Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Laska siedzę nad cyframi :( :( ze szklanicą wody mineralnej :( :( a ty mi tu................... jutro ci odpowiem jak skończę tabelki dziewczyny 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Długo mnie nie było, ale to wina mojego dziecka, które wróciło do domu po długiej nieobecności i zarekfirowało komputetr. Do tego zabrał się za jego czyszczenie - ale dosłownie CZYSZCZENIE!!! Otworzył go i wyrwał mu przy okazji procesor, i uszkodził płyte główną. Naprawa kosztowała ponad 700 zł, ale już wszystko gra. Niby, bo zainstalował nową poszukiwarkę, z którą jeszcze się nie zaprzyjaźniłam, mnóstwo programów dołożył, m.in. nowy wirusowy i czyszczący ( w wersji ang). Powoli oswajam się z tymi nowościami i napewno wystartuję mądrzejsza. Przeczytałam Wasze wypowiedzi i muszę napisać, że działo się dużo. Jest już 5 luty więc są moje imieniny, i jeszcze nikt mi życzeń nie złożył. Pzdrowienia dla wszystkich miłych pań!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najserdeczniejsze zyczenia imieninwe Juko👄👄👄 spelnienia marzen!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Juka wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrówka, optymizmu szczęscia w miłości i w pracy. Ja jestem już po kawce zaraz zrobię pyszne śniadanko i jedziemy z mężem do Szczyrku pooddychać swieżym powietrzem i zebrać siły przed nastepnym tygodniem. Może być gorąco w moim przypadku. Meno słoneczko, od poniedziałku zaczynam razem z toba dietkę (tylko pisz co kupujesz i co podjadasz) i wskakuję na steper. Bardzo się zaniedbałam ostatnio, koniec marudzenia trzeba walczyć o swój wygląd i ogólnie też. Meno co sądzisz o diecie urynowej jako ekspert milczysz wymownie, czekam na Twoją opinię. Osobiście znam osoby które ją stosują ja się jednak nie piszę. Na szczęście opryszczki prawie nigdy nie mam. Laseczko ale Ty dogadzasz tej rodzinie, fajnie mają. Moi przez ostatni tydzień codziennie jedli obiady z baru (kupowane przez syna) ale może się poprawię. Gdzie podziewa się nasza piękna 47letnia ? Napisz jak postępy bo bardzo mnie zaciekawiły te zastrzyki. Trzymajcie się dziewczyny, jutro wpadnę poczytać co u Was tylko piszcie proszę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku słowem nie wspomnę o nie dozwolonym jedzeniu ,naprawdę ,przyrzekam. Dzisiaj miałam gości ,było bardzo przyjemnie ,zrobiłam te pierożki o których wspomniałam wcześniej. Ponieważ reszta nie bardzo lubi jeść podaję ogólny przepis dla Graff. Farsz: 20 dkg sera riccota ,15 dkg sera pekorino, 20 dkg mozzorelli ,świeża bazylia, to wszystko miksuję, dodaję usmażoną cebulę z czosnkiem/parę ząbków/doprawiam solą i białym pierzem. Ciasto takie jak na chrust tylko trochę wolniejsze.Zrobic pierożki i wrzucać na gorący tłuszcz. Do tego podaję w osobnych miseczkach sos rokpolowy i surówki . Naprawdę pyszne, no może ma odrobinę więcej kalorii niż sałata. Tym nadzieniem można przekładać naleśniki albo robić zwykłe pierogi tylko trochę mniejsze np. ciasto wykrawać kieliszkiem do wina. To już mój ostatni przepis ,koniec z żarciem zaczynam na poważnie odchudzanie . Pa Dziewczyny ,na wiosnę będziemy fit Laseczki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć dziewczyny. Czytam was bo dużo się rozpisałyście jak mnie nie było. Bardzo mnie poruszyły wasze problemy w pracy. Ja należę do wymierającego już