Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szam dzieki za troske ,ale ja tak że Ci powiem to się już przyzwyczaiłem,całe życie prawie pracuje na nocki od 87r nocki w wojsku byłem w takiey formacji ,że także nocki ciagłem stale po wojsku to samo ,a od roku 96 to he po 16-18 h dziennie teraz troche mam wolnego bo same noce a tak po nocy na rano ,albo po drugiej na noc ;) tak że widzisz kofana jak jest poprostu się przyzwyczaiłem.....2-3 godzinki i spox,choć lubie sobie pospać jak mam wolne gdzieś nad woda pod chmurką super przykryty gwiazdami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, no to wspolczucia, tez zdarzalo mi sie miec koszmarna babe za sciana i wiem jak to jest:-( Czarna, herbatka jak najbardziej:-) Robaczku, romantyk jesteś, co nie;-) ale dbaj o siebie wiecej, wiesz? zebys pozniej nie zaplacil za taka ilosc snu;-) choc jak bylam mloda, tez tak moglam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie rozbawiłaś PANI SZAM hehehehe Ty stara jesteś hehehe łał normalnie nie moge hehehehe to dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Wszystkich wspaniałych dziewczyn na tym topiku🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kw🌻🌻🌻;););)iat]🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Robaczku, odrobina kokieterii jeszcze nikomu nie zaszkodziła;-) hihi i za kwiatki dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam pamietaj \"Nie wazne jak stara ale jak się stara\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za kwatki - ale z Ciebie gentelmen!!! :D Szam, Daria jak tam samotna noc - ja właśnie wczoraj się dowiedziałam, że mój jedzie w delegację od 12.11 aż do 15 - koszmar :( - już się boję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Robal Dziękuję za 🌼 hihi, bo przecież też jestem dziewczyna ;) chociaż nie mogę uznać się za starą, tak jak szam! Ojj rozbawiła mnie kobietka, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i chłopaczku - wy tu gadu gadu , a ja w tym czasie nałożyłam makijaż na twarz i okazało się że ja elegancka babka jestem hihihi.... normalnie okular nowy subtelny , oko podkreślone wyrażne , piękna szara barwa , no normalnie jeszcze do tego ciuch niepodomowy i odrazu inaczej , hihihi... dobra - głupawkę mam nerwową bo tą sprawę koleżance muszę załatwić , a to nie taka prosta sprawa i troszki nerwa mam Robaczku jak to miło kwiaty z rana dostać tak beż okazji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka > tak trzymaj szyk i elegancja - ale z Ciebie kobietka - nie ma co... Tylko uważaj, żeby zbyt dużo Panów głowy dla Ciebie nie potraciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie, szał ciał i uprzezy do ran;-) Jak to miło jest móc rozbawić towarzystwo, hihihi Czarna, a noc jakos przeszla, sie nagadałam z kumpelą, wypiłam dwa super pyszne drinki i zasnełam bez problemu. Oczywiści siwatlo w kuchni i swieczka w pokoju i jakos sie zyc dało! A mój jeszcze w piatek na noc zniknie:-( ale juz sobie obiecałam, ze bede pół nocy na kafe siedzieć Robaczku, nasz mezczyzno kofany, staram sie ci ja staram:-) Marteczka i tak trzeba!! jak juz dołowałam strasznie, to wtedy staralam sie ubrac i na bostwo zrobic i gdzies do ludzi szlam, zeby nie oszalec do cna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ❤️ 🌻 ja proszę grzańca.. Czarnota >> wysłałam ci zdjęcia czekam na rewanż :) pogoda wstrętna. przez Robala :) przypomniałam sobie jak to jeszcze niedawno sobie spałam w hamaku pod drzewem w niedzielne popołudnie a słoneczko tak pięknie świeciło przez gałązki i trwa pachniała. jeeeeejku teraz to doceniam :) ostatnio czuję się paskudnie, tak jak za oknem. mało światła, mało ruchu, bo albo siedzę przed kompem, albo jeżdżę autem. dwa razy na tydzień siatkówka to za mało, na kung fu narazie nie chodzę, na konie ostatnio też nie... :( muszę się wziąć za siebie i więcej chodzić po powietrzu (znaczy na powietrzu, w powietrzu ? ;) ech nie wiem :P ) A ja wogóle nie lubię koncertów, czuję dyskomfort na takich masowych imprezach, za dużo ludzi, za blisko mnie, za duży ruch. co innego kameralne koncerty w knajpkach.. 