Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

LASKA>>>>>uduszę .......na miękko...w gulaszu..........TY SERCA NIE MASZ !!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tu o suchym pysku :( a ty....... ale za to przy piwku z sokiem malinowym :D :D :D Tak mnie dzisiaj jakoś.....naszło :) :) strasznie chce się pić a w domu nie ma żadnej wody :( Wszyscy zapomnieli!!!! Ale piwko sie znalazło ! Rany, nie piłam od wakacji...ale mnióóóóód :D Ciotko Klotko>>>>witaj 😘 😘 nareszcie się odezwałaś :) :) ja też od lat używam Chanel ale COCO (czarne) oraz Nr 19 ....... Te za 50 zł to sobie podaruj - sama cena wskazuje że z tureckiego bazaru. Perfumy jak już kupuję od Grycka albo od Mateusza a chanelki tylko !!! od klubofazy -- polecam ( dziewczyna jest wizażystką Chanel) Kupione za 120 zł COCO w 100 % oryginalne. Niczym sie nie różnią od tych które ostatnio przywiózł mi mąż ! Fałszywki mają inne (nie wypukłe) napisy na butelce, różnią się wielkością czcionki, poza tym Chanel ma korki oszronione a większość na All... ma przeźroczyste! LASKA>>>>co do TW zgadzam się z Tobą ale i tak lubię go czytać :) a co do zgubienia ...czegoś tam :P :P to oceniając kaloryczność ostatniego twojego przepisu ..........podaj od razu namiary na jakąś krawcową :P :P będzie nam potrzebna !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginał
Ciotko klotko tu masz oryginał www.allegro.pl/show_item.php?item=39944050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻🌻 WITAM :) :) :) MENO :) nie gniewaj sie :) ale musze podziękować Laseczce za ten przepis pralinkowy. Nic nie mogę poradzić jak coś tak wykwintnego mam okazję spróbować zrobić. tak tylko troszkę spróbuję :( Skorzystałam z okazji i weszłam na Alegro / rzeczywiście są tam nie drogie perfumy , Ja uzywam Lacoste lub Armaniego /sensi/ w sklepie kosztuja 500 moja córka coś tam kiedyś kupowała na Alegro więc chyba się podłącze do jej zakupków, HAHA ! dziękuję ,że jesteście,i że mogę korzystać z Waszych rad, Może kiedyś będę miała okazję się zrewanżować :) Wczoraj byłam u weterynarza i w miejscu gdzie miał wycinane // to jest w pysku/ jest 0.5/1 cm guz :( zobacze po pobraniu krwi czy mozna to jeszcze raz wyciać ? ma powiększony węzeł szyjny jak jajko , Przepraszam,że zamęczm Was moim smutkiem, ale myślę ,że mogę Was o tym informować .całuję Was moje kochane LASECZKI do usłyszenia na kawce. 🌻 (\"\")>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 LASKO :) dziękuję Ci za przepis ,myślę ,że będzie tak smakował jak te produkty ,które są w nim ? tak po kryjomu ,żeby MENO nie krzyczała, możesz coś tam podrzucić nowego :) przyrzekam ,że nie będę się obrzerać. To mój mąż i córka tak mnie prowokują ,bo też lubią słodkie,a ja jem z nimi potem robię głodówki ..... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotko Klotko
