Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość jukienda
Witam! Wypowiadałam się 6.05.2009 godz. 19:24. Brałam diane 4 lata Bez przerw, lekarz nic nie mówił że tak trzeba robić przerwy więc zmieniłam lekarza na innego. A powód był taki: libido zerowe, poza tym innych skutków ubocznych nie miałam. Przestałam brać diane, miałam zmienny humor ale jest już ok. Po 8 miesiącach jak przestałam brać diane zaszłam w ciążę i bardzo się cieszę, ale przez te 8 miesięcy nie zabezpieczałam się w ogóle ( seks z finałem w środku). Widać że trzeba trochę czasu po prochach aby organizm doszedł do stanu z przed brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam jeden skutek uboczny, ale bardzo irytujacy. Bolaly mnie bardzo piersi. Nie moglam ich w ogole dotknac, moj mezczyzna rowniez, spanie na brzuchu, jezdzenie na rowerze, bieganie nie wchodzilo w gre. Bylo to bardzo uciazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka05
Biorę Dianę niecały miesiąc i może dla niektórych z Was to za wcześnie by się na ten temat wypowiadać, ale już zauważyłam u siebie skutki zażywania tych tabletek. Cera się nie zmieniła,(a to jest główny powód dla którego mi je przepisano), ale piersi bolą mnie od samego początku zażywania leku, pojawiły się plamienia, nie mam ochoty na sex i często mam krótkotrwałe skurcze ( takie jak przy miesiączce). Jak dotychczas zmian w wadze, nastroju czy wielkości piersi nie dostrzegam, ale po przeczytaniu postów z wielu forum zaczynam się niepokoić czy po odstawieniu leku nie będzie więcej jakichś skutków ubocznych, bo znajoma mówiła, że trądzik wraca wtedy ze zdwojoną siłą, a mój już teraz jest w zaawansowanej formie (żadne leki dermatologa nie pomagały na dłużej jak 2 tygodnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nołnejm
Hej Wam,ja dopiero zazywam te tabletki od jakichs 10 dni... biore je przed snem.boli mnie potwornie biust,jestem czasem senna.zauwazylam tez,ze mam straszne zmiany nastroju co odbija sie na moim zwiazku.Na domiar tego wszystkiego podczas pieszczot z moim chlopakiem on zauwazyl,ze sluz,ktory z nas dziewczyn podczas podniecenia sie wydziela jest zupelnie innym (bardziej kremowy) niz przed tym(wtedy byl bardziej wodnisty) jak zaczelam lykac Diane 35...tak sie zastanawiam czy moze jest to efekt uboczny tych tabletek...bardzo prosze zeby mi ktos odpisal... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedząca hihihi
śluz jest gęstszy ponieważ jest to efekt działania tabletek... taki ma zresztą być (gety i lepki śluz ma za zadnie utrudnienia dostania sie plemników do komórki jajowej) w ulotce jest wszystko zreszta napisane I to prawda ze po Dianie tradzik wraca ze zdwojoną siła, jestem chodzącym tego przykładem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka05
Nawet mnie nie strasz, Wszechwiedząca hihihi, bo jeśli trądzik zwiększy się u mnie podwójnie, a do tego jeszcze przytyję z 10 kg jak niektóre z dziewczyn się tu wypowiadających, to nie będę miała szans, żeby przed zmierzchem wyjść z domu i nikogo nie przerazić swoim wyglądem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka05
...jak niektóre z dziewczyn się tu wypowiadających miało być, ale słowo "dziewczyn" gdzieś mi zniknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradzik wroci gdy odstawisz
Diane35 sie rozumie, nie wszystkie skutki uboczne wychodza na raz!! Najczesciej tyje sie jak sie przyjmuje tabsy bo sie zatrzymuje woda w organiźmie a tradzik powraca gdzies po pół roku od odstawienia okrutny tradzik zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_509
