pumacare wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, troche spoznione ale szczere od Nas dla Was ;) ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
Pumacreate mialo byc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
MADZIA2880 po wiycie wszystko oki chyb bede miec synka ale doweim sie na 100 w czerwcu na tym połówkowym usg tylko mam leki na cisnienie i do kardiologa ide 11maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
grahamka dziękuję :) ja na USG połówkowe idę z mężem w przyszłym tygodniu i mam nadzieję że dowiemy się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka : Dowiemy się też czy dzidziuni rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych wad Jeśli chodzi o ruchy to czasami tak mocno da o sobie znać że nie mogę się nie uśmiechnąć :) najmocniej kopie rano i przed pójściem spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja mam wizytę jutro i tez juz sie nie moge doczekac zeby sie dowiedziec co i jak sie zmienilo...i oczywiscie zeby zobaczyc przez chwilke malenstwo :) Zaraz po wizycie dam znac czego sie dowiedzialam... Powodzenia dziewczyny na kolejne dni i kolejne wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak... juz po wizycie... Widziałam moje maleństwo! Wszystko u niego w porzadku :) Bardzo ładnie rośnie i sie rozwija... A dodatkowo ma juz przezwisko.... Mała Wiercipiętka! W czasie USG dzidziuś był tak ruchliwy, że ciągle nam uciekał, machał rączką itp. Ale wyglądało to super... Niesamowite jak taki 6-cio centymetrowy człowieczek może się fajnie zachowywać :) Jezeli chodzi o tyłozgięcie to poprawia się ale jeszcze idealnie nie jest. Lekarz jednak powiedzial ze nie ma zadnych powodow do niepokoju, bo macica rośnie wiec wszystko sie samo wyprostuje. Do nastepnej wizyty dostalam jednak nakaz... Koniecznie przytyc chociaz troszke! Bo jak narazie to ani grama... Ciagle 42kg... A przeciez jem caly czas... Kolejna wizyta 28.05! I znów zobacze naszego skarba :D Grahamka jutro czekam na wiadomosci od Ciebie... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka30
witajcie;) zabula ja tez bylam wczoraj na badaniu i usg. moj maly czlowieczek ma wszytko na swoim miejscu, widzielismy zołądek ;) a nawet przegrode nosową;) Maleństwo ma 71 mm i wazy cale 86 gram ;)) co do mojej macicy, to wreszcie lekarz odetchnąl, jest dużo lepiej i tak jak powiedziałas zabulka jak bedzie rosła to bedzie sie prostowała i juz nie ma powodow do obaw. Mam dalej nakaz lezenia aczkolwiek moge na jeden spacer dziennie sobie pozwolic;)) zero przemęczania i kolejna wizyta 06.06. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
hej kiedy mój mały zacznie sie odzywać???juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
dziewczyny cieszę się że już wszystko wraca do normy tak jak mówiłam że nie macie powodów do obaw i wcale się nie myliłam :) Ja w przyszły czwartek idę na USG połówkowe i dowiemy się z mężem jaką płeć ukrywa nasza dzidziuni Kasia nie martw się na pewno już kopie a Ty tego nie odczuwasz :) wszystko będzie dobrze zobaczysz moja koleżanka np podczas całej ciąży nie czuła ani jednego ruchu a urodziła zdrowego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia2105 troche cierpliwosci przyszla mamuska, maluch zacznie dawac znaki o sobie ok 20tc, a w ktorym tc jestes? pumacreate jak bedziesz po usg daj znac jak tam dzidzius? grahamka, zabulka jak tam u was dzidziusie? ja juz mam 110cm w pasie, juz mam co dzwigac:), ale tylko 8kg do przodu :)pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
MADZIA2880 w 18 tygodniu ciazy coś tam czułam w tamtym tygodniu z dwa razy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia tak jest na początku ruchy są raczej przypadkowe i dlatego odczuwasz je bardzo rzadko później to będziesz w szoku jak bardzo nasilą się ruchy dziecka wcześniej prawie nie odczuwalne madzia w piatek o 16 mam USG połówkowe więc na pewno dam znać jak tam maleństwo jeśli chodzi o moje kilogramy to jestem co miesiąc 1 do przodu więc jak naraie przytyłam 4 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
hej byłam w wtorek u pani gin i podglądła małego i bedzie synek a tak to sie zle czuje bo mój tata pojechał za granice i wraca dopiero w grudniu jest mi smutno i żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
gratuluje synka, maz chyba strasznie szczesliwy :), a pumacreate a co ty nosisz w brzuszku?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