No wlasnie Ciotuchno!!1560111,kliknij ,tesknie!!!wyjasnie!!!Ciot.Ulka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witam Was Ciotki. Meno-dziekuję za wiadomości o Soi,ale ja już to przerobiłam.teraz biore Menofem od 4 tygodni i zaczął działać.Mam zlewy nocne ,ale tylko jeden lub dwa razy.To można wytrzymać.Nie biore już nic na sen.Organizm wraca do normy po sztucznych terapiach hormonalnych.Co do okresu jak długo można brać hormony to ja się nie wypowiadam.Osobiście uważam,że zaczęłam brać za wcześnie i za długo.*8. lat środki antykoncepcyjne i ok,7 lat THZ.Teraz nie moge,więc od pażdziernika przeżywałam wszystkie objawy meno podwójnie.Na szczęście mój organizm wraca do normy i natury.Uważam,że od hormonów można sie uzależnić.Jestem szczęśliwa w rownym stopniu jak 12 lat temu rzuciłam palenie.brrrrrrrr.Jakie to wstrętne!Teraz czuję się wolna.Co do witaminy E 400.Lekarz absolutnie mi odradził.Przedawkowanie grozi rakiem.A 400 jednostek to przesada.Bierze się tylko w wyjątkowych przypadkach.Można brać wit E100 dwa razy dziennie najdłużej przez 3 miesiace.Nawilża śluzówkę.Wszystkim psiarom życzę takiego zdrowia dla swoich pupili jakie ma moja kocica Jolka.Ma 6 lat i chowa się bez problemów.Co do kremów to osobiście używam dr.Ireny Eris dla kobiet po 50 i sa super.Nigdy nie kupiłabym z wysyłki.Perfumy też kupuję w sklepie.Uwielbiam Laurę Biagotti tą pierwsza niebieska.Lubię przed zakupem popatrzeć ,przetestować i dopiero płacić.Podróby sa do wykrycia natychmiast.Po prostu po godzinie śmierdzą.Nie ma idealnych podróbek.Pozdrawiam idę smażyć faworki.Nie mam kłopotów z nadwagą ani ja ,ani nikt w mojej rodzinie.Jesteśmy szczęściarzami.Ale nie obżeramy się.Wszystko w garnicach rozsądku.Jak któraś z Cioteczek ma nadwage to ja mam bardzo proste lekarstwo,całkiem za darmo i można jeszcze zaoszczedzic.To jest ŻP.Żryj połowe.!!!A napewno nie utyjesz!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć cioteczki ! >>> Laska wracaj szybko do zdrowia. Ja zawsze w takich stanach ratuję się grzaną czystą na upalonym cukrze z masłem i czekoladą. Pycha i jak rozgrzewa fajnie. A mezolift to taki zabieg polegający na gęstym ostrzyknięciu skóry twarzy i szyi specjalnym koktajlem zagęszczającym skórę. Wkłucia na głębokość 6 mm. Ten zabieg wykonuje się 4 razy co miesiąc. Efekt utrzymuje się kilka lat, ale potem przynajmniej raz w roku trzeba powtórzyć dla podtrzymania. Polecam wszystkim ciotkom bo potem nie trzeba ładować kasy w drogie kremy. Wystrczy taki z środkowej półki no i odbicie w lustrze zupełnie inne.I jeszcze ważne- wykonują go tylko w gabinetach dermatologii estetycznej lekarze. Jak się dzisiaj czujecie bo ja fatalnie. Chyba spada ciśnienie bo spać mi się chce okrutnie. Idę się kimnąć. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wcześnie wróciłam......hehehe jak normalnie to wcześnie .co za paranoja prawda ???? I szukam dla psa kubraczka !!!!! w internecie :) moje Panie w sklepie nie mają......stary albo się skurczył albo psina na ............dietkę :) :) A poważnie , po fryzjerze nie będzie miała za dużo włosków a jest bardzo wrażliwa i ot kłopot :( Ale już oglądałam na Karusku i nawet czapeczkę mogę zamówić :D :D :D z daszkiem ........ w czerwoną krateczkę..hihihi ciekawe co psina na to powie ???? Graff>>>>>>co ja mam krzyczeć :( :( :( i tak nie pomaga :P :P a nie dziwujta się bo nigdy nie ukrywałam że słodkie też lubię :) ..... i skąd ta Laska takie przepisy wynajduje ?? A ja cały czas na plażowej a że wyobraźnię mam niezłą to i smak i zapach czuję przez kompa :D :D .........a tu szpinaczek, jarzynki itp......... Tessi>>>dziwni Ci lekarze :( ja konsultowałam u ginekologa, endokrynologa i rodzinnego i żaden mi o raku nie wspomniał.......... A co do zakupów........hm...wiesz ,ja też do zeszłego roku zasilałam mocno