Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość pomocy potrzebujaca
co to znaczy 24 faceta ?? napisz cos o nim prosze bo mam na oku afceta z pod znaku lwa urodzil sie 13 sierpnia 72 rocznik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
nie no, zawsze jak mam doła, wchodzę na ten topik żeby sobie udowodnić że inni (inne) mają gorzej (pod niektórymi względami) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do pomocy potrzebujaca!nie wiem co ci mam napisac o moim chlopaku!trudno mi tak napisac jaki on jest wszystkie lwy sa takie same a jednak inne!sama sie dowiesz jaki jest ten twoj facet jak go blizej poznasz!zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł kalisz
no szanowne panie , to teraz ja opowiem o mojej zonie. - podczas miesiaczki zapomina o zalozeniu podpaski i cale lozko w nocy jest we krwi + moje cialo tez jest umazane na czerwono - nie goli sobie wlosow pod pachami, gdyz twierdzi ze to obrzydliwe - nie zawsze pamieta o myciu pochwy i wtedy zlekka czuc od niej. mowi ze jej rodzice nie mieli lazienki i jakos zyli - potrafi wsadzic zuzyty tampon do mojej kosmetyczki - ma kłaki na pupie - czesto po tym jak odda stolec nie umyje muszli i wszedzie sa slady gówna - pije piwo i glosno i smierdzaco beka mi w twarz. bawi ją to - pali papierosy z innymi ludzmi na pół, tzn ktos pali a ona zabiera od niego tą fajke w połowie i dopala - klnie jak szewc na imprezach rodzinnych - rząda odemnie sexu w pupe a mnie to brzydzi. brrrrr feeee To chyba wszystko, moze o czyms zapomnialem ale to sie zdarza najczesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Paweł z Kalisza!Nie wierzę ze masz taką kobiete i sypiasz z nią.Chciałeś nam dowalić???????????to sam sobie wydałeś swiadectwo.i pasuje Ci zycie i współzycie z brudasem.A powiedzjej że dupa jest od srania nie od kochania i często powinna być myta>Ale Twojej pani trzeba dezynfekcję i Tobie też.Nie oszczędzajcie wody.Trzymaj się jej kurczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Paweł z Kalisza!Nie wierzę ze masz taką kobiete i sypiasz z nią.Chciałeś nam dowalić???????????to sam sobie wydałeś swiadectwo.i pasuje Ci zycie i współzycie z brudasem.A powiedzjej że dupa jest od srania nie od kochania i często powinna być myta>Ale Twojej pani trzeba dezynfekcję i Tobie też.Nie oszczędzajcie wody.Trzymaj się jej kurczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia
moj znajomy opowiadal mi, ze zrobili sobie zawody z kolegami kto sie pierwszy spusci na kromke chleba, i ten kto przegra musi to zjesc..... bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszewicz
kochane kobietki ...... faktycznie może i macie dylemat z meszczyznami, mężami ... ale czy czasami nie przesadzacie ???..... tak po prawdzie powiedziawszy to tak samo i nawas mozna co nieco powiedziec ......powiedzmy zostawiając pic.....wate w łazience zeby dzieci oglądały po domu chodząc w podomce prześwitującej .... i tak samo drapiąc sie po pupie nie myjac rąk a bierąc sie za jedzenie .... to tylko jest kawełek tego co sie dzieje w domowych pieleszach itp.----- także uważam że kazdy i kazda robi nto na co ma ochote tylko rozchodzi sie oto żeby zachowac umiar i takt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka123
Moj facet tez wącha skarpetki..i dlubie w zebach a potem co wyciagnie to zje..ale najbardziej mnie denerwuje jak idziemy w zimie na spacer a on nie uzywa chusteczki tylko smarka tak na snieg!!fuj!mnie jest za niego wstyd..i bierze mnie brzydzenie ze musze na to patrzec..i nic nie pomaga ze mu zwracam uwage,mowi'szkoda chusteczek':)pozdrawiam wszystki żony oblesnych meżów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSENKA O nie!!! tego smarkania na snieg to bym nie ZNIESLA!!:D:P;) moj za to codziennie rano ma katar i zawsze jak z nim gadam przez tel. co pare slow slysze \"ściąganie\" smarkow!! takie chrumkanie, bo mu sie smarkac nie chce i isc po chusteczke, to woli to do sciagnac....a feee:(ale jestem na dobrej drodze zeby przestal to robic:) Do tego jak on kichnie to caly blok postawi na nogi a ja to kurde na suficie laduje z przerazenia, bo oczywiscie nie raczy mnie uprzedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka123
Fajnie takie odglosy ..ciekawe jak ja bym zaczela..Kiedys wstydzilam sie kiedy odbilo mi sie pzry nim,albo baczek uciekl.Potem zrobilam probe..i puscilam..ale sie zdziwil!!hahahaha on oczywiscie uwazal ze moze bez zenady..i dalej tak uwaza a ja staram sie jednak tego nie robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka123
slyszalam o takim facecie co jak przychodzil do domu po wlaniu w siebie piwa to spluwal gdzie sie dalo..na podloge,szafe,a zona nic na to!!!okropne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka123
ZABAWNA musisz go obserwowac ciagle..jak zaczyna krzywic sie to uciekaj albo zakryj uszy hahahah pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzek
A mój Adrianek jest SUUUPPPPEERRRRRRR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCotti
Paweł Kalisz: stary czy Ty przypadkiem sie nie pomyliles i nie jestes z jakims facetem ktory udaje ze ma pipke i Ci krew wylewa do łożka? bo poza dwoma punktami to zalatuje tym iż Twoja kobieta to Facet. Boshe.. gdzie takie kobiety hodują... Spalić taką wylęgarnię ;) bleeee... az mi sie zle zrobilo jak to czytalem. Ktora kobieta nie czuje ze dostaje okresu, lol. A. //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dana dana
