Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość Marcelinka1980
Nie każdemu udaje się schudnąc stosując sama dietę.Dlatego uważam że potrzebne są takie tabletki jak Foreverslim.Dla mnie te tabletki okazały się na tyle skuteczne że udało mi się schudnąc aż 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz cayenne podobno jest rewelacyjny na poprawe metabolizmu ieprz cayenne w 100 g zawiera 318 kcal oraz witaminy: witamina A 2081 μg beta karoten 21837 μg witamina E 29.8 mg witamina B1 (tiamina) 0.3 mg witamina B2 (ryboflawina) 0.9 mg niacyna 8.7 mg witamina B6 (pirydoksyna) 2.5 mg kwas foliowy 106 μg witamina B12 (cyjanokobalamina) 0.9 μg witamina C 76.4 mg i składniki mineralne: sód 30 mg potas 2014 mg wapń 148 mg fosfor 293 mg magnez 152 mg żelazo 7.8 mg cynk 2.48 mg miedź 0.37 mg mangan 2 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to podstawa od której trzeba zacząć. Wiele czasu testowałam różne rozwiązania w temacie diet. z bardzo różnym skutkiem, raz mizernym, innym razem chudłam sporo ale kosztem zdrowia, chodziłam ospała, zmęczona, zwyczajnie nie dożywiona. Poradziłam się dietetyczki, która rozwiała moje pytania i wątpliwości i wskazała jakie błędy popełniałam i jak głupie miałam rozumowanie w wyborze diet. Opracowałąm włąsną dietę, która stosowałam niespełna 3 miesiące. Efekty miałam ale nie byłam z nich zadowolona. Po obadaniu tematu o pewnej diecie i zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami, rozpoczełam Dietę Limvena. Bardzo ciekawie opracowana dieta która właśnie chciałam polecić. Opiera się ona na kilkupoziomowym ograniczaniu kalorii spożywanych za dnia. Uzupełniając organizm w najpotrzebniejsze białka przez koktajle odżywcze. Dieta jakby się wydawało nie jest trudna dzięki koktajlom. Efekty są i to bardzo dobre, w zależności od tego ile kto ma do schudnięcia. Jest to naprawdę kwestia indywidualna. Co do koktajli, smaczne, spełniają swoją role, pomagają w prawidłowym utrzymaniu wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mool_ksiazkowy
Ja na przyklad wiem, ze przez zaparcia nie moglam utrzymac prawidlowej wagi, moj organizm calkiem rozregulowany byl i lekarka mi polecila najpierw sie z tym problemem uporac i w juz nie pamietam w ktorym sklepie trafilam na taki nektar ze sliwek firmy Rabenhorst. Dobre to to nie jest, bo ekologiczne i bez cukru no ale dziala wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaole
Ja polecam zieloną kawę max ma bardzo dobry naturalny skład, dodaje energii, i spala tkankę tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny suplement jaki stosowałam to tabletki które pomagają w walce z niechcianymi kilogramami.Ja po sprawdzeniu i zapoznaniu się z wieloma opiniami na różnych forach wybrałam Foreverslim.I był to strzał w dziesiątkę lepiej nie mogłam trafić.Schudłam 16 kg i co dla wielu najważniejsze efektu jo-jo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ale czy te wszystkie specyfiki są naturalne? mi w pierwszej chwili przyszły na myśl owoce - jabłka itp ;) mój chłopak zawsze mi powtarza, żebym nie podjadała między posiłkami, tylko np. napiła się wody ;) w ogóle jakoś zawsze myślałam, że niektóre suszone owoce są lepsze od tych świeżych, ale porównałam sobie na bioportalu jabłka i suszone morele to te drugie mają znacznie więcej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Slimcea. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Slimcea więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam suplement diety stworzony z naturalnych składników. Promen - polecam bardzo, działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam skład Slimcea. - jest z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do odchudzania podeszłam raz.. wybrałam suplement slimcea i już nie mam tego problemu. Schudłam 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna4
