Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość kasia2105
purmacreate a na kiedy masz termin??????madzia2880 gratulacje ze wszystko dobrze z maluszkiem my na usg idziemy 9czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
dzisiaj robilismy test na obciazenie glukoza wyszła dobrze ale na wyniku norme miałam do 5,89 a ja miałam 6,74i myslałam ze jest zle ale skonsultowałam ze swoja pania doktor i mówi ze jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia ja termin porodu mam na 6 września ale sądzę że jeszcze w sierpniu urodzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia8822
Czesc Jestem w 2 miesiacu ciazy lekarz stwierdzil tyłozgiecie macicy i zabronil mi wspolzyc bo moge poronic. Czy tez mialyscie zabronione? Czy moze macie jakis rady? Z góry Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc Agusia ja tez mam tylozgiecie, nawet pamietam ze sie pytalam mojego gina o wspolzycie ,on odpowiedzial ze jesli nie ma plamienia lub krwawienia to nie widzi przeciwskazan, ale widomo kazda ciaza jest inna i to kazdego indywidualna sprawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA2105
HEJ U NAS OKI DZISIAJ CZUŁAM DRGANIA W BRZUSZKU MYSLE ZE TO MÓJ SYNEK W WTOREK WIZYTA PROSIMY O KCIUKI AGUSIA CO DO TYŁOZGIĘCIA TO JA MIAŁAM ALE PANI DOKTOR I TAK ZABRONIŁA DO 12TYGODNIA A TERAZ MAM PRZODOZGEICIE ALE SPAŁAM DUZO NA BRZUCHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
AGUSIA najwazniejsze zebys sie teraz nie przeciazala i uwazala na siebie spij na brzuchu jesli lekarz tak zalecil a wspolzycie nie jest najwazniejsze teraz liczy sie maluszek ktory zamieszkal u Ciebie w brzuszku ja tez mialam tylozgiecie i lekarz kazala mi caly czas lezec i spac na brzuchu po 2 miesiacach tylozgiecie sie wyprostowalo ale to tylko na czas ciazy bo tylozgiecie bedzie do konca zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia a gdzie widomosci o wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
hey po wczorajszej wizycie wszystko dobrze maluszek jest zdrowy słyszałam jak bije serduszko niesamowite uczucie mały wazy juz 524g do dosc sporo i wszysko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia to bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku z maluchem :), a ja jutro sie wybieram na kurs jak nastawic sie psychicznie do porodu i jak zajmowac sie dzidziusiem :):), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
hllo to forum jeszcze istnieje cos sie dziewczyny zaniedbujece w pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc dziwczyny Kasia masz racje strasznie cicho sie tu zrobilo, ja jestem teraz na etapie kupowania rzeczy dla malucha,nawet nie zdajemy sobie sprawy ile rzeczy potrzeba takiemu malemu czlowiekowi :) termin mam na polowe lipca, ale jak by dzidzius chcial nam zrobic niespodzianke i urodzil sie troche wczesniej to pasuje byc przygotowanym :) pozdrawiam a co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 ja juz mam wszystko prawie dla malucha ciuszki akcesoria wanienke łóżeczko materacyk jeszcze wózka brakuje i kosmetyki i wózek i oczywiście dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madzia2880 a jak tam na szkole rodzenia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka23
mam pytanie czy poronienie mozna od razu rozpoznac, jestem w 5 tyg ciązy mam lekkie krwawienia, lekarz przepisał mi luteine, a dziś miałam coś jak okres i niewiem wszystko mnie boli niewiem czy jechac do szpitala. może ktos mi napisac jak wyglada poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
madziarka23 jak masz krwawnienie od razu do szpitala niema na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
witam a po szkole rodzenia dobrze, ale wcale mniej sie nie boje :), jakby sie tak dalo zeby ktos inny poszedl za mnie rodzic :), ale coz nie ja pierwsza nie ostatnia :),mysle ze jeszcze moze ze 2-3 tygodnie i dzidzius bedzie juz z nami,pozdrawiam wszystkie mamy :) ps.chcialam jeszcze dodac ze tu sie strasznie cicho zrobilo :), wszyscy juz na wakacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka78
witajcie. Jestem w 15 tygodniu ciąży i od początku miałam tyłozgięcie. nikt mi nie zalecał i nie mówił o mozliwych komplikacjach. niestety po dzisiejszej wizicie u gina stierdził że za tydzien ponowna kontrola i jesli nic się nie zmieni z tym tyłozgięciem to będą operacyjnie prostować macicę bo dzidzia niedługo nie b ędzie miała gdzie się rozwijać. czy którać z was się z tym zetknęła? nie wiem co mam mysleć?? czy leżenie na brzuchu teraz jeszcze coś zmieni? u was wczytałam że to jednak trwało ok 2 miesięcy. Dajcie znać! pozdrawiam i jestem ciągle dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
