Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ojejuuu

Jaki program do projektowania ogrodów?????

Polecane posty

Gość ojejuuu

Kto się orirntuje, który lepszy: Garden Composer 3D Plus czy Wymarzony ogród 3D? Nie wiem na który mam się zdecydować,ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka22
Dla mnie lepszy jest garden composer, projektuje na nim ogrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emilka22
tez tak mi sie wydaje,szczególnie ta ulepszona wersja. Ale czytalam tez niezle recenzje o tym drugim,mialas moze cos wspolnego z Wymarzonym Ogrodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
a jest jakis darmowy program do sciagniecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
virtual garden,ale anglojezyczny.Nie sprawdzalam go jeszcze,ale wiem ze ma przewodnik po polsku,zeby wiedziec co i jak-tez go mozna sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możecie podać
jakie są rozmiary plików na garden composer 3 d??? mam mozliwośc ściągnięcia i nie wiem czy te podane sa prawidłowe. u mnie sa 2 płyty po 491 MB i 615 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miff
Za darmoche można ściągnąć Virtual Garden, projektuje się w żuucie z góry potem można oglądać i spacerować po ogrodzie w widoku 3D, program angielsko języczny ale jest dostępny opis wszystkich funkcji w języku polskim oraz do ściągnięcia plik z polskimi opisami roślin, wszystko na stronie: http://poradnikogrodniczy.pl/pliki/tutorial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta stronka nie
istnieje.Gdzie mozna ten programik sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektuje w Garden composer 3d...nie jest idealny ale lepszego nie miałam - poluje na Vectoworksa firmy Landmark ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artiii
Programy takie jak Garden composer 3d, Virtual Garden, czy Wymarzony ogród 3D mogą okazać się przydatne przy tworzeniu wizji w projekcie, rozmieszczaniu roślin i obserwacji danego miejsca, spacerze po ogrodzie. Dla chcących tworzyć coś ekstra polecam programy na podstawie Cad do zieleni np.Bricscad. Polecam też program COMPLETE LAND DESIGNER jest w języku amerykańskim nauka obsługi tego programu w w placówce oświatowej http://www.artdecor.waw.pl/. Dla zawansowanych pozostaje rapitograf, linijka i znajość roślin...:) Pozdrawiam Artiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsauppsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architekt w spódnicy *
zdecydowanie lepszy jEst Garden Composer 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_2008
przy programie nie poradze bo nie korzystam, ale propo ogrodow, choc i zima juz sobie poszla a wlasciwie to jej nie bylo, ale polceam artykulik http://www.okazje.info.pl/porada/dom-i-ogrod/ogrod-zima.html raczej dla poczatkowych amatorow, ale moze sie przyda a dotyczy ogrodu zima... powodzenia przy projektowaniu i pielegnowaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nost
a czy ktoś nie ma z Was plantare? chciałbym go przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irdya
Ja projektuje na Garden Composer 3d i generalnie jest tam wszystko czego mi potrzeba. Nie miałam lepszego programu, może dlatego, ze to mój pierwszy xD Znacie coś bardziej szałowego? Chętnie podejme prace na nowym, ulepszonym programie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrafal
Witaj, Warte rozważenia jest również uproszczone projektowanie ogrodów w stworzonym przez nas serwisie http://GardenPuzzle.pl Narzędzie jest skierowane do osób, które potrzebują szybkiego i prostego rozwiązania - tworzenie wizualizacji jest bardzo proste, baza roślin jest dostosowana do polskich warunków, filtry pozwalając dobrać rośliny odpowiednie do warunków w ogrodzie. Eokół serwisu jest społeczność użytkowników, która stworzyła już tysiące projektów. Pozdrawiam, Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buldog28
Ja miałem garden composer i virtual garden i pare innych ale wybrałem Better Homes and Gardens - Home Designer Suite. Osobiście uważam, że mógłby go tylko przebić Archicad z wbudowaną bazą 5000 roślin. Jak dotąd czegoś takiego nie znalazłem więc BHG-HDS8 uważam za najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaja
Cześć wszystkim. Ja mam takie pytanie wręcz problem. Bo mam ten program Garden Composer 3D Plus i nie wiem jak sie tam robi skalnik. Czy można zrobić w tym programie skalnik??? Jeżeli można to w jaki sposób to zrobić??? Za pomoc będę bardzo wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja345
Projektowanie ogrodow online na www.GardenPuzzle.pl , fajna stronka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SatanicElectro
Jest ich wiele, lecz ten jeden wygrywa. Ułatwiający projektowanie ogrodów program to Garden Composer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogrody projektuję ręcznie- jak juz ktoś wspomniał- ołówek, linijka i wiedza;) jednak klienci przeważnie są "wzrokowcami", dlatego dośc często muszę posłużyć się wizualizacją. Obecnie posługuję się GC3d, jednak zastanawiam się nad bardziej profesjonalnym programem. Garden Composer 3d jest bardzo prostym programem- łatwo i szybko można wyczarować wizualizację. Taka zabawa baaardzo wciąga;) Jakie lepsze programy polecacie i jak to wygląda ze strony finansowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jednym z lepszych jest Garden Composer DVD 3.0 - Zaprojektuj swój ogród. Jak ktoś chce mieć ciekawie zaprojektowany ogród, to z czegoś takiego jak najbardziej powinien skorzystać. Ten program udało mi się znaleźć na 3kropki.pl - widziałam tam jeszcze kilka innych, fajnych programów w tym stylu. Wydaje mi się, że coś takiego może się przydać np podczas remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas remontu i urządzania mieszkania fajnie się spisują takie programy graficzne, tylko trzeba umieć się nimi obsługiwać. Ale do projektowania ogrodów to raczej nie takie same programy jak na przykład corel itp. Może poszukaj programu który Cie interesuje w tym sklepie 3kropki, o którym pisze jamala. Albo znajdziesz tam jakieś inne dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wirtualny Ogród PRO. Jest inny niż wszystkie, od kiedy zaczęłam w nim projektować stwierdzam, że żaden się do niego nie umywa. Projektujesz w 2D a jednocześnie robi Ci się 3D, zestawienie roślin, projekt techniczny. Mają super pięknie zrobioną bibliotekę roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazis
Dobrze moi drodzy, zacznijmy z innej strony. Konia z rzędem kto mi powie w jakim programie są zrobione te wizualizacje: http://www.porosa.pl/4.wizualizacje.html Jakość bardzo wysoka, z pewnością to nie jest Gardem Composer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×