Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

🌻🌻🌻 Witam :) i pozdrawiam serdecznie.Dobrze ,że wyjaśniłyście spraeę wit.E bo się zastanawiałam nad nią :) U mnie sypie snieżek i jest biało ,ale to tylko chyba przez wekend! i znowu będzie szaro ,brudno. tak krótko wpadłam do Was ,bo jestem w pracy,a w domku mam komputer w renowacji ,i muszę czekać..... ciekawa jestem ?MENO>> czy Cię zasypało ? gdzieś tam w świecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Brawo 47latko tak trzymaj, na pewno Twoje wysiłki dadzą świetne rezultaty. Jeżeli chodzi o chrom to zgadzam się z Tobą całkowicie, jak tylko zapomnę go zażyć to zaraz podjadam słodycze. Wczoraj byłam na zakupach, nie znoszę tego. Objechaliśmy z mężem chyba z cztery markety, przymierzyłam z 20 kostiumów i masę różnych bluzek i sweterków. Potwornie rozbolała mnie od tego głowa i musiałam łykać tabletki. W końcu udało mi się kupić kostium do pracy i sweterek w Solarze z 30% zniżką. Chciałam też kupić jakieś przyzwoite kozaczki ale już prawie nic ciekawego nie ma. Przy okazji pooglądałam się jak wyglądam, bo wdomu to człowiek nie zauważa ile przytył dopiero przymierzanie ciuchów ujawnia całą prawdę. Ze mną jest tak że marynarki 38 rozmiar leżą idealnie a spódnicę muszę mieć 40. Nic by nie wypadało tylko podmieniać w kompletach. Od poniedziałku ostro się za siebie biorę bo biodra i uda potwornie mi zgrubły. Prawdziwa grucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie wróciłam z pięknego , dłuuuuuuugiego spaceru z psiapsiułką.......śnieg skrzypi pod nogami, mrozik szczypie w uszy i nos....a śnieg tak pięknie wieczorem się iskrzy!!!! Dopiero odżyłam po tym całym wariatkowie .............. Graff >>> w piątek o mało rzeczywiście mnie nie zasypało, do domu zjechałam po północy ledwie żywa!!!!!Dobrze , że w bagażniku wiozłam co nieco oraz >>>> PĄCZKI OD BLIKLEGO :D :D :D Wróciłam półżywa ale nie głodna !!!! A w sobotę ..........urwanie głowy bo raniutko psi fryzjer i trzeba było też dosyć kawałek dojechać a na drodze lód !!! Trzygodzinne strzyżenie i ..................nie mam już beeezy:( :( :( została malutka, prawie łysa psinka!!! a tu śniegu a śniegu......dostało mi się od Pana, oj dostało:( :( to trzeba było na gwałt szukać nowego kubraczka żeby nie zamarzła ...... No a tu po południu goście.... Co wam będę mówić... w sumie wasze przepisy 😘 wykorzystam innym razem a na stole były tzw gotowce:) :) A dzisiaj rano pakowanko męża..................i dopiero teraz mogę odpocząć. Laska>>>>podaj mi strony do wit E>>>>>mam w tym tygodniu kontrolę u ginekologa , a na początku lutego endokrynologa.. niech się dobrze uzbroję w wiedzę , bo za swoje pieniądze i to niemałe wyprawią mnie w takim razie na drugi świat !!!!! Niedoczekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47latko>>>>>>ale ty nabrałaś tempa :D :D :D szkoda że nie mogę efektów zobaczyć:( i to się nazywa konsekwencja :) a o grzańcu zapomniałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Zacznę od witaminy E .Jak pisałam poświęciłam jej parę ładnych godzin .Przeglądnęłam prawie wszystkie linki .Większość to same”ochy achy”ale są też nowsze publikacje .Podaję przykładowo jeden artykuł http://www.wprost.pl/ar/?O=70408 Wiem ,że nie jest to artykuł naukowy ale wydaje mi się że jest to sama esencja tego co pisali inni.Byłam nawet na stronach rolniczych tam też pisano o niej niepochlebnie. Jutro idę do pracy ale jestem jeszcze chora a tak ogólnie to mam nie najlepszy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 MENO>>>> nie masz sumienia ! żeby biednego pieska teraz strzyc ! przecież jej będzie zimno :( PENY>>> wiem ,że chrom jest anty jedzeniowy :) ale słyszałam ,że może szkodzić ,powiedz,który zażywasz, ten organiczny ? bo chyba wrócę do niego / kiedyś go jadłam ale nie konsekwentnie / LASKO 50.