Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hmmm... Charlotka z moich stron? No, to możemy sobie łapki podać, jeno, że jam nie mężata. I drugoklasista. W domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki U mnie pogoda piękna acz chłodno i chyba dlatego że chłodno humor coraz gorszy nic mi się nie chce mieszkanie zarasta brudem a mnie się nie chce palcem kiwnąć bo po co do jutra i tak nabałaganią i znowu będzie to samo Bozia i jeszcze tak co najmniej 5 lat prać prasować sprzątać gotować tyłki myć zmywać a i tak cały czas jest to samo... ale ja wam tu dupę zawracam a wy macie swoje problemy - Karina - on cię zamęczy ten facet i ta niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś zna słowo z ang. SYNERGIE???? >charl - a ja z Wawy klikam, a uprzednio w Bydzi mieszkałam. Rzowiedziona (ale nie zawiedziona;-) ) obecnie z Męźczyzną na schwał mieszkając i z 7-latką -pierwszoklasitką Zuzią vel Duduś;-) >Marteczka, bo Cię w monitor lunę;-) narzekaj ile wlezie - tego Ci nikt ie odbierze, a może choć ulży troszkę! nie możesz towarzystwa do sprzątania zagnać? U mnie Dudus sprzata, mój I. sprzata i teściowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jamniczko więc podaje Ci łapkę...chociaż ta północno-zachodnia polska...jest rozciągła...ale fajnie by było...miec tu bratnią forumową duszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, cześć. a Ty zamiast szybciutko pracę pisać, to na plotki do nas przyszłaś? ;) miłego pisania, mam nadzieję, że zdążysz. a jaki temat? Szam, to dobrze, że Zuzia grzeczna, co jej tak pomogło? może tylko na początku roku była taka rozbrykana, a teraz dyscyplina szkolna na nią działa? Hanka, no proszę, tyle prac... aleś Ty utalentowana :) Arias, to dobrze, że się dogadaliście. marteczka, wcale nam głowy nie zawracasz, po to sobie gadamy, żeby i o problemach porozmawiać, poradzić wzajemnie, wesprzeć... każdy na swoje, ale dobrze się nimi dzielić. czy Twoje szkraby za 5 lat będą już duże i nie będziesz miała przy nich tyle pracy? wydaje mi się, że jak się ma dzieci, to ciągle z nimi coś jest, tyle, że do pracy będziesz mogła iść. tak to już jest, że chyba bez pracy to człowiek nie czuje się w pełni dowartościowany. ale czasami zazdroszczę Ci siedzenia w domku z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE pojadłam ,bo sobie zamówiłysmy pizze ,dobra była. Widzę że co niektórzy to na marsie ląduja ,ale maja dobrze.hhhiiii Marteczka nie narzekaj ,wiesz w pracy też jest tak czasami ---wciąż to samo a tak to masz inne problemy radości ,a że czasami człowiek ma dość ,to chyba wszystkie mamy w pewnym momencie dość. Szam ty to sobie umiesz ustawić -nawet teściowa.hooooo Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Arias, zaraz zajrzę do skrzynki co ja Ci takiego przesłałam, bo ostatnio pracuję (hmmm) na tyle frontów, że z trudem wiem gdzie się znajduję;-) >justa, nie wiem co Zuzi pomogło, bo podjęlismy tyle działań, że trudno wybrac to które poskutkowało. Modlę się jedynie żeby ten cud się utrzymał:-) Justa, już wiem - to współdziałanie! > Magda, ja się nie ustawiłam, ja po prostu mam talent;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, jesteś niesamowita. Charlotka, no to już powiem to, trudno... Z KOszalinka samiutkiego pikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek, moje serce kiedyś przez bardzo długi czas wzdychało do kogoś z Koszalina... ale to już przeszłość. chyba ;) bo sentyment zawsze zostaje. no i byłam tam też z kimś innym, równie ważnym, więc dużo wspomnień z tym miastem mi się wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synergiy-współdziałanie...zresztą konkretne znaczenie uzależnione jest od kontekstu... im dłużej sie w to wczytuję...mam wrażenie, żę to całkiem sympatyczne skupisko...babek z dziwacznymi problemami ;-) to działa...bo moje małżeńskie zmartwienia stają się jakieś mniej wyraziste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>.. Ja nie znam angielskiego ..ale przetłumaczyłam z hiszp. SYNERGIE . to słowo ze słownika dla biznesmenów.. -- Było tak.. Agencje SYNERGIE .. to agencje pracy tymczasowej w danym kraju. Serwisy specjalizujące sie .. w ofertach dla firm i małych przedsiębiorstw .. dla wszystkich sektorów.. Nie wiem czy coś ci pomogłam.. ?