Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

A ciekawe co u naszej bibi, miesiąc miodowy trwa... Ja narazie nie licze, ten cykl sobie odpuszczamy , przytulamy się kiedy tylko jest ochota bez względu na terminy , dni itp., czekam na laparo i staram się relaksować, choć czesem się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaelmirka
A ja wybieram sie jutro do bioterapelty,trzeba wszystkiego spróbować-przecież nie zaszkodzi.Potym okresie żle sie czuje mam obawy czy endo sie nie odnowiło....buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjwkkjwwwk
za 1 razem i co najlepsze byl to szybki 5 min numerek:) jaka mało trzebaaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co u Bibi, pewnie czeka na efekty staranek :) słyszałyście o tym by zamiast tego wiesiołka pić popularny syrop gujazyl?? czy wy macie jakieś doświadczenia z tym? pozdrowienia w poniedziałkowy poranek , bleeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu chcecie mieć dziecko teraz zaraz? takie staranie się tylko chyba wywołuje stres, tak jak wyżej było "starałam się pół roku, w końcu odpuściłam i teraz jestem w 4 miesiącu" po prostu pieprzyc sie w płodne dni ile wlezie i już. a staranie i myślenie o tym co 5 min tylko przeszkadza w zaciążeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześc dziewczynki, dziękuję za zyczonka. troszkę wypocxzywałam u rodziców po wszystkim, ale było super, slub i wesele tj sobie wymarzyłam :) ehhhhh . tylko czywiście dni płodne miałąm w sobotę i niedzielę ślubną, wiec na wynik czekam w ten weekend co będzie ale znowu nie czuję zadnych objawów, wiec nie robie sobie nadziei. a szkoda bo ten cykl był ślubny i z wiesiołkiem wiec wiązałam z nim duże nadzieje. aleeee co tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no hellllooooooł :) już myślałyśmy że o nas zapomniałaś :) super że wszystko się udało .... a powiedz jak ten wiesiołek? widziałaś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
hej elus u mnie sluzu nie bylo do dzisiaj piekny szklisty, wiec moze to dzis dopiero te dni plodne po 5 dniach testowania!!! zrobie po poludniu test i zobaczymy:) bibi jak sie czujesz jako mezatka, z wlasnego doswiadczenia wiem ze nic sie nie zmienia, ale kazdy o to pyta?:):) pozdrowienia dla reszty staraczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś jeszcze będę wciągać siemie lniane, podobno takie właściwości jak wiesiołek... po pracy odwiedzę aptekę, a jak narazie trzeci dzień brania castagnusa folika i suplementów diety :P do tego dołoże te ziarenka ugotowane i wyjdzie mikstura że hej :D a poza tym dziś bociany widziałam :D heh, może coś z tego będzie? :D całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaelmirka
Przyjdzie taka jedna napisze mądrość ,bo zaszla w ciąże i myśli że to takie proste.Niestety nie wszyscy moga nawet po poł roku .I mozna sie kochać w dni płodne nie mysląc ale efektów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejo :D nio samopoczucie ok, nasprzątałam się i ledwo żyję. a co do wiesiołka elus to widziałąm zmiany co prawda nie lał się ten śluz ze mnie lawiną jak pisaly niekóre dziewczyny, ale był :) i był bardzo rozciągliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
MG faktycznie nic się nie zmienia i wszyscy pytają:) ale jak podaję nowe nazwisko to fajne uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się cieszyłam jak musiałam podać nazwisko..oh jakie to bylo przyjemne :) minie we wrześniu rok po ślubie ale dalej takie dziwne uczucie jeszcze jest :P od wczoraj pije siemie lniane, a fujjjj jakie to bezpłciowe, no ale czego sie nie robi.... a na dodatek była promocja to wziełam dwa opakowania :D , teraz do wszystkiego będę to chyba dodawać :D :P Dziś 5dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coraz bardziej się boje, takie myśli mnie dopadają: czy to pomoże, czy