>>> jestem z siebie dumna :) zrobiłam w sobote te Twoje pralinki ! musiałam podzielić sprawiedliwie,żeby się nie pobić :) /takie chytrusy mam w domu / Troszkę są miękie mimo ,że w lodówce, włożyłam je do zamrażalnika i są świetne ! :) obtoczyłam je w kokosie ,bo nie miałam orzechów pistacjowych ,dobre były ..... powiedz czy te orzechy pistacjowe to są te słone ! co sprzedają w sklepie ??? bo ja tylko takie znam ?? :) Następne zrobię obsypane orzeszkami.wyszło mi 42 sztuki/ następne zrobię troszkę mniejsze > dzięki pa Teraz poproszę o ten przepis na czekoladę gorącą z wódeczką :) \'\" 🌻 ( _ )7 tak teraz piję w pracy kawkę Acha ! jeszce mam pytanko ! co sądzicie o zakupie MERZ SPEZJAL w internecie , i u którego dostawcy // dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Ale pusto !!😭 😭 Ja aby poprawić sobie nastrój idę do fryzjera i już jestem w lepszym humorze. .Żadne radykalne zmiany ale trochę inaczej niż na co dzień.:classic_cool: :classic_cool: Nie znoszę być przeziębioną, niby nie jesteś chora a okazuje się ,że jest gorzej niż ci się wydaje.😭 😭 Graff ale Ci wyszło tych pralinek ,:D :D :D mnie wychodzi z porcji 26 sztuk i zawsze są zwarte nawet bez lodówki. Jak rozpuszczę nutelle i dodam marcepan to od razu mi to gęstnieje. Orzeszki pistacjowe ja z kolei znam tylko nie solone .Kupuję w łupkach i obieram ./ takie nie domknięte skorupki/ Jeżeli można Ci doradzić to Merz Specjal można kupić w niedzielę na placu żydowskim. Prawie naprzeciwko Endziora jest babka ,która ma na pewno oryginały w cenie jak na allegro. Jeszcze nie było u nas w aptekach jak ona to sprzedawała. Sprawdzone, ma jeszcze jakieś tabletki tej samej firmy dla kobiet ale tym się bliżej nie interesowałam. Meno gdzie jesteś? 47 – latko co u Ciebie jak buzia? No i podaj ten przepis na gorzałkę bo widzę ,że zniecierpliwienie na forum wielkie. Wszystkie chcemy się napić coś dobrego w ramach diety odchudzającej. Do jutra. Papatki.😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 7 7 7 kawka stygnie juz jej nie mam sily pić sama w takiej ilości :) LASECZKO>>>> właśnie mnie tez zgęstniała masa, moze za duzo bakalii dałam i rozrzedziło za mocno? napisz ile tych bakalii dajesz> Dzięki za informaję , o MR/SPezjal . Jeszcze jak powiesz > co to jest Endzior \" bo nie kumam ? sory/ pójdę w niedzielę i sprawdzę ! >>> LASKA >>> :) >>> MENO >>> :) >>> 47-LATKO >>> :) >>> PENY >>> :) >>> JUKA >>> :) >>> TESSI >>> :) POZDRAWIAM SERDECZNIE Z ZAŚNIEŻONEGO MIASTECZKA !!!! =H= (\">\") ( : )/\" ( :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka zoja 50
