Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość MG2005
dzieki Zanetka musze zaczac od nowego cyklu bo z tego nic nie bedzie:) tzn. malpa sie pojawi napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek 009
Moja kumpela brala pigulki 2 lata jak odstawila je to zaszla po 8 miesiacach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat, u mnie w trzecim cyklu, nie bralam nigdy zadnych anykonc, cylke raczej regular zdziwilam sie bo przytulanki byly 3 dni przed owu a potem nic a 2 cykle w owu i nic wiec bylam pewna ze w ciazy na pewno nie jestem jednak okres w terminie nie pojawil sie i poczekalam 3 dni i ze strachem test robilam na widok 2 kresek prawie zemdlalam i potem szybko do gin i potwierdzil i czekanie z nadzieja ze wszystko sie uda chcialam na lipca i mam termin 16 lipiec 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak widac ze jak sie bardzo chce to nic z tego a jak sie o tym nie mysli to anuz zycze z calego serca by wam udalo sie ujrzec te magiczne 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współoczuje wszystkim
starajacym sie.Ja moge z duma powiedziec,ze jako kobieta 30 paro letnia zaszlam po pierwszym razie ( jedno zblizenie w czasie calej owulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja bym chciała też kiedyś napisać dziewczyny nie martwcie się mi się udało i wam się uda.Ale ja będę zawsze tą szykającą pocieszenia a nie tą dającą otuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaelmira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaelmira
czesc dziewczyny!przeczytałam wasze historie od pierwszej strony do ostatniej i ja postanowiłam do was dołaczyc.A wczesniej opisac krotko moja historie.Mam 23 lata.choruje na endo od listopada 2008 miałam zabieg laparoskopi.Od stycznia z męzem staramy sie o dzidzie i nic .chodze do gina co 3-y miesiące on odala leczenie,kazał mi od maja wspołzyc od 10-tego dnia cyklu przez 10 dni.....ale nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
witamy cie malaelmira:) widać wiek nie ma nic wspolnego z tym naszym problemem zajscia w ciaze, a ja myslalam ze to moje 29 lat jest przeszkoda, ze za pozno sie zdecydowalam , juz sama nie wiem co myslec:(:( jest mi smutno gdy mysle ze nigdy moze nie bedzie dzidzi, ale staram sie nie poddawac, co nie jest latwe niestety:( pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witaj malaelmira:) dziewczynki nie dołujcie :) uda się nam bo jestesmy młode piękne i plodne i nie wolno wam mysleć inaczej ;) musicie tylko trochę bardziej dac na luz, bo znacie na pewno wiele historii osób ktre starały się nawet po kilka lat i które zaszły w ciąże szybko p otym jak już kompletnie starciły nadzieję i myslaly ze juz dzieci nie będa miały. psychika dzieczyny !!!!!!!!!!!!! blokuje więc nie mozemy się za bardzo nakręcać są wakacje trzeba dać na luz, cieszyc się seksem namiętnością w dni płodne i może a nuż się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mg2005 spróbuj tych testów ja już stosowałam, w tym cyklu tez zamierzam robisz testy owu w dni płodne (tj napisała zaenta jest icch 5 w opakowaniu) i jak widzisz dwie kreski to znaczy ze w cigu 24-36 h nastąpi owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda, tylko weź tu wrzuć na luzzzzz, to wcale nie takie proste.. ja mam dziś 23 dzień cyklu i bolą mnie piersi, nie wiem czemu.. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje testy na allegro, 1,45zł sztuka i jestem zadowolona z działania, załączona instrukcja obsługi, wszystko ok. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10szt x 1,15 to Ci wychodzi 11,15 plus 6zł przesyłki to taniocha w porównaniu z apteką, bo tam dostajesz 5szt w cenie 20zł. a na allegro mozesz kupić w zestawach testy owu plus np. dwa ciążowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no ja nie zamawialam jeszcze na allegro ale zorientuję sie skoro są takie tanie. elus nie wkręcaj się na razie, zeby pózniej nie było rozczarowania :) łatwiej przezyc wszystko. spokojnie czekaj. u mnie 9dc i czekam na przytulanie w sobotę i w niedzielę :D a wiecie co wtedy będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaelmirka
Przyzanm sie szcerze iż nie stosowałam testow na owulacje>myslam o tym ale,moj gin mowi ze ne potrzebuje tego zobacze moze po leczeniu spubuje.U mnie 21 dzien cyklu.Obecnie moje cykle sie ustabilizowały po zabiegu i ma 28 dni.Zobaczymy wtym miesiac opusciłam bardziej mąż mnie mobilizował i zachęcał do przytulania.Mam też obawe gdyz mój mąż rok tem dopiero przechodził ospe czy to też nie miało wpływu na jego płodnosc(nie robił rzadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie dzeiwczyy ktore intesywnie staraja sie o dzidzie. Ja rowniez naleze do tych;) Na poczatku to tylko w duszy sobie myslalam ze ccialabym miec dzidziusia wlasnie z ta osoba z ktora jestem. Ale moj wybranek bardzo szedl w zaparte ze jeszcze nie,ze nie wiemy jak sie wszystko potoczy i ze najlepiej poczekac ze przyjdzie odpowiednia pora-no i przyszla jak wyjechalismy na urlop. Tam zaczelismy sie starac,myslalam ze bedzie to takie latwe,wiec po miesiecznym staraniu przyszlo oczekiwanie na miesiaczke-bylam pewna ze nie dostane,zrobilam test-wyszedl negatywny-pomyslalam ze moze za wczesnie-ale niestety przyszla tak bardzo niechciana miesiaczka-teraz jest drugi miesiac naszych staran-licze na to ze moze sie uda tym razem,bardzo bylibysmy szczesliwi. Chcialabym w koncu powiedziec mojemu partnerowi taka nowinke ze jednak wyszlo nam i zobaczyc jego radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkcia
witam wszystkie kobietki starajace się o dzidzię. Jestem tu nowa. Może tak na poczatek w krócie napisze coś o sobie.Mam 27 lat, 2 może 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. Jestem z mężem przed ślubem Koscielnym (bo już 1 sierpnia ten wielki dzień) i chcieliśmy by w dniu przysiegi było nas troje(owoc naszej miłości byłby juz w brzuszku świadkiem tego wszystkiego). Tabsy więc odstawiłam w kwietniu- czytałam ze po tabletkach bardzo szybko mżna zajśc w ciąże i nawet ginekolodzy radzą szybko działać po odstawieniu tabsów. Tak tez zrobilismy- byłam pewna ze w maju oświadcze mężowi ze mamy maleńka istotkę- rozczarowanie było okropne gdy na teżsie była tylko ta jedna kreska a potem przyszła@. Noi i tak drugi miesiąc sie powtórzył:(. Obecnie kończy mi sie miesiączka więc zaczynamy ponownie działać na wysokich obrotach. A ze bardzo pragniemy dzieciątka buszuje w necie i czytam wszystko co wiąże się z zajsciem w ciąże. Czytała miedzy nnymi że rewelacyjnie działa olejek z wiesiołka. Dziś odwiedziłam więc apteke i zaopatrzyłam się w niego- mam nadzieje ze to coś pomoze- a jak nie to dołoże jeszcze do mojej leczniczej apteczki castagnus- nie zaszkodzi a może pomoże czego sobie i Wam zycze. Byśmy wkońcu ujrzały te dwie upragnone kreseczki. powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia i marzenka witamy w gronie staraczek, ja też życzę wszystkim upragnionych dwóch kreseczek i radości bez końca :) Buziaki i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
WITAM NOWE DZIEWCZYNKI STARAJACE SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
JAK TAK CZYTAM ROZNE INFORMACJE I ROZGLADAM SIE WOKOL SWOICH ZNAJOMYCH TO DOCHODZE DO WNIOSKU ZE W DZISIEJSZYCH CZASACH BARDZO DUZO OSOB MA PROBLEM Z ZAJSCIEM :( NIE WIEM CO SIE TO POROBILO ALE JEST NAPRAWDE ZLE Z DRUGIEJ STRONY DUZO JEST WPADEK I TO TYM OSOBOM SIE UDAJE KTORE WCALE TEGO NIE CHCA:( A TAKIE JAK MY KTORE PRAGNIEMY TEGO Z CALEGO SERCA TO NIC KLAPA NA CALEGO:(:( MARZE O TYM ZEBY WZIAZC W RAMIONA SWOJEGO DZIDZIUNIA, WYJSC Z NIM NA SPACER, PATRZEC JA SIE ROZWIJA I ROSNIE , USLYSZEC SLOWO MAMO:( TO BEDA NAJCUDOWNIEJSZE CHWILE MOJEGO ZYCIA. ZYCZE I WAM DZIEWCZYNKI Z CALEGO SERCA, BO PRZECIEZ PO ZLYM MUSZA NADEJSC DOBRE CHWILE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz tak więcej bo nie mogłam doczytać do końca. Łzy same cisną się do oczu i gardło ściska. Tylko my wiemy jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam. zobaczycie nasze marzenia o dzieciątku się spełnią niebawem. bedzie dobrze- bo jakaś sprawiedliwość musi być na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczyny, jasne że będzie dobrze:) wiolkcia ja też chciałam niedługo staję na ślubnym kobiercu, ale niestety nie wyszedł mi plan "3" teraz wychodzi ze bedę miała owulację w dniu śłubu:D i w tym cyklu też biorę wisiołek po raz pierwszy. dziewczyny na jakim etapie jesteście??? u mnie 10 dc wiec czekam na przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie 6-ty dzień cyklu więc wszystko przede mną- mysle ze już jutro będzie bliskość z mężuniem:) Jeśli sie uda w tym miesiacu to w dniu ślubu dowiem się czy nasza rodzinka się powiększyła- to by był największy prezent ślubny dla nas :) bibi2206- mam nadzieje ze Ci się uda w tym miesiącu :) a kiedy ślubujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to na naszym forum dwa ślubowania :D Wszystkie będziemy wspaniałymi mamusiami, i nie ma co byc złej myśli, mam pytanie co do tego wiesiołka jeszcze.. od kiedy i ile trzeba go brać?? miałam kupić ale jakoś zwątpiłam, czy widzicie jakieś zmiany po nim???? ps. ja dziś 24 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×