asienka78 ja tez mam tyłozgiecie, ale mi sie wyprostowalo na czas ciazy, ja np nie lezalam w ogole na brzuchu, moze u Ciebie byloby warto skonsultowac jeszcze z innym ginem, pozdrawiam grunt to byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
asieńka jak każda na tym forum mam tyłozgięcie ono zostaje do końca życia a prostuje się tylko na czas ciąży w momencie jak dzidziuś zaczyna rosnąć jeśliu masz silne tyłozgięcie i lekarz nakazał Tobie leżeć na brzuchu to rób to wtedy kiedy się tylko da wiem że niekiedy lekarz nakazuje chodzić na czworaka wiem wiem to trochę śmieszne ale uwierz i tak też doradzają jak najwięcej wypoczywaj i bądź dobrej myśli jeśli czeka Cię operacja prostowania szyjki macicy to tylko i wyłącznie dlatego żeby dziecku nic się nie stało i mogło się prawidłowo rozwijać a i Tobie wtedy będzie lżej Jeśli chodzi o mnie dziewczyny to w środe miałam test obciążenia glukozą 75 a nie 50 wczoraj zaś miałam wizytę u ginekolog i wszystko z naszym bobaskiem jest w porządku do września jeszcze troszkę czasu zostało tak więc jeszcze nie kupuje żadnych ubranek i innych rzeczy dla maluszka zaczniemy z mężem kupować w lipcu może pod koniec tak żeby się wyrobić i nie musieć się spieszyć Tak pozatym to jak tam wasze robaczki kręcą się w brzuszku? mój to jak szalony czasami sądzę że w ogóle nie śpi tylko rozrabia teraz np jak siedze przed komputerem i pisze to tak kopie że cały brzuch się trzęsie nigdy nie sądziłam że to będzie takie wspaniałe uczucie mieć dzidziusia w brzuszku i czuć jak radośnie kopie ::) Pozdrawam wszystkie wyczekujące na swoje pociechy i życzę udanej pogody na urlop :*:*:* I przede wszystkim trzymam kciuki za te panie które mają tyłozgięcie i dopiero dowiedziały się że są w ciąży Dziewczy6ny bądźcie silne i dużo wypoczywajcie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
czesc dziewczynki strasznie tu cicho sie zdobilo?? nie wiem czy jeszcze ktos tu zaglada ale i tak napisze, bylam dzis na wizycie dzidziusiowi sie nie spieszy i nic nie zapowiada ze zrobi nam niespodzianke i urodzi sie troche wczesniej, jeszcze zostalo 20dnii, stwierdzam ze to jest baaaaaaardzo dlugi miesiac :), pozdrawiam wszysktkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
madzia Tobie zostało 20 dni a mi jeszcze do września troszkę więcej codziennie tu zaglądam i też zauważyłam że dziewczyny się ociągają :):) w sumie nie dziwię się pogoda jest po prostu koszmarna i nie da się wytrzymać bynajmniej u mnie na lubelszczyźnie tak jest Fajnie że Twój maluszek już niedługo zawita na świecie zapewne nie możesz się doczekać i chodzisz jak na szpilkach :) życzę spokojnego porodu i co najważniejsze bezbolesnego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam i ja u nas pogoda nie do wytrzymania leje sie z kazdej strony co do maluszka to daje znac o sobie kopie a co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia ciesze sie ze w koncu Twoj maluch zaczal kopac, a nie dziwnie bulgotal ci w brzuchu :), na to wyglada ze przybral na masie i przez to ma wiecej sily, aby dawac ci znaki ze nie jestes sama :) :) pumacreate dzieki ze zyczysz mi szybkiego i bezbolesnego porodu, powiem szczerze tez bym tak chciala:):) , dam znac jak juz bede po wszysktkim, a jak narazie to robie ostatnie badania i od przyszlago tygodnia co 3-4 dnii ide na ktg . pozdrawiam i tym co jada na wczasu zycze milego urlopu, moze sie uda bez parasolki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
witajcie już myślałam że forum zamarło u mnie pogoda jest okropna maluszek znosi upały dzielnie bo w końcu w brzuszku panuje stała temperatura ale za to ja się strasznie męczę jest strasznie duszno kasia cieszę się że już czujesz swojego maluszka fajne uczucie prawda? :) mój maluszek kopie całymi dniami i ja go nazywam łobuzem :) Madzia Ty to pewnie już się doczekać nie możesz rozwiązania bo w końcu już pewnie odliczasz dni do wielkiego spotkania. Będę czekać na wieści po porodzie jak przebiegł jak się czujesz Ty i Twój szkrabek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate nio ciesze sie tylko narazie to tak słabo kopie moze ta pogoda tak działa na niego a ty na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia ja mam termin na 6 września ale sądzę że jeszcze na sierpień się załapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
a ja mam na 10pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
to troszkę po mnie ale zobaczysz czas szybko minie ja już się nie mogę doczekać a już niedługo taka istotka będzie razem z nami ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
witam co u was czy to forum istnieje jeszcze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×