Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam tani pierscionek zareczynowy za tys zl

Polecane posty

Gość gość

Dzis narzeczony mi sie oswiadczyl, spodziewalam sie tego. Od wielu miesiecy rozmawialismy o zalozeniu rodziny i dzieciach. Pierscionek jaki dostalam jest bardzo skromny. Do pierscionka byla przyczepiona mala karteczka z numerem i nazwa firmy jubileskiej. Wpisalam w neta i po numerze znalazlam moj pierscionek. Cena to tylko 1090zl. Zeby nie bylo nie jestem pazerna na kase, ale pierscionek zareczynowy jest na cale zycie, no i narzeczony zarabia 6 tys net mscznie. Jakbym dostala ochlap... Czy wy lacie porzadne pierscionki zarecznynowe czy tylko ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie znaczenei ma cena? moze byc i za 200 zł przeciez to tylko symbol mi szkoda byłoby tysiaka na pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by wystarczył nawet pierścionek za 500 zł. Wolalabym przeznaczyć te pieniądze na coś innego, nie na świecidełko. Drogi pierścionek nie jest gwarancją szczęśliwego małżeństwa. Ja jestem jeszcze przed zaręczynami. Okaże się jaki pierścionek dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzasz. Ja powiedzialam,ze z mniej niz jednym karatem nie startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie nosic bizuteri i latwo ja gubie. Dlatego zalezalo mi na 1 porzadnym pierscionku. 1 ale porzadny i reprezentacyjny a nie taki... ma 3 male diamenty, ale co z tego jak ledwo go widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21h47 pierscionek zareczynowy jest na cale zycie. Ja tez nie lubie trwonic kasy, ale czasami trzeba sie postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 Nie zależy mi na pierścionku. Nigdy nie byłam roszczeniowa w stosunku do faceta, a on moją skromność docenia. Na całe życie to powinien być mąż, jego wsparcie i miłość, a nie błyskotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam Uwaga!!! Pierścionek za 300 zł z cyrkonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi guuupie sikorki o tradycje,o pierscionek a nie o cenę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 lata temu dostałam pierścionek za 380 zł i mi taki się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki,a ty jestes księżna Kate z Wlk.Brytanii np,trzeba pierscionek z brylantem lub diamentem?! haha,oddaj mu go ze zlosci.RZuci cie i szybko znajdzie inna ,która ani mrugnie na taki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym była facetem i dowiedziała bym sie ze sprawdzasz cenę by nie był za tani to dla mnie był by to koniec związku... Pazerna, roszczeniowa blachara lecąca na kasę... to o tobie pomyslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzeczony ci się oswiadczył,g woli ścisłości tylko chłopak,od teraz oficjalny narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam,ze prowo, ale wlasciwie ludzie sa tacy durni,ze juz nic mnie nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo gubisz biżuterie, a chcesz mieć pierścionek za więcej niż 1000 ZŁ? Koleżanki Ci nagadały czy jak? Podpuściły Cię żebyś cenę sprawdziła? Ja bym powiedziała że to nie ich sprawa. A pierścionek za 1000 zł bałabym się nosić, pewnie leżałby gdzieś w szkatułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam pierścionek za kilka tysięcy i gdybym dostała jakiś tani to bym się obraziła:O I nie dlatego, że jestem roszczeniowa, ale skoro mój wtedy jeszcze facet świetnie zarabiał, na nic sobie nie żałował, mało tego zabrał nas na wakacje (przed zaręczynami) za 15 tysiecy to poczułabym się jak idiotka gdybym pierścionek dostała za 500zł czy tysiąc. Wiedziałam, że się oświadczy i pokazywałam mu pierscionki które mi się podobają i ceną minimalną było 2 tysiące. Kurde to mój buty kupował sobie za 700zł więc naprawdę obraziłabym się jakby mi pierscionek kupił 300zł droższy od butów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co mi przyszlo na mysl to, ze wspolczuje temu facetowi. Oswiadczyl sie, dal pierscionek - zle, nie oswiadczylby sie - tez zle. Ja dostalam na zaręczyny, uwaga, srebrny pierscionek z malutkim szafirem. Co wiecej obrączki tez mamy srebrne, bo oboje nie lubimy bizuterii i to dla nas tylko symb, a nie wyznacznik uczucia. I nawet gdybym dostala plastikowy pierscionek z jajka niespodzianki to bylby najpiękniejszy, bo dany z sercem przez osobę z ktora kocham i z ktora spedzam zycie. A małżeństwu autorki nie wroze dlugiego stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile wyceniasz, autorko, swoją miłość w pierścionku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak z ciekawosci-ile ty zarabiasz?obrazisz sie jak ci kupi np czekolade z Biedronki a nie ze Szwajcarii?! Macie w makowkach niektóre pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23"01.Rozumiesz,że teraz to juz oficjalnie żyjesz za kasę faceta,bo ty pewnie max.1,5 tysiaka wyciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze co za czasy, a wcale stara nie jestem, bo mam dopiero 30 lat. Zeby sprawdzac cene pierścionka i miec pretensje, ze za tani ( jak na roszczeniowa księżna autorkę). Cena pierścionka ważniejsza od uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumieM* mialo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciesz się, bo sądząc po Twojej wypowiedzi nie jesteś nawet warta takiego za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,odwrocmy role : gdybys ty byla facetem,to jaki pierscionek wybralabys na zareczyny?drogi czy ładny/estetyczny/urokliwy/z sugestii jubilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 23:01 wyobraź sobie, że nie żyję z jego pieniędzy. Sama teżdobrze zarabiam, zaręczyny miałam 7 lat temu i od tamtej pory wiele się zmieniło min. to, że mój obecny mąz popadł w tarapaty finansowe i ja go z nich wyciągnęłam. Ale wtedy to on miał więcej pieniędzy (ja studiowałam) i byłoby mi przykro, że kupił mi tani pierścionek. To nie ma nic wspólnego z materializmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam białe złoto z brylantem. Ale nieduży, skromny bo mój obecnie mąż wiedział, ze na codzień nie lubię "wulgarnej" biżuterii. Nie spr nigdy ceny mimo, ze mogłam zanieść do wyceny za darmo (mam takie "wtyki " :-P).Ale nie zrobię tego bo po pierwsze nie mam nierówno pod sufitem. A po drugie sama wiem, ile mniej więcej był wart (wtedy 3krotnosc pensji męża - jak "nakazuje" tradycja..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę poskąpił, Rozumiem miłość jest najważniejsza ale kurcze jak zarabia 6 kafli miesięcznie to mógł się bardziej postarać przecież pierścionek to jest symbol miłości i jest na całe życie. Resztą kiedyś słyszałam że ma też służyć za zabezpieczenie dla przyszłej małżonki gdyby coś sie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam pierścionek zaręczynowy za UWAGA... 89 zł z przesyłką :D :D :D A najlepsze jest to, że sama go sobie wybrałam w sieci, przesłałam lubemu link, on kliknął i tyle - takie były oświadczyny/zaręczyny Obrączki już wybrał drogie :D 890 zł za parę, z tytanu z białym złotem (to było ładnych parę lat temu). Swoją obrączkę zgubił jakiś miesiąc po ślubie :D Ja mam swoją do tej pory. Jesteśmy małżeństwem od 18 lat... Także tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to za moda ze faceci dajac pierscionki dolaczaja do nich metki i certyfikaty. takie papiery powinni sami zostawic u siebie, a zeby wredne babska nie wiedzialy skad i nie szukaly cen. co za kur.wy pazerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam posłuchać Enej - Kamień z napisem love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×