Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Paulkaaa
monika2222 : jak juz pisalam poprawa moze byc dopiero po 5 opakowaniu u mnie ona byla kolo 3,4 opakowania ale za to teraz nawet przed okresem zaden syfek mi niewyskoczy mam idealnie czysta skore :-) ale biore jes ponad 15 miesiecy... Nic niema odrazu.. Trzeba cierpliwie czekac..:-) a i lekarz przepisywal mi na poczatku do nich jakoms witamine chyba d12 czy cos takiego zapytaj swojego ze wlasnie na cere dobra .. ale juz niepamietam bo to tylko pry pierwszych opakowaniach...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulkaaa: ja wiem że nie ma nic od razu, tylko to trochę wkurza, że miało pomóc, a teraz jest gorzej niż wcześniej :( Ale rozumiem i jeszcze czekam... Tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka22
czy to prawda, że po diane 35 powiększa się biust bardziej niż po innych tabletkach anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodies
oby sie powiekszyl hehe :). Ja tez czekam na poprawe cierpliwie :) dopiero pierwsze opakowanie hehe ;). Wiec czekam spokojnie i mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych skutkow ubocznych...no procz biustu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyrelaxy
cze wszystkim Panną. mam pewne pyt. Otórz zaczęłam brać Diane i po pierwszej paczce zrobiłam siedmiodniową przerwę- we wtorek wzięłam ostatnią po 21 (regularnie biorę). W srodę koło 18 odbyłam swój pierwszy raz. Oczywiście z prezerwatywami, ale czy Diane na pewno trzymają 24 h, jak pisze na opakowaniu? Tak pozatym to apetyt trochę wzrósł, ale tylko czasem. Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodies
Witam :)...ale cisza tu nastala! Jak sie czujecie z Diane35? u mnie zero skutkow hehe, ale nie kracze :). Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
skutki uboczne? hmm na poczatku troche piersi bolały ale potam wszystko ok:) poza tym teraz mam przerwe i fatanie sie czujee kreci mi sie w glowie i mdli mnie strasznie. ale kazdy ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
a ogolnie tabletki anty chronia tez w czasie tej przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
tak,chronią też w czasie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAneczek
a w czasie okresu mozna brać teź te tabsy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
tabletki bierze sie od 1 dnia okresu ale mozna pozniej zaczac jeden dzien ale wtedy trzeba z dodatkowym zabezpieczeniem... a jeszcze jesli 7 dnia tej przerwy wystepuje krwawienie to 8 i tak trzeba wziac tabletke czyli tego dnia tygodnia w ktorym wzielo sie 1 tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik79
Janeczek, diane bierze się przez 21 dni a później 7 dni przerwy w czasie których występuje krwawienie. Jeśli po 21 dniach zaczniesz drugie opakowanie, krwawienie nie występuje aż do odstawienia (jeśli jest wszystko w porządku z organizmem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
Jeśli są to tabletki dobrane przez ginekologa specjalnie dla Ciebie, anie na oko,nie powinno być źle, ja biore diane z przerwami i sa to jedyne tabletki jakie toleruje mój oganizm,wg lekarza bez przerwy mozna je brać 3 lata. a wlasnie-ktos wie-tu byl takitopik ale sie pogóbiłam,ktorej dane jest generacjii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodies
Ja koncze pierwsze opakowanie i jak na razie wszystko dobrze. Piersi troche bolaly, wystepowaly plamienia i bylam troche nerwowa na co narzekal moj facet hehe :) ale jest dobrze. Niedlugo pierwsza przerwa i ciekawe czy bedzie cos sie dzialo hm. Mi ginekolog sam przepisal te tablety i powiedzial, ze dluzej niz rok nie bede ich brala, polegam na Jego wiedzy wiec tak bardzo sie nie martwie. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczata 30 stka
Po jakim czasie od odstawienia Diane 35 dostałyście okres?Proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaris
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
co ja mam zrobic jesli wczoraj kochałam sie z chlopakiem i potem zapomniałam o tabletce dzisiaj mi sie przypomniało wziełam pominieta... pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
po trzech lub 4 dniach i to nie okres tylko krwawienie z odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anixoo
Witajcie! Brałam Diane 35 przez pół roku. Odstawiłam w styczniu - od tej pory nie dostałam okresu :( Dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik79
Anixoo, czy przed braniem diane miałaś problemy z regularnymi miesiączkami czy tylko brałaś w celach antykoncepcyjnych? Jeśli po odstawieniu krwawienia nie następują lub są bardzzzzoooooo nieregularne to może to być problem hormonalny. Wybierz się do lekarza, musisz zrobić badania hormonalne i USD (może masz cysty na jajnikach - wynik problemów hormonalnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anixoo
Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź ;) Przed braniem leku miałam juz problemy z regularnymi miesiączkami (najpierw za rzadko, a później za często). Wszystko zaczęło się przez stres. No i teraz także towarzyszy mi - mam maturę :/. Do lekarza się na pewno wybiorę. Byłam już wczoraj, ale gabinet zamknięty do 20.05. Jeśli możesz, to napisz co Twoim zdaniem lub co zazwyczaj bierze się w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMILLA1989
hejka! W sumie to nie mialam skutkow ubocznych jesli chodzi o Diane 35....przytylam,a glownie z tego powodu to zazywalam (heh,aby przytyp; pewnie wydaje siE Wam za banalne,ale to prawda).Dzisiaj bylam znowu ,aby mi zapisał,a on na to,że to niszczy wątrobę i nie powinna się stosować Diane dłużej niż poł roku-góra rok. A tak a propo,znacie jakies leki...albo cos po czym sie tyje.odpiszcie-wazne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik79
Anixoo, niestety muszisz iśc do lekarza i gruntownie się przebadać, nie da się powiedziec co brać bo każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonflies
hej, biore diane jakis czwarty dzien, bo mam torbiel na jajniku i zastanwaiam sie czy to normalne, ze strasznie boli mnie zoladek?? po prostu nie jestem w stanie nigdzie wyjsc, bo po paru krokach zwijam sei z bolu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
he j ja biore juz 6 tydz i tez tak mam z zoladkiem... a do tego biegunke 2 dzien... no ale to minie szczerze to juz mi lepiej... bola mnie tylko piersi w sumie brzuch juz mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMILLA1989
Nio mnie tez bolały piersi,ale się dało:)... poza tym oki. Jak coś wiecie na mój temat,albo macie podobny problem (albo spotkałyście sie z czymś takim) to piszcie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodies
Witam :). Ja z takim pytankiem, czy jezeli po 1 opakowaniu mam 7 dniow przerwe, ktora konczy sie w czwartek to kolejna tabletke powinnam wziac w 8 dzien czyli piatek tak? A jezeli wezme tabletke z 2 dni pozniej to cos sie stanie?Czy mozna w ogole tak zrobic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effie1
nie powinno sie tak robic ... bo moga tabletki nie zadzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×