Witam, naczytałam sie tych negatywnych uwag dotyczących Diane 35 i nie wiem co myślec... Tabletki Diane biorę od ok 5 miesięcy... NIe zauważyłam jakiś strasznych zmian w swoim wyglądzie. Jedynie troszkę ( ok 5 kg) przytyłam, piersi mi urosły :) no i minimalnie polepszyła mi się cera, ale nie tak jak bym się spodziewała :( Po za tym niewilkie zmiany nastroju... Ale nie zakłóca to raczej mojego normalnego życia :) Ochota na seks jest taka sama jak przedtem :) Dodatkowym plusem jest cena tabletek.... Zastanawiam się o zmianie, ale to dopiero za kilka miesięcy... Trochę biję się odstawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahito
do ynka, pocieszylas mnie z tym plamieniem,bo kiedys bralam diane 35 i dobrze na nie reagowalam ale po ciazy zaczelam teraz ponownie brac aby uregulowac moje zwariowane hormony i zaczelam miec plamienia...mam nadzieje,ze to tylko na poczatku beda takie niedogodnosci i z czasem jak sie ureguluje mi wszystko na nowo to bedzie git! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahito
do ynka, pocieszylas mnie z tym plamieniem,bo kiedys bralam diane 35 i dobrze na nie reagowalam ale po ciazy zaczelam teraz ponownie brac aby uregulowac moje zwariowane hormony i zaczelam miec plamienia...mam nadzieje,ze to tylko na poczatku beda takie niedogodnosci i z czasem jak sie ureguluje mi wszystko na nowo to bedzie git! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna18
Hej dziewczyny. Brałam Diane 35 przez 7 miesiecy(nadal biore, bo koncze juz). Zmieniam te tabletki bo po nich przytylam, jakies 6-7 kg, nie odpowiada mi to wiec ginekolog przepisał mi regulon. Co prawda po dianie mialam ladna buzie i wiekszy biust, jednak zawiera ona duza dawke hormonow, regulon ma mniej, ale nadal wplywa na twarz i biust. Nie mowie ze diana jest zła, bo to oczywiscie zalezy od organizmu, mi jednak nie odpowiada;] zobaczymy co bedzie z nowymi tabletkami:) trzymajce kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka132
ja dopiero mam zaczac branie diane lekaz mowil mi o plamieniach czy one sa obfite jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mialam nieduze, tzn nie musialam uzywac podpaski, ale wkladka jak najbardziej sie przydawala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 7456475659378543
A ja nie miałam zadnych plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 7456475659378543
Ale za to teraz po odstawieniu mam zajebisty trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje, ze nie bede miala bo regulon niby tez poprawia cere. Poza tym chcialabym wrocic do normalnej wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekka 66
Hey, ja mam pytanie w związku z zażywaniem Diane 35 a piciem alkoholu, bo niestety nie ma na ten temat żadnej informacji w ulotce, a chciałabym wiedzieć czy to osłabia działanie tabletek i jak wtedy reaguje organizm. pozdrawiam, proszę o szybką odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz pić do woli...
nie ma zadnych interakcji pomiedzy alkoholem a hormonami i dlatego nie ma zadnych informacji na ten temat w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekka 66
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treyt
Dopóki ją brałam wszystko było ok, jednak po odstawieniu zaczęły się problemy. Na twarzy pojawiło się mnóstwo wyprysków, były to wielgachne bolące guzy. Najgorsze było jednak to, że zaczęłam również mieć problemy z hormonami, po odstawieniu przez jakieś 8 miesięcy miałam nawracające torbiele, a co za tym idzie problemy ze zajściem w ciążę. Dziewczyny róbcie badania zanim weźmiecie pigułki, wymuszajcie to na lekarzach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesia :))
Tradzik po odstawieniu Diane to norma, ja tez miałam wielke bolące gule z którymi nie mogłam sobie poradzic... nawet moja znajoma która nigdy nie miała pryszczy po odstawieniu wychodzą jej sporadycznie krostki róznej wielkości. ja miałam tardzik gigantyczny po odstawieniu :( nie wiedziałam ze w ogóle mozna taki miec!!!Diane maja wysoki poziom hormonów wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie zmiana tabletek zaras po odstawieniu Diane na jakies słabsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekka 66
