Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

ŻANCIA, czyżby zatrzymali Cię na noc w szpitalu :( Odezwij się jak tylko tu zajrzysz ! Czekamy na dobre wieści ! Buziam i spadam. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riya 1
Witam Was dziewczęta U mnie pogoda brzydka ,aby się rozweselić trzeba włączyć dobrą muzykę .Buziam wszystkie na dzieńdobry życzę zdrówka i radości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak pózno...ale kiepsko to wszystko zniosłam..... dzieki za troske..... Jak było?????Cały zabieg ok.....robiła go moja pani doktor wiec byłam spokojniejsza......nic nie pamietam....zdążyłam usiasc na fotel i odpłynełam.....obudziłam sie na sali pod kroplówka ze strasznym bólem brzucha......dostałam kolejna kroplówke ze srodkami przeciwbólowymi.....godz.15 wszystkie kobietki poszły do domu ja miałam zostac conajmniej do 18.....po kroplówce troche przestało bolec....godz.17 wstałam z łózka zdązyłam doleciec do zlewu i zwymiotowałam....po narkozie.....byłam słaba i kreciło mi sie w głowie....ledwo doszłam do zabiegowego zeby mi usuneli tampon........doszłam na sale zjadłam kromke pieczywa chrupkiego popiłam woda.....i po chwili znów zwymiotowałam.....fatalnie sie czułam......bałam sie ze mnie nie wypuszcza do domu.....udawałam ze nic mi nie jest i dobrze sie czuje.....po moich prosbach póscili mnie do domu......w domu od razu do łózeczka ,zjadłam kawałek chlebka....i znów kibelek.....kiepski byłten wczorajszy dzien, Dzis jest mi juz duzo lepiej.....juz moge jesc....ale staram sie lezec i odpoczywac....mało chodze...uwazam na siebie....maz o mnie dba.....wiec nie jest tak zle.......boli troche szczypie jak siusiam......tak na zewnatrz....ale pewnie od wziernika......ide sie połozyc.....buziaki dla Was i dzieki za troske... Basiu nie wiem jak Ty to zrobiłas ze wróciłas w ten sam dzien do pracy.....ja to zniosłam gorzej...jeszcze jestem jakas słaba i obolała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Witaj Zancia Z dnia na dzień będzie lepiej ,życzę Ci zdrówka i dobrych wyników ,bo będą dobre . Pa pa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zancia! Leż i odpoczywaj, najwazniejsze , ze juz to za Tobą. Odpoczynek i dobre nastawienie to podstawa sukcesu. Pozdrawiam,buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja wczoraj poszłam grzecznie spać wcześnie a one tu zbereźnice o myszach i dawaniu w dupe.... i że co, że niby ja??? :D w dupe?? no Lucy ... teraz się będziesz tłumaczyć... ;-) Zancia tak mi Ciebie szkoda... ciekawe czemu tak to zniosłaś.. albo dostałaś większą dawkę narkozy, albo Twój organizm tak reaguje :-( Ja po konizacji czułam się świetnie - tak jakby nic mi nie robili, nic mnie nie bolało.. nawet zajrzałam pod kołdrę sprawdzić czy coś mi robili.. :D była podpaska a wcześniej jej nie wkładałam więc stwierdziłam, że chyba zabieg się odbył :D Zancia, ale trudno jak było tak było... ważne, że już jesteś po zabiegu. Teraz zdrowiej nam szybko. Co do bzykania to kochane zbereźnice mi lekarz zabronił 6 tygodni po konizacji a ja nie bzykałam 8 tygodni bo się bałam, a jak bzyknęłam to kurcze znów pojawiła się krew a lekarz powiedział, później po badaniu, że jeszcze są dwa nacięcia niedogojone i że tak może być do pół roku. Także uważajcie na siebie z tym bzykaniem. Po wycinkach też nie można miesiąc chyba. Buziaki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia pytałaś co miała na myśli Lucy mówiąc "babcia iskierka i Basieńka dawały w tyłek" - odpowiadam : jak to co.. co może Babcia w tyłek dawać... no CZOPKI przeciwbzykowe :D HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko czopki przeciwbzykowe????? a nie ma coś na oszukanie popędu???? :) kfc jest wprost cudowny jak orgazm więc moze kubełek:) Zańcia no szkoda, że tak to znoisz ale myślę, że co Cie nie zabije to wzmocni i przecierpisz swoje a poźniej już bedziesz zdrowiuteńka:) tylko bzykanka Ci nie wolno i pilnuj \"myszki\" bo nie ma na razie przepustek:) niektóre Kobitki tak maja po narkozie więc to pewnie dlatego. Ale niebawem będzie Ci lepiej:) i za to trzymamy kciuki:)))) a Basia jest where?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Iskiereczko droga powiedz mi czy miałaś kiedyś przepisany Lactovaginal , bo ja go właśnie stosuje . Zastanawiam się jak te kapsułki się rozpuszczą w c...e.Miłe pozdrowionka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ! ŻANCIA, faktycznie jakoś źle to zniosłaś... Ja jak się obudziłam to od razu czułam się tak że chciałam iść do domu. Żadnego otumanienia, żadnych mdłości, żadnego bólu - po prostu krótka (ok. 15-20 min.) drzemka... Może Twój organizm źle to znosi, a może jakaś inna forma narkozy ? Diabli wiedzą ! Ale najwazniejsze, że jesteś już w domu i masz to za sobą ! Więc teraz może być już TYLKO LEPIEJ :) Buziam Cię mocno, leż i dochodź do formy ! ISKIERKA, gdzieś Ty była wczoraj jak te zbereźnice świntuszyły na forum i jeszcze nam imputowały, że niby my.... wiesz co. A te kobitki najpierw piszą o nowotworach a chwilę później już się martwią o bzykanie :D Ale te czopki mi jakoś nie leżą ! Wolę cos innego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita - lactovaginal sobie kupiłam sama. Wiem, że tabletka wygląda jak do połknięcia i pewnie stąd Twoje wątpliwości :D ale stosuje się je dowcipnie. Nie wiem jak się tam rozpuszcza bo nie zaglądałam... trudno by było :D ale na 100% działa... to bakterie mlekowe, które powinny tam być. Basia ja też wolę co innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
