Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość UsiaPusia
Ja nie brałam nic na odchudzanie, ale brałam za to Chela Mag B6 I MIAŁAM lepsze samopoczucie, a co za tym idzie - chciało mi się ćwiczyć i odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu, jestem na tabletkach afrikan mango . Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie. Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Podsyłam linka : http://nplink.net/btkjP7vM . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Slimcea dlatego właśnie ze jest z naturalnych składników a po tym co ludzie piszą jest też bardzo skuteczny. Stosuje tydzień i wydaje mi się że był to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór jesli chodzi własnie o suplement Provital Active od Noble Health. Nie dosc ze dodaje mi porannej porcji energii to jeszcze do tego wiem ze dzieki obecnosci zielonego jęczmienia utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową i zapewnia prawidłowe pH organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze takich efektów z żadnymi innymi suplementami nie miałam. Muszę polecić Wam ten preparat bo jestem nim zachwycona i może ktoś to przeczyta i tak jak ja schudnie w mgnieniu oka - no może nie w mgnieniu oka ale i tak szybciej niż przy zwykłych metodach. Zaczynałam odchudzanie kilka razy i zawsze ponosiłam osobista porażkę. Dopiero jak za namową koleżanki włączyłam Foreverslim zobaczyłam efekt już po kilku pierwszych dniach, a to była dla mnie wystarczająca motywacja. Potem już tylko chciałam jeszcze więcej zrzucać tych kilogramów nadwagi. Ostatecznie udało sie schudnąć 15 kg w 3 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znacie suplementy diety, ktore pomagaja nam w utrzymaniu wzroku w dobrej kondycji? Ja slyszalam sporo dobrego o suplemencie diety Gold Luteina. Polecila mi ja moja znajoma, oraz farmaceutka, wiec cos w tym musi byc, prawda? A Wy cos o niej slyszeliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchudzanie dla osób które mają słabą przemianę czy cięzko im nie podjadać jest okropne i demotywujące kiedy nie widać efektów. Slimcea znakomicie pomaga w takiej sytuacji. Wcześniej cieżko było mi schudnąć 3kg... ze Slimcea i 10 nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Bardzo bezpiecznym, nie powodującym uzależnień suplementem jest Revitasens. Skutecznie poprawia on złe samopoczucie, zapobiega depresji, ponieważ odbudowuje zniszczone komórki nerwowe i pozytywnie wpływa na proces przekazywania neuroprzekaźników pomiędzy nimi. Dostępny jest bez recepty, więc możesz go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdii
Gdy walczyłam o szczupłą sylwetkę, zajrzałam, za namową koleżanki, na stronę www.go-slim.pl. Zakupiłam, zażywałam zgodnie z zaleceniami, przed jakąkolwiek aktywnością fizyczną i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu, Zgubiłam zbędne kilogramy w miarę szybki i wydaje się, że skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotiu
Ja znalazlam super kosmetyki na stronie puree greena, są tam super naturalne produkty które w fantastyczny sposób wpływają na cerę. Dodatkowow można tam kupić kiełki i sporo innych pomagających zdrowiu fajnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy diety służą do uzupełniania brakujących w organizmie witamin, dlatego można je stosować jeśli rzeczywiście komuś czegoś brakuje. Takie informacje dostałem od doświadczonego sportowca pracującego w www.elitesportfood.pl i uważam, ze branie suplementów diety jeśli nie jest to konieczne to zwykła głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w diecie na pewno pomogą Ci: - czystek na detoksykację - 2-3 kubki dziennie - młody jęczmień na pozbycie się tłuszczu - 1 łyżka proszku rozpuszczona w wodzie i wypita na czczo - nasiona chia jako źródło błonnika i cennych witamin - dodaję je do sałatek, zup i jogurtu Możesz je kupić w sklepie z naturalnymi zdrowymi produktami http://hh-life.pl/shop/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural_vibes