dziewczyny szukam ratunku na rozszerzone pory (czolo) dzieki za wszystkie rady, bo licze ze cos poradzicie, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff – Endzior to jest facet, który ma pyszne papu na zewnątrz okrąglaka .Zobacz on ma szyld z napisem Endzior .W grodzie smoka jest tak znany ze swojego jedzenia jak kiełbaski z grila w nocy pod halą targową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASECZKO KOCHANA :) tak wiem już gdzie i kto ! tylko nigdy nie zwracam na szyld uwagi :( ide w ciemno zawsze :) dzięki wielkie za troskę :) abym dobrze trafiła :) WCZORAJ JADŁAM PYSZNE PRALINKI \"LASKI 50\" A POTEM WSIADŁAM NA ORBITREKA I PRZEBIEGŁAM 5 KM. troszkę mało :( ale codziennie biegnę troszkę dłuzej, wczoraj biegłam na najwiekszym obciążeniu.... uff ale się ze mnie lało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meno wczoraj wróciła do domu b pózno , b napisała do was króciutko, wołała o grzańca............... a kafeter jej odpowiedział brak dostępu do bazy :( :( Dziewczyny więcej później , pozdrawiam wszystkie serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meno wczoraj wróciła do domu b pózno , b napisała do was króciutko, wołała o grzańca............... a kafeter jej odpowiedział brak dostępu do bazy :( :( Dziewczyny więcej później , pozdrawiam wszystkie serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff>>>> byś sie tą kawą tak nie opiła :P poproszę od razu dwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
U mnie w centralnej Polsce też jest biało.Ten cichy zdrajca biały puszek sypie nocą.Wieczorem już się cieszymy z mężem ,że jutro to już nie będziemy biegali z łopatą do odśnieżania ,rano wstajemy i co?Zasypało na biało.Złapałam sie na tym,że jak nie zaglądam do Was dzieweczki to mi czegoś brakuje.Nie zawsze mogę dorwac się do komputerka.Mój syn studiuje sieci komputerowe na politechnice i niestety ma sesję,co oznacza ,że okupuje komputer na okrągło.Jeszcze na dodatek zainstalowany jest w jego pokoju.Mam też podłączony tlenofon.Cudna sprawa 12 groszy za minutę.Coś pięknego .Słuchaweczki z mikrofonikiem na uszy i na wszystkie stacjonarne telefony i tlenofony ta sama cena.Sprawdziłam bo mam zainstalowany od listopada i już płaciłam rachunki.Po Europie też 12 gr.Dzwonię tak do mojej córki ,która studiuje na Metropolitan Universytet w Londynie.Mamy tanie rozmowy i możemy byc blisko codziennie.Właśnie w sobote przyleci na ferie.bardzo jestem szczęśliwa.Muszę Wam kochane Ciotki powiedzieć,że mam cudowne dzieci.Są moim największym szczęściem.Idę gotowac obiadek.Dziś ogórkowa a na drugie naleśniki puszyste,.Pycha Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie dzisiaj u mnie troszeczkę luźniej i całe szczęście :) kto to widział włóczyć się po Polsce kiedy tyle śniegu :P ale tak to u mnie już jest.. Graff>>>ale zjadą się goście do Ciebie :) znowóż czeka was paraliż totalny :O :O a wystarczyłby chociażby tylko ten śnieg :) Kawę już wypiłam i zaraz wybywam ....................a co do pralinek :P a do jajek :D :D u mnie waga znowóż ładnie ruszyła w dół, dietę SB staram się trzymać , ale sama nie wiem czy to wpływ zwariowanych dni czy też przestrzegania diety, z pączkami Bliklego zresztą :D :D od czasu do czasu i wspaniałymi , belgijskimi pralinkami Perły Oceanu :P ( fajna nazwa nie?) Laska>>>>>>o witaminie E poczytałam od razu jak podałaś stronę i mam mieszane odczucia czytając ten artykuł...........tam jasno napisano o długotrwałym jej zażywaniu...............co autorzy mieli na myśli??? Tzn ile ???? Dopóki mi służy, będę ją zażywać, ale tak profilaktycznie ograniczyłam dawkę do 400 jed dziennie i poczekam co moi lekarze powiedzą !! A tak a propo >>>>> na forum dotyczącym tego artykułu weszłaś???? Inni lekarze w tym z USA podjęli polemikę z postawioną tezą....................... ciotka zoja 50>>>> a spróbuj Glyco A firmy Pharma do kupienia w aptece 47 latka>>>>> zamarzłaś ??????????? to na razie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC ŚWIATA !!! nie dość ,że zasypało nas :) to jeszcze mamy tyle gości ze świata !! Naweta samochod trzeba było zabrać z przed domu , na 2 dni Na ulicach w centrum żywego ducha ,nic nie jeżdzi wszystko zasypane. 