Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Meno- uważaj na faceta na allegro o pseudonimie Ziorek .Ludzie piszą o nim bardzo nie pochlebne rzeczy. Ja kupiłam u niego parę kosmetyków ale było wszystko ok. http://www.o_ziorku.webpark.pl/#- Peny- pochodziłam trochę po stronach akwarystycznych i pooglądałam twoje ryby. .Naprawdę są piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczko50 uważaj bo akwarystka jest strasznie zaraźliwa łapie się tego bakcyla nie wiadomo gdzie a potem to juz do końca życia. Ja się w to bawię od trzech lat i zaraziłam już kilka osób. Lasko50 Ty mnie chyba zarazisz miłością do yorków. Często oglądam w internecie strony o różnych małych pieskach bo mieszkania w bloku nie nadaja się dla dużych psów. Kiedyś zrobię po prostu tak jak mój mąż zrobił mnie. Przyniosę do domu yorka i wcisnę mu go na ręce. On zakocha się w każdym psie jestem tego pewna. Szkoda że nie możecie zobaczyć jak wygląda codzienne przywitanie pieska z pańciem jak ten wraca do domu, boki można zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Psie Mamy!! Ale się u nas zrobiło wesoło, milutko i bardzo, bardzo cieplutko na sercu od tych wszystkich kochanych psiaczków. Ja mam trzeciego amstaffa, dwa poprzednie odeszły w bardzo młodym wieku, jeden miał 20 miesięcy, a następny 3. Przeżyliśmy więc koszmar, więc ten jest dla nas siódmym cudem świata. Nie mamy wnuków, więc jest dla nas bardzo ważny w naszym życiu.Nie szczeka prawie wcale, jest bardzo grzeczny, posłuszny, uwielbia spacery i to bardzo, bardzo długie. Miał to szczęście,że znalazł się w naszym domu w momencie, kiedy przeszłam na emeryturę i nigdy nie zostawał w domu sam. Ale teraz możemy spokojnie wychodzić z domu i wcale nie reaguje na nasze wyjscie. Meno/// Twój piesek jest cudny!! Mrożonkę rozmrażam w mikrofalówce każdego dnia i jedzonko jest cieputkie. Czekoladek nie powinno się podawać pieskom. A Tobie dzięki za te wszystkie nowe informacje. Te okulary naprawdę pomagają? 47 latka- zdjęcia mogłabyś wysłać nam tylko na skrzynki pocztowe Penny///proszę o adres, gdzie kupić te próbki Vichy. Pozdrowienia dla wszystkich pań kochających pieski, bo jest tu nas bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Psie Mamy!! Ale się u nas zrobiło wesoło, milutko i bardzo, bardzo cieplutko na sercu od tych wszystkich kochanych psiaczków. Ja mam trzeciego amstaffa, dwa poprzednie odeszły w bardzo młodym wieku, jeden miał 20 miesięcy, a następny 3. Przeżyliśmy więc koszmar, więc ten jest dla nas siódmym cudem świata. Nie mamy wnuków, więc jest dla nas bardzo ważny w naszym życiu.Nie szczeka prawie wcale, jest bardzo grzeczny, posłuszny, uwielbia spacery i to bardzo, bardzo długie. Miał to szczęście,że znalazł się w naszym domu w momencie, kiedy przeszłam na emeryturę i nigdy nie zostawał w domu sam. Ale teraz możemy spokojnie wychodzić z domu i wcale nie reaguje na nasze wyjscie. Meno/// Twój piesek jest cudny!! Mrożonkę rozmrażam w mikrofalówce każdego dnia i jedzonko jest cieputkie. Czekoladek nie powinno się podawać pieskom. A Tobie dzięki za te wszystkie nowe informacje. Te okulary naprawdę pomagają? 