perfumerie :P ale żem pragmatyk i realista nauczyłam się tego i owego..........przetestowałam kanały dystrybucji........i czy one ze statku czy od ruskich mało mnie to rusza :) :) Ważne że oryginały , że są , mogę je kupić , standard życia nie uległ pogorszeniu a moje i koleżanek samopoczucie lepsze że możemy mieć krem który kosztuje 1 333 zł w perfumerii za 1/3 ceny :D :D :D A córka już teraz za 71 zł ma najnowszy Clinique .......który dopiero wchodzi na nasz rynek..... A co do obżarstwa >>>> szczęśliwa z ciebie istota ......ale istnieją jeszcze co u niektórych geny i choroby :( a w ciuchy Max Mary chciałoby się na wiosnę wejść :P stąd Tessi czasami i głodówka nie pomoże stąd dietki i ten topik , po prostu samo życie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff>>>>>>>trzymam kciuki za pieska .....a podobno was tam sparaliżowało w tym pięknym grodzie ???? 47latko>>>>>kurde, świetne........poczytam o tym więcej......może kiedyś sie też przyda :) :) Laska>>>>>a tak na marginesie mam imprezę w sobotę , podaj coś dobrego a niewyszukanego ( tzn pracochłonnego) bo inaczej tort podam ze szpinaku :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Meno nie kiedyś tylko im szybciej tym lepiej. Wiem że jesteś super dziewczyna ale lepiej zapobiegać niż leczyć!!! Rozumiem was że trudno słodkiemu się oprzeć ale nie wiem czy prubowałyście chromu organicznego? Po jakimś czasie nie da się nawet spojrzeć na słodkości a co dopiero je zajadać. Przepisy wasze są super ale ja tak nie lubię garów. Wpadłabym owszem do was na mały poczęstunek ale samej mi się nie chce piec. Ale jestem wygodna aż wstyd, gotowca mi się zachciewa. Nie pogniewacie się jak fajny przepis sprzedam kumpelom ? Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Meno nie znam przepisów na ciasta mało pracochłonnych. Takie szybkie ciasta piekłam jak miałam 17 lat ,a to było prawie pół wieku temu. Najprostsze a zarazem w moim mieście teraz najmodniejsze to tort Czarny las. Klasycznej masy Ci nie podam bo w trakcie roboty wieszałabyś na mnie psy. Upiecz pseudo biszkopt czekoladowy i przełóż bitą śmietaną. Oto dokładny przepis: 4 całe jajka ubić z niepełną szklanką cukru i cukrem waniliowym /masa ma podwoić objętość/ 1 gorzką czekoladę rozpuścić i zimną dodać do masy ,następnie dołożyć szklankę mąki z jedną łyżką kakao i 1 łyżeczką proszku do pieczenia. Wymieszać wlać łyżkę octu, znowu wymieszać a na końcu dołożyć 4 łyżki oleju. Chwilę ubijać mikserem aż pojawią się pęcherzyki powietrza. Dno tortownicy wyłożyć papierem do pieczenia a boki tortownicy pozostawić bez papieru. Wlać ciasto i piec 30 min w temperaturze 180 st. Po ostygnięciu przekroić wg .uznania na 2 lub 3 placki. Naponczować alkoholem . ½ litra śmietany kremówki ubić dodając cukier waniliowy , cukier puder i 2 smietan fixy. Ciasto posmarować bardzo cienko śmietaną, ułożyć na nim gęsto wiśnie z syropu, nakryć grubą warstwą śmietany. Czynność powtarzać aż Ci braknie składników. Szybkie proste mało kaloryczne, oczywiście w porównaniu z innymi tortami. Dla mnie tort ze szpinaku jest czasochłonny więc zamiast niego robię na przystawkę makaron –bardzo duże muszle- nadziewany szpinakiem i zapiekam w sosie rokpolowym . Polecam też pyszne i mniej roboty. Kurcze zmartwiłam się jak przeczytałam o szkodliwości wit.E. Ja ją zażywam 2 