Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
młody jęczmień, nasiona, orzechy, nasiona chia i nasiona konopii, polecam bo wszystkie zdrowe i dietetyczne, możesz sobie o nich poczytać na http://hh-life.pl/shop/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek091
Kurkuma posiada świetne działanie, preferuje różne koktajle i dania z dodatkiem tej przyprawy, Taka przyprawa kosztuje nie więcej jak 3-4 zł a jest o wiele lepsze od suplementów które się nie przyswajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loluś2
@Maciek091 A co jeżeli ktoś nie przepada za smakiem kurkumy ? Zostaje skazany tylko i wyłącznie na suplementy . Niestety , wiele takich suplementów jak curcumin now lub complex są beznadziejne . Jedynie możemy czekać na coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne suplementy diety masz w samym żywieniu oraz w różnych tabletkach na naturalnych składnikach - bez nadmiaru chemii i tym podobnych. Zamień - cukier na owoce, słodkie napoje na wodę, i tym podobne :) Możesz zajrzeć sobie tutaj http://pieknojestwtobie.com/walka-z-waga-suplementy-diety-i-preparaty-na-odchudzanie/ jeśli jesteś bardziej zainteresowana tematem. Masz tam w pełni naturalne suplementy jak i wymienione suplementy w tabletkach i tak dalej. Na urozmaicenie diety są miliony sposobów jeśli robi się to z głową ;) Polecam suszone owoce do potraw - dodają słodkiego posmaku, a dodatkowo często mają właściwości wspomagające odchudzanie, czy trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla diety polecam ciepla wode z cytryna , latwe tanie i efektywne . Codziennie przed sniadaniem pije szklanke . Juz po tygodniu zobaczylam roznice np. poprawila mi sie cera , czuje sie lepiej i gdy biegam mam wrazenie ze mam lepsza wydolnosc :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisniss
Polecam GoSlim: http://go-slim.pl/ to naturalny suplement diety, bardzo skutecznie wspiera odchudzanie. Można schudnąć nawet 8-10 kilogramów w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daarr
Chciałbym polecić przede wszystkim CHEWING C 500 - jest to po prostu witamina C naturalna oraz bardzo skuteczna, nie sprawiająca żadnych skutków ubocznych. Nie powinieneś narzekać, nie znam nikogo kto nie jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@~Loluś2 Powiem ci że ogólnie teraz te suplementy co można kupić z kurkuminą , to są jednym słowem beznadziejne , także albo sprowadzisz sobie coś zagranicznego do naszego pięknego kraju , albo poczekasz tak jak ja na coś nowego , może tym razem będzie coś dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkolendra
Ja dopiero zamówiłam Foreverslim,skusiłam się na ten preparat bo widziałam efekty u mojej sąsiadki.Brała go trzy miesiące,a efekty świetne.Nie ta sama kobieta,szczupła uśmiechnięta.Mam nadzieję że u mnie też zadziała i skończy się mój koszmar z kupowaniem ubrań w rozmiarze xxxl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam taki suplement diety jak green coffee k5, są to tabletki z wyciągu zielonej kawy. Biorę je od dwóch miesięcy, mam super efekty, zero skutków ubocznych. Polecam poczytajcie sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ dowiecie się z tej strony, że bardzo ważne jest to aby tabletki, które wybieramy były w pełni z naturalnych składników, tak jak te, które ja stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez okres paru lat wspomagałam swoją dietę różnymi tabletkami i suplementami.Dopiero Foreverslim okazał się strzałem w dziesiątkę.W przeciągu trzech miesięcy udało mi się z jego pomocą schudnąć 11 kg i co najważniejsze nie wystąpił efekt jo-jo.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa005
A skąd zamawiacie w dobrej cenie suplementy? Dużo ostatnio czytałam też o olejku z oregano, ktoś z was stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoo
Dla mnie skuteczne okazały się tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. Na początku jakoś sceptycznie do nich podchodziłam ale poleciła mi je koleżanka z pracy która dzięki nim schudła to i ja spróbowałam. Osiągnęłam dobry wynik w porównaniu z 2 dietami jakie wcześniej stosowałam bez rezultatu. Już po miesiącu 4 kilogramów mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocek_lu
Chlorella na oczyszczanie, może spirulina. Każdy inaczej reaguje nawet na naturalne suplementy. Sporo informacji można uzyskac tu http://www.spirulina.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDrakula
Foreverslim, naprawdę dobrze działające tabletki na odchudzanie, nie mam najmniejszego problemu z ich działaniem.Żadnych efektów ubocznych, same korzyści przyniosło mi stosowanie tych tabletek.W ciągu 3 miesięcznej kuracji schudłam ponad 12 kilogramów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplementy POLSKIEJ firmy colway. Są w 100% naturalne. Osobiście polecam nowość witaminę c z kolagenem - witamina c z gryki oraz gorzkiej pomarańczy . 10% zniżki po zarejestrowaniu https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnabella
Fajnie jest móc sie pochwalić w końcu tym że waga spadła.Mi udało się schudnąc stosując Foreverslim 10 kg jest to dokładnie tyle ile chciałam.Noszę teraz ciuchy o dwa rozmiary mniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkazw
u mnie jeżeli chodzi o naturalne wspomaganie to świetnie sprawdziły się tabletki piperine forte które zawierają ekstrakty z czarnego pieprzu więc pochodzenie maja naturalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriara
Moim zdaniem należy stosować tylko naturalne suplementy diety: jak http://pl.bestacaiberryplus.com/ oparte na jagodach Akai , których chyba przedstawiać nie trzeba. I oprócz utraty wagi można jeszcze zadbać o błonnik, którego czesto w naszych organizmach brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jeszcze, że próbowałam schudnąć po ciąży, stosowałam najróżniejsze specyfiki i udawało mi się zrzucić parę kilo, ale tylko na chwilę. Foreverslim poleciła mi znajoma. Zaczęłam jeść regularnie, w mniejszych ilościach, ćwiczyć trzy razy w tygodniu i regularnie brałam te tabletki.Wszystko sie udało i teraz się cieszę ze swojego nowego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zanim zaczniecie się odchudzać najpierw oczyśćcie organizm, żeby pozbyć się wszelkich toksyn. Potem możecie myśleć o diecie, czyli zmianie nawyków żywieniowych i 'choć trochę ruchu'. Mogę polecić programy firmy Forever F.I.T - działają na 100%. Sama przeszłam jeden z nich C9/oczyszczanie/ i po 9 dniach zguba centymetrów. Jest mnóstwo ludzi, którzy skorzystali choć z jednego z programu, spójrzcie choć na yotube. Ale napewno nie schudniecie leżąc na kanapie i narzekając na swoje kilogramy. Jest wiele firm, które oferują preparaty wspomagające utratę kg. Popatrzcie choćby na przemiany dziewczyn ćwiczących z Chodakowską - ćwiczenia połączone ze zdrowym odżywianiem. Nie ma cudownych tabletek wyszczuplających, żeby efekty były na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturales
Ja uwielbiam naturalne suplementy, czuję się od razu lepiej. Aczkolwiek zawsze dostosowuje dany suplement do problemu z jakim się zmagam, a kilka problemów niestety mam. Czy to menopauza. I szukam sobie po prostu w sklepie http://naturabazar.pl/ po opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta? Bez tabletek próbowałam schudnąć przez 7 kolejnych lat - zawsze diety tematyczne, różne sporty, a tak na prawdę nie dawało to żadnych efektów. Schudłam dopiero w momencie kiedy pojawiło się foreverslim - wtedy faktycznie potrafiłam nie jeść tego co szkodliwe. I dzięki temu zleciało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×