Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość QrczaczeK

Tyłozgięcie macicy a ciąża

Polecane posty

Gość kassia2105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia2105
hej dziewczyny mam pytania bylam ostatnio u ginegologa i powiedziała mi ze mam tylozgiecie macicy to to oznacza i czy ma jakis zwiazek z zajsciem w ciaze i jaka jest odpowiednia pozycja na to czy to ze tak mam nie jestem w ciazy staramy sie z mezem od 7miesiecy i ciagle nic ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
Mam 20 lat i jestem w 8 tyg ciąży, z chłopakiem o dziecko staraliśmy się 2 miesiące.Jak zaszłam do ginekologa powiedziała ,z że ma mtyołozgięcie macicy i nie przepisała mi żadnych lekow tylko zaleciła spanie na brzuchu i oszczędzanie się w codziennych czynnościach. z waszych wcześniejszych wypowiedzi wynika że może to powodować poronienie mam nadzieję że u mnie wszystko będzie ok. Nie wiem w jakim stopniu mam to tyłozgięcie czy w dużym czy tylko lekkim najlepiej zajśc do lekarza i o wszystko się wypytać a napewno udzieli Wam informacji. Trzymam kciuki za wszystkie pary starające się o potomstwo jak lekarz pokazał mi zdjęcie z usg mojego maleństwa to mimo że płód jest wielkości groszku to się popłakałam ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
powodzenia i naprawdę najważniejsze jest pozytywne myślenie i nie stresowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate ale ty jestes w ciąży a u nas ciągle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kassia2105 ja miala ten sam problem, staralismy sie z mezem 7 miesiecy o dzidziusia i zawsze przychodzilo rozczarowanie, gdzies wyczytalam ze dobrze jest polozyc sie po stosunku na brzuchu, nie wiem czy to poskutkowalo ale dzis jestem w 17 tygodniu, wiec i tobie zycze powodzenia i mam nadzieje ze uda sie wam "zasadzic fasolke" trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
tak Kasiu jestem w ciąży i tego samego życzę zarówno Tobie jak i innym parom które starają się o potomstwo. Wierzę że Wam się uda ja się dużo modliłam i modlitwa mi pomogła Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
dziewczyny dziekuje wam za ciepłe słowa tylko czemu nie mozemy miec fasolki ja jestem tym załamana niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
Kasiu najważniejsze jest pozytywne myślenie ja za każdym razem jak robiłam test i wychodził negatywnie byłam załamana ale któregoś dnia przed zrobieniem kolejnego testu poprosiłam o pomoc Boga by sprawił żeby tym razem okazało się że będę mamą. Następnego dnia zrobiłam test i nie mogłam uwierzyć że moje prośby zostały wysłuchane poszłam do lekarza i potwierdził wynik na teście. Kasiu będę się za Ciebie modlić aby i Tobie sie udało i abyś była szczęśliwą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate badzo ci dziekuje ze sie bedziesz modlic mi sie narazie spóżnia i mierzyłam dzis temp przed poludniem był0 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
a więc trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate to trzymaj kciuki i sie módl żebym była w ciąży bardzo ci dziekuije:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
nie dziękuj mi tylko Bogu :*:*:* dla mnie uśmiech na twarzy innych wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale temp nie mierzymy po poludniu! bo jest niemiarodajna zasada prawidlowego mierzenia temp: Mierzymy ją rano zaraz po przebudzeniu, w pozycji leżącej, przed wstaniem z łóżka, przed wykonaniem jakiejkolwiek innej czynności. (absolutnie nie w dowolnym momencie dnia!!!!) po wstaniu z lozka temp u kazdej z nas bez roznicy czy jest w ciazy czy nie bedzie podwyzszona... poza tym ja tez mam silne tylozgiecie, ale problemow z zajsciem nie mialam o silnym tylozgieciu dowiedzialam sie w 14 tyg mojej pierwszej ciazy wtedy tez dostalam skierowanie do szpitala bo to zagrazalo mojemu dziecku :( na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo w staraniach polecam pozycje od tylu, pozniej lezenie na brzuchu poza tym zycze wszystkim oczekujacym II tlustych kresek!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacretae robiłam sobie test i wyszły 2kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia2880
kasia2105 GRATULACJE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
Kasiu ciesze się bardzo i życzę powodzenia teraz powinnaś jak najszybciej pędzić do lekarza i się upewnić że wszystko jest ok :*:* Wiedz że cieszę się razem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate jesetm w5tygodniu ciąży przeziebiona jestem i 1miesiac zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
kasia2105 moje gratulacje dbaj o siebie i odpoczywaj :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 2 ciazy i w pierwszej lekarz mi nic nie przepsywal mam tylozgiecie duzo kobiet tak ma! urodzilam duzego synka choc jestem chudzina zdrowy byl i wielki 4,280,59cm dl nie miala zadnych komplikacj w czasie ciazy wiem ze trzeba lezec na brzuchu a po 3 mc macica zaczyna rosna w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
klaudia czyli do 3miesiaca mam leżeć na brzuchu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
Kasia jeśli lekarz tak zaleci to 3 miesiące ale jeśli nie to zastosuj się do jego uwag ja 24 mam kolejną wizytę u lekarza przez cały miesiąc lezałam na brzuchu i to od tego co powie lekarz będzie zależało czy będę musiała dalej spać na brzuchu czy już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lezalam na brzuch, nie dostawałam zadnych tabletek, nic i nie miałam problemu w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
pumacreate ja uwielbiam spac na brzuchu tylko niewiem xczy moge???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumacreate
hehe nie Ty jedna większość ludzi uwielbia spać na brzuchu a spać możesz dopóki nie stwardnieje brzuszek pozatym lekarz powie czy musisz spać czy nie ja przy moim lekkim zgięciu miałam takie zalecenie od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula2009
Witam, mam 26 lat i też mam tyłozgięcie macicy. Miesiąc temu poroniłam. To była moja pierwsza ciąża. Nie wiem jaka była przyczyna, lekarze nie potrafili tego stwierdzić. Teraz muszę odczekać, ale za parę miesięcy bierzemy się z mężem znów "do roboty". Postanowiliśmy, że nie damy za wygraną, bo bardzo chcemy mieć dzieci. Z zajściem w pierwszą ciążę nie miałam większych problemów, udało się już po trzech miesiącach starań. Ostatnio również spotkałam się z opinią, że po stosunku powinno się leżeć na brzuchu, ale wcześniej o tym nie wiedziałam, a i tak zaszłam w ciążę. Trzeba po prostu próbować i nie dać się zwariować. A bolesne współżycie... zdarza się, ale ja umiem sobie z tym radzić. Bóle ustępują, jeśli jestem dobrze rozluźniona i w pełni oddaję się chwili, a dzieje się tak wtedy gdy oczywiście mąż dobrze się postara w grze wstępnej. Zatem moim zdaniem - Panowie! od Was dużo zależy! Dodam, że wiem co to jest orgazm, nie mam z tym problemów i polecam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA2105
asiula2009 A W KITÓRYM TYGODNIU PORONIŁAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula2009
w 6 tygodniu :( Nie cieszyłam się długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2105
co to tak cicho na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×