gatunku nauczycieli. Nawet żaruję czasami że jestem nauczycielskim dinozaurem. I chosiaż mam dysleksję i robię błędy to i tak moja ukochana młodzież to rozumie bo teraz już każdy wie co to dysleksja. Ale nie o tym chciałam wam napisać. Ja uważam że nasze roczniki to najlepsi pracownicy. To ja chodzę do dzieci, a teraz młody nauczyciel myśli że to dzieci przychodzą do niego bo on przecież taki ważny w tej szkole , a to guzik prawda. Wiem że moja branża znacznie różni się od waszej ale problem podobny. Zaraz napiszę więcej. Muszę na chwilę zwolnić komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
To co wyprawiam ze swoim wyglądem to też po części jakiś odwet za nas wszystkie. Nie ma w szkole dyskoteki żebym nie była ze swoimi dzieciakami. I co robię wtedy- zakładam krótką spódniczkę w kontafałdy, skąpą bluzeczkę, włosy związane w koński ogon, krótka prosta grzywka. To moja zemsta na gnojku dyrektorze. Aten się slini na mój widok gdy ja bawię się z młodzieżą i jest super. To że urodziłam się wcześniej niż inni nie oznacza że jestem gorsza. W zawodzie jestem dobra, wygląd mam super i wiem że młodzież jest po mojej stronie i to mi w pracy wystarcza. Mówię wam dziewczyny jesteśmy najlepsze pod każdym względem, nikt nam nie dorówna w pracy a to już wielka satysfakcja, tylko my same musimy w to uwirzyć n, no i trochę dumy też się przydaje czasami. Nic tu nie da spuszczanie głowy tylko wręcz przeciwnie głowa do góry i świadomość własnej wartości bo przecież żadna młoda cizia nie jest w stanie nam w pracy dorównać. Ale się zdenerwowałam. Muszę się napić tak dla spokojności. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia
Do 47 latki!!Pewnie,że żadna Cizia Ci nie dorówna //wiekiem//ha ha haNawet nie wiem jakbym Cię goniła to zawsze będe młodsza.Ty natomiast masz kompleksy i nie rób z siebie małolaty, bo przykro patrzeć na te podstarzałe z fałdami starczymi naokolo kolan w mini spódniczkach //Laski??//A ten Twój dyrektor to musi być bardzo stary i ślini sie/może ma chore ślinianki ha ha/na Twój widok.Nauczycielka a taka pusta.Teraz wiem dlaczego mamy coraz bardziej prózną ,powierzchowna młodzież.Przykład idzie z góry!Zamiast z godnościa nosić te swoje 47 lat to Ty robisz z siebie błazna i pośmiewisko.Młodzieży to odpowiada maja przeciez cyrk zza darmo,,daj piątaka a pokażę Ci cudaka,,Piszesz,że trzeba się doceniac -to zrób To!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia77
Cizia, masz troche racji w tym co mowisz, ale nie calkiem. One maja calkiem dobry wyglad, nie widac starczych kolan,ale co prawda to prawda. Ile lat mozna odjac operacjami- 10? a te mini i kucyki to faktycznie sa smieszne u naszych pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Małolat powyżej >>> a wy czego w takim razie tu szukacie??? Powinien was zainteresować trądzik i tym podobne. Jak was nie pytają to siedzi się cicho --to się nazywa klasą.A jeśli się nudzisz na swoim forum to się ucz bo do niczego nie dojdziesz nawet do naszych lat! Nawet ci się komputer moralnie zestarzeje i za co kupisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Małolat powyżej >>> a wy czego w takim razie tu szukacie??? Powinien was zainteresować trądzik i tym podobne. Jak was nie pytają to siedzi się cicho --to się nazywa klasą.A jeśli się nudzisz na swoim forum to się ucz bo do niczego nie dojdziesz nawet do naszych lat! Nawet ci się komputer moralnie zestarzeje i za co kupisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ktoś
