Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że żonaci z kochankami prawie nie gadają bo nie ma o czym?

Polecane posty

Gość gość

Z tego co mi kumple mówią to idą do takiej baby opróżnią jaja i wracają do domu bo to służy tylko do jednego. No i podpowiadają jeszcze, żeby obowiązkowo po wyjściu telefon wyłączyć i nie podawać jej swojego numeru tylko mieć oddzielny telefon który się włącza tylko wtedy gdy się chce na szybko jaja opróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadamy ale o d**erelach. Czasem się taką zwodzi, karmi słodkimi słówkami... Kochanka to tylko kobieta do zaspakajania potrzeb seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja właśnie tak robię, bo później taka baba której dasz raz pale obrobić wyobraża sobie nie wiadomo co, że jest jakimś 8 cudem świata dla którego żonę zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak zdradzona żono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ja jestem inny. Ja ze swoją oprócz seksu, i to ostrego , chodzę po klubach, restauracjach i innych "dziwnych " miejscach. Lubimy nocne życie Warszawy i staramy się je poznać. W lipcu lecimy razem na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi telefon to podstawa - taki na kartę, włączasz i wyłączasz kiedy chcesz. Mi kiedyś dziva wydzwaniała na telefon służbowy i nawet nie mogłem jej zablokować. Nie wiem skąd ten numer dorwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba ja jestem inny. Ja ze swoją oprócz seksu, i to ostrego , chodzę po klubach, restauracjach i innych "dziwnych " miejscach. Lubimy nocne życie Warszawy i staramy się je poznać. W lipcu lecimy razem na wakacje. x Tak tak sfrustrowana kochanko, polecisz z prędkością światła na wysokości lamperii jak tylko podskoczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wam się tylko tak wydaje.Takie kobiety traktują was jak śmieci.Myślicie że to wy wykorzystujecie ale to one mają z was polew. W domu nie dostajecie tego co byście chcieli i napalacie się na inne kobiety .Jesteście żałośni.Te kobiety nigdy nie chciałyby mieć takich kłamliwych partnerów na stałe.Po prostu wiele udają żeby was wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gitara, ona wykorzystuje mnie, ja ją i wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno.To że wy chodźcie na bok to znaczy że wybraliście sobie beznadziejne żony które nie spełniają waszych oczekiwań.No niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie powiodło się co ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiodło to się tobie głębokie gardło dlatego obsługujesz starych, żonatych pryków. Ich żony chyba nie są takie złe, skoro faceci trzymają się tych żon jak tylko mogą i nawet nie pomyślą o rozwodzie, a ciebie darmowa dajko ukrywają jak tylko mogą :D i udają, że nie znają na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kochankę od dwóch lat. Najlepsze momenty życia przez te 2 lata spędziłem z kochanka, żonę tylko utrzymuje i razem robimy zakupy. Nie raz gdzieś wyjdziemy ale nie sprawia mi to przyjemności. A dlaczego nie rozwodzie się i nie widzę z kochanka. Myślę że kochanka gdy zamienia się w żonę lub stała partnerkę staje się taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 Odpowiada Ci życie u boku starego zboczonego pryka i seks z nim? To twój mąż a tak się o nim wyrazasz. To świadczy o tobie. Żałosne babsko. Znam taka jednak która seks raz na miesiąc po ciemku i myśli że mąż wierny. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zdradzający mąż i kochanka wiedząca, że on żonaty są siebie warci... a warci są niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mają się rozwodzić skoro mają wyprasowane, ugotowane i posprzątane a szukać kobiety można sobie dalej poza domem głupia żono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonom to i tak widać nie przeszkodza ze ich mąż prowadzi życie seksualne poza domem i spotyka się z innymi kobietami. Ważne ze do domu wraca a wraca tylko dlatego ze ma żonę służącą która mu ugotuje i upierze a kochanka nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta się głupia cieszy ze wraca jełop do domu od kochanki. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzający mąż nie kocha ani żony ani kochanki. Nie rozwiedzie się bo ma z żoną dom i wygodne życie, uprane i ugotowane a kochanki służy tylko do zabawy i jako coś innego do opróżnienia jaj. A żony z kochankami biją się o takie nic jakby było o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:23 Odpowiada Ci życie u boku starego zboczonego pryka i seks z nim? To twój mąż a tak się o nim wyrazasz. To świadczy o tobie. Żałosne babsko. Znam taka jednak która seks raz na miesiąc po ciemku i myśli że mąż wierny. Lol. xxxxx Ty jesteś chora psychicznie i jak się nie zaczniesz leczyć to ktoś ci w końcu ryja obije za oszczerstwa i pomówienia. Wmawiasz tu zdradę dosłownie każdemu. Mojego męża to ty wywłoko na oczy nie widziałaś, bo gdybyś widziała to wiedziałabyś, że nie jest starym prykiem i nie zdradza mnie psychiczna dopdajko co chętnie wypnie tyłek każdemu na wet na środku ulicy, a starych psyków to obsługujesz ty szmaciaro za sucha bułkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę a ta znowu nadaje. Zamkniesz drzwi to ta oknem wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój stary musiał ciebie chyba wyrwać w remizie na densingu w pipidowie górnym bo większej prostaczki na kafe nie ma. A na twojego mężus i sram. Do ryja prosto. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 są kobiety które nie lubią seksu i pasuje im to że mąż zalatwia ta sprawa poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nikt się z kochankami nie bije, bo śmierdzącego gowna nikt normalny nie rusza. Jest dyskusja czym są kochanki dla żonatych facetów a forumowe stare koofriszcze szału dostaje i pluje na każdego, bo już jej się wydaje że to żona faceta, który jej ostatnio dał palę do obrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy on zakochany w kochance, bo tak tez bywa,jak tak to chce rozmawiać i obraża się jak ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd czerpiesz wiedzę o tym kim są kochankiem dla facetów? Jesteś aż tak tepa i ograniczona umysłowo czy na czyim przykaldzie się wzorujesz? I jeszcze jedno. Dlaczego tak cię podnieca niezdrowo ten temat skoro podbno mąż cię nie zdradza? Ewidentnie masz zryty beret i odeeagowujesz że twój stary sypia z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wściekła blazo byłaś zrobiona w remizie, albo za remizą, a twoja wiecznie pijana stara do dziś nie wie z kim ciebie ma i stąd twój menelski sposób myślenia raszplo co wszędzie widzi zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni muszą rozmawiać z kochankami, aby te pomyślały, że to coś więcej niż tylko seks. Jakby on tylko z nią xypial, to kochanka szybko by się domyślila, że służy tylko do bzykana, a jak ją pobajeruje, że lubi z nią rozmawiać, że z żoną tak dobrze mu się nie rozmawia(i oczywiście że sobą nie śpią )to biedaczka sobie roi, że on ją kocha nie, że przychodzi sobie tylko ulzyc. Kochanki są naprawdę mało bystre. Wyjątkiem są te, które mają kochanka tylko dla seksu, nie chca małżeństwa, związku, tylko Wystarczy im sam seks. Ale takich jest niewiele, Reszta to niemoralne, bez poczucia wstydu i naiwne kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki Właśnie zrobiłam laskę twojemu męzusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzane żony też wstydu ani honoru nie mają ze śpią nadal z takim śmaciarzem jakby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po chuj ta twoja frustracja. Przeczysz sama sobie panienko z remizy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×