mi czegoś nie uszkodzą co będzie potem? Często jak czytam jakieś fora to po laparoskopii wcale nie tak szybko zachodziły dziewczyny w ciąże chyba że zachodziły i już się nie pojawiały na forach, nie wiem.Boje się a im bliżej to mam więcej wątpliwości. :((( A jeszcze jedno mnie interesuje: jakby w gre nie wchodziły starania o dzidzie to czy ta laparoskopia byłaby potrzebna?? Ktoś pogada ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam aż mnie oczy bolą. wniosek z tego taki że po laparo zazwyczaj dziewczyny miały inseminacje i to zazwyczaj kilkakrotnie, ale to tylko 10-25% szans na ciąże. Kurde nie moge się z tym wszystkim pogodzić dlaczego tak pod górke mamy, kiedy to się skończy wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
żanka przestań tak myśleć wkrcasz się za bardzo nastawiasz na nie, a to ci na pewno nie pomoże. zrobisz jak zechcesz ale ja bym się tak nie nastawiała. u mnie dziś 24 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak jestem ciekawa jak to wszystko wygląda to czytam a że przy okazji jest też anpisane skutki bądź ich brak to poprostu wyciągam wnioski. Tylko że potem myśle że u mnie będzie tak samo tzn. starania bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
dziewczyny wczoraj mialam 17 dzien cyklu na tescie owu wyszly 2 kreski dzis test rano i po poludniu i nic tylko jedna kreska, tak samo bylo 15 i 16 dnia jedna kreska, czy to mozliwe zeby owulacja byla tylko jeden dzien, wszedzie pisza ze test wykrywa owulacje na 24 godz przed jej wystapieniem czy zatem test nie powinien pokazywac dwoch kresek w tym czasie? jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to chyba zależy też o której godzinie robiłaś..bo jak rano to pokazał ci owulacje za 24 h i dlatego rano już może było po owulacji, w summie to ja widziałam dwie kreski chyba dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak robiłam test ( cop prawda tylko w jednym cyklu) też miałam dwie wyrażne kreski w jeden dzień ale w dzień poprzedni były dwie ale ta druga taka blada i myślałam że wtedy nie ma owulacji a na drugi dzień były II i wtedy się upewniłam że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu już nie używam testów, kupiłam je w tamtym cyklu w sumie dla potwierdzenia tego co widzę, czyli czy objawy które są , są znakiem że owulacja nastąpiła.. dwie kreski były, śluz był znaczy się owulacja jest :) teraz polegam na określeniu śluzu płodnego, albo się uda albo nie i będziemy starać się dalej :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też widziałam bladą kreskę jednego dnia.. a kolejnego ciemniejsza :) kurcze fajnie bylo zobaczyć dwie kreski chociaż na teście owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mag mi pokazywał przez 3 dni dwie kreski, teraz w tym cyklu tylko raz zrobiłam test owulacyjny wyszła druga kreska słaba to stwierdziąłm ze mocniejsza bedzie w czasie ślubu, a;e wtedy juz nie miałąm glowy do robienia testów. to tez stwiedziąłam uda się to się uda nie to następnym razem, nawet tempki nie mierzyłam. ale teraz znowu zaczynam bo zamówiłam i dostałąm nowy termomter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy wejść na stronę www.polski-bux.pl/?r=nowamary i się zalogować. codziennie 25 reklam do klikania. zarobek gwarantowany . a na start dostajesz 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
oooooo zaczełam kolejną stronkę staranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 i pol
witajcie.mam prawie 36lat i 2 dzieci ale bardzo bym chciala miec jeszcze malenstwo.W tym miesiacu wyjelam spirale i mam nadzieje,ze uda mi sie zajsc w ciaze.znacie moze kogos komu to sie udalo?wiekszosc lekarzy twierdzi,ze po spirali bardzo ciezko jest zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja niestety nie mam pojęcia, ale myślę ze wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×