Do cizia>>> właśnie takie głupie pindy jak ty nie mają przy nas żadnych szans ani w karierze zawodowej ani u facetów. Jestescie na jednorazowe dojebanie i to tylko w analu bo w wieku 30 lat już martwicie się o zmarszczki i możan was tylko oglądać od tyłu ha ha . A 40 latki to chyba wasze mamuśki- no niezle was wychowały że macie o tych rocznikach takie zdanie. Ja też miałem świetną wychowawczynię i bardzo ciepło ją wspominam . Wiele jej zawdzięczam. Aty wogule to chodzisz do jakiejś szkoły? Jeżeli tak to ta twoja pani jest do niczego bo efektu wychowawczego jakoś po tobie nie widać. Amoże to jedna z tych co to nawet rajstop nie potrzebuje bo własne futerko na nogach nosi- no to się nie dziwie że ma taki narybek w klasie. Do klasy jaką tu prezentują rozmówczynie to ty nigdy nie dorośniesz nawet jak będziesz miała 70 lat. Ty już ze swoim rozumem i kulturą na straty jesteś spisana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale się uśmiałam, nie wiem tylko czy to zdrowo tak przed snem rozluźniać mięśnie brzucha. Meno ,Młody ktoś jestem pod wrażeniem. Te wszystkie młode laski /z małej litery/ nie zdają sobie sprawy jak młodość szybko przemija .My zaczynamy się martwić zmarszczkami po 50-tce a one naprawdę zaczną się tym przejmować już zaraz po 30-tce.Przy tym kulcie piękna ,szczupłej figury itp powinny zbierać pieniądze zamiast w funduszach emerytalnych to skrzętnie w pończosze ,skrycie przed mężem /o przepraszam bardzo to słowo nie będzie modne, przed swoim mężczyzną to chyba będzie wtedy reguła/aby w tajemnicy przed nim wymienić twarz i całą resztę na nowy klon. Wcale im tego nie zazdroszczę . A tak na marginesie jutro startuję z odchudzaniem. Pa Laseczki z klasą. Dziewczyny napiszcie czy wy czatujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie wpuściło mnie potem na forum :( :( :( ale co się dziwić jak małolaty zamiast przy książkach mądrzą się przy menopauzie :P :P Laska >>>przepisy masz wspaniałe , kuszące i tuczące ale nie ma mowy ...............od jutra ścisły reżim :( upolowałam do komletu w zeszłym tygodniu przepiękną czarną marynarkę ...i co na szafie będę się jej przyglądać ???? Bo ostatnio dziewczyny rozpusta wszędzie była , no nie :P :P KONIEC i Basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( własnie aktualnie czyszczę barek --zjadam ostatnie Prince-Polo :D Peny>>>> od jutra zaczynam od twarożka z sokiem pomidorowym :P coś mi się obiło że się przyłączasz????? A na atmosferę w pracy popatrz jakby jej wogóle nie było . I się nie stresuj. To najgorszy doradzca ! Miej tylko uszy i oczy szeroko otwarte 😘 A co do diety urynowej.......................jestem oczytana , dużo chodzę po necie ale ........:( :( nic nie powiem bo się z tym nie zetknęłam a poza tym kurka wodna jestem estetką. Potrafię za muchą pół nocy gonić :) aż ją dopadnę . Graff>>>>> na opryszczkę polecam Haviran --doustne tabletki. Jak tylko poczujesz że coś przy ustach swędzi , bierzerz. Nigdy oprycha nie wyskoczy !! 47 latka---dużo racji w tym co piszesz . Tylko jak widzisz , to już nie w cenie :( Teraz na topie to spryt, buta, chamstwo i donosicielstwo a u młodych lenistwo ( dużo gadania - mało roboty) TRZEBA SIĘ PO PROSTU SZANOWAĆ !!!!!! Wszędzie . I w pracy i w domu. dziewczyny 🌼 nie zamarznijcie na tym mrozie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia
To jest ogolnie dostepna strona-to do meno.Widzicie Panie ja tylko przypominam o waszych dojrzalych latach.Nic chamskiego nie było w moim komentarzu.A jeśli chodzi o naukę to się nie martwcie o mnie.Daje jakoś rade robiąc drugi fakultet.Do nauczycielki!Jak na tę profesję to trochę Ci nie wierzę bo styl masz do kitu.Nie potrafisz dobrze napisać zdania.Myślę,że jednak macie kobiety kłopoty z własnym ,,ego,,Życzę udanej pracy nad sobą.Pa buziaczki Staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatek
krotka zmiana tematu: wczoraj upieklam ciasto " Monisi 51" , bylo smaczne , polecam, to byl przepis na leniwca. pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ,Cizia z dwoma wątpliwymi fakultetami!!!!!!!!! Zrób trzeci fakultet ,najlepiej z dobrego wychowania, ale z tego co widzę to już jesteś na to za stara .No i pogratulować Twoim rodzicom udanej dobrze wychowanej córki . A tak na marginesie to co radzisz? Umierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ,Cizia z dwoma wątpliwymi fakultetami!!!!!!!!! Zrób trzeci fakultet ,najlepiej z dobrego wychowania, ale z tego co widzę to już jesteś na to za stara .No i pogratulować Twoim rodzicom udanej dobrze wychowanej córki . A tak na marginesie to co radzisz? Umierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Ale dodałaś kakao, czy nie? I jeszcze jedno: jeśli nie miksuje sie ciasta, wypiek wychodzi ciężki, trochę zakalcowaty (niektórzy takie lubią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
No, to dam jeszcze jeden leniwy przepis - na rybę w jarzynach (włąśnie się pichci). Na dno garnka (rondla, woka itp. z grubym dnem!) nalewam trochę wody (ma pokryć dno).Gotuję. Gdy pojawią się bąbelki, wrzucam zamrożony filet z mintaja lub dorsza, wsypuję mrożonkę warzywną (w kolejności polecenia: sałatka VIPa, 9 warzyw na patelnię, paprykarz, leczo, mrożonka Azja II). Duszę kilkanaście minut, dodaję sól, przyprawy oraz 2 łyżki oliwy. Zjadam, gdy wszystko zmięknie i przegryzie się. Zaleta: szybko, tanio, smacznie i ryba mało cuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu >>> i to rozumiem :) :) wypróbuję twoje przepisy po tygodniu :( teraz na razie mam SB by szybciutko dojść do siebie i nie być na wydechu :P Peny>>>>>>rozumiem że silna wola działa ? Polecam 2 jajka na twardo:P zapycha jak nic no i oczywiście mnóstwo wooooody :D Laska>>>>>>>do swiąt jak mnie pamięć nie myli 2 m-ce ? powinno się udać ...............:D :D dziewczyny polecam tę stronkę którą wyżej podałam , w ramach wolnej chwili. Dobre testy wszelkiego rodzaju .............. część stosowana przez pracodawców ( duże podobieństwo) Można się dużo dowiedzieć o sobie ale i poćwiczyć tak na wszelki słuczaj :) Jeśli któraś będzie zainteresowana mogę podać stronę z profesjonalnymi testami ale niestety , tylko w języku angielskim. Do cizi (?????) ale jak nic mądrego nie masz do powiedzenia to się nie pchaj a po drugie co za nick (!!!!) jak na 2 fakultety ............ polecam zatem trzeci ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 JUKO :) 100 LAT 🌻 🌻 🌻 LASKO I MONISIU :) dziękuję Wam za pyszne przepisy :) >> Meno wiem o wszystkich specyfikach zewnętrznych i wewnętrznych na opryszczkę , ale ja teraz jestem na etapie odkrywania. :) Dzisiaj dieta ??? ja od rana zjadłam 10 dkg.sera białego- 2-jaja na twardo - 1-jabłko :) a do wieczorka - soczek pomidorowy, 2-parówki -- i chyba koniec ! przez tydzień zeszczuplałam 1-kg. >>> DZIEWCZYNY JAK KTOŚ BARDZO \"\"\"KULTURALNY \"\"\" CHCE ZABRAĆ GŁOS , WOGÓLE NIE ZWRACAJCIE NA TO UWAGI !!! to jest najleprzy sposób na ignorowanie go :) niech sobie gada ..... Napewno jakby miał się ujawnić ,to nic by nie miał do powiedzenia ,najodważniej jest szczekać anonimowo !!!! >>Meno nie piję kawki od tygodnia :( narazie :) CAŁUSKI KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Dziewczyny!!!! Właśnie skończyłam skręcać Gazelle! Jeszcze tylko rozgryzę, jak działa komputerek... I od jutra ćwiczę!!!! Ssssstrasznie toto wielkie, ale jakoś wymyślę, gdzie tę gazelkę ustawić.... A na zakończenie: przepis na tatara z łososia. 15 dag surowego łososia (siekany lub drobno skubany), mała cebula (siekana), kilka posiekanych korniszonów, 1 łyżeczka oliwy, 1 łyżeczka wody, przyprawy do smaku. Wymieszać i smacznego! To przepis strażników wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek...
Monisiu , do ciasta dodalam kakao i dobrze zmiksowalam, mnie smakowalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć dziewczyny. Ojoj ale się narobiło. Przednia dyskusja- nie ma co. Ale to tak jest jak osoby niewtajemniczone w problem zabierają głos. A chciałam wam powiedzieć że ja w pracy też prowadzę zimną wojnę i z pomysłem na te dyskoteki to wpadli moi uczniowie nie ja. Ja tylko bardzo niepedagogicznie poszłam z nimi na współpracę. Sprawa dotyczy matematycy i moich dzieci. Ta pani to żona dyrektora i jak siebie nazywa- dyrektorowa. pracuje w gimnazjum, ale mąż zadbał o jej zarobki i zatrudnił ją w naszym liceum w mojej maturalnej klasie. Nie wiem nawet czy ta baba zna tabliczkę mnożenia dobrze. Były takie sytuacje że iich prace klasowe nosiłam do sprawdzenia u kloegi w innym liceum, bo było tyle jedynek że mnie o mało co erka nie zabrała. Klasa moja ma najwyższą średnią w szkole, wszyscy wybierają się na studia, no i matura za chwilę a tu taka będzie mi się nad moimi dziećmi pastwić. A poszła ty wont. Ale co ja mogę dyrektorowej zrobić- nic oczywiście. Ajej mąż( 150 cm wzrostu w kapeluszu i na rowerze, łysy jak miska) ostro do mnie staruje to moje dziciaki wymyśliły że wykończymy ją psychicznie i udało się. Powiedziała że to jej ostatni rok w tym liceum. Gdyby nie to że oni zaraz piszą maturę to może inaczej bym to załatwiła a tak to się boję o nich i walczę na inne sposoby. Ważne że skutecznie. >>> do pana Młody ktoś- to była mocna wypowiedz ale i tak dziękuję no i miło poczytać że uczniowie nas wspominają ciepło.>>> do cizia- nie wiem jak wyglądają kolana o których piszesz bo nigdy nie trzymałam żadnej kobietki za kolano. Mnie intresują bardziej mężczyzni to w sprawie kolan nie mogę z tobą polemizować. Papatki moje laseczki na miarę xxI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........
47latka, ales ty glupia! Napewno nie jestes pedagogiem, bo twoja wypowiedz nie ma z tym zawodem nic wspolnego! Moze sprzatasz szkole! fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 47latki
nikt ci nie proponuje trzymania babskich kolan, ale zobacz sie w lustrze!! starosc to starosc i nie udawaj, ze ty wygladasz na 20!! A pozion intelektualny ....wiele pozostaje do zyczenia!! Chyba ze jestes z koziej wolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×