HURAAAA juz mam po wszystkim nie tak strasznie jak sie malował :P teraz czekanie na wyniki 3 tygodnie ale czuje sie jak nowonarodzona i czysta mila obsługa itp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
Pod ogólna narkoza dozylna czyszczenie i pobieranie wycinków :) ale super trafilam i nawet niemam duzych plamien moze dlatego ze mam mocna krzepliwość krwi jednym slowem odżyłam na nowo :P papcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Tosia ja Gynoflor też miałam ,ale on jak tylko się poruszysz to wycieka ,a Lactovaginal to zupełnie coś innego .Z Gynoflorem to jest taka " papranina " nie lubię tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Dziwczyny film się skończył teraz grzecznie spać zero seksu ,ja zmykam pod kołderke .Buziam na dobranoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ze mną nie bardzo , boli mnie cały czas żołądek , nie mam apetytu , a wogóle to boję się cokolwiek zjęśc , żeby mnie nie bolał brzuch Nie wiem już czy mam taki silny stan zapalny tam na dole , że to wszystko promieniuje , czy to wszystko z nerw Byłam u mojej Pani doktor i była zdziwiona , że nie dostałam po zabiegu łyżeczkowania i pobrania wycinków żadnego antybiotyku w szpitalu A jak to było u Was ? Ja mam jakiś silny stan zapalny , mam przepisane chyba dwa rodzaje czopków dowcipnych :) i antybiotyk , no ale to wszystko dopiero mi przepisano jak poszłam prywatnie , natomiast w szpitalu nie widzieli takiej potrzeby :( Pozdrawiam was wszystkie i życzę dużo , dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wynik z wycinków i chyba się wykończę , zanim go zobaczę albo rozchoruję na coś innego Dlaczego ja jestem taką panikarą ???? Macie też tak może , czy ja jestem takim beznadziejnym przypadkiem i lubię się tak udręczać głupimi myślami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
A mnie nic nieboli super sie czuje nawet plamien niemam tylko swedzi w srodnku i niemartwie sie wynikami bo jestem dobrej mysli jak narazie najgorsze tak sadze mam juz za soba wlasnie jade po wypis ze szpitala :)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
Liwia ja dostałam jakiś antybiotyk wrazie jakiegoś zakażenia- BISEPTOL i tyle. Dziwne, że Ci nie przepisali go, wkońcu to była jakaś ingerencja w Twój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.....koszmar sie skonczył.....dzis czuje sie juz duzo,duzo lepiej!!!!!:)Nawet wstałam na troche z łózeczka...ale cały czas sie oszczedzam..... Powiedzcie mi miałam konizacje chirurgiczna.....wycieli co mieli(zabrali to do badania),ale nie załozyli mi zadnego szwu....prawdopodobnie te rany aby nie krwawiły zostały przypalone-czy to mozliwe???? Widziałam tez nóz elektryczny-ale o zadnej wypalance mi nikt nic nie wspominał....a szwów nie mam bo sie pytałam....wiec na czym to polega????? Pozdrawiam wszystkie dobre duszyczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam sobie siemie lniane i powiem wam , że to jest rewelacyjny specyfik na żołądek Polecam każdemu kto ma z żołądkiem problemy I nawet nie jest takie niedobre jak myślałam :) Już z brzuszkiem lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zancia , życzę szybkiego powrotu do zdrowia , teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej , na pewno :) Ale na temat szwów , to nie mam zielonego pojęcia i nie wiem co sądzić o tym co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Cześć dziewczyny Ja miałam też pobierany wycinek ,miałam jednak zakładany szewek bo po czterech tygodniach wyszły mi nitki .Zabieg miałm robiony w szpitalu o godz. 9.30 a o 11.30 byłam już w domu .Leku żadnego nie dostałam ,a plamiłam tak do tygodnia . Pozdrawiam życzę zdrówka i dobrych wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś dostałam okresu, punktualnie i planowo :) czyli co, po miesiaczce teoretycznie moge juz wspolzyc ? przypominam, mialam wymrazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy tu jestescie najbardziej obcykane... jaka jest róznica miedzy:elektrokonizacja,konizacja chirurgiczna a elektrokoagulacja?????? Ja sie juz w tym wszystkim pogubiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko super że się już lepiej czujesz:) teraz tylko troszkę czekanka na wyniki i już będzie wszystko oki:) Czy mozecie mi powiedzieć gdzie się podziała ta Annie,Eisha,Anya,Fantazja i inne kochane 3? Annie miała mieć ta kolposkopie i nic nie pisze jak wyszła:( Któraś pisała o Lactovaginalu - ja tam wolę kapsułki Lacibios femina-ponoć są najlepsze i nie trzeba wkładać właśnie tam:P tylko sie połyka i ta dobra flora tam jakoś wędruje sobie.Przynajmniej mam święty spokój bo mi nic nie wypływa:P ja biore teraz czopki Gyno-pevaryl i tabletki flukonazole na tego parszywego grzyba i jeszcze tydzień kuracji i około 3 tyg wstrzemieżliwości seksualnej i się okaże czy sie pozbyłam:(tego dziada Iskierko a jak tobie idzie z tym gronkiem:(kiedy robisz badania czy już się wytępił? POZDROWIONKA!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×