Odpowiedz na ten temat

Naturalne suplementy diety

 • gość 2017.09.29 [14:13]
  Czy ktoś zamawiał suplementy ze Swojskiej Piwniczki?
 • Kamcia8989 2017.10.12 [09:26]
  Cześć. Czy ktoś z was zamawiał suplementy z tej strony zdrowie-z-natura.pl ? Orjentuje się ktoś jaki jest czas dostawy w tym sklepie ?
 • gość 2017.10.12 [12:32]
  Ja próbowałam wielu preparatów i najlepiej wypada tiner. inne też działały lepiej i gorzej ale tiner wypadł najlepiej. Najfajniesze w nim jest to że daje dużo energii do działania co znacznie wspomaga proces odchudzania.
 • gość 2017.10.12 [18:10]
  Wcześnie nie pomyślałabym że schudnąć uda mi się właśnie dzięki Foreverslimowi.Ale zaryzykowałam i to ryzyko się opłaciło.Nie musiałam wcale długo czekać na to aby moja waga w końcu wróciła do normy.
 • gość 2017.10.16 [09:10]
  Dziewczyny tutaj wcześniej pisały, że ze Swojskiej zamawiają jagody acai, spirulinę, młody jęczmień. I robią zakupy zbiorowe, bo wtedy naliczają sobie punkty za zakupy, później mają zniżki.
 • gość 2017.10.16 [10:18]
  u mnie najlepiej sprawdził się ten https://africanmango180.com. Po kuracji schudłam 12 kg
 • gość 2017.10.16 [10:32]
  Jeśli mango to tylko African mango +chrom
 • gość 2017.10.16 [11:55]
  Dlaczego tylko z chromem?
 • pamet 2017.10.17 [13:28]
  Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.
  budowa domów
  budowa domów warszawa
  kompleksowa budowa domów
  budowa domów pod klucz warszawa
  budowa domów jednorodzinnych
  kompleksowa budowa domów warszawa
  budowa domów jednorodzinnych warszawa
 • gość 2017.10.18 [09:44]
  Dla tego z chromem bo to jest super składnik. Wyrównuje krzywą glikemiczną co znacznie obniża napady głodu i chęć na słodycze.
  Jest tylko jedno afrykańskie mago które zawiera chrom organczny w składzie.
 • gość 2017.10.21 [17:22]
  U mnie sprawdził się suplement diety ProSlimer - tylko naturalne składniki.
  https://myduolife.com/link/8faf8904881372c3
 • gość 2017.11.10 [08:44]
  Bardzo fajne są też suplementy w formie soków. Na zimę szczególnie przyda się sok z aloesu, bo wzmacnia odporność. Widziałam na stronie Swojskiej, że można go kupić taniej niż w aptece.
 • gość 2017.11.10 [10:04]
  Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis.
  Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne.
  Żeńskie-męskie
  Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi.
  Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.
  Kosmiczny strzał
  Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani.
  Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności.
  Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna.
  To się się opłaca!
  Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego.
  Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu.
  Inny wymiar
  Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji.
  Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…
 • gość 2017.11.10 [12:34]
  polecam Silvets to najpopularniejszy preparat wspomagający odchudzanie mi bardzo pomógł usmiech.gif link http://nplink.net/y3IURTkc
 • gość 2017.11.10 [15:20]
  A ja polecam tak zupełnie naturalnie: siemię lniane. Cudownie przyspiesza przemianę materii. Dodałabym do tego konsultację zwww.igortreneronline.pl i sukces murowany usmiech.gif
 • gość 2017.11.27 [16:59]
  Przetestowalam sporo sumplementow diety, nie zawiodlam sie tylko na Slimunox.Efekty gwarantowane . Polecam.
 • kobietatrenujaca 2017.11.29 [21:49]
  Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego -www.igortreneronline.pl
 • antosiu 2017.11.29 [23:13]
  Naturalnym suplementem jest colon c. Stosuję go już ponad pół roku i efekty są zdecydowanie zadowalające. Przede wszystkim pozbyłem się wzdęć, które były dla mnie straszną udręką...
 • gośćIza 2017.11.30 [01:03]
  Ja z naturalnych suplementów na utratę wagi mogę polecić tylko habaicynę (innych nie testowałam, bo obawiałam się składów). Habaicyna zawiera tylko pierzgę pszczelą i paprykę habanero, która jak wiadomo świetnie naturalnie przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczyku nadprogramowegooczko.gif osobiście zauważyłam też że nie podjadam w trakcie dnia, oprócz habaicyny mogę także polecić morszczyn, czyli zwykły glon rosnący w morzu, który też można dostać w zielarskim, a który pomaga pozbyć sie wody z organizmu,więc zmniejsza cellulit.
 • gość 2017.12.04 [16:50]
  jedynym suplementem jaki stosuję to dicofer, bo jestem w ciąży i mam straszne niedobory żelaza, odkąd to stosuję czuję się naprawdę lepiej usmiech.gif
 • gość 2017.12.05 [17:18]
  Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu uzyskanego po zastosowaniu Foreverslim. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiace
 • gość 2017.12.06 [11:29]
  Znacie jakiś sklep, gdzie można zamówić suplementy, ale w postaci soków lub syropów? Np. sok aloesowy z witaminą c.
 • gość 2017.12.06 [12:37]
  Jak dla mnie to tylko Tiner. 16 składników aktywnych. Któryś inny produkt ma więcej?
 • gość 2017.12.06 [15:43]
  jagody acai to polecam w iqacai, największe stężenie wyciągu z jagód w jednej tabletce, ja się chętnie dorzucę do zamówienia bo ja sobie zamówiłam jedno opakowanie właśnie je kończę i z chęcią zamówię drugie
 • gość 2017.12.06 [19:29]
  Może Foreverslim jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.
 • gość 2018.01.10 [13:20]
  Z naturalnych suplementów mogę Ci polecić african mango, dostępny jest na stronie https://africanmangosklep.pl. Ja już zakończyłam kurację z sukcesem - 9 kg. Czułam się bardzo dobrze podczas stosowania teraz również oczko.gif
 • gość 2018.01.11 [11:12]
  stosowałam african mango z vital progres, do dziś cieszę się straconymi kilogramami usmiech.gif
 • gość 2018.01.11 [12:26]
  Jeśli mango to tylko AFrican Mango + chrom od sdk prolabs.
 • gość 2018.01.11 [21:28]
  U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Foreverslimu.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.
 • gość 2018.01.12 [14:02]
  No to zaczynamy, zamówiłam to cudo z vital progres. Może i mi sie uda oczko.gif

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...