🌻 co tam dziewczynki u Was słychać :) ? pochowałyście się gdzieś , boicie się zimy ?? zapraszam jak zwykle o tej porze na kawkę :) (\"\")7 (\"\")7 (\"\")7 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Przepraszam ,że nie piszę ale mam urwanie głowy w pracy. U mnie jutro w firmie dzień wolny ale ja mam przyjść tylko nie mam pojęcia jak dojadę do pracy a o powrocie to nawet nie myślę . Nie narzekam w końcu raz jest 60 rocznica Wyzwolenia Oświęcimia . Moje piękne miasto zasypane . Zwykle jestem o 15,30 w domu a dzisiaj dotarłam dopiero o 18. Nic nie jechało ani tramwaj ani autobus ,wszystko było zakorkowane. Muszę się jeszcze przygotować na jutro no i zrobić na bóstwo .:D :D :D :D Pa ,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny nie dajcie się tam :) :) wyciągnijcie jutro sanki z pawlaczy i jazda ........:D :D To rozumiem Laska że ty też z pieknego grodu ?? Ale Douglasa to tam rzeczywiście nie macie , teraz rozumiem:P A ja dziewczyny , po wyjazdach , pilnie kończę projekt więc siedzę z okularkami na nosie :P bo zanosi sie na długie siedzenie :( Alr Graff >>>kawka rano albo i dwie mogą być )) Ale wy szczęściary :) Na razie tyle bo myśli krążą mi w niedokończonej robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Uff :) myślałam ,że już nie macie czasu na wirtualną przyjażń :) mocno powiedziane:) cieszę się.że jesteście całe :) * + * *+ **++* U nas rzeczywiście paranoja, i w dodatku cały dzień *\":*+*+*+*+*+* *+*+*+* *+*+* >> MENO>>> pracuj w spokoju a jutro obowiązkowo :) kaweczka :) >>>Laseczko :) myslę,ze też znajdziesz chwilke :) całuski ślę /tylko nie wiem jak sie je tu montuje :( A reszta ? jak wrócą ! to myślę ,że sporządzą nam niespodziankę :) MIŁYCH SNÓW :) z tej tęsknoty cały czas podjadam>>> a wieczór wskakuję na mojego rumaka i pędzę 5 km. nie mam siły dłużej ! i cierpliwości :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam na kawce :) mam dziś dużo czasu,bo z powodu gości nie ma żywego ducha i mam dużo czasu.Chyba pójdę do domku :) posiedzę chwilkę przy kawie i zmykam (\"\")7 (\"\")7 (\"\")7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki. Czytam Was ale nie mam czasu pisać, mam mnóstwo pracy. Czasami mam tak dosyć że zastanawiam się jak długo człowiek jest w stanie wytrzymać takie tempo pracy. Ale dosyc marudzenia. Meno nie zażywaj tyle tej vit E to jest naprawde niebezpieczne. Mój mąż ma znajomego profesora we Wrocławiu, który specjalizuje się właśnie w witaminach i on twirdzi że dorosły człowiek potrzebuje dziennie 30 - 40mg vit E. Przekraczanie tej dawki przez dłuższy czas prowadzi do poważnych zaburzeń a nawet raka. Trudno powiedzieć o jak długi czas tutaj chodzi bo tolerancja każdego organizmu jest inna. Graff ja biorę chrom organiczny który przyjmowany w rozsądnych ilościach jest całkowicie nieszkodliwy. Mam tu na myśli jedną tabletkę dziennie. Piszcie Laseczki co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witajcie Cioteczki.!Może porozmawiajmy na temat seksu w naszym wieku,.Jak tam u Was z miłością?Tylko proszę szczerze.Wiadomo,że mamy już nadwyrężone nasze różyczki.Czy ma któraś z Was problemy z cienkim nabłonkiem ?Czy zmniejszyła sie ochota na seks?Ja nie wiem czy często się kocham,ale tak 3 razy w tygodniu.Orgazmy sa już mniej ekspansywne.Ale jeszcze czasami trafi sie ognisty.Napiszcie co u Was.Może temat sie rozwinie.To do jutra na kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka zoja 50