Novoslim mój numer 1 Szukałam czegoś dobrego co przyspieszy moje odchudzanie No i był czystek ( od czasu do czasu pije do dziś ale mam po nim dziwne mdłości) nasiona chia ok do szejków ale szukałam czegoś co będzie przyśpieszało moją przemianę materii bo to tutaj największy problem. Były próby z rozpuszczalnym błonnikiem które kończyły się średnio bo gwałtowanie musiałąm leciec do toalety a potem znowu pare dni zaparc NO i natknęłam się na opinie o Novoslimie postanowiłam spróbować i całe szczeście że się udało :) raz że przemiana materii lepsza, ja lżejsza, i wszytsko jakoś mi sie wyregulowalo Teraz wprawdzie schudłam już ile chciałam ale stosuje jeszcze 1 kapsułke co 3 dni do podtrzymania wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplementy od noble health. Poleciła mi je farmaceutka i jestem z nich bardzo zadowolona. Dodatkowo na jeden z produktów zostały przeprowadzone badania więc ich działanie jest przetestowane i sprawdzone. Moim faworytem jest collagen na skórę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylkaaa1
Ja czasem stosuję spirulinę i częściej nasiona chia;) a czy słyszał ktoś o kurkuminie? Gdzieś wyczytałam o jej wspaniałych właściwościach, tylko jestem ciekawa czy to tylko takie gadanie, czy coś w tym rzeczywiście jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje Slimcea. 14kg przez pełny okres kuracji schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jako podstawa. Jeśli ktoś ma wiedzę może samemu sobie ją opracować. Jeśli nie to skorzystać można gotowej lub zamówić jakiś program. Dopiero wtedy można dorzucać suplementacje wspierającą. Polecam tabletki Foreverslim. Pomagają mi w hamowaniu łaknienia co jest dla mnie najbardziej znaczącą sprawą ponieważ zazwyczaj nie potrafiłam się opanować. A waga spada i to szybciej niż się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka005
Chodzi Ci o suplementy na bazie naturalnych składników czy po prostu co jeść np z owoców i warzyw? Bo jeśli mowa o tym pierwszym, to mogę Ci polecić sklep, gdzie dostaniesz suplementy na odchudzanie tylko na bazie naturalnych składników: http://maxisuplementy.pl/ Jeśli tego szukasz, to myślę, że warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta oraz slimcea to mój sposób na odchudzanie. Schudłam tak około 4-5kg miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało schudnć przy wsparciu tych tabletek.Dieta 1800 kal plus Foreverslim.Wiadomo że same tabletki nie odchudzają ale jako jeden z elementów odchudzania jak najbardziej się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się wierzyć w te wszystkie suplementy, ostatnio ktoś mi polecił coś z kurkumą, niby te kurkuminoidy 95% czy coś, miało to pomagać we wszystkim chyba, a teraz koleżanka mi mówi, że one mi nic nie dają, bo potrzeba innych składników żeby się przyswajały, a te co mam są do d..y :/może dam jeszcze jedną szansę, bo kurkuma ma na prawdę dużo cudownych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankowaniania
widze ze wiele/wielu z was ma na prawde duze doswiadczenie w odchudzaniu w roznych sumpelemtach itd zastanawiam sie kurde tylko po co kozystac z tych wszystkich rankingow tabletek.. przeciez kazdy ma swoje przezycia doswiadczenia i wie co jest dla nich najwazniejsze tak i bylo ze mna ja np potrzebowalam zmniejszyc swoje laknienie wiec zaczelam brac tabletki je obnizajace jesli dobrze pamietam nazywaly sie iq green bo to prawie rok temu bylo no i tym sposobem schudlam teraz wy jak wybieracie cos dla siebie to tez kierujcie sie doswiadczeniem i tym co dla was jest najlepsze a nie jakimis bzdurnymi rankingami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się i zamówiłam suplement diety Slimcea. Po tygodniu moja opinia... wiem że szybko.. ale nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana pułapka
Spróbuj zieloną kawę lub tabletki z jagody acai berry. To produkty naturalne. Tu kupowałam: maxisuplementy.pl/12-odchudzanie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×