47 latka- zdjęcia mogłabyś wysłać nam tylko na skrzynki pocztowe Penny///proszę o adres, gdzie kupić te próbki Vichy. Pozdrowienia dla wszystkich pań kochających pieski, bo jest tu nas bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie komp wolny :) :) ale cóż przede wszystkim każdemu domownikowi służy do pracy a potem dopiero do przyjemności :( Laska>>> u niego nie kupuję , bo wcześniej jak pisałam córka mnie ostrzegała że ma bardzo złe recenzje na wizażu!!! A poza tym nie kupuję z zasady u tych którzy nie wysyłają za pobraniem !!!!! Są nieliczne 2 - 3 wyjątki które sama sprawdziłam !!! Aniołka mam od listopada zeszłego roku --- tego co na zdjęciu--chciałam go podarować komuś ale się rozmyśliłam :P teraz dynda przy portfeliku jako dobry duszek :D Jest malutki, można go nosić na szyi przy srebrnym łańcuszku ( bardzo dyskretny) albo tak jak ja !!! Można go także podarować np wnusi :) :) no, ten kto ma :) On ma malutką , ładną perełkę i rzeczywiście jest słodki !! A i jest jeszcze u niego aniołek chłopczyk :) I tak dla wiadomości dla zainteresowanych __ można bez obawy zaufać sprzedającemu. Peny>> westiki to raczej kanapowce !!! ciche, inteligentne, zmyślne ale z charakterkiem teriera !!!! Małe serduszka ale zadziorne!!!! Z tym że sierść do intensywnej pielęgnacji!!! Fryzjer co 2 miesiące by wyglądała normalnie :P tym bardziej że ja ją nie trymuję ........ ma włos miękki co w przypadku tych piesków jest traktowane jako wada !!! Wyglada za wspaniale !!! zaraziliśmy tą rasą wiele osób z pobliska !!!! Tylko cholera bardzo wybredna :( :( Po wczorajszym kąpaniu ogłosiłam że kupuję maszynkę i sama ją będę modelować :P bo kosztuje więcej niż ja :P :P usłyszałam jęk rozpaczy domowników i święte oburzenie Pana , że kogo jak kogo ale na pieska to on zawsze dorobi ;);) a wogóle to ona po tym wczorajszym myciu wyglada jak beeeeza !!!!!!! cała napuszona :D :D 47 latko---ty się nie wygłupiaj z tym wklejaniem !!!!! na forum...... Laska>>>>>jak każda z Was ja też uwielbiam ciasta :) ale wiosna za pasem !!!!!!!!!!!!!!!!! no i moje spodnie:P jesteście niemożliwe ....... to przez Was mój pies dzisiaj nie miał deseru:P :P wszystkie Michałki mu wczoraj wyjadłam:( bo najgorzej zacząć ....ale waga nie ruszyła w górę :D :D A do Da Pietro chodziłam na pizzę...........i na jeszcze coś :P :P a teraz jak tam bywam to chodzę tam gdzie studenci :P na sałatki pod nazwą \"pełen talerz\"............. TESSI >>>>> może cie zainteresuje alternatywa dla Menofemu !!!!! www.bio-med.pl/estrofito.html to są kapsułki Estrafito z fitohormonami sojowymi z większą zawartością fitohormonów sojowych ( już sprawdziłam) a dla wszystkich chcących wiedzieć więcej o wszystkim www.bio-med.pl/informacje.html i kremy profesjonalistów dla kobiet po 40tce !!!! uważam że jak na te marki w przystępnej cenie www.sklep.bio-med.pl/go/_category/index.php?idc=id_56 Peny>>>>> kurka wodna !! tylko ostrożnie na początku !! sprawdz jego ( czyli sprzedawcy) komentarze ! Jak ma trochę negatywów to szukaj dalej !! cdn............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUKA>>>> piękny duży pies !!!!! a tą czekoladą to ja wiem tylko to tak jak z naszą dietą :P :P :P wiemy że nie wolno słodkiego i poczytaj co robi Laska :) A okulary chłodzące to naprawdę wspaniała rzecz !!!! Komputer przeraźliwie męczy oczy ...robią się czerwone, pieką itd ......... czasami jak mam pilną pracę i siedzę do późnej nocy to na oczach mam właśnie tę maskę !!!! ona nie przeszkadza a wręcz pomaga ( ma przecież otworki ) naprawdę polecam ...... Peny>>>> kliknij sobie na 1-wszej stronie na All..... na Zdrowie i urodę a potem na zakładkę \"twarz\" i w wyszukiwarce daj Vichy Pojawią ci sie wszystkie oferty z tego produktu ....... i możesz sprawdzać ............tylko uczulam sprawdzajcie komentarze o sprzedających !