Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość beata1764
ja tez sie bardzo boje tej srody co tam wyjdzie po tej kolposkopi o niczym innym nie moge myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka zapłacilam 800zł to jest dosc znana klinika w Opolu.Tylko nie wiem czy nie spiep....ył bo zrobił to przed okresem co prowadzi do endometriozy-choroby niepłodności. bede dzwonic do niego zobaczymy jak sie bedzie tłumaczył ale ogólnie wporządku nic mnie nie bolało i dobrze sie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EISHA, po secundo jest chyba tertio ;) Jutro trzymam kciuki i myślami będę z Tobą ! Uszy do góry i niech żyrafa Cię tam pilnuje (żeby Ci krzywdy nie zrobili ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisho...wiesz co Ci powiem....świetna z Ciebie kobietka...jurto wycinanki a TY w takim świetnym humorze:):):)Bravo dla Ciebie....oby tak dalej...wiele kobiet powinno brac z Ciebie przykład(ze mna na czele)a nie zamartwiac sie i uzalac nad soba....Swietna z Ciebie babka:)Trzymam za Ciebie jutro kciuki,,,,bedzie dobrze:) A ta ogórkowa to moja ulubiona zupka...zjadłabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, widze ze jak mnie nie ma, to dyskusja sie rozkreca ;) hehe. i Basia wpadla i Loloinka fajnie. Szkoda,ze Enya nieobecna dzis, liczylam, ze wpadnie do nas na chwile. Eisha, trzymam kciuki za ciebie, ciesze sie,ze humorek ci dopisuje :) bedzie dobrze. ja jutro jade do rodzicow , takze moze wejde u nich na neta, musze ok 7 wstac, masakraaaa:P buzia dla kazdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zancia pytałaś o konizację. Ja miałam robiona 14 lipca, nie ma czego sie bać. Byłam 3 dni w szpitalu, zabieg miałam robiony pod narkozą, bardzo dobrze sie czułam póżniej. Praktycznie nastepnego dnia wróciłam do formy. Najgorsze jest czekanie na wynik histopatologiczny, własnie w czwartek sie go doczekałam i okazałao sie że jednak niecala dysplacja została usunieta i 11 sierpnia bedę miała jeszcze raz konizację, tylko już nożem chirurgicznym, a nie jak wcześniej pętlą. Nie bój się, naprawdę nic sie nie czuje, czekanie na wyniki jest o wiele gorsze niż cały zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) Eisha - przede wszystkim 3mam jutro za Ciebie kciuki, zobaczysz wrócisz jutro i sama napiszesz że było w porządku :-) I jeśli tu jeszcze zajrzysz to weź ze sobą do szpitala jakies klapki, mi się przydały, planowałam ich nie brać, ale spakowałam w ostatnim momencie :-) Mam nadzieje, że anya się odezwie jutro, pewnie dzisiaj późno wróciła i ze zmęczenia padła... MAm nadzieje że u niej all ok :-) Mi się zbliża okres i będę musiała zaraz po nim wybrać się na typowanie wirusa... Trochę się boję tego co mogę zobaczyć na wyniku, ale nie ma co trzeba wszystko sprawdzić... Dobranocka wszystkim i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, jade niedlugo do rodzicow. Anya- mam nadzieje,ze u ciebie wszystko ok.. czekam na wiadomosc. Eisha- kochanie powodzenia :) jestem z toba! :) bedzie dobrze. buziaki. Milego dnia kochane, postaram sie zajrzec w ciagu dnia! :) mam nadzieje,ze ktos dzis tu bedzie ;) Witaj Loloinka- fajnie,ze juz jestes :) wyobrazcie sobie, nasi kibice sa nieocenieni, jeden zalatwil mi prace mgr kolegi z Arki Gdynia na temat kibicow, jest tam jeden rozdział, ktory mi sie bardzooooooooooo :D przyda ;) hehe, takze suuuuuuuuuuper :D jupiiiiiiii. szybciej skoncze,ze tak powiem:D ale sie ciesze, juz bym zaraz sie wziela do pisania na ten temat. :))) milego dnia! jestescie kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mi gin powiedziała ze mija nadzerka jest az tak na szyjkę wywinięta. Czy to bardzo źle? Bardzo sie martwię. Odpowiedzcie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki - żyje :) sam zabieg był krótki, zresztą tak szybko na sali film mi się urwał że nawet nie zauważyłam kiedy... trochę krwawie niestety, ale ogólnie jest ok - dziś jestem już w pracusi wczoraj po tej narkozie to prawie calutki dzień spałam, jakaś słabiaczka ze mnie - acha, po tej całej narkozie rozbiłam aż 3 podejścia do wyjścia ze szpitala: za pierwszym razem prawie zemdlałam, za drugim razem też się osunęłam na krzesełko i dopiero po drugim razie komuś się przypomniało że ja dzisiaj nic nie jadłam (ja to w ogóle o tym nie pamiętałam z tego przejęcia) i dopiero jak sobie podjadłam i jeszcze batonikiem zagryzłam to poczułam się na tyle dobrze że wyszłam, ale nota bene w domu poszłam od razu do łóżka i tak do dziś praktycznie :) teraz mam nadzieję że szybko przestanę krwawić no i czekam na wyniki - mają być za 2 tygodnie a później znów do gina - boję się, bo na kolposkopii było zalecenie pobrania 3 wycinków z tarczy szyjki macicy, a oni dodatkowo wyłyżeczkowali mi kanał szyjki macicy i nie wiem czemu?? czy tak proforma czy coś im się tam nie spodobało - martwię się tym... :( a jeśli chodzi o seksik - to pytałam tej pani doktor i ona mi powiedziała że po wycinkach 2 tygodnie to na pewno nie, a później po okresie można podjąć próby.. ciekawe jak tam Eisha dzisiaj - mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko :) buziaki dla was wszystkich - dzięki serdeczne ze o mnie pamiętałyście - kochane z was babeczki :) jeszcze tu pewnie dzisiaj wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie kazała kolposkopii robic ani hpv tylko wymrozić .