Ja mam kolejne pytanie. Jeśli chodzi o spadek libido, to jak to się ma do całości kuracji? Co prawda biorę tabletki dopiero od tygodnia i zastanawiam się czy to będzie się utrzymywało cały czas czy ustąpi po kilku opakowaniach? Mam nadzieję, że ten skutek uboczny nie będzie mi towarzyszył już zawsze, gdy będę stosowała te pigułki. Boję się, być może bezpodstawnie, że nie będę odczuwała takiego podniecenia i rozkoszy z sexu jak przed stosowaniem antykoncepcji, a oszukiwać mojego mężczyzny bym nie chciała. Za rady i odpowiedzi bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam takiego problemu, ale wiesz moze byc tak, ze organizm musi sie przystosowac i np po 3 opakowaniach calkowicie Ci przejdzie ten skutek uboczny, jednak jesli nie beda Ci odpowiadaly te tabletki, zawsze mozna zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesia :))
Ja nie rozumiem co to za pytania typu "a czy ja tez tak bede miała, albo czy ja tak bede miala" a skad My mamy to wiedziec... kazda na tym forum opisuje swoje "przezycia" z Diane35 wróżek mysle ze tu nie ma... kazda kobieta jest inna kazdy organizm jest inny wiec nie wiem co to za pytania! Pozyjesz zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim.
Dajcie spokój. Koleżanka nade mną ma absolutną rację. Każda z nas jest inna. Mi lekarka zapisała Diane na trądzik. Zniknął, fakt, ale pojawiły się inne problemy. Duże plamienia i problemy z tarczycą. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena25
Ja diane35 biore juz przez 5 lat. Ginekolog zalecil je na moje 3 problemy: zespol policystycznych jajnikow, nadmierne owlosienie- (przy czym specjalista stwierdzil, ze takiego problemu u mnie absolutnie nit widzi) i problemy z cera(potwierdzone przez dermatologa). Jesli chodzi o skutki pozytywne, to przyznaje ze cera wyglada lepiej ale nie zawsze, wlosy sa lsniace, ale niestety libido kiepskie i moze zmeczenie tez mi dokucza. Miesiaczki sa zupelnie bezbolesne. Druga strona medalu nie jest juz tak kolorowa-probowalam odstawic kilka razy te pigulki-organizm doznawal szoku,dlugie i nieregularne krwawienia, cera jak pizza,wypadanie wlosow,bole w podbrzuszu itd. Lekarz twierdzi, ze nie powinnam odstawiac tych lekow, a przeciez nie moge brac ich w nieskonczonosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz Cie wykończy
a przeciez to jest twoje zdrowie a nie jego... kiedys bedziesz musiała odstawic te tabletki!! Wspólczuje Ci i jednoczesnie podziwiam ze tak długo je bierzesz i nie martwisz sie o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Diane przez 8 ostatnich m-cy ale powiedziałam sobie dosc tego. Przyjemnosci z seksu zero ani checi na seks. Teraz tez czuje ze cos jest nie tak moj organizm szaleje, chec mam prawie codziennie (az maz mnie nie poznaje) i lekkie bole w podbrzuszu i piersi takie nabrzmiałe. Radze innym zeby nie brali diany bo to nic dobrego. Ciagle byłam zmeczona i spiaca wiec dlatego odstawiłam to diabelstwo teraz mi przynajmniej lepiej w łozku;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claaudiaa
Ja biorę Diane 35 już od pół roku. Dermatolog przepisał mi ze względu na trądzik. Cera oczywiście się poprawiła, ale czytając te opinie, aż się przeraziłam. Boję się momentu kiedy będę musiała je odstawić i być może trądzik znów powróci. Przytyć też nie przytyłam. Wręcz przeciwnie. Schudłam, ale nie stosowałam żadnych diet ani ćwiczeń. Prowadziłam takie samo życie jak przed rozpoczęciem brania. Piersi trochę urosły, bo byłam płaska jak decha, ale do tej pory są obrzmiałe i bolą. No i oczywiście te plamienia przy pierwszych dwóch opakowaniach były straszną udręką, ale dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×