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ŻEBY WAM NIE BYŁO ZA DOBRZE :P :P przypomnienie że niedługo wiosna :D :D Śniadanie: - jajecznica z pomidorem na oliwie z oliwek - kawa z mlekiem Przekąska: - kilka orzeszków Obiad: - zupa warzywna z kurczakiem (fasolka zielona, brokuły, kalafior, seler, , pokrojona pierś z kurczaka, ) Podwieczorek: - Sałatka z pomidorów albo tuńczyk Kolacja: - Serek wiejski light - Sałata z oliwą z oliwek I gdzie tu miejsce na Twoje wspaniałe ciasto LASKA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meno - wszystkie laseczki podjadają słodycze a ja się przyznaję bez bicia do dwóch małych kawałeczków /każdy trójkącik miał 8 cm w najszerszym miejscu/ tortu. Nie wiem dlaczego ale jestem szczęśliwsza jak wsunę coś słodkiego .:D :D :D A cha, zapomniałam o jednej małej 100 gramowej czekoladzie orzechami.;) ;) ;) Ale to już naprawdę koniec ze słodyczami. Od jutra dieta .😭 😭 😭 Muszę wsiąść na rowerek bo rodzina łazi i gada ,że kupiłam następny zbędny mebel. Na szczęście nie powiesiłam na nim żadnych ciuchów, tego chyba by nie znieśli. Nie wiem skąd Ty wzięłaś te „okulary” z dziurami ja też mam ale muszę leżeć jak je zakładam bo nie mają żadnych otworów. Jeżeli można to chcę poruszyć jeszcze jeden temat ;WŁOSY. Nie wiem dlaczego ale ja mam ich teraz o połowę mniej niż rok temu. Wypadają jak cholera. Zażywam Revalid i Silice i nic ,dalej wypadają. Nie farbuję ,nie mam trwałej i na dodatek są krótkie. Jedyne co im może szkodzić to codzienne używanie suszarki no i wieczne odchudzanie. Idę laseczki do łóżeczka bo jutro nie wstanę.Pa ,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam lasecki :) dzisiaj tylko na krótko , bo muszę wstać jeżeli chodzi o mojego psiaka ,to tęz ostaje w domu sam ,od malego.Nigdy nic nie pogryzł,ani nie płacze jak wychodzimy,a zostaje w domu prawie cały dzień sam :( LASKO >>. lubię ciasta ucierane,które się szybko robi,bo ja jestem nerwus i nie lubię za długo kombinować., zadko robie drożdżowe ,bo jakoś mi te drożdże nie za bardzo wychodzą., chyba,że masz szybki przepis,dla nieuka :) :) drożdżowe lubię jeść :) jutro idę na polowanie okularków :) może mi to ulży ? CAŁUSKI DLA WAS :) od jutra ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE WŁOSY !!! ostatnio strasznie mi sie łamały panokcie,nie mogłam sobie z nimi poradzić, włosy też mi wypadają. Kupiłam MERC SPECJAL ZAŻYŁAM CAŁE OPAKOWANIE 60 PASTYLEK/ PAZNOKCIE MAM CAŁE, WŁOSY CHYBA MNIEJ MI WYPADAJĄ ,ALE JUŻ NIE KĄPIE SIĘ W ZUPIE. kup sobie ,myślę,że to jest b.dobry lek.Ja sobie jeszcze raz kupię ,bo 1-opakowanie to za mało. Sorka za bylejakie pismo :( papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKA >>>>>a jakże ;) w tym wieku ;) to się nazywa fachowo łysienie nerwopochodne :P :P Wiesiołek + cynk !!!!! albo Merz Special kapsułki. Ale najbardziej skuteczne to ampułki z placentą na porost włosów na bazie hormonów pochodzacych z łożyska kobiecego. Wzmacniają strukturę cebulki włosa dotleniając mieszki włosowe co przyczynia się do przyśpieszenia wzrostu włosa i zahamowaniu wypadania ich. Używałam je kilka lat temu jak były dostępne . Potem je podobno wycofano z naszego rynku ( z uwagi na stosowanie w/w hormonów) . Potem przerzuciłam się na Aminexil L’ Oreal( ampułki ) kuracje 2 – 3 x w roku . Też dobre. Albo Dercos Vichy ( ampułki+szampon ) Też na bazie aminexilu . No, dobra jest też czarna rzepa ( zetrzeć i nałożyć na włosy) Ale ten zapach ….