Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Ja najczęściej zamiast tabletek przeciwbólowych stosuję suplement o nazwie Serranol. To produkt bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach, jak algii morskie, Wit. D3, kurkumina i serrapeptaza, które w skuteczny sposób eliminują bóle różnego pochodzenia. Jak szukasz dobrej jakości tego rodzaju preparatów to przejrzyj ofertę, którą znajdziesz pod adresem www.forever-young.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym schudnąć ok 8 kg bo taką mam nadwagę.Zdecydowałam się na wspomaganie diety tabletkami Foreverslim .Jaki będą efekty napiszę po skończonej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka05
Ja zażywam therm line fast . Wybrałam go ponieważ pozbyłam się nocnego łaknienia oraz mój cellulit jest co raz to mniejszy. No i tak jak piszesz w temacie zawiera on same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością slimcea. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Licur , produkt jest w 100% naturalny i chyba jako jeden z nielicznych zawiera płynny roztwór kurkuminy który jest o wiele lepiej przyswajalny przez nasz organizm. Mi pomógł z dolegliwościami żołądkowymi . Więcej o nim możecie poczytać na www.licur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooches
u mnie ratunkiem okazały się tabletki iqgreen bo przede wszystkim zwiększyły efektywność mojej diety i przyspieszyły spalanie tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia12
ja tez odchudzlalam sie i bralam jednoczesnie tabletki iqgreen po ciazy:) bardzo wtedy przytylam i po jakims czasie postanowilam wrocic do formy sprzed stanu blogoslawionego:) w dwa miesiace zrzucilam 12 kg i wrocilam do dawnej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyne co mogę powiedzieć to że gdyby nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj kotowałabym się dietami które nie przynosiły większych rezultatów.A dzięki tym tabletką dałam radę schudnąć bez szkody dla mojego zdrowia.Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym .Kupić ,brać i cieszyć się z każdego kilograma mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakieś stuprocentowo naturalne preparaty? Chemii mam aż za nadto w życiu, nie widzę sensu jej dodatkowo łykać w formie supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up Licur jest w 100% naturalnym produktem z płynną, zmikronizowaną kurkumą , o bardzo wysokim przyswajaniu . Mi pomógł już na wiele problemów , w tym niestrawność , bóle pleców itd itp . Więcej o nim poczytasz na www.licur.pl i mam nadzieje że i tobie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffe56
@gość - acai, spirulina, chlorella - stosuję i sob ie chwalę, z mniej naturalnych to łykam magnez, wszystko zamawiam z Naturali raz na kilka mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też nie wierzyłam że uda mi się schudnąc dzięki Foreverslimowi.Zresztą początki wcale nie były łatwe.Musze powiedzieć że miałam chwile zwątpienia.Ale udało się schudłam i jestem z siebie bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regin55
Ja stosuje do tej pory już 6 miesiąc therm line man, to dla mężczyzn typowo preparat. Mam po nim więcej energii, redukcja widocznie przyśpieszyła. Bierze się 2 tabletki 2 razy dziennie, ja stosuję przed posiłkiem. Trenuje raz dziennie po 1,5 godziny, do tego raz w tygodniu basen. Energi mam mnóstwo,a jeszcze jak widzę efekty to tym bardziej mi się chce. Przed stosowaniem therm line man, waga spadała tylko przez jakieś 7 tygodni, potem długo stała w miejscu, teraz posuwamy się ciągle do przodu także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulczycka
Rynek jest teraz przepełniony wieloma produktami wspomagającymi odchudzanie, ale takie produkty trzeba wybierać z głową. Moim zdaniem to co tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9061565,kapsaicyna-czyli-ostre-spalanie-tluszczu-papryczka-chili-na-odchudzanie,id,t.html , można znaleźć jest dobrym produktem wspomagającym odchudzaniem. Sporo diet opiera sie na ostrych przyprawach dlatego też mamy większą pewność, ze będzie to skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoszyk
Nie wiem tych tabletek akurat nie stosowałam ale wybrałam Foreverslim.Skład tych tabletek to tylko naturalne składniki.Na mój organizm te tabletki zadziałały rewelacyjnie.W końcu bez problemów udało mi sie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelana009
Zamiast łykać suplementy diety warto zainwestować w taką słuchawkę prysznicową http://therapyshower.pl . U mnie się sprawdziła. Usuwa chlor z wody, który wysusza skórę i niszczy włosy, a dostarcza kolagenu i witamin. Jak dotąd nie znalazłam lepszego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak naturalny to tylko Licur , zawiera kurkuminę która najlepiej się przyswaja . Mi pomógł bardzo na cerę , włosy , no i najważniejsze odwieczny problem z wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić ten likur, bo pytałam w aptekach i tam go nie ma?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea tez stosuje. Jednak spadek wagi już osiągnełam po 2 miesiącach :) taki jaki chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorota
nie byłam zbytnią zwolenniczką jakichkolwiek tabletek, ale kiedy stuknęła mi 40 i już nie było tak łatwo z moim metabolizmem to szukałam jakichś wspomagaczy bo dieta i ćwiczenia już nie przynosiły takich efektów kiedy chudłam po ciąży mając lat 25.. :) koleżanka poleciła mi wtedy tabletki iqgreen, sama schudła dzięki nim bardzo dużo, zmieniła się wagowo nie do poznania. biorę je już 3 tydzień i walczę o wymarzoną sylwetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZina
Jak dla mnie foreverslim, jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to był dokładnie taki środek jaki potrzebowałam, po tym jak zaczęłam go stosować, waga ruszyła w końcu w dół, a mój ostateczny wynik to 12 kg mniej przez 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochcha
a czy te tabletki iqgreen nie powoduja u ciebie zaparć? brałam kiedyś pewne tabletki na odchudzanie i to była jakaś masakra. musiałam aż iść z tym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo z warszawy
Mój ulubiony naturalny suplement diety to koktajle proteinowe Lineavi - zwierają one bowiem tylko naturalne, organiczne składniki. Dzięki Lineavi, udało mi się zrzucić 3kg podaczas ich 2 tygodniowego programu. Polecam! Ponadto na ich stronie możecie znaleźć wiele łatwych w przygotowaniu i smacznych przepisów: http://www.lineavi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej ustalić dietę u dietetyka http://www.poradnia-remedio.pl i do tego zacząć uprawiać sport aby spalić nadmiar tkanki tłuszczowej? przecież te wszystkie suplementy to ściema i nie mają nawet badań klinicznych a połączenie nawet dwóch razem może spowodować śpiączkę lub śmierć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×