Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość agullleek
Witam Dziewczynki! mnie wczoraj ten szampan zaszumiał w głowie więc szybko wpadłam w ramiona morfeusza :) GRACE jak wyniki????? mam nadzieję że wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Cześć Dziwczyny Tyle dziś naczytałam i stwierdziłam , że mam wszystkie obiawy które ma się przy zakażeniu Chlamydią .Nabrałam się już tyle globulek , a stan zapalny jak miałam tak mam .Już mi to wszystko obrzydło .W czwartek idę do gina ,będę miała wynik cytologii i zrobię sobie ten test ,zobaczę jak dalej będzie mnie leczył . Pozdrowionka dla Wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!!! Właśnie w poniedziałek idę na wycinek nadżerki... Wynik cytologi II/III- ASCUS, Boję się trochę. Czy Ktos miał podobny problem:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATKA, wycinek nadżerki ?? Nie bardzo rozumiem, wycinki się pobiera gdy nie wiadomo o co chodzi. I nie wiem czy będziesz miała wycinki czy usuwanie nadżerki. Czy chodzi o konizację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zwariowany dzis dzien mialam,oprucz tego ze dostalam prace :).Dostalam dzis okres 1 dzień po konoionizacjii i polecialam sobie do mojej prywatnej placówki na zrobienie zastrzyka antykoncepcyjnego Depo Provera przypomne ze po 6 latach brania non stop tabletek anty chcialam spróbowac tego zastrzyku.Już sie pielegniarka szykowala do wkucia kazala mi stanac zgiac noge i w pupe domiesniowo mi wstrzyknac zabolalo ukucie i nagle zrobilo mi sie goraco.....i odzknelam sie jak mnie lekarz po twarzy bil oczywiscie okazalo sie ze zemdlalam doszlam do siebie i pielęgniarka mówi że mi już niezrobi a pozatym mowi że juz wyżucila strzykawe na ziemie zeby mnie ratowac jak upadalam byl przy tym mój mąż i bardzo sie wystraszyl ....a wiec niemam zrobione zatrzyku na 3 miesiace 47zl poszlo w kibel ide we wtorek do mojej ginekolog zobaczymy co mi zapisze anty moze wy cos skutecznego mozecie mi polecic??Nieiwm dlaczego tak zaragowalam podejzewam ze sie wystraszylam igly bo szczerze to ich nienawidze Pozdrawiam i czekam na doradzenie w sprawie anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Hej Hej dziwczęta co dzisiaj taka cisza na forum ,czyżby przy sobocie wszystkie balowały . Spadam pod kołderke . Dobrej nocki i słodkich snów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, troszkę mnie nie było , awaria kompa ;/ byłam u mojej lekarki , potwierdziła przewlekły stan zapalny, dlatego ta 3 i podejrzenie cinu Więc wszystko ok, nic na to nie dostałam, ale zajęła sie moją macicą i dostałam ORGAMETRIL kuracja na pol roku 2x1 tabletka. Troszkę o tym poczytała i sie przeraziła o skutkach ubocznych: depresja, stany lkowe , tycie, owłosienie..... moze ktoras brała to swinstwo??? z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313131
Asieńka a nie myślałaś o zwykłych prezerwatywach? Nie są tak inwazyjne dla kobiety i dodatkowo chronią przed różnymi zakażeniami. Dlaczego tylko Ty trujesz się tabletkami? Seks zadowala oboje partnerów więc niech teraz może mąż się zabezpiecza. Wiem, że mężczyźni różnie mówią na temat prezerwatyw "lizanie cukierka przez papierek" i takie tam bzdury, ale to bardzo szowinistyczne podejście do tematu. Jeśli mąż Cię kocha to nie będzie narażał Ciebie na dodatkowe kłopoty typu - omdlenia czy inne choroby spowodowane wieloletnim braniem tabletek. Mój zakłada gumki i jest zadowolony. Przyzwyczaił się już. Praktykujemy to od 20 lat. Dzieci mam dwoje - zaplanowane. Kobieta nie odczuwa żadnego dyskomfortu, wręcz przeciwnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika74
Cześc dziewczynki, wiecie jak numer - DOSTAŁAM OKRES!!! I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że byłam 9 października na łyżeczkowaniu macicy i pobieraniu wycinków i poinformowano mnie, że od tego dnia liczę 1 dzień miesiączki. Ale jak widac nie sprawdziło się przy mnie, dostałam okres terminowo hehehe - licząc oczywiście od ostatniego przed zabiegiem. I co Wy na to? Bardzo się cieszę, bo jak odbiorę wyniki histopatologii to mogę z marszu iśc do mojej ginki i mnie przy okazji dobrze zbada, no i zacznę normalnie życ - tralala. Buziaczki dla wszystkich a szczególnie dla Grace, która czeka na wyniki. Grace napisz jak tylko będziesz je znała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika74