śmierdziało że hej …………no i tyle zachodu …Widziałam również ampułki z pokrzywy . A ja mam jeszcze do psich mam pytanie : czy wy obcinacie same pazury u waszych psiaków ? Ja nie potrafię i zawsze jest z tym problem u nas. pa, 🌼 wracam na AL... bo chcę GUAM ..... ale najpierw muszę poczytać stronę producenta, może to błotko mnie szybciej wysmukli :P aa i jeszcze do okularków --są takowe, zapytam jutro córę ( teraz śpi) skąd ona to przytargała ale ja to też widziałam na jakiejś promocji w aptece , co ty?? kto by miał czas na leżenie w takich czasach:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Jak poniedziałek to ranne obowiązkowe ważenie, tylko 0,5 kg do przodu. Ale od początku odchudzania jestem i tak 3,5 kg na minusie. Wiem ,wiem nie ma się czym chwalić. Gdyby chodziło o przytycie to myślę że byłabym w tym najlepsza. Szkoda, że nie jestem jakąś znaną amerykańską aktorką, może ktoś zaproponował by mi rolę do której trzeba przytyć 20 kg .Ja chętnie, no i te 20 mln dolarów też by się przydały. Meno –my pieskowi sami obcinamy pazurki ,mamy specjalne nożyczki do psich pazurów. Żaden problem, siedzi grzecznie i poddaje się zabiegowi. To łysienie z tą fachową nazwą to nie bardzo mi się podoba ,no cóż ale chyba nie mam wyboru. Merz Specjal zażywałam przez 4 miesiące .Od trzech tygodni /raz na tydzień/nakładam na włosy placentę U mnie w specjalistycznym sklepie fryzjerskim ta placenta jest po 9 zł za ampułkę .Czy to ta o której pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , króciutko ........... Tak laska to te !! kurcze muszę zacząć poszukiwania u siebie a mówili że już ich nie sprowadzają :( :( one naprawdę są dobre... wracając do pazurów >>> skąd wiesz do którego punktu obciąć?? bo ja nie wiem !! aaa dziewczyny pytałam córkę >>> przytargała to z wakacji z Grecjii :( :( ale naprawdę widziałam u nas też w promocji , poszukajcie nawet w Douglasie i w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w samo południe dzień dobry Paniom! Pazurki sama obcinam specjalnymi nożyczkami, ale ma białe ( to ważne), bo wtedy wiadomo do którego momentu można obciąć. Trzeba to robić pod pewnym kątem, by pazurek nie był ostry. Czy mogę wywołać dyskusję na temat HTZ? Czy wszystkie jesteście już po menopauzie??? NIE WIERZĘ!!! Ja z HTZ korzystam już 7 lat, nadal regularnie miesiączkuję i jeszcze nie wiem co to menopauza. Pogadajcie ze mną na ten temat - proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Ja też chcę mieć psa!!! Ale niestety alergia córki to wyklucza. Wychowałam się w domu w którym zawsze był jakiś zwierzak. Bardzo mi brakuje radosnego merdania ogonkiem. Rybki nie pociągają mnie jakos, ja lubię zwierzaka dotknąć, pogłaskać. Dziewczyny piszcie o HTZ to może się czegoś dowiem konkretnego. Od kiedy zacząć, jak długo stosować i wogule wasze doświadczenia w tej terapii jakie macie. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co zawitałam do domku!!!! i spieszę dopóki pan na spacerze z psiakiem ............. Okularki są po 18,70 z dziurkami w Douglasie!!!!! Trochę te dziurki mniejsze niż u mnie ale najważniejsze że są:P Juka>>>>>>>>HTZ jak najbardziej ale późnym wieczorkiem jak zwolni się komp :( :( laska>>>przytargałam coś zdobycznego :D :D :D jak mi tu zaczniesz o słodkim , i takim tam innym jedzeniu to przysięgam wezmę nożyczki i to potnę to na styk :P :P :P kurde , zjadłam teraz na szybko 2 jajka na twardo bo zapychają a zjadłoby się tak eskalopki cielęce , młode ziemniaczki + surówka z selera i marchwi ze śmietaną kremówką +plus deser tiramisu i popił np camparii ....................:P :P :P A ja na deser kupiłam Apletif (szwedzki) z octem winnym, jodem i błonnikiem niech przyspieszy przemianę materii............. 47 latka>>>> szkoda że bez ogonka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Meno//// Czarne pazurki obcina się TRUDNO!Musisz to robić bardzo często i obcinać malutkie kawałeczki tych maleńkich paznokietków. Brak wprawy może spowodować , żę poleje się krew , a to jest przykre i dla nas i pieska. Wiem coś o tym, bo mój pierwszy piesek minaturowy pudelek miał czarne pazurki. Ale spróbuj i nabierzesz wprawy. Hej do miłego napisania {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Witam :) mój pies też ma czarne .. i wielkie pazury !i też mam problem z obcięciem ich, z regóły obcinam troszkę , specjalnymi cążkami ,a resztę jak jestem u weterynarza :) bo mam stracha ,że ciachnę mu paluch! pa narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Witam :) mój pies też ma czarne .. i wielkie pazury !i też mam problem z obcięciem ich, z regóły obcinam troszkę , specjalnymi cążkami ,a resztę jak jestem u weterynarza :) bo mam stracha ,że ciachnę mu paluch! pa narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj nawet szybko się dostałam do kompa:D :D Co do psa .....nie dość że jej te kłaczki rosną strasznie szybko ( też bym tak chciała :P ) i bywa u fryzjera co 2 m-ce to te pazurska rosną jeszcze szybciej :( :( Sama fryzjerka która jej je obcina sama się dziwi ....dlatego chciałabym sama się nauczyć. JUKA>>jak nie wiesz co to jest to dopowiedz dlaczego HTZ zaczęłaś?? Ja miałam niewielkie objawy w zeszłym roku które tak na dobrą sprawę kładłam na konto przemęczenia i tarczycy .Dopiero po badaniach które zlecił lekarz rodzinny ( jak mnie widzi raz na parę lat to szaleje ze zleceniami :o:o ) wyszło że ja to już wg wyników jetem dawno ........ po menopauzie ????!!!!!!! Teraz jestem na plasterkach, nie powiem dobrze się czuję, ale też nie ukrywam że stosuję rady i wskazania zawarte w 2 wspaniałych książkach dla kobiet po 40tce. Czy ktoś stosował kiedyś błotko ???? czyli Guam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem i dopowiadam: 7 lat temu podczas wakacji nie dostalam okresu i nawet z tego powodu byłam zadowolona, jezioro, upał, ciągłe opalanko. Po powrocie pani doktor zapytała co robimy? przechodzimy spokojnie w okres menopauzy, bo w tym wieku należy się tego spodziewać, czy chcę sprawę uregulowć tabletkami. I zaczęłam połykać piguły o nazwie cycloproganowa. Czułam się dobrze, zresztą jak zawsze, okres wrócił momentalnie. Po 5 latach przeszłam na plasterki Systen Sequi i nadal regularnie miesiączkuje, czuję się dobrze.Raz w roku poddaję się badaniom: ginekolog. szczegółowe badanie krwi, mammografia. Zapytałam Was kochane Panie, bo nie wiem jak długo mogę stosowć HTZ, bo lekarze róznie wypowiadają się na ten temat, czasopisma też, a ten temat dużo czytam. Więc nie wiem czy mam mieć taką mordkę;D, czy taką ;O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordki mi nie wyszły!!! Miało być tak :) lub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie wypchnęłam mojego męża żeby do Was zajrzeć. Meno