ja kupuję produkty ze sprawdzonej strony www.sklepdiety.pl,bo nieraz od nich zamawiałam suplementy i wszystkie były na bazie ziołowych naturalnych składników. mam zaufanie do tej firmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dieta nie była by utrzymana jakby nie suplement slimcea. Bez tego tłumienia głodu który mam po tabletkach zapewne dawno bym zaniechała diety poniewaz jestem łakomczuchem. Cieżko mi samej zrezygnować z różnych smakołyków. Slimcea mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się tylko przy diecie i regularnym przyjmowaniu Foreverslimu można liczyć na dobre wyniki.Jeżeli ud nam się skutecznie pozbyć nadwagi to satysfakcja jest na prawdę duża.A nic bardziej nie cieszy kobieta jak to że może dobrze i atrakcyjnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tabletki slimcea można stosować 2 razy ? są bardzo dobre ale mam sporą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilila123
na odchudzanie polecam chlorelle, bardzo dobra na odchudzanie i oczyszczenie organizmu http://www.e-odchudzanie.com.pl/chlorella.html tutaj znajdziecie więcej na temat korzyści jakie wynikają z jej zażywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zamierzasz też brać inne suplementy niż naturalne? Myślę, że nie wszystko da się jednak zastąpić w naturalnym stopniu, szczególnie jeśli intensywnie ćwiczysz. Ja korzystam z suplementów diety oferowanych przez http://www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam młody zielony jęczmień, który skutecznie wspomaga odchudzanie a dodatkowo zawiera mnóstwo drogocennych składników odżywczych, które poprawiają samopoczucie i wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Jeśli chodzi o suplementy zawierające młody zielony jęczmień to polecałabym Green Barely Slim http://greenbarleyslim.eu, który obecnie stosuję. Zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia a dołączona do zestawu dieta i ćwiczenia sprawiły, że moje odchudzanie wreszcie zaczęło przynosić jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jednak za stosowaniem tylko tych suplementów, które są w 100% naturalne i najlepiej jak pochodzą od Polskiego producenta, ja trafiłam ostatnio na nowość na rynku są to tabletki z ekstraktem aż 4:1 z zielonego jęczmienia, biorę je od miesiąca i już zrzuciłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Foreverslim udało mi się na nim schudnąć 8 kg więcej nie musiałam.Resztę opakowania dałam sąsiadce na razie schudła 3 kg i zastanawia się nad kupnem kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie uważać stosując tak restrykcyjna dietę, organizm potrzebuje wszystkiego tj białka , węglowodanów ,tłuszczy , cukrów jeśli w organizmie ich brakuje to zaczyna chorować , groźny jest tez spadek żelaza we krwi co prowadzi do anemii a co się z tym wiąże wiele nieprzyjemnych dolegliwości typu zmęczenie czy wypadanie włosów ,ograniczanie spożycia owoców też nie jest rozsądne bo te z kolei zawierają niezbędne dla nas witaminy a w sumie to nie maja a z tak wiele cukru którego tak panicznie się boimy , wystarczy ograniczyć jedynie objadanie się słodyczami i wieczorne podjadanie i wspomóc się suplementem , ja tak własnie robię od kilku miesięcy a moja waga utrzymuje się na stałym poziomie , teraz wazę 54 kg przy wzroście 1.70 dodam ze nic nie ćwiczę bo nie mam na to czasu a efekty i tak są rewelacyjne . Myśle ze to w dużej mierze zasługa własnie tego suplementu bo wcześniej stosowanie samych diet nie dawało u mnie takiego efektu no i znacznie ograniczają one apetyt wiec nie podjadam już miedzy posilakmi tak jak wcześniej , tu macie na nie namiar http://nplink.net/pGBxfL2Z jakbyście miały jakieś pytania to piszcie chętnie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wybierać polskie i bezpieczne produkty. Stosowałam slimcea po wcześniejszym sprawdzeniu tego suplementu. Nie dość że jest bardzo skuteczny to również i bezpieczny. Schudłam na nich 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×