lata- 400 mg dziennie. Mnie też nikt nie powiedział że można od tego dostać raka. Meno-mój pies bez kurczaka wariuje. Traktuje go ja dziecko lalkę. Do łóżka ładuje się nam z kurczakiem ,a potem w nocy jak ktoś go przyciśnie to wszyscy zrywamy się na równe nogi. Dla was to chyba zrozumiałe, że piesek śpi w łóżeczku ze swoim panem. Meno – wydawało mi się ,że mieszkam w dużym mieście a widzę że to chyba prowincja ,nie znam żadnego sklepu Duglasa a ciuchy Max Mary widziałam tylko w jednym i też same małe rozmiary. 47 –latko rób się na bóstwo ,będziesz przynajmniej szczęśliwsza i napewno bardziej sexi. Graff ja też trzymam kciuki za twojego peska. Jutro jak ktoś będzie miał ochotę pogadać ,będę cały dzień przy komputerze . Jeszcze jedno pytanie .Czy kupujecie coś np. z Quelle ? Pa,Pa Laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Meno nie znam przepisów na ciasta mało pracochłonnych. Takie szybkie ciasta piekłam jak miałam 17 lat ,a to było prawie pół wieku temu. Najprostsze a zarazem w moim mieście teraz najmodniejsze to tort Czarny las. Klasycznej masy Ci nie podam bo w trakcie roboty wieszałabyś na mnie psy. Upiecz pseudo biszkopt czekoladowy i przełóż bitą śmietaną. Oto dokładny przepis: 4 całe jajka ubić z niepełną szklanką cukru i cukrem waniliowym /masa ma podwoić objętość/ 1 gorzką czekoladę rozpuścić i zimną dodać do masy ,następnie dołożyć szklankę mąki z jedną łyżką kakao i 1 łyżeczką proszku do pieczenia. Wymieszać wlać łyżkę octu, znowu wymieszać a na końcu dołożyć 4 łyżki oleju. Chwilę ubijać mikserem aż pojawią się pęcherzyki powietrza. Dno tortownicy wyłożyć papierem do pieczenia a boki tortownicy pozostawić bez papieru. Wlać ciasto i piec 30 min w temperaturze 180 st. Po ostygnięciu przekroić wg .uznania na 2 lub 3 placki. Naponczować alkoholem . ½ litra śmietany kremówki ubić dodając cukier waniliowy , cukier puder i 2 smietan fixy. Ciasto posmarować bardzo cienko śmietaną, ułożyć na nim gęsto wiśnie z syropu, nakryć grubą warstwą śmietany. Czynność powtarzać aż Ci braknie składników. Szybkie proste mało kaloryczne, oczywiście w porównaniu z innymi tortami. Dla mnie tort ze szpinaku jest czasochłonny więc zamiast niego robię na przystawkę makaron –bardzo duże muszle- nadziewany szpinakiem i zapiekam w sosie rokpolowym . Polecam też pyszne i mniej roboty. Kurcze zmartwiłam się jak przeczytałam o szkodliwości wit.E. Ja ją zażywam 2 lata- 400 mg dziennie. Mnie też nikt nie powiedział że można od tego dostać raka. Meno-mój pies bez kurczaka wariuje. Traktuje go ja dziecko lalkę. Do łóżka ładuje się nam z kurczakiem ,a potem w nocy jak ktoś go przyciśnie to wszyscy zrywamy się na równe nogi. Dla was to chyba zrozumiałe, że piesek śpi w łóżeczku ze swoim panem. Meno – wydawało mi się ,że mieszkam w dużym mieście a widzę że to chyba prowincja ,nie znam żadnego sklepu Duglasa a ciuchy Max Mary widziałam tylko w jednym i też same małe rozmiary. 