🌻 🌻 🌻 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka . dzięki - już lecę sprawdzić do skrzynki!!! :D hmmm - oby do lata :P (na szczęście to już nie tak długo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co?: hehehehehe ech babki a ja to często muszę sama w łóżku (spać ;) ) nie sama jestem jak sobie do mojego faceta pojadę na noc :( choć prawdę mowiąc ostatnio to dość często sie zdarza... właściwie to gdzie ja mieszkam :O ? czasem nie wiem... kurczę kiedy my sobie to mieszkanie wynajmiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani! U mnie ładniutka pogoda dzisiaj - zimno wprawdzie ale słonko świeci:) szam Szkoda że to ja nie byłam tą szczęśliwą co bilet dostała! Ja Kaję lubię:) Madzia ze mną spała - od razu sama się wpakowała do mnie bez pytania:) Wczoraj w Poznaniu było otwarcie nowego centrum handlowego w \"Starym Browarze\" - super było : pokaz laserów, świateł, zimnych ogni i do tego niesamowita muza - miałyśmy z Madzią dobre miejcse bo stałyśmy w samym \"sercu\" pokazu - SUPER!!!:) Zjadłam pyszną sałatkę jarzynową na wierzchu ze szparagami w galarecie - mniammmm pycha ! -Ma ktoś ochotę może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota Wysłałam tobie też zdjęcia - jedne z moją córcią Madzią i czekam na rewanż! Pozdrówki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, czasem mamy niespodziewane odwiedziny i wtedy od kompa sie musze odlaczyc:-( uśka, ale grzane wino czy piwo??? to ważne:-) Uśka, do cholery, czys ty witaminki wykupła??? co??? mówiłam BODYMAX, zobazc Daria bierze i sobie chwali, ja tez zachwalalam, kup, mowie, latwiej bedzie zniesc szarugi jesienne! A co do tłumów, to ja nie znosze chronicznie! robi mi sie natychmiast slabo i czarno przed oczyma i ...mdleje:-) wiec np. w kosciele to sie przed sam oltarz pcham i unikam imprez masowych jak ognia. gdybysmy mialy zaproszenia do osobnego sektora, to moze bysmy poszly ale stac w falujacym tlumie i nie czuc reki ani nogi, to ja dziekuje:-( uska, wyjamijcie mieszkanie, tak lepiej. latwiej i taniej, i wogole:-) czarna, oby do lata, hehehehe i hihihi, nie ma to jak optymizm:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - biorę cały czas ten Bodymax i o wiele lepiej się czuję ! - Przede wszystkim nie jestem \"flak\" tylko w pełni życia i mam chęci do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, ja chce salatke, ja ja ja ja !!!!! przeslij troszke, plizzzzzzzzzzz!!!!! No to wczoraj mialas ubaw z Madzia, fajnie masz:-D gdybys tu byla, to spoko bilety bylyby Twoje, ale mowie Ci tlumy byly straszne!!! nie byloby czym oddychac, ot co! Mów o tych witaminkach, bo mnie nikt nie slucha:-( a one i na psyche dobrze dzialaja wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska, nie przepychaj, tylko biegusiem po witaminki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k.- sałatka dla wszystkich !!! Wiecie co - ludzie są chorzy!!! Właśnie mówili w radiu że był taki nawał ludzisk na to nowe centrum że wybili szyby !!!! Nadal jednak ludziska lubują się w kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, 22 zł. to nie dużo za kuracje miesieczna, a efekty, kofana!! i to nie dragi i nie prochy, witaminy+mineraly+wyciag z korzenia zen szenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zastanowię nad ta kuracją, bo już troszkę zmęczona jestem :( Ale czeka na mnie długi weekend, to się wyśpię, odpocznę i nadrobię zaległości w spotkaniu ze znajomymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam sprawdź pocztę ;) Chciałabym wysłać Wam jakieś moje zdjęcia, zle nie mam żadnych niestety na kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×