A mój smarka do zlewu w łazience, uciskając nos rękoma. A mnie się cofa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franki
a ja już nie mam faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO PROSTU JAaaaaaaa
no to ja wam powiem hit! Moj facet bo skonczonym seksie - wziął z rękę swoją skarpetkę - którą ściągnął z nóg - i wytarł nią swojego małego - po czym rzucił ją w kąt. Ja pier... Szokkkkkkkkk... Autentycznie mnie cofnęło... Żeby nie kobiey niektórzy faceci nie wiedzieliby co to prysznic!! Pracuję w firmie w której codziennie mam do czynienia z wieloma pracownikami - mężczyznami. Czasami trzeba wietrzyc biuro - albo wyjmuje perfumy z torebki i pryskam - bo zdechnąc można. Z ust smierdzi jak z dupy po ostrym rozwolnieniu - tagedia - mówię Wam. Dobrze że sa też porzadniejsi - tacy którzy wiedzą co to higiena i jakie ma znaczenie dla normalnej kobiety (czystej)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asseseseseese
A mnie wkurza jak faceci siurają do kibla. matko przeciez odgłos taki jak by ktos z kałasznikowa walił. Mój to budzi wszystjkich - chyba nawet cały pion w bloku. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panama
ja nauczyłam swojego męża wynosić do łazienki skarpety i in. ciuchy.Wcześniej leżały gdzie popadnie, ale jak zaczęłam wkładać mu skarpety do kieszeni kurtek, spodni, albo do teczki to się wreszcie nauczył.Pewnie nie raz było mu wstyd jak w towarzystwie obcych ludzi wyciągając pieniądze lub klucze do samochodu-których wiecznie szuka po kieszeniach natrafił na skarpetę, albo wyciągając w pracy z teczki laptopa wypadłamu skareta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda
Za to mój eks miał taką przypadłość, że codziennie wieczorem tuż przed wyjściem z łazienki głośno charczał i wypluwał flegmę z gardła. Nie sama czynność jest do granic możliwości obleśna, ale uwalniane przy okazji decybele. Jak gdzieś razem wyjeżdżaliśmy, to płonęłam ze wstydu przed znajomymi, bo zdarzyło mu się nawet wyrwać kogoś ze snu tym charczeniem. A ponad to zaraz po tym przychodził do mnie do łóżka oczekując czułych pieszczot . Fuuuuuuuuuujjjjj! Czasem go jeszcze spotykam, ale jak sobie to przypomnę, to mam ochotę uciekać w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda
A, jeszcze zapomniałabym o moim tatulku, który owszem zawsze czyste ubranie i bielizna, paznokcie i włosy w porządku itd i nawet jak się załatwi, to wie, do czego papier toaletowy i spłuczka służą, zna nawet przeznaczenie szczotki do kibla. Szkoda tylko, że tej szczotki nidgy potem nie wypłucze, tylko taką obsraną ze wszech stron z powrotem odkłada na stojak. Okropieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda
Jakby się tak przyjrzeć naszej codziennej kulturze, to człowiek się może załamać. I nie mówię tu o życiu rodzinnym w domu, ale spójrzcie proszę jak my wszyscy właściwie mieszkamy; chodniki pełne psich gówien, obsikane trawniki, dziury w jezdniach, pełno błota, niepoodśnieżane chodniki, odrapane klatki schodowe, zwłaszcza te w blokach z wielkiej płyty. NIe ma jakiejś takiej dbałości o otoczenie, o ekologię, elementarnego poczucia estetyki. Smieci w lesie, nad jeziorem, nawet w górach. Czy to takie nasze polskie narodowe flejostwo? Nikt nie daje dobrego przykładu? Miałam okazję pomieszkać trochę za oceanem w NY i nigdy nie widziałam ani jednej kupy na chodniku, a przecież ludzie trzymają w domach całe stada psów, istnieje nawet taki wyspecjalizowany zawód jak dog-walker, który spaceruje ze sforą psów na smyczy. Choć tam z drugiej strony panują wszędobylskie wory z odpadami, czekające na wywóz. Myślę, że dopóki nie przestanie w Polsce pokutować spadek po komuniźmie i nie zmieni się polska mentalność, nie zmieni się również ani poziom kultury osobistej i nie zanikną takie przejawyy chamstwa, o których tu piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie słyszec ze inni tez to robią. Moj oczywiście pierdzi,beka. Ale skarpetki zmienia i nózki myje kila razy dziennie-bo musi!!!!!!!!! Ma taki specyficzny smrodek,ze jak krzyknę \"czuje szpicki\" to leci bez szemrania do łazienki.Mam trochę wyrzuty sumienia, bo kiedyś zdarzyło mi sie nie być w porzadku wobec niego, ale on o tym nie wie.Poza tym jest oddany rodzinie,zawsze moge na niego liczyć.Kocham go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
DodaElektroda....my nie zwierzakach tylko o ludziach,najpierw ichnależy(o ile faceci to ludzie)wychować)Agdzie bylas to sie nie chwal bo wszedzie to samo.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
kama i tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pawła kalisz To nie prawda o twojej zonie!!!!!!!!!!!!! to jest zemsta zato co my (kobiety) piszemy o mężach(mężczyznach)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
DodaElektroda....my nie zwierzakach tylko o ludziach,najpierw ichnależy(o ile faceci to ludzie)wychować)Agdzie bylas to sie nie chwal bo wszedzie to samo.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
kama 505 to samo mu powiedziałam(Pawłowi)nie wierz eeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×