47 –latko rób się na bóstwo ,będziesz przynajmniej szczęśliwsza i napewno bardziej sexi. Graff ja też trzymam kciuki za twojego peska. Jutro jak ktoś będzie miał ochotę pogadać ,będę cały dzień przy komputerze . Jeszcze jedno pytanie .Czy kupujecie coś np. z Quelle ? Pa,Pa Laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pogoda nie może się określić :( napadałoby tyle co w Californi i byłoby przynajmniej biało ...... Graff>>> chyba co nieco podrzuciłaś ze swojego pięknego grodu :P 47latka>>>>też się zgadzam z Tobą :) lepiej wcześniej ale kurka wodna jak jest co :P:P chociaż co do tych ślipek .....to kto wie...dojrzewam :D Laska>>>>wielkie dzięki 😘 😘 ale miał być jak najmniej pracochłonny !!!!!!!! lubię ten tort ...ale jeść a nie stać tyle czasu i robić :P a jak mi jeszcze się nie uda :( :( przecież wiesz że w kuchni udziałam się od niedawna :P Co do kurczaka :D :D całkowicie rozumiem, ale macie ubaw :) nasza beza śpi z córką , tam więcej miejsca:D A co do sklepów ... no jak Douglas to inna Sephora :) Rozmiary w MM zależą od kolekcji i nie ukrywam że trzeba się zaprzyjażnić z Paniami :( :( to odłożą wtedy te większe ( 46 włoskie to nasza większa 40 itd) czasem bywają....... Z Quelle czasami kupowały koleżanki , zaczynały od bluzeczek...żeby sprawdzić numerację i kolorystykę :) A na razie kończę ....wybieram się jutro w delegację i to daleką :( :( i to w taką paskudną pogodę. Muszę coś przygotować , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie szczuple, mlode odmlodzone, objedzone i wszystkie wszystkie inne, zagladajace na ten topik:D Meno, czy te czerwone wpisy: oryginal to twoje? jesli oba oryginalne, to przeciez nie wydam na darmo 40 zl wiecej, mam kupic gdzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDLE nie mają siersci tylko wełnę, ale trzeba je strzyc, więccoś za coś. Sa mądre, szybko się uczą i takie milutkie w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka klottka
Ulcia, kliknelam, ale GG masz nie wlaczone:(1560111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam, ten czerwony wpis przez 2 t, jest moj, nawet sie dziwilam, dlaczego nie musze podawac hasla. Ulka mam teraz taki numer: 2291106, zezlilam sie na Ciebie i tez zmienilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, tak się za naszym topikiem stęskniłam a od wczoraj nie miałam internetu. Chciałam zajrzeć w pracy ale jestem tak zawalona robotą że nie miałam kiedy. Mam teraz trudny okres. Słuchajcie nie wiem co się ze mną dzieje ale mam potworne zaniki pamięci, czy to już początek menopauzy. Tydzień temu w pracy zaniosłam dokumenty do tłumacza i na śmierć zapomniałam, za dwa dni przekopałam całe biuro - normalna amnezja i do tego wmawiałam koledze że mi ich nie przysłał.Jestem załamana bo zdarza się to coraz częściej. Kupuję sobie jakieś ginkofary i inne ale to mi nic nie pomaga. Ogólnie też jestem jakaś roztelepana, ta pogoda czy co. Graff pisz o swoim piesku często, rozumiemy jakie to trudne dla Ciebie.A tak nawiasem mówiąc to ja mieszkam bardzo blisko Twojego pięknego miasta i zdarza nam się z mężem w sobotę rano wskoczyć w autko za 25 minut siedzimy na rynku i pijemy kawkę. 47latko Ty też pisz jak się czujesz fizycznie bo psychicznie napewno dużo lepiej. Podaj przepis na tę wódeczkę z czekoladą. Laseczko zyczę Ci powrotu do zdrowia, ja też bardzo lubię Twój Styl. Jeżeli chodzi o Quelle to odradzam prawie nigdy przysłany towar nie wygląda tak jak w katalogu, no ale zawsze mozna odesłać prawda? Co do perfum kobitki to ja podróbki wyczuwam na kilometr. Tak jak meno ma \"bzika\" na punkcie kremów ja mam na punkcie perfum. Kobieta musi ładnie pachnieć nie tylko ładnie wyglądać. Ja mam stałych dostawców, przynoszą mi do