Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość sylka33s
Ja to jestem fanką medycyny naturalnej rodem z Chin. Mam dużo produktów w domu od Tiens. Więcej o firmie jest na stronie klubtiens.pl. Ostatnio zamówiłam zestaw z ozonatorem, płynem czyszczącym i żelem pod prysznic. Wszystko full natural, zero chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula Tabaka
Ja zaufałam tabletką Foreverslim i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonay8921
W internetowym sklepie http://maxisuplementy.pl/ mają suplementy na bazie naturalnych składników. Dla mnie to jest jedna z podstawowych kwestii przy wyborze suplementu - skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczęły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozwaliłam sobie metabolizm przez to, że kiedyś miałam taką filozofie, że żeby schudnąć należy nic nie jeść. No i jadłam bardzo mało, zdecydowanie za mało jak się okazało.Co prawda mocno schudłam ale potem przytyłam 3 razy tyle! I wtedy już ani dieta ani ćwiczenia mi nic nie dały bo waga uparcie stała w miejscu. Potrzebowałam czegoś dodatkowo. Zaczęłam stosować młody zielony jęczmień bo czytałam, że wspomaga metabolizm dzięki dużej zawartości błonnika. I podziałało! Już po pierwszym miesiącu waga zaczęła powoli spadać...oczywiście bez treningów i tym razem odpowiedniej diety się nie obyło ale przynajmniej wreszcie były jakieś efekty. Stosowałam Green Barley Slim jeśli by to kogoś interesowało i szczerze polecam. Pamiętajcie, że nie głodówka nie jest dobrym pomysłem! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecam suplementy diety / witaminy ze stronki barwikpharma.bazarka.com , tanio i dobre, w aptekach dużo drożej! polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam całą kurację z Foreverslimem .Raz było lepiej raz troszeczkę gorzej ale w ogólnym rozrachunku schudłam 10 kg z czego i tak jestem zadowolona.Został lekki niedosyt bo liczyłam na parę kilo więcej.Ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasandra
Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach foreverslim. W krótkim czasie straciłam w sumie 14 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na prawdę długo szukałam czegoś skutecznego. Wiele diet, wiele suplementów i produktów które miały mnie odchudzić. Odchudzały tylko portfel. Być może dlatego że taka moja uroda, uroda mojego organizmu. Dopiero popularny środek Slimcea poradził sobie z moją nadwagą. Chudłam dużo szsybciej i więcej w sposób naturalny ( slimcea to naturalny srodek na odchudzanie ). 14kg po 3 miesiącach zwykłej diety i slimcea. To jest wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne naturalne suplementy diety, które ją urozmaicają i wzbogacają w substancje odżywcze to: - nasiona chia -czystek -olej kokosowy -czarnuszka -jagody goji -jarmuż -acai -łuskane ziarna konopii -quinoa -młody jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAriela
Też stosowałam foereverslim w połączeniu z dietą 1600 kcal oraz godzinnymi zestawami ćwiczęń, Efekt 12 kg mniej w 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji diety wzmacniac odpowiednio też swoje zdrowie, i zadbac o mocne kości http://aliness.pl/pl/p/Witamin(...)g-z-Natto-D3/61 Już teraz po nią siegnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam młody zielony jęczmień :) Fajnie wspomaga nie tylko odchudzanie ale dodaję mnóstwo energii bo zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Fajnie pobudza metabolizm bo zawiera też dużo błonnika. Można pić w postaci soku ale smak jest okropny, ja wole stosować sprawdzone tabletki takie jak green barely slim od polskiego producenta, w składzie tylko naturalny ekstrakt z jęczmienia, chrom, biotyna i cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmyczkowa
Ja akurat nigdy wcześniej nie stosowałam żadnych innych suplementów. Foreverslim jest pierwszy szkoda że wcześniej wahałam się nad ich zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1972
Witam, idzie wiosna w związku z czym za radą jednej z dziewczyn udzielających się na forum, mimo pewnych obaw zdecydowałam się i kupiłam produkt: http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/39908966/Meridia-l-meridia-xl-meridia-xxl-adipex-xenical-yeduc-qsymia.html Meridia przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, w przeciągu 2tyg, schudłam 4kg, a to jeszcze nie koniec. Teraz i ja mogę polecić z czystym sumieniem ten specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie stosowałem, gdyż u mnie to raczej nie zaszkodziło by przytyć, ale stosuję inne suplementy tej firmy z 30 letnim stażem na rynkach światowych. Skuteczność ich działania została potwierdzona przeproadzonymi badaniami we Fryburgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki Foreverslim na prawdę warto stosować są bardzo skuteczne.Przy regularnym braniu i wprowadzeniu diety efekty są po prostu rewelacyjne.Jeżeli te tabletki dały radę moim 18 zbędnym kilogramom to poradzą sobie z każdą nadwagą u każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwynnda
Jeżeli można potraktować suplementy w postaci tabletek z naturalnych składników jako naturalne to polecam go slim: http://go-slim.pl/ Rzeczywiście pomógł mi zrzucić kilka kilo i trochę poprawił mi ogólnie kondycje i samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żadnej specjalnej diety nie dobierałam, dbałam tylko aby nie przekraczać 1900 kcal i systematycznie ćwiczyłam oraz przez 3 miesiące brałam ForeverSlim. U mnie przyniosło to znaczące i pozytywne rezultaty (12 kg w rzeczone 3 miesiące in minus na wadze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallera
Ja również polecam go! slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden jest internetowy sklep ekologiczny, którego ofertę znajdziesz na stronach pod adresem eko.rodziceprzyszlosci.pl. Kupowałam online już w wielu sklepach ale tu robię hurtowe zakupy zaopatrując się jednocześnie w zdrową żywność, suplementy i ekologiczne kosmetyki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tabletki Foreverslim.Mogę je polecić ,skutecznie pomagają się odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×