jeżeli chodzi o Allegro to nie jestem taką całkiem nowicjuszką. Kilka rzeczy już kupiłam i dostałam same pozytywne opinie. Kupuję z reguły tylko rzeczy do akwarium a ostatnio nabyłam urządzenie do masażu - bardzo fajne, ale i tak nie chce mi się masować. Na kosmetyki nigdy nawet nie zaglądam bo zraziłam się jak moje koleżanki z pracy pokupowały jakieś dziadostwo nieznanych firm. Zresztą zawsze uważałam że po co płacić za przesyłkę skoro można kupić w sklepie. Dopiero Ty mi zasugerowałaś te kremy i weszłam pooglądać a tu Vichy i nawet znalazłam Merz Specjal Drage za połowę ceny. Może jest to dobry sposób robienia zakupów, ale postanowiłam że będę kupować tylko rzeczy do 100 zł żeby za wiele nie stracić w razie czego. Jeżeli chodzi o guam to sama nie stosowałam bo ja nie mam cierpliwości do takich zabaw, ale moje koleżanki owszem twierdzą że warto. 47latko kup sobie pieska bo to najlepszy przyjaciel człowieka. Tylko znajdź takiego który ma włosy zamiast sierści i nie uczula. A jak Ty się czujesz, pracujesz już czy siedzisz w domku ? Lasko50 ja też wysłuchuję od męża że steperek stoi a ja zamiast ćwiczyć to się objadam i tyję ale muszę znowu dojrzeć do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć dziewczyny. >>> Peny o rany, tyle lat już na świecie żyję a jeszcze nie słyszałam o psie z włosami. Ajaka to rasa ??? Pracuję, na zwolnieniu byłam tydzień. Dziewczynki powieki to tylko zabieg naprawdę. Szybko się goi, nie ma śladu i jest super. W piątek będę robić mezolift. To wiecie, że pomaga na kilka lat. Podnosi ładnie policzki, likwiduje mopsiki i bruzdy nosowo- wargowe. Pani doktor strasznie mnie skłuje bo to chyba jest kilkaset tych wkłuć, ale co mi tam. ALle przez ten czas będę zbierać kasę na skalpel no i może będę mogła zaakceptować siebie przez ten czas przynajmniej. Opowiem, opowiem, a jakże. Ja cały czas na jogurtowj. Schudłam trochę ale na jogurty nie mogę patrzeć. Pa laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mroooozik !!! Nie powiem co mi zmarzło......:P Peny>>ja też nie wiedziałam o piesku z włosami ???? A poza tym może łysy??:) Juka>>>zanim ja zaczęłam HTZ to wiele poczytałam i lekarze mówią jedno: tak długo jak kobieta potrzebuje pod ścisłą kontrolą lekarską > A ty jak piszesz do tego się stosujesz więc chyba nie ma obaw :) Czyli mordki takie :) :) :D ja też dostałam Systen Sequi w plasterkach :) 47latko>> aleś się rozkręciła :P :D a gdzie ?? też w Krakowie? a może chcesz koleżankę do towarzystwa :O za rączkę mogę potrzymać..:P świetnie....jedna naprawdę odważna ..... Laska>>>>a ty co ??? tylko nie mów że gotujesz :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
To znowu ja. >>> Meno nie w Krakowie. Atak wogule to podzielę się z wami moimi doświadczeniami jeżeli chodzi o ceny. Może kiedyś któraś skorzysta z moich doświadczeń. Obdzwoniłam Warszawę, Kraków, Katowice i co się dowiedziałam- że różnice w cenach dochodzą do 500- 600 zł. za ten sam zabieg tym samym preparatem. To jakaś paranoja z tymi cenami. Ja rozumiem że wolny rynek itd. ale żeby aż tyle ?!! Będę robić u siebie bo metropolie wołają zbyt wiele. Byłam dzisiaj u ginekologa, pytałam o biosteron. Jak wcześniej pisałam odstawiłam z powodu bolących piersi. Mój pan doktor powiedział że to mi niejest potrzebne bo mam wszystko w normie i nie ma potrzeby nic poprawiać i że ten lek bardziej pomaga mężczyznom niż kobietom. Dla nas lepsza jest HTZ. To