domu za 60% ceny sklepowej. Nie dociekam skąd pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Dzisiaj miałam cały dzień dla siebie , sama w domu ,nic nie muszę gotować a już broń boże sprzątać. Poleżałam, poczytałam no i oczywiście buszowałam po necie. Przepis ,który podałam to najprostsza rzecz do zrobienia jaką znam. Wystarczy 20 minut i gotowe a na dodatek zawsze wychodzi. Przeglądnęłam nasz topik i dopiero teraz wiem ,że tak naprawdę to wszystkie łącznie z Meno jesteście szczupłe .Aż mi wstyd ,że się tak utuczyłam .Jak wy to robicie ,jak trzymacie wagę na wodzy i to na dodatek w najgorszym wieku dla kobiety. Chyba powrócę do dawnego pseudonimu, chyba bardziej do mnie pasuje. Muszę kończyć bo mnie pędzą do łóżka .Pa Laseczki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Dzisiaj miałam cały dzień dla siebie , sama w domu ,nic nie muszę gotować a już broń boże sprzątać. Poleżałam, poczytałam no i oczywiście buszowałam po necie. Przepis ,który podałam to najprostsza rzecz do zrobienia jaką znam. Wystarczy 20 minut i gotowe a na dodatek zawsze wychodzi. Przeglądnęłam nasz topik i dopiero teraz wiem ,że tak naprawdę to wszystkie łącznie z Meno jesteście szczupłe .Aż mi wstyd ,że się tak utuczyłam .Jak wy to robicie ,jak trzymacie wagę na wodzy i to na dodatek w najgorszym wieku dla kobiety. Chyba powrócę do dawnego pseudonimu, chyba bardziej do mnie pasuje. Muszę kończyć bo mnie pędzą do łóżka .Pa Laseczki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam prasować :( :( :( bluzki i takie tam , z rozpędu spodnie a i i tak nie wiem w czym mam na tę pluchę jechać :( NIE ZNOSZĘ PRASOWANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUKA>>>>>kto ma pudla??????? gdzie coś przeoczyłam? Ciotko klotko >>>> tak tylko nie pamiętam czy przypadkiem jedna to nie była EDP ( czyli perfumowana a więc trwalsza) Peny>>> wódeczka z czekoladą??????? z wami to jak z kobietami w ciąży :D :D ale ja też się napiję :P a bzika to mam nie tylko na punkcie kremów :) :) ale i perfum :) i wyglądu:) i ciuchów :) i książek :) i płyt :) i kwiatów :) i muzyki :) i wiedzy :P i psa :) nie wiem , chyba jeszcze dużo pominęłam :P :D Moja druga połowa wogóle mówi że jestem niezły oryginał :D Ale ten typ tak ma !!!!czyli ja Laska>>>>>>>> najprostszy ? ! a jak śmietana mi siądzie to co ???? a jak biszkopt opadnie ??? a tyle tam kręcenia ..........:D :D A co do szczupłości to ostrożnie !!!! Jak przez mgłę pamiętam 38, lepiej 40 , 42 bo jeszcze z metkami w szafie jak pamiętasz coś sie uchowało, a potem ...........tąpnęło :( :( i to zdrowo w ciągu roku !!!! Po prostu przeoczyłam wszystkie symptomy , ale powolutku, nie ukrywam że z trudem ( szczególnie przy lekach) wracam do starych ciuchów :D Ale Laska >>>> jeszcze conajmniej 5 kg i naprawdę nie wiem czy mi się to uda , bo waga cholernie uparta ............... Ale jedno muszę wam przypomnieć ---oponek prawie brak i uważam to w tym wieku za duży sukces ---dieta Sb jest naprawdę w tym zakresie świetna !! Za to cztery litery laska u mnie jak się patrzy :P :P :P GRUSZKA dorodna >>>> czyli dawaj tu tę wódeczkę z czekoladą !!!!! A co tam raz się żyje .........a jutro mam ciężki dzień ! na razie 😘 ps nie waż się wracać do tego co było !!!!!!!!!!!! Jeszcze będą z nas Laski :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam prasować :( :( :( bluzki i takie tam , z rozpędu spodnie a i i tak nie wiem w czym mam na tę pluchę jechać :( NIE ZNOSZĘ PRASOWANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUKA>>>>>kto ma pudla??????? gdzie coś przeoczyłam? Ciotko klotko >>>> tak tylko nie pamiętam czy przypadkiem jedna to nie była EDP ( czyli perfumowana a więc trwalsza) Peny>>> wódeczka z czekoladą??????? z wami to jak z kobietami w ciąży :D :D ale ja też się napiję :P a bzika to mam nie tylko na punkcie kremów :) :) ale i perfum :) i wyglądu:) i ciuchów :) i książek :) i płyt :) i kwiatów :) i muzyki :) i wiedzy :P i psa :) nie wiem , chyba jeszcze dużo pominęłam :P :D Moja druga połowa wogóle mówi że jestem niezły oryginał :D Ale ten typ tak ma !!!!czyli ja Laska>>>>>>>> najprostszy ? ! a jak śmietana mi siądzie to co ???? a jak biszkopt opadnie ??? a tyle tam kręcenia ..........:D :D A co do szczupłości to ostrożnie !!!! Jak przez mgłę pamiętam 38, lepiej 40 , 42 bo jeszcze z metkami w szafie jak pamiętasz coś sie uchowało, a potem ...........tąpnęło :( :( i to zdrowo w ciągu roku !!!! Po prostu przeoczyłam wszystkie symptomy , ale powolutku, nie ukrywam że z trudem ( szczególnie przy lekach) wracam do starych ciuchów :D Ale Laska >>>> jeszcze conajmniej 5 kg i naprawdę nie wiem czy mi się to uda , bo waga cholernie uparta ............... Ale jedno muszę wam przypomnieć ---oponek prawie brak i uważam to w tym wieku za duży sukces ---dieta Sb jest naprawdę w tym zakresie świetna !! Za to cztery litery laska u mnie jak się patrzy :P :P :P GRUSZKA dorodna >>>> czyli dawaj tu tę wódeczkę z czekoladą !!!!! A co tam raz się żyje .........a jutro mam ciężki dzień ! na razie 😘 ps nie waż się wracać do tego co było !!!!!!!!!!!! Jeszcze będą z nas Laski :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w końcu kto ma ten przepis na grzańca czekoladowego ??????Chyba jednak 47 latka :) jednak prasowanie szkodzi I to mocno ..bo przegrzewa :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff>>>co u ciebie ???? chyba cie nie zasypało po czubki ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 WITAM moje kochane :) jestem ała i zdrowa.Miałam dziś urwanie parasola,bo po 1-byłam na pogrzebie/ teść mojego brata/zacny 83-letni staruszek/wzruszyłam się //// tak mnie zasypało na cmetarzu ,że ho ho :) po 2-facet co u mnie mieszka :) dorwał się do kompa ,bo coś tam przeinstalowywał ,i teraz wszyscy śpią a ja TU:) 🌻 bardzo Wam wszystkim dziewuszką dziekuję za troskę o mojego psa :) będę Was informować na bierząco o nim. Jeżeli chodzi o pudla / !!! to ja pisałam ,że miałam wcześniej już 2-psy/ pudelki miniaturowe srebrne.Fakyem jest,że mają delikatną sierść i są chyba jedną rasą,której sierść się nie poniewiera po mieszkaniu i ubraniu.Im wogóle włosy nie wypadają,je się obcina :) i są bardzo mądre.Zawsze twierdzę,że pies jest taki jak go pan ułoży. Teraz z innej kartki ! słodkie :) widzę ,że te przepisy są dla poleprzenia samopoczucia, bo jak je czytam to od razu czuję ich smak :) MENO >>> nie wiem czy Na sobotę masz takie przyjęcie ,że obowiązkowy jest Tort ? bo mam taki przepis ,też fajny i bardzo smakuje,tylko nie tort :( Do 3-ech szklanek : szkl.jajek całych szkl.mąki szkl.cukru ubijam cukier z jajami na bardzo puszystą masę --- jak gotowe dodaję mąkę ,cukier waniliowy