Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

>Daria, nie za ma co! >robalku, masz fajnie, u mnie nikt karpia nie lubi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Ja poproszę amciu bo już mnie od słodkiego mdli - to przyda się coś na zmianę smaczku. mary Nie mogę otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Ja poproszę amciu bo już mnie od słodkiego mdli - to przyda się coś na zmianę smaczku. mary Nie mogę twojego meila otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i znowu tyle czytania, chyba mnie zwolnią :) czasami zaglądam do krakowa, wiec jak bede sie wybierac to dam znac ;) kto mi masaż zrobi plisss na rajskim chciałam porwac barmana, ale chyba musze stoczyc walke z innymi rajskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no znowu nie można strony otworzyć😡😠😭!!!!!!!!!!! słuchajcie, poraża mnie obfitość debilnych tematów na forum, naprawdę. nie chce mi sie wierzyć, że inteligentne ludzie sa w stanie takie duby smalone wypisywac na forum. pewnie to jedyna forma frustracji na jaką mogą sobie pozwolić, ale czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szam! Czasami wchodzę na forum i czytam wasze bzdurki i nie-bzdurki. Podobno Ci się nudzi? Wejdź sobie na stronkę: http://www.freshsensation.com/samorost.swf Nie znam Twoich preferencji. Mi się podobało. Jest śmiesznie. Na początku musisz troszeczkę podumać o co w tym chodzi. Ale jak się już zorientujesz to pójdzie szybciutko. Gra jest b logiczna. Może też mi coś podeślesz? Życze powodzenia. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> robal, mam te same problemy, ale nie krzycz, dobra!! >Dodi, nie mogę przesłać, bo nie mam adresu:-( opoza tym nie wiem czy przejda te pliki - dosć duże są:-o >Arias, nie pękaj! czytaj i zapytaj może którys z naszych cytrynków może być barmanem i masażystą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) na czas bliżej nieokreślony szam-mnie się jeszcze wyobrażenia nie przewracały,chyba nie spotkałam TEGO;) w każdym razie lubię facetów tak ze 2x cięższych ode mnie (noszenie na rękach i te sprawy:)) i raczej interesujących niż ładnych,jakoś nie lubiam ;) chłopców z plakatu kolor włosów obojętny,chociaż raczej blondyni,na zasadzie kontrastu ja też poproszę coś na przekąskę,bo chyba troszkę zglodniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zaglądam,nie lubię jak mi jedzenie ucieka z talerza:) ale za rybami też nie przepadam:( może chociaż krakersa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku z nieba mi spadasz jestem z wielkopolski a dokładniej z leszna praca możę być gdziekolwiek nie mam przeciwwskazań do zmiany adresu znam angielski perfect a o niemieckim wolę nie wspominać bo jak trzeba to się umiem dogadać ale korzystam z niego bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów i orety ale się rozpisaliście (bo już nie rozpisałyście) kiedy ja to wszystko przeczytam. Justa ----- z tego co widze humorek nie najgorszy co? Szam ---- ja się nie urażam bo nie mam powodów tylko wiesz jak ja mam doła (w połowie zakopany) to mnie łatwo doprowadzić do łzów itp...no wiesz byle słowo a już buuu! :) Daria --- no to z tego co widze to mogła bym być młodsą siostroa Twojej Madzi, ja Madzia i ona Madzia hehe ;) ooo powiem wam kawał o Magdzie-----Ma gdzie ale nie ma z kim. Mary--- ani słowa o dołach ja byłam na zakupach to sobie humor poprawiłam troszke. A w oczy mi wpadł temacik o facetach to mój ideał to już pisałam niejaki Keanu.R no i mój misiek to tez nijak do niego pasuje no i bardzo dobrze. No i pana Robaczka witam ...kolejny nasz nabytek hihi jest Was już dwóch to może poznamy Wasze problemy itd..... Magda----ja już z tąd widze ze ładnie Ci w nowych włoskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię,mogę połowić,ale jeść? nie bardzo,chyba że ktoś mi ości wydłubie;) Gdzie się wszyscy podziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko probuje rozgryzc