( ale wczasie okresu, bo wtedy miałam) wiec uciekłam . Nie wiem co robić. Jakie badania powinni mi zrobic zeby miec pewność ze trzeba wymrazac czy wycinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniax - no to oznacza że z tą nadżerką wypada coś zrobić bo faktycznie jest spora - tyle tylko że ja bym się najpierw upewniła czy to na pewno jest nadżerka a nie np. ektiopia - bo z ektiopią to się chyba nic nie robi - ale tego to nie jestem pewna. a co Ci gin mówi? co proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniax - ja to bym zrobiła tą kolposkopię i zapytała kolposkopisty co on proponuje - no nie wiem, ale mi się wydaje że bym zrobiła kolposkopię, zresztą, ja juz nigdy raczej nie będę bazować na samej cytologii bo ona nie jest miarodajna, a fachowe oko gina też może się mylić - i podstawowa rzecz - jak nie ufasz swemu ginowi - skonsultuj to z innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. Ja juz miałam wielu gin ale zadnego normalnego nie miałam jeszcze. Jeden kiedys leczył mnie solcogenem i nic. Nigdy kolposkopii nie miałam tylko cyt. Teraz poszłam do takiej babki gin to tak jak wczesniej pisałam zrobiła mi cytologie wynik II na III i powiedziała ze trzeba wymrazac. A ja miałam wtedy okres a czytałam ze po okresie sie to robi ale ona powiedziała ze wyjezdza potem i nie bedzie miała czasu i ze w czasie okresu mi zrobi:( wiec zwiałam z tamtąd:( A do tego 3 tyg okresu nie mam ( ciąza wykluczona). W piątek ide do nastepnej. A wogóle to to wymrazanie tez nie jest dobre. Nie wiem co robic. A co myslisz o mojej cyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja ostatnio miałam III i na wycinki mnie skierowali - powiem szczerze że Twoja II/III mnie nie przeraża (mam koleżankę która miała tak jak Ty i została dobrze przeleczona i teraz jest ok) - no grunt w Twoim przypadku to trafić na dobrego gina, który wprowadzi odpowiednie leczenie - nie wiem co Ci poradzić.. skąd jesteś , z Wa-wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to uważam że wymrażanie chyba jest lepsze niż wycinanie bo to jest jednak chyba mniej inwazyjna metoda - no nie wiem, tak mi się wydaje - że dopóki można, to należy chirurga unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ubiegłym roku wyszła cyt. III , lekarza się zabardzo nie przejął dostałam leczenia aloothyl , po lczeniu cyt .II a teraz od tamtej chwili minąl rok i mam IV z komórkami nowotworowymi . Dziewczyny pilnujcie się !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to bardzo ci dziekuję ze mi próbujesz doradzic. Jestem wdzieczna. Ja juz nie ufam zadnemu ginowi. To sami naciągacze,!!!! A przeciez dla kobiety najwazniejszym lekarzem jest własnie gin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie leczę w Lux-Medzie w Wa-wie i ci ginowie mają raczej dobrą reputację - tzn. czasem człowiek ma wrażenie że sie go ignoruje bo mają b.dużo pacjentów, ale jak wychodzą takie dość poważne sprawy jak nasze to raczej najpierw próbują dokładnie zdjagnozować a później zapodają jakies leczenie - no ja na razie jestem diagnozowana - mam nadzieję że dalej podejmą właściwe kroki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Mała - no to nieźle Cię ten gin przyłatwił - a oprócz cytologii zlecał jakieś inne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nic nic , dostałam tylko albothyl po leczeniu cyt wyszła II więc ok , odczekalismy rok a tu taka niespodzianka 2 tygodnie temu mialam konizację mam amputowaną całą szyjkę , teraz czekam na wyniki , jezeli linia cięcia nie będzie czysta to będę miała usuniętą macicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widzę, że humory niezbyt rewelacyjne od rana... ja też się stresuje poniedziałkowymi wynikami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
czesc dziewczyny ja do jutra to chyba zjem palce bo paznokcie juz znikneły kurcze mam takiego pietra ze hej annie mam nadzieje ze wszystko ok duszko moja mysle ze nie było tak zle dobrze ze juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak, ja juz w pracce :-) Eisha - super że już po wszystkim. co do wyłyżeczkowania jamy macicy to oni robia to pro forma, mi też robili i zupełnie wszystko ok jest, więc się nie martw, oni po prostu muszą sprawdzić czy tam głębiej nic nie ma... wpadne potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
moja siostra tez to mniała robione przed usunieciem całej macicy z powodu miesniaka duzego i nie mniała nadzerki czy stanu zapalnego to norma oni to robia wszystkim nie martw sie napewno jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
dobrze ze masz juz to za soba teraz odpocznij zjedz duuuuuze ciacho i nie martw sie bedzie napewno dobrze na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
dziewczyny co z wami wszystkie pouciekały rany zostałam sama z tymi cholernymi ascus-ami mój humor normalnie masakra jeny przezyc ta srode no i zeby było ok(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
no nie ja sie tak nie bawie anya,reniax,mała,loloinka,rOri gdzie wy wszystkie koniec picia kawy hehe:) usycham ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×