Zapomniałam jeszcze o jednym, może któraś z Was miała podobne objawy, bo mam wrażenie, że się hormonalnie rozstroiłam. Od 2 miesięcy bolą mnie piersi, no i gołym okiem widac, że się powiększyły a do tego libido spadło mi do "0". Na mojego męża patrzę jak na ufoludka, tylko ile on to wytrzyma. No teraz mam wymówkę, bo jestem po zabiegu, ale co dalej. Mówiłam mojej gince o tym przy wizycie ale nigdy nie dała mi skierowania na badanie hormonów. Powiedzcie tak na Wasze oko co to może byc, w końcu mądre z Was kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :):):):) ! Iskierko jak mogłas nas opócsic na tak długo :D:D no no no no no , więcej tego nie rób :D Zanecia przypomnij mi ile czekałas na wyniki HPV ??? bo u mnie minął juz miesiąc a wyników nie ma :) Asieńka_25 - dobrze ze nie wzięłas tej DEPO PROVERY to jedno wielkie gów...no (za przeproszeniem ) brałam te zastrzyki ,pisałam Ci wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA MI, ja na testy miałam czekać 14 dni roboczych i faktycznie tak jakoś było - chyba niecałe 3 tygodnie. A tak przy okazji: dzięki za miły komentarz, ale z tą szesnatką to \"trochę\" się pomyliłaś, tak mniej więcej o ćwierć wieku :D :D :D Ale było mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM MGR :d IDE IMPREZOWAC :D po czekaniu od 14, weszlam po 19 :P i hurraaaaaaaaaaaa, ogolna ocena na dyplom 4! z odpowiedzi 4,5 i z pracy 4,5 :) buziaaaaaaaaaaam :) pani mgr Annie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM MGR :d OBRONA PRACY NA 4,5 OCENA PRACY 4,5 OGOLNA OCENA NA DYPLOM 4 :) ale jestem zadowolona :P buziiiaaaam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJSZCZERSZE GRATULACJE DLA PANI MGR ANNIE od MGR BASI :D PS. Annie, jeszcze tylko dobre wieści \"ginekologiczne\" i już wszystko będzie cacy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika74
Nooooo, moje gratulacje Pani MGR. Super, super, super. To teraz musisz się dobrze zrelaksowac po takim strasznym stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc faktycznie duzo negatywnych zdan jest na teman Depo Provera i nawet znajoma mowi \"kobieto jestes teraz chudzina a po tym gównie przytyjesz\" wiec nawet mąż mi mówi odstaw wszystki i ja bedziemy zabezpieczac sie przez prezerwatywy namysle sie jeszcze bo zastanawialam sie na temat Jasminelle przez 1 miesiac bralam sie super czulam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pytanie na temat Lacibios Femina, znacie może?? Gdyby co proszę o informacje na ten temat, mam zamiar zakupić, ale nie wiem, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Olis ja Lacibios feminę uzywam już od około 2 miesięcy non stop codziennie 1 kapsułkę:)Moim zadaniem jest ok.Muszę ją zażywać przez conajmniej pół roku gdyż w posiewiem wyszły mi grzyby i wysokie ph.JA JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO PRIOBIOTYKU.Jest dość drogi bo 10 kaps.koszt.ok.25 zł.Ale naprawdę warto-ph znacznie mi się obnizyło-ale muszę cały czas zażywać żeby nie dopuśćić znów do grzybów. Właśnie pod koniec tygodnia idę na posiew to ciekawe czy te zarazy juz wypleniłam:/ Iskierko a jak twoj gronek? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam białe upławy, nie są może dość obfite, nie wiem co z nimi zrobić, ponieważ do lekarza idę dopiero w listopadzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Co do Ciebie Olis to ja pewnie poleciałabym od razu do gina, po co czekac? u mnie takie uplawy pojawily sie na jakies dwa miesiace przed tym jak mi wyszla III, zbieg okolicznosci?? No nie wiem. Nie wpadaj w panike, tylko idz sie zapytac, na pewno Cie przyjma(przynajmniej tak jest u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając jeszcze do debaty odnosnie najlepszego zabezpieczenia, to ja niestety takiego nie znam:(, od roku bralam table i z zadnych nie bylam zadowolona( nie tylko zle samopoczucie ale i nabawilam sie nerwicy)odstawilam od razu jak dowiedzialam sie o III grupie, mimo iz moja ginekolog tlumaczyla ze to na pewno nie od tabletek, moze i nie ale sporo tych skutkow ubocznych wypisali. A precerwatywy?? Hmmm, moj facet nie chce nawet o nich slyszec i wez tu badz madry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
cześc dziewczyny ja jestem 9 tygodni po konizacji byłam na kontroli we wtorek lekarz powiedzial ze wszystko się ładnie zagoilo i dal mężowi zielone światlo .Niepokoi mnie tylko swedzenie od czasu do czasu być może to przez płyn do higieny intymnejtaki z ziaji moze musze go zmienic powiedzcie co jest najlepsze do podmywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli chodzi o plyn do higieny to od dawna juz stosuje Lactacyd (reklamowany od niedawna), kosztuje jakies 12 zeta ale jest naprawde dobry(kurcze, zabrzmialo jak reklama):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
na cytologie mam przyjśc w polowie grudnia bo inaczej bedą baty powiedzial lekarz dodam ze mialam cytologie 3 i CIN 3 już jest dobrze ale ja i tak się boję ze to moze wrócić dzięki że JESTESCIE bez Was bym sie całkowicie załamala czytam Was zawsze ale nie zawsze sie udzielam z powodu braku czasu Grace trzymam kciuki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, a gdzie jest Grace???? Chyba w sobote miala odebrac wyniki..... Grace odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co;) Jesli chodzi o te części ciała to jestem zdania że im droższe tym lepsze, ale może dziewczyny maja jeszcze cos lepszego, musisz poczekać, bo większość z nich(jak ja zresztą )jest w pracy i zacznie się udzielać w przerwie na lunch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Annie: a jesli można wiedzieć to co to za mgr?? Gratuluje oczywiscie, tez przez to przechodziłam, dwa lata temu, stres niesamowity, chociaz bez porownania z tym cytologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×