Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość mooonia
No proszę, worek z seriami książkowymi się wysypał, kolejna seria!!!! 20 maja br. w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju pojawi się powieść "Tożsamość Bourne`a", która zainauguruje kolekcję światowych bestsellerów literatury sensacyjnej - najnowszy projekt wydawniczy Gruner+Jahr Polska W ramach serii "Mistrzowie sensacji", sygnowanej logo miesięcznika "Focus", na rynek trafią powieści sensacyjne oraz thrillery polityczne i prawnicze: Roberta Ludluma i Johna Grishama. "Sensacyjna" kolekcja G+J przygotowana została przy udziale wydawnictwa AMBER. Jako pierwsza, 20 maja, pojawi się na rynku powieść "Tożsamość Bourne`a". Od 3 czerwca w sprzedaży będzie "Ława przysięgłych" Johna Grishama, zaś 17 czerwca będzie można kupić książkę Roberta Ludluma "Krucjata Bourne`a", czyli drugi tom słynnej historii superagenta Jasona Bourne`a. Kolejne tytuły dostępne będą w kioskach co dwa tygodnie, w piątek, w cenie 9,90 zł za egzemplarz. No i co o tym sądzicie??? Aha dodam jeszce że od 17 maja Gazeta Wyborcza rozpoczyna 30 tomowa kolekcję literatury XIX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Bardzo mnie zaciekawiła nowa kolekcja książek sensacyjnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
A tutaj cos więcej nt. kolekcji Gazety Wyborczej: Od 17 maja 2005 roku Agora we współpracy z wydawnictwem "Ossolineum" rozpoczyna publikację nowej serii wydawniczej pod nazwą "Klasyka XIX wieku". Kolekcja obejmuje 30 powieści i stanowi kolejną propozycję do domowej Biblioteki "Gazety Wyborczej". Pierwszy tom - "Katedra Marii Panny w Paryżu" Wiktora Hugo w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy zostanie dołączony bezpłatnie we wtorek 17 maja. Kolejne tomy w cenie 18 zł każdy będzie można kupić wraz z "Gazetą Wyborczą" w każdy wtorek przez 29 kolejnych tygodni. Cena "Gazety Wyborczej" w tym dniu pozostanie bez zmian. Seria obejmuje kanon literatury XIX wieku. W skład kolekcji wchodzą między innymi "Zbrodnia i kara" Dostojewskiego, "20 000 mil podmorskiej żeglugi" Verne'a czy "Anna Karenina" Tołstoja. "Gazeta" we współpracy z Programem I Polskiego Radia przygotowała specjalną, szczególnie atrakcyjną ofertę dla swoich prenumeratorów - książkę na płycie CD. Obszerne fragmenty znakomitej powieści Jana Potockiego "Rękopis znaleziony w Saragossie" dla czytelników "Gazety" czyta Marek Kondrat. Z oferty mogą także skorzystać czytelnicy, którzy nie prenumerują "Gazety", o ile zbiorą przynajmniej 20 kuponów zamieszczonych w każdym wtorkowym wydaniu "Gazety". "Gazeta" proponuje swoim czytelnikom szereg ułatwień dotyczących nabycia swoich serii wydawniczych: płatność za całość lub część serii można rozłożyć na dziesięć równych i nieoprocentowanych rat. Finansowanie zapewnia Beneficial Kredyt, część pionu bankowości detalicznej HSBC Bank Polska SA. Czytelnicy, którzy chcą zamówić wybrane pozycje lub całość serii mogą zadzwonić pod numer infolinii: 0 801 130 000. Podobnie jak w przypadku Kolekcji XX wieku lub trwającej obecnie Encyklopedii, także Klasykę XIX wieku charakteryzuje wysoka jakość edytorska. Kampania reklamowa Klasyki XIX wieku obejmuje prasę, radio, telewizję, internet oraz reklamę zewnętrzną. Za stronę kreatywną kampanii odpowiada agencja reklamowa DDB. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starlink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literatka w spodnicy
ile stron ma ostatnia ksiazka z serii? Mezczyzna i zona? Prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do literatki 289 bodajze...cos kolo tego,ale czyta sie ja jednym tchem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Mężczyzna i żona ma 299 stron plus dwie czyste kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pójdzie to nie nadąze z czytaniem...nie slyszalam o serii sensacyjnej..moze byc ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ja sie od was dowiaduje:) teraz to juz z pewnoscia kasy na te wszystkie kasiazki mi nie wystarczy:(( nie mowiac o czasie na czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj
a mnie sie szczerze mowiac "literatura w spodnicy" znudzila w pewnym momencie.. tak jak ktos tu zauwazyl - wszystkie ksiazki dziejace sie w Londynie sa takie same. tez wole ksiazki polskich autorek, przynajmniej maja taki bardziej "zyciowy" klimat :) czy moglybyscie napisac cos wiecej o tej ksiazce "O Melba"? mlodziezowa - to znaczy, ze co? jej bohaterowie to nastolatki z liceum, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega33
Drogie panie polecam powiesc Pauliny Simas pt. Jezdziec Miedziany zapewniam ze nigdy oniej nie zapomnicie vega 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Czy ktoś wie co będzie w piątek w Literaturze w spódnicy?? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wkurza trochę ten londyński styl życia, ja jestem wrażliwe dziewczę i nie mogę spokojnie czytać o tym, co tam się wyrabia ;) a moja mama sama jakoś instynktownie wybiera mi z obu serii książki polskich autorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melba swietna - wczoraj skonczylam o 5 rano :)) no tak chcialam wiedziec... .. brakuje mi jednak tych kilku stron zakonczenia - ale jesli mowicie, ze jest druga czesc -poczekam spokojnie... Sowa rewelacyjna :) dopiero w tej serii ja kupialm - bo zawsze to szkoda tych 30-40zl.. Malinka - cudna - Wisnia duzo, duzo slabsza - wogole za krotka - ale za te smaczki typu \\\"umeblowanie wiadomego domu\\\" i kilka innych 5 z plusem :) Czekam na Jagode Szwaja - tez dobra - Matuszkiewicz slabsza.. Macie racje - literatua na obcasach bije spodnice na glowe... no ale i tak kupie i przeczytam kiedys, w wolnej chwili... (byleby nie wydawali kolejnych czesci S@motnosci - gniot to pospolity...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie podobala się S@motnosc w sieci.Pod koniec moze troszke sie rozkrecila,ale mialam takie momenty,zeby ja przerwac...Zmęczyłam się czytając ją. Zabieram sie teraz za Melbę,dzisiaj ją dopiero kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa
te ksiązki mozna zamówić równiez przez neta :) literatura na obcasach---> http://www.bizz.pl/zamow/obcasy.php literatura w spódnicy--> http://www.axelspringer.pl/ksiazki/literaturawspodnicy/ oczywiscie trzeba doliczyc koszt przesylki , najmniej jest ok 7 zl. zauwazylam, ze czesc ksiazek ktore wyszly w serii literatura w spodnicy, jest po pewnym czasie dalaczana do innych gazet. w Pani domu byla Bridget Jones:) bo te ksiazki wydaje wydawnictwo od claudii, pani domu itd. serie polska wydaje wydawca olivii, wiec moze za jakis czas beda wznowienia w tej gazecie :) moim hitem tanich ksiazek jest M. Szwaja :) odkrylama ja wlasnie kupujac ksiazki za 9,90zł. inne czytalam wczesniej wiec sobie odpuscilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Na stronie Literatury w spódnicy znalazłam taką informację: "Następna książka z kolekcji ukaże się 3 czerwca i będzie to "Imię i nazwisko zastrzeżone" Jane Sigaloff". Czy to oznacza że teraz w piątek (20 maja) nie będzie żadnej książki?? Czy ktoś coś wie na tem temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Juz znam odpowiedz na pytanie które sama zadałam powyżej.Wysłałam pytanie do redakcji i od razu otrzymałam odpowiedz. Oto ona: "Kolejna ksiazka z serii Literatura w spódnicy" ukaze sie 3 czerwca. Ksiazki od tej pory beda ukazywac sie raz na miesiac, w pierwszy piatek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta spodnica to juz sami nie iwedza:) jakis czas temu taka sama info dostala chyba Danio a jak sieokazlo ksiazki nadal byly