Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość danusia74
czesc dziewczyny ja tez sie staram rok i nic moze to glupie bo ja mam 3 dzieci ostatnie 10 lat temu ale w zeszlym roku ciaza pozamaciczna i tak mnie wzielo ze teraz mam obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki a mi kończy się urlop i w poniedziałek od nowa do pracy. Akurat gdy miałam wolne była owulacja i staranka na całego. Byłam też u mojego doktora i znowu bez hormonkow i bez pregnylu się nie obyło. Ale na szczęście znalazłam jeszcze jakieś resztki pregnylu w aptece. papa miłej zabawy na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam 21 lat jestem w 5 miesiacu ciazy staralm sie pol roku :):):) pozdrawiam jesli macie jakies pytania to sluze pomaca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziewczyny tez interesuja sie testami owulacyjnymi tez ich uzywalam i zaszlam w 1 miesiacu staran uzywania ich i powiem wam szczerze ze mialam 2 inne firmy jedna lepsza druga gorsza i niczym sie nie roznily ciagle pokazywaly 2 kreski jasne gdy mial byc termin @ tez pokazaly 2 kreski co mnie zdziwilo a one pokazywaly mi ciaze wiec do konca nie moge powiedziec ze mi pomogly bo ciagle bylo 2 kreski od kiedy zaczelam ich uzyac bralam takze wiesiolek a maz wit c:):) trzymam za was kciuki pozdrawaim :):0 ❤️ i fluitki na szczescie ########################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 255 gratulacje i dzieki za fluidki :) Ja mam dziś 16 dzień cyklu ale kreska na teście owulacyjnym była wczoraj jedna wiec sprawdzam dalej.. śluzu też poki co nie ma.. Na weselichu się wybawiłam i można wracać do rzeczywistości.. praca - dom - praca - dom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi22
mag ja też dziękuję za fluidki :********** ja dostałam @@@@ wczoraj przyszła o czasie w końcu. teraz następne starania za 2 tygodnie na moim weselu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Żaneta a ja już myslałam ze się na nas wypiełaś :p nie powiem czym. nie nastawiaj sie na nic, tylko czekaj i wsłuchuj się w swoje ciało teraz. tak jak wam mówiłam w końcu któraś musi zaskoczyć i zaciążyć będzie ok:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi no któraś musi, może Aga zaskoczyła bo się przestała odzywać ? przykro mi że @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się na was nie wypiełam tylko byłam na urlopie i mało zaglądałam tutaj, a poza tym nie było o czym pisać bo najpierw czekanie potem staranka i teraz znow czekanie. Teraz to mój 19 dc także jeszcze trochę musimy poczekac na rezultat. Powiem wam dziewczynki że ostatnio jakieś dziwne myśli mnie ogarniają, jeszcze ze 2-3 m-ce temu płakałam i sie zadręczałam że nie będę miała dzieci a teraz wyciszyłam się i chyba zaczynam pozytywnie o tym wszystkim myśleć. Nawet czasami wydaje mi się to takie oczywiste że będziemy mieli dzidziusia. Szkoda tylko że co miesiąc wstretna @ psuje mi ten wyimaginowany świat marzeń o pełnej rodzince. Pozdrawiam i też łapę ciążowe fluidki \"\"\"\" trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
czesc dziewczynki u mnie 28 dzien cyklu, zrobilam dzis test z porannego moczu i jedna krecha:(:(:( tyle tylko ze zadnych objawow zblizajacej sie@@@ oprocz bolacych piersi tak po bokach, moze ma to zwiazek z tym ze jutro mam egzamin na prawko i cala w nerwach jestem juz od dwoch dni:(bo to poprawka za pierwszym razem zjadly mnie nerwy bo nie chcialam brac zadnych tabsow na uspokojenie no bo co jakby ciaza? dzis wzielam kalms takie tabletki (ziolowe) i troche sie boje bo co jak ta ciaza jednak jest?bo na ulotce napisane ze w ciazy nie brac?ale stres dziala bardziej szkodliwie tak slyszlam , a co wy o tym sadzicie?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG ja myślę że nie masz się co przejmować znam kobiete która nie wiedziała że jest w ciąży i jakiś czas brała antybiotyki a ty tylko tabletki ziołowe. Powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