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> charl, a co myslałaś, pewnie że normalne kobietki (choć cytrynki tu czasem goszczą)! nie rozumiem tylko tych dziwacznych problemów, brzmi tak jakbysmy jakimis dziwolagami były... >Giovi, dziekuję kofana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...szam...jak juz mi sie klikneło \"wyślij\" to i pomyślałam, że to może którąś urazić...więc sorki ;-) to takie impulsywne skojarzenie po szybkim czytaniu (w pracy...gdzie o skupienie trudno) wybaczycie ?? jamniczko...troche dalej na zachód...szczecin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> charl, proszę o więcej konkretów, to jakie mamy problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Char >>> tu są babki od 15 - 75 :D i dobrze bo jest fajnie Justa >>> ja już napisałam i wysłałam (właśnie) pracę ale mówię ci że on mi ją 5ty raz odda 😠 temat nieciekawy nie będe się chwalić Hanka>>> o rany nieźle, u nas coś takiego by napewno nie przeszło, wszyscy są PRAWDZIWYMI naukowcami i nie ma wyproś wszystko musi być perfekt, na obronie licencjatu to nawet kompletnie nie wiedziałam o co mogą mnie pytać Arias>>> ho ho teraz to maluszka :D też bym chciała.. (znaczy - nie z wami tylko swojego ze swoim :) ) powodzenia i nie męczcie się za bardzo.. Szam >>> synergie to właśnie jak już pisałaś synergizm czyli współoddziaływanie a co to za tekst medyczny jakiś albo biologiczny? Marteczka>> pewnie że se możesz ponarzekać, po to tu jesteśmy (m.in.) ale dlaczego 5 lat?? co to za granica? może się trochę podszkolę jako przyszła mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziefszyny, normalnie nie moge... tłumaczę coś z pewnej strony, tekst jak najbardziej handlowy naszpikowany słowami, że aż zęby bolą, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja..narcyz
zapraszamy na czacik.onet,ol.kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>justa. mój I. poprosił żebym się w skrócie zorientowała o co chodzi firmie, która ma stronę www.markant.com no i siedzę tam i staram się dowiedzieć:-(:-o:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. takie ładne zdanko: M...has launched a range of independent sales outlets together with and for its partners - from convenience ortientated local suppliers, to convenience shops to supermarkets and consumer markets/ i co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M... otworzyła sieć niezależnych punktów sprzedaży wspólnie ze swoimi partnerami i dla nich - od lokalnych dostawców zorientowanych na wygodę do wygodnych sklepów, supermarketów i marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, to może cos jeszcze Ci wpisze? o Bosze, jestes geniuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam , Justa , Magda - dzięki za miłe słowa , za naprostowanie i za to , że mogę sobie ponarzekać , bo wiecie czasami człowiek musi inaczej się udusi > Szam z tą teściową to masz superek , a towarzystwo moje jest jeszcze ( w przeważającej czężci ) za małe do sprzątania , a to większe zajęte nauką > Justa ja sama sobie czasem zazdroszczę , że mogę w domku z dzieciukami siedzieć , ale wiesz jak jest zima to się chce lata a jak lato - zimy. A poza tym to faktycznie człowiek jakiś taki nidowartościowany bez pracy > Uśka za około 5 lat bo wtedy jedno bedzie miało 13 - więc już bardziej pomocne , drugie 6,5 a trzecie 5,5 więc już będą same jadły , same się myły i ubierały , nie wspominając już o załatwianiu spraw bardziej śmierdzących hihihi . Ale co racja to racja - jak się już ma dzieci to całe życie zajęcia nie brakuje A wiecie co zrobiłam? - zmusiłam się do roboty . 20 min. intensywnego sprzątania , potem odkurzanie całego mieszkania , podczas którego bractwo zasnęło i teraz już w leprzym humorku zasiadam przed kompem i piszę do was kofane , z " dziwnymi problemami " kobietki i kawkę popijam Podać kawkę? komu, komu ? > Hanka ja też koło Lublina ( można powiedzieć , bo nie wiem ile km. mieści się w pojęciu "koło" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The aim of the MARKANT trading co-operation is to secure the independence and thus the future of small and medium-sized traders. As an important correction of the market, MARKANT brings the potential of numerous wholesalers and retailers together to exploit the advantages of a co-operation between all members. >jamniczku, Ty się spowiadaj, co to za dziwaczne problemy mamy> sama jestem ciekawa >marteczko, jak humor?kawke chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam o ile ja się zorientowałam to jest to zrzeszenie przedsiębiorców i handlowców mające na celu ochronę niezależności małych i średnich firm (sklepów) poprzez współpracę i tworzenie własnych sieci dystrybucji i zbytu detalicznego towarów (głównie spożywczych chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, dawaj, byle nie 5 stron A4 ;) Jamniczku, z tym językiem dawno nie miałam kontaktu, a szkoda, bo bardzo lubiłam. może kiedyś wrócę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×