moja najświeższa wiadomość, jeszcze ciepła. Aza rękę mogłaby któraś potrzymać, cieszyłabym się niezmiernie bo tak zawsze sama i sama. Całuski dziewczyny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki ❤️ ❤️ ❤️ Jestem chora i leżę w łóżeczku .Mój Pan chowa mi myszkę abym nie mogła siedzieć przy komputerze a bez myszki nie umiem pisać. :p :p :p :p ale nie wie jeszcze ,że córka przyniesie mi laptopa. :D :D :D :D Przeziębiłam się okrutnie i muszę poleżeć. Ja jak jestem chora to jem niewiele bo nic ciekawego do papusiania nie ma w domu .Jak sobie nie ugotuję to nie ma i już!.😭 😭 😭 O kurcze jakieś nowości , ja nie wiem co to jest mezolift. Jak babcię kocham słyszę o tym pierwszy raz .Napiszcie na czym to polega . Na menopauzie też się nie znam więc nie zabieram głosu. Ale za to dam wam przepis na pyszne pralinki: Średni słoik nutelli 1 opakowanie marcepana Lindt-może też być innej firmy rodzynki, figi ,morele suszone, brzoskwinie kandyzowane, gruszki kandyzowane/pokroić drobno i moczyć w amaretto lub rumie przez dwie godziny/ Słoik nutelli rozpuścić w kąpieli wodnej dodać marcepan ,dalej rozpuszczać .Jak się wszystko ładnie rozpuści dodać bakalie i posiekane orzechy włoskie i laskowe. Ja dodaję jeszcze wiśnie z syropu. Formować kulki wielkości czereśni i obtaczać w grubo posiekanych orzechach pistacjowych. Ułożyć na tacy i do lodówki .ALE PYCHA :-p :-p :-p Laseczki nie dziękujcie za przepis.;-) ;-) ;-) ;-) 🌻 👄 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzien dobry! Witam was wszystkie serdecznie :) Dzieja sie tu wspaniale rzeczy, a ja mam bardzo malo czasu, zeby do was sie czesciej odzywac. Gratulacje 47ko! Lasko, duzo zdrowia! Czy ty nie masz nic do zgubienia? czy tylko na nasza zgube ten wspanialy przepisik? Mam pytanko do Meno. Jak odroznic perfumy falszywki od oryginalu? Uzywam tylko chanel 5 i cena 50 zl, mocno mi podpada, ale te za ok 120 to napewno nie podrobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja – pan poszedł spać a ja do komputera .Obłożyłam się dzisiaj gazetami, czytam i naczytać się nie mogę ,ale mam zaległości. Moją ulubioną babską gazetą był kiedyś Twój Styl. Kupowałam ją od pierwszego numeru /i kupuję do dzisiaj ale w drugim obiegu/ i po tej gazecie widzę jak się zestarzałam. Kiedyś wszystkie artykuły mogły dotyczyć mojej osoby. Dzisiaj już nic nie znajduję w niej dla siebie. Wszystko dla młodych prężnych lasek z dziwnymi zawodami a raczej z dziwnym nazewnictwem zawodów. Aby młoda kobieta mogła korzystać z różnych informacji i porad tam zawartych musi zarabiać przynajmniej 10 tyś złotych miesięcznie, ja nie znam takich babek Jeszcze jak redaktorem naczelnym była pani Kaszuba to od czasu do czasu pamiętała ,że stałe czytelniczki jej czasopisma się starzeją a nie tylko młode dorastają .Decyzję o zaniechaniu kupowania Twojego Stylu podjęłam w momencie odejścia Jastruna z gazety .Zawsze zaczynałam czytanie od jego artykułu. Chyba żaden facet ,który pisze o kobietach nie zna nas tak jak on. Ale wam plote głupoty, przepraszam ,kiedyś obiecywałam sobie ,że napiszę list do redakcji ,że nie pamiętają o 50 letnich babkach. Moje drogie według naukowych wyliczeń przy moim wzroście to mam 23 kg nadwagi. A według moich obliczeń to tylko 11 kg. Popatrzcie jak to ładnie brzmi TYLKO 11 KILOGRAMÓW. Czy jest tu jeszcze choć jeden cudowny grubasek ,który chce zgubić 11 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×