dzieki dziewczyny:) ale sie nie udalo znowu i mam strasznego dola, bo mam wrazenie ,ze nic mi sie ostatnio nie udaje:( ani dzidzi nie widac :(:(:(ani prawko sie jakos nie udaje:(:( ogolnie doooooooooool:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mag nie martw się będzie ok, czasem tak bywa, a już z prawkiem to w ogóle moja siostra zdawała już 8 razy :) ja też bede tyle razy zdawać jak się znam. :D nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś śluzzzzzz :D dziś 18 dzień cykliku :) Więc do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus a robiłas test owu? ale działaj działaj. ja będe miała 14,15 dc w mój ślub:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robilłam wczoraj i nie było dwóch kresek, ale dziś wieczorem ponownie zrobie teścik, bo inne objawy widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ale dwóch kresek nie ma, aghrrrrr! a można mieć objawy a owulacji brak?? bo już sie zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można mieć 2 kreski i brak owulacji tak ja miałam bo test owul wykrywa podwyższony poziom LH czyli teoretycznie powinna byc owul ale u mnie poziom wzrastał były 2 kreski ale pęcherzyki nie pękały więc to taka zmyłka testu ale w twoim przypadku nie wiem może ktoś napisze coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Żanetko, bo wieszzz śluz mam a na teście nic, może owu będzie troszku później??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja nie wiem elus bo ja sama swojego organizmu nie znam więc dlatego mierzę temkę teraz drugi cykl, ale na wszelki wypadek zadziałaj nie zaszkodzi:) chociaż jak masz 12dc to moze jeszcze owulka przed tobą.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja zaszłam w ciążę po 1.5 roku starać. Miałam dwa samoistne poronienia, cykle monitorowane, brałam clo, mierzyłam temperaturę, obserwowałam śluz, robiłam testy owulacyjne, brałam kwas foliowy i wiesiołek, mój mąż też brał witaminy i nic. Każdy okres sprawiała że coraz bardziej się załamywałam. W końcu zabrakło mi sił i odpuściliśmy sobie miałam dosyć. Wtedy się udało i nie potrafię powiedzieć jakim cudem. Jestem w 6 miesiącu ciąży i strasznie się cieszę i modlę żeby moje maleństwo urodziło się zdrowe. Życzę wam powodzenia i mam nadzieje że już niebawem będziecie opisywać i rozmawiać o pierwszych objawach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mycha że zajżałaś tutaj i dodałaś nam otuchy, dałaś nadzieje na spełnienie marzeń. Ja ostatnio juz pisałam że czuję się dziwnie, nie mam już takiego zapału jak kiedyś chyba poprostu przestaje wierzyć że się uda, ale ogarnia mnie taka rozpacz i bezradność tak bym chciała a nadal się nie udaje dlaczego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus to coś mi się pochrzaniło, ale jak 19 to działaj tym bardziej bo to w razie czego ostatnie dni plodne. buźki i zycze powodzonka. ja dziewczynki z wami dotrwałam do swojego 4 cyklu. ehhh ale ten czas zasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że ktoś do nas zagląda kto miał takie problemy jak my i się udało :) Wogóle jestem numerantka numer 1!!! wczoraj zrobiłam ten cholerny test owu , patrze jedna kreska i poszłam do pokoju, potem zaglądam i co widzę?? dwie! kurcze za szybko go poprostu wywalałam chyba bo jedną było widać zawsze odrazu a druga pojawiła się troszke później, ale ze mnie głuptas.. hehhe ale człowiek się całe życie uczyyyy :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
czesc dziewuszki u mnie 32 dzien cyklu biersi bola jak przed@ i brzuszek troche, troche tez krzyz, no i uplawy takie biale, bardzo sie boje ze przyjdzie;( ostatni cykl trwal 26 dni przedostatni 29, ale wczesniejszy 40 dni wiec nie wiem juz co myslec, boje sie zrobic test choc kupiony:) robilam 28 dnia cyklu i byla jedna krecha;(, poczekam jeszcze troche moze do poniedzialku i zrobie tescik, dziewczyny naczytalam sie na naszym bocianie o dziewczynach ktore mialy tez takie problemy jak my a jednak zaszly wiec troszke sie nadzieja tli, milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
dziewczyny napiszcie cos o tych testach owulacyjnych czy to sa jednorazowe jak ciazowe kiedy sie je robi i jak no i czy drogie?? bo ciagle o nich slysze a nigdy jeszcze nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mg testy owulacyne robisz w trakcie dni w których sądzisz że powinna być owulacja, na opakowaniu jest wyliczone wg. długości cyklu kiedy powinnaś zacząć i kiedy skączyć robić testy. Tak jak ciążowe są to testy jednorazowe i tak jak ciążowe się je wykonuje, nawet pokazują jedną lub dwie kreski (jeśli wystąpiłą owulacja lub w ciągu 24-36 godz ma wystąpić) tak samo jak przy testach ciążowych tylko te badają poziom innego hormonu. Dużym plusem jest ich cena chociaż kosztują 20-25zł to jest ich 5 szt w opakowaniu. Mam nadzieję że troszkę przybliżyłam ci obraz tych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×