Witam serdecznie meno bardzo dziekuje za rade-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 No witam moje cioteczki :) w mieście się ustabilizowało .Korzyści z tej wizyty ? czyste chodniki :) no to co ? po kawce! (\"\")7 (\"\"\")7 (\"\")7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten piękny mrożny wieczorek Dobrze że ten zwariowany tydzień się kończy :) :) zaraz wybywam na spacer z sunią :D :D Peny>>>człowiek a szczególnie kobieta może dużo wytrzymać...... do czasu aż organizm zastrajkuje :( czego ja jestem przykładem i absolutnie nikomu tego nie życzę. Wit E dalej zażywam :) :) dzisiaj lekarz mi powiedział żebym mu .........nie zawracała , bo wszystko w nadmiarze szkodzi, jedzenie też :P Mam brać po 400 jed. , biorę bowiem te dawki od niedawna i do raka z tego powodu jeszcze daleka droga !!!! ( artykuł czytał, jeżdzi na wykłady zagraniczne, ostatnio wrócił z Bostonu !) Tak że wiedzę ma, zresztą ja się z nim zgadzam. Graff>>>>>>Laska>>>>>>>zyjecie po wczorajszym najeździe???:) Tessi>>>>>>>>>jeżeli chodzi o seks to nie mam nic na razie do powiedzenia akurat cierpkiego:P :P jeszcze za młoda jestem, wszystko co potrzeba na swoim miejscu, nic mi się nie nadwyrężyło :) :) a libido nawet wzrosło :D :D :D pytanie po czym???? A kto to wie :P 47-latko>>>>>>>tego grzańca to ja się od Ciebie nie doczekam a pogoda w sam raz :( :( :( to na razie , idę na kulki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten piękny mrożny wieczorek Dobrze że ten zwariowany tydzień się kończy :) :) zaraz wybywam na spacer z sunią :D :D Peny>>>człowiek a szczególnie kobieta może dużo wytrzymać...... do czasu aż organizm zastrajkuje :( czego ja jestem przykładem i absolutnie nikomu tego nie życzę. Wit E dalej zażywam :) :) dzisiaj lekarz mi powiedział żebym mu .........nie zawracała , bo wszystko w nadmiarze szkodzi, jedzenie też :P Mam brać po 400 jed. , biorę bowiem te dawki od niedawna i do raka z tego powodu jeszcze daleka droga !!!! ( artykuł czytał, jeżdzi na wykłady zagraniczne, ostatnio wrócił z Bostonu !) Tak że wiedzę ma, zresztą ja się z nim zgadzam. Graff>>>>>>Laska>>>>>>>zyjecie po wczorajszym najeździe???:) Tessi>>>>>>>>>jeżeli chodzi o seks to nie mam nic na razie do powiedzenia akurat cierpkiego:P :P jeszcze za młoda jestem, wszystko co potrzeba na swoim miejscu, nic mi się nie nadwyrężyło :) :) a libido nawet wzrosło :D :D :D pytanie po czym???? A kto to wie :P 47-latko>>>>>>>tego grzańca to ja się od Ciebie nie doczekam a pogoda w sam raz :( :( :( to na razie , idę na kulki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Wróciłam od mojej chorej mamy.Mróz ścisn.ał i pieknie śnieg skrzypiał pod nogami.Mama złapała wirusowe zapalenie płuc.Lekarz powiedział,ze jest silna biologicznie.dobrze zaprogramowana i da sobie radę z chorobą.Ma 84 lata.Jutro jadę na lotnisko po swoją córeczkę.Przyleci na ferie do domu.Jest już po egzaminach i dostała stypendium.Mamy co świętować.Bawcie się dobrze bo ja przez tydzień nie będę pod komputerkiem.Meno ciesze sie,że jeszcze nie masz kłopotów z libidem.Trzymaj tak jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×