i wymieszać / czasami 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia/niekoniecznie/ wlewam do brytwanki /tłuszcz i obypanej mąką / 1-no jabłko kroję na ósemki i układam na cieście. Wkładam do piekarnika nagrzanego jak do biszkopta i piek ok 45-min /z regóły sprawdzam czy jest skorupka twarda na wierzchu. Truskawki/brzoskwinie/moze jabłko ? zależy co jest w domku ? z regóły mam truskawki ---- miksuję z pudrem do smaku kroję ciasto i na każdy kawałek kładę łyżkę tej bryi truskawkowej :) następnie ----kremówka 36 % ubijam mocno i to na to ciastko Zapewniam ,że nie ma osoby ,której by to nie smakowało :) 🌻 SMACZLIWKA :) jutro napiszę Wam przepis na zimną roladkę :) oczywiście słodką ! Jeżeli chodzi o pamięć ? spróbuj BUERLECYTYN CHYBA JEST SPOKO :) ///// to narazie kończę,za oknem już śniegu nie ma,tylko pada deszcz >>> drą mnie kolana ! pewnie idzie duża zmiana :( całuję i proszę o ten przepis na tę grzaną czekoladę :) ACHA ! wzoraj wskoczyłam na < orbitreka> i przebiegłam 5 km.:( muszę codziennie przebiec co najmniej 15 !!! ale nie wiem czy mi się chce :) PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Meno!Przykro mi,że Twoi lekarze nie potrafia nadążyć za najnowszymi badaniami naukowymi.Na ostatnim zjeżdzie kardiologów też omawiano wit.E Witamina w dawkach 400 podawana codziennie,miała zapobiegac chorobom wieńcowym,niestety przy długim stosowaniu powoduje powstawanie komórek rakotwórczych.Zjazd był w listopadzie ubiegłego roku.Kardiolodzy wycofali się z tej profilaktyki.Możesz wierzyć,albo zajrzyj na stronę towarzystwa kardiologicznego lub zapytaj lekarza klinicznego.Ja tylko dzielę się szczerze potwierdzoną wiedza.Myslę,że ta strona powstała,żebyśmy się wspierały i pomagały sobie .Sciskam serdecznie Tessi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć dziewczyny. Jestem już po zabiegu. Buzia spuchnięta ale tylko troszkę i obolała. Doliczyłam do 200stu wkłuć i dalej już nie liczyłam. Po pierwszym zabiegu podobno boli najwięcej. Efekt to ładny kontur twarzy, uniesione kąciki ust, płytsze bruzdy i wogule dużo lepiej. Nie wiem jak będzie jutro to wyglądać jak zejdzie opuchlizna. Pani doktor powiedziała że niestety u mnie zabieg musi być wykonany 6 razy, bo jestem po 40stce. Najlepsze efekty są jak robią kobiety już po 30stym roku życcia, bo wtedy mięśnie twarzy nie mają szans na opadnięcie. Jednym słowem spózniłam się o conajmniej 10 lat. Ale wtedy takich zabiegów to chyba jeszcze nie było. Idę się położyć dziewczynki bo miałam wyczerpujący dzień. Pa laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessi - poczytałam dzisiaj o witaminie E, zajęło mi to parę godzin i faktycznie doczytałam się ,że witamina E w dawkach 400mg stosowana przez dłuższy czas jest szkodliwa .Tak jak napisałaś- rakotwórcza. Mnie lekarz zapisuje ją na lepsze krążenie. Czas chyba zmienić lekarza. 47-latko ale działasz szybciutko .Trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessi - poczytałam dzisiaj o witaminie E, zajęło mi to parę godzin i faktycznie doczytałam się ,że witamina E w dawkach 400mg stosowana przez dłuższy czas jest szkodliwa .Tak jak napisałaś- rakotwórcza. Mnie lekarz zapisuje ją na lepsze krążenie. Czas chyba zmienić lekarza. 47-latko ale działasz szybciutko .Trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×