sprzedawane co 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowa my juz dawno o tym wiemy i wielokrotnie o tym pisalysmy we wczesniejszych postach,ze mozna je zamawiac przez neta Ala zero jaka pamiec:) :) :) rzeczywiscie dostalam takiego maila od nich,jedna książkę puscili za miesiac,a resztę znowu co 2 tyg:) zobaczymy co wymysla tym razem.Tak sobie myślę,że może rzeczywiście w wakacje będą wypuszczać nowe tytuły co miesiąc.Ale to dobrze- i tak wszystkie jednogłośnie stwierdziłyśmy,ze obcasy biją na głowę spódnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu jestem na bieżąco z tymi książkami, wcześniej miałam duże opóźnienia w czytaniu z braku czasu ;) teraz czekam na kolejne. Szwaja b. fajna, ale trochę zbyt przewidywalna, połowę faktów domyślam się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a jak Romans na receptę Szwaji, bo Jestem nudziarą kompletnie nie przypadło mi do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Czyli teraz czekamy na Jagódki od obcasów :P (27 maja) A spódniczka dobrze ze bedzie co miesiac bo i tak nie nadazalam z czytaniem :) A czy ktopras z was, dziewczynki kupila moze \"Tozsamosc Bourne\'a\" ktora ukazala sie wczoraj?? Bo ja sie zastanawiam jak ona jest wydana i czy warto wciągnąc sie w nastepna serie :):) Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Kupiła wczoraj "Tozsamosc Borne'a" i uwazam ze jest bardzo ladne wydanie. Jeszcze nie czytalam bo wiadomo- nie nadazam z tymi seriami:-) ale mysle ze ta seria tez bedzie ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano \"jagodki...\" juz w przyszly piatek :) nie moge sie doczekac :) a co do romansu na recepte - no coz - bohaterka po 40stce, czyli cos zupelnie innego - ale strasznie, strasznie przewidywalna - wszystko nadrabia galeria \"osobliwych postaci\" od bratanicy poczynajac na znajomych z warszawy -boczus malyna- konczac ;) ot taka rozrywka na popoludnia - mnie sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez romans na recepte sie podobal, rzeczywiscie przewidywalny ale mnie wciagnal i szybko sie go czytalo, o wiele bardziej podobalo mi sie \"jestem nudziara\" wiem ze nie wszystko sie musi wszystkim podobac, ale mi akurat ta ksiazka jak na razie chyba najbardziej przypadla do gustu jesli chodzi o obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba będzie wciągnąć się w następną serię (sensacyjną) :) Ja juz nawet nie nadążam z kupowaniem książek, nie wspominając o czytaniu. Ale idą wakacje to nadrobię :) Na stronie obcasów pojawily sie książki, ktore ukazą się nawet w lipcu, wiec mozemy sobie zobaczyc co bedzie dalej (ewentualnie kupić wysyłkowo) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowe serce
ja literatury na obcasach nie kupuję bo mam przynajmniej narazie wszystkie które się tu ukazują z wcześniejszego wydania. Ale podobno ma się ukazać "Mężczyzna do towarzystwa" naprawdę świetna mi się chyba najbardziej podobała. Natomiast co do lit. w spódnicy kupiłam kilka tytułów ale ostatnio mam wrażenie że wydają coraz słabsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis widzialm literature w spodnicy po sztuki 2 w pakiecie za 9.90. bylo wiernosc w stereo i mezczyzna i zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a ja widziałam pakiet :\"Prosto z mostu\" i \"Trzydziestka na karku\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję: Może wypowiewcie sie dziewczynki, jakie książki z obcasów i spódnicy przypadły Wam najbardziej do gustu (Miejscami od 1 do .. ) :) Co Wy na to? Moje typy to: 1. Chodźmy razem 2.Smażone zielone pomidory 3. Niania w NY 4. O melba! 5. Owocowa trylogia // Na razie moja lista tak sie kształtuje, ale zważając, że nie przeczytałam jeszcze wszystkich pozycji z serii, może ulec zmianie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×