to co mi podesłal/a Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się tak sobie czytam brrr o tych robakach na talerzu. Co do ryb to mi slinka leci ,och ale bym zjadła karpia,ale najlepiej smakuje we wigilię. Majesta melduj co sobie kupiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arias, ja też ledwo nadążam z czytaniem, a praca czeka ;) Robal, to normalne, że na każdą nową stronę trzeba czekać nawet godzinę, niestety. Hanka, ależ Ty leciutka jesteś! :) Majesta, no trochę lepszy humorek, bo słonko świeci, no i jutro już piątek :) i trochę się w pracy u mnie wyluzowało, a było na ostrzu noża. a co ciekawego kupiłaś? byłam kiedyś zakochana w \"Kijance\", jak nazwałyśmy z przyjaciółkami Keanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,wiotka lebiodka:):):) wzrostu też mam nie za dużo;) więcej mnie słychać niż widać;) podobno wszystkie \"niewyrośnięte\" tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku rybkę proszę raz choć u mnie szaszłyki się robią i kalafiorek i grzybki (niestety kupne) w tym wszystkim - miom dołku, czekaniu mama dostała telefon z papierosów i ja to dostałam ( mój pierwszy telefon ) nigdy nie potrzebowałam takiej smyczy bo i po co daria nie wiem dlaczego nie chce się otworzyć jest pisane wordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nakupiłam sobie tyle pierdółek ze połowa to do niczego sie nie przyda. ale głownie kosmetyki typu szampon odżywka i jescze jedna odzywka z jednej serii bo ja kubie mieć wszystko z jednej serii. jeszcze kupiłam nowy tusz, balsam, perfumke z YR, tysięczny lakier do paznokci, i serduszko maleńkie do łańcuszka no i stanik ale to już nieistotne ;) ale najwazniejsze że humor mi się poprawił przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało być porównanie??????? od razu mi się zrobiło...śmieszniej:) lepiej na razie nie może,to niech choć będzie śmiesznie:) i znów wychodzi,że jestem niekobieca,ale....naprawdę wam zakupy poprawiają humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ty sie nie łam ze niewielka jesteś ;) ja z Magda i Kariną (o ile pamietam) to tez malutkie jesteśmy, no i Darii córa co ma 12 lat to jest naszego wzrostu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam hehehe widzę, że Cie wciągneło... Ale przynajmniej sie nie nudzisz! Daj znać czy Ci się podoba. PS. Jestem Kobietą (oczywiście)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam rozgryzłaś gierkę od Dodi bo ja sobie pozwoliłam włączyć i jestem na 3 etapie hehe fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> zgadzam sie ze zakupy to jest to!! nic tak nie poprawia humoru;-) a ja zastanawiam sie do ilu urośnie Zuzia, ma 7 lat i 128 cm, a co będzie dallej??? Ja mam 174cm. i też waże 46 w porywach o kg więcej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku ja nie jestem fanatyczką zakupów, owczem uwielbiam chodzić do samoobsługowych typu hipermarket itp. bo uwielbiam sobie oglądać czytać wachać itp. lubie wiedzieć co jest i za ile. A fakt faktem ze jak mam zły nastrój to jak sobie coś kupie to jakoś mi lzej później ;) ale w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi, fajne, ale już skończyłam i co teraz😭 a do 16 jeszcze tyle czasu😭 A poza tym miło że jesteś, mmoże wklepiesz nam cos o sobie???do mikrofonu, rech rech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dzięki wysłałam emaila z mioim cv i zdjęciem wiec możesz sobie wydrukować i tam masz wszystkie moje dane czekam z niecierpliwościa naprawdę z nieba mi spadłeś co mam przygotować z pyszności w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> robalku, fajnie masz, że dzieciaki (w ajkim wieku i jak maja na imię) same na rower chodza! ja z Zuza wysiaduje lawki na placach zabaw, z poduszką żeby mi sie siniaki na pewnej czesci nie porobiły!! > a nie mówiłam Mary, że czasem coś nie wyjdzie, żeby coś innego mogło wyjść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×