cos sie tu pomieszalo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeciara
ja również mam duże tyłozgięciu i musze powiedziec , ze zadnych większych problemów z zajściem w ciąże nie miałam staraliśmy się z partnerem ok 3 miesiecy, ale myslę ze to normalne niektorym udaje sie od razu , inni musza troche się postarać :) myśle ze budowa macicy w tym przypadku nie ma znaczenia. Owszem moze nalezy dobrac ine , odpowiednie pozycje ale to wszystko... nam sie udało i jesteśmy bardzo szcześliwi Wszystkim starającym się życze powodzenia , bądźcie dobrej myśli pozytywne nastawienie duzo daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia otóż w moim brzuszku zamieszkuje chłopczyk :):): wczoraj z mężem byliśmy na połówkowym USG i powiedział że to na 100 procent będzie chłopczyk :):):) czuję się świetnie dzidziuś rozwija się prawidłowo nie ma żadnego zagrożenia czy opóźnień z rozwijaniem się : jestem w 24 tc a nasz synek waży 770g :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
pumacreate to ja madzia pytalam sie kto mieszka w twoim brzuszku, przez to nizej napisalam ze cos sie pomieszala bo dalo mi innego nicka, ale nie wazne:), Tobie tez gratuluje synka :), najwazniesze ze maluch sie prawidlo rozwija :), ja ide na usg 1 czerwca, jestem ciekawa czy maluch sie juz obrocil ???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
madzia tak więc trzymam kciuki zdaj relację jak tylko wrócisz z wizyty :) Faktycznie coś się musiało pomieszać ale miejmy nadzieję że więcej to się nie powtórzy bo trochę zamieszania jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate u nas też bedzie synek a czujetakie bulgotanie w brzuchu to moze byc mój synek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia tak więc gratuluję synka :):) a to bulgotanie to bąbelki nie każda kobieta w ciąży je odczuwa mój mąż jak przyłoży ucho do brzuszka to słyszy bąbelki a ja odczuwam tylko ruchy :) Nie bądź zaskoczona jak Twój kawaler od razu zacznie kopać mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc dziewczynki a co tu taka cisza??? az chlodem powiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 masz racje jak nikt nic nie pisze cio u ciebie u nas oki mały dalej mi bulgota w brzuszku tylko strasznie bola mnie krzyze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
faktycznie cicho codziennie wchodziłam na forum żeby zobaczyc czy ktokolwiek dal znac hehe fajnie ze maluchy daja znac w brzuchu oby jak najwiecej kopniakow Wam dawaly :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczynki! Muszę się z Wami podzielić tym co sie dzisiaj na wizycie dowiedziałam... A mianowicie najprawdopodobniej będziemy mieli Córeczkę :D Czułam to od samego początku, a wszyscy obstawiali chłopczyka.... No chyba, że cos jeszcze \"wyrośnie\", ale pan doktor był raczej pewny :D A poza tym wszystko jest ok, dzidzia rośnie i strasznie rozrabia tam w brzuszku :P Echhh... bałam sie tej dzisiejszej wizyty, ale teraz juz jestem szcześliwa! Achaaa... i pierwszy raz był dzisiaj ze mną przy usg moj mąż! Jest zachwycony, że mogl sobie pooglądać naszą kruszynkę :) Ja też się bardzocieszę, że nareszcie mógł byc ze mną! Piszcie co tam u Was, bo jakoś tu ostatnio faktycznie sie cichutko zrobiło! Pozdrowionka dla wszystkich mam, synkow i córeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
Zabula to gratuluje córeczki, najwazniejsze by byla zdrowa,ja napisze cos wiecej w poniedzialek bo ide na usg, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
zabula no to nasze gratulacje nasz synek też rozrabia w brzuszku :):) Cieszę się że wszystko jest w porządku i że już się niczym nie martwisz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc dziewczynki bylam dzis na usg, maluch wazy 2kg, wszystkie wymiary w normie, a wiec sie troche uspokoilam :), jeszcze jakies 6 tygodni i mysle ze nasz synek bedzie juz z nami, juz sie nie moge doczekac malenstwa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
madzia2880 no to gratulacje 2kg to już duży maluszek jak za 6 tyg rozwiązanie to mam nadzieję że wszystko pójdzie bez problemów i większego bólu i mam nadzieję że podzielisz się z nami wiadomościami jak maluszek czuje się na świecie i w ogóle zdasz sprawozdanie jak poradziłaś sobie na porodówce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×