Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Gość Monisia 51
Na poprawę humoru: surówka kretenska Składniki: ogórek, pomodory, oliwa, ocet balsamiczny z Modeny. Kroimy ogórek i pomidory w gruba kostkę, dodajemy oliwę, ocet i sól, mieszamy! Smakuje, jakby warzywa były prosto z ogródka a nie szklarni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia51 -a chrustu byś nie zjadła? Zapraszam do kawki pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
ni... ze słodyczy lubię tylko szszłyki albo śledzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska>>ja chcę :) chrustu :) i kawy :) a powinna być sałatka kreteńska od Monisi :P) zgodna z dietą SB ale do 3-ciej przeglądałam listę i jestem zdegustowana .......na listach rzeczywiście jest mrowie nazwisk ale znam 100 % osoby które pracowały w SB ( nie mylić z dietą !!) i ich tam nie ma ! Teczki zostały rzeczywiście wyczyszczone . A reszta teraz będzie udawadniać że nie jest wielbłądem ! Horror ! ciotko klotko___mogę ci przesłać na @ jeśli podałaś przy twoim nicku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Chcecie słodkości do kawy? Bardzo proszę - oto przepis mojej Mamy na leniwca (Mama była antytalentem kulinarnym ;): 2 całe jajka, jedno żółtko, 1 szklanka cukru, 1 szklanka śmietany, 2 szklanki mąki i 1/2 proszku do pieczenia, może byc ulubiony zapach. Jajka i żółtko wrzucam do miksera, dodaję mąkę i śmietanę zmieszną z proszkiem do pieczenia. Miksuję i wlewam do formy wysmarowanej masłem i posypanej bułką tarta. Piekę 40-50 minut. Odmiana: do połowy ciasta dodaję kakao, najpierw wlewam część biała, potem (z góry) - brązową. Rezultat: marmurek. Smacznego! Zamierzm to jutro zrobić na spotkanie ex-koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatek
Fajny masz przepis Monisiu, musze go koniecznie wyprobowac chociazby dlatego, ze jestem tak samo jak Twoja Mama antytalentem kulinarnym. Jesli mi sie uda, to moze moi najblizsi zmienia o mnie zdanie. Kto wie? Wszystko przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent
Na lustratora Wściekły i zawzięty, podły, obrzydliwy, Zły, podstępny, wredny, ohydny i mściwy, Zielony z zawiści, strzykający jadem, Goni co sił w nogach inkwizycji śladem. Marzy by nareszcie porozpalać stosy, Torturować bliźnich, obalać etosy. Nieustannie myśli - piątek to, czy świątek - O pięknej i krwawej rzezi niewiniątek. I całymi dniami - czy zmierzcha czy dnieje - Pianę toczy z pyska, nienawiścią zieje. A po nocach pisze - długo, do świtania - Listy kandydatów do wymordowania. Jak temu zaradzić? Nie mamy wyboru! Na pomoc wzywamy znów ludzi honoru. By Polska nie sczezła w lustracyjnym szale Ciebie dziś prosimy: „Ratuj, Generale!”. Ocal ty nas przed nim - miły panie bracie - Osadź go w areszcie, albo w internacie, Niechaj zgnije w pudle, albo i w gułagu... Kłaniam się z szacunkiem. Ślusarz z Pafawagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Witam kochane ludziska :) nie było mnie troszkę ,bo mój komp. w domu jest ..... ! a w pracy to nie za długo , i zresztą co weszłam ,to strona tak się ciągła ,że musiałam zrezygnować. Bardzo się stęskniłam za Wami :) >>MENO>> wybacz,że nie serwuję już kawki rano ,ale od poniedziałku jej nie piję bo troszkę nie jem :( buuuu,,... ani nic słodkiego ,ani chlebka ,ani ziemniaczków nic.jestem na głodówce. Proszę :) tylko narazie nie mówcie,że to złe .Narazie testuję . Zainteresowała mnię sałatka i to spróbuję w takim wydaniu, a to ciasto zostawię na póżniej. Za grzaną czekoladkę bardzo dziękuję --też póżniej :) Chciałabym podjąć temat >>> URYNOTERAPI > PENY --;---;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie :( nie wiem czy ja mam takiego pecha czy coś klikam za szybko i kasuje mi znowu tekst !!!!!!!!! znowu trafilo na PENY ..chciałam Ci przesłać kwiatka ale go zjadło @}>>---;---\'- co byś się nie martwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zawiało i zasypało :P co niektórych Gaff>>.ja tez mam swoją dietę SB bez pieczywa, makaronów, cukru, słodkiego , owoców ...ale nie głoduję !!!! Uważaj żeby tylko cień się z ciebie nie ostał :) :) ale że kawki też :( a ja mogę ........bez niej nie ma poranka dziewczyny 🌼 Peny>>dla ciebie specjalnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moze komus zrobic kawke? Meno, dzieki serdeczne, to co podalas, wystarczy, dokopalam sie. Moj malzonek serdecznie Ci dziekuje. Pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny –czy wsuwacie już pączusie .Nie wiem dlaczego ale dzisiaj smakują najbardziej. Ja dałam sobie na wstrzymanie najwyżej zjem 10 i ani jednego więcej. Coś jakby zabrakło nam tematów do pogadania . Meno do świąt wyrobię się chyba z tymi 7 kg –jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff po co Ci ta urynoterapia ,na co to ma działać?. Chyba nie na zmarszczki? Moja ciotka pije codziennie mocz ma 84 lata ,wspomaga się też alkoholem . Jest w całkiem dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska>> ani się waż 10 !!!!!! Rzuć do mnie 5 :D :D to może do świąt razem na spółkę zrzucimy te 7 :P :P Kurcze, zapomniałam że dzisiaj faworki albo pączki.........a kawa już była .......na sucho :( :( na razie ps ciotko-klotko >>> dobrze że chociaż od czasu do czasu wpadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Hej, a moze zamiast pączków ;(( - owsianeczki? Mieszamy otreby owsiane z wodą, dodajemy posiekane rodzynki i kładziemy placuszki na teflonową patelnię (najlepiej taką z "gniazdkami" do jajek)! Całkiem, całkiem 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam Żabki :) Monisia ! podobają mi się Twoje wypieki :) szybkie i nęcące :) Ja wczoraj napiekłam faworków :) nie dużo ,bo nie powinnam tak ciamkać :( no ale raz się żyje :) Urynoterapia mnie interesuje,ponieważ coś o niej czytałam ,sama smaryję się na noc moczem :( tak robię to// proszę ! tylko nie przestawajcie się do mnie odzywać :(//// chciałam porozmawiać z kimś kto ma większe doświadczenie w tej sprawie .. Mojej siostry wnuk/10 lat/ ma tak potworne uczulenie niemal na wszystko :( Jak się zacznie drapać ,to do krwi. Lekarze są bezsilni, sanatorium trochę pomoże, od tych maści skóre ma jak wąż :( chciała bym jej polecić smarowanie a nawet picie moczu, tylko muszę się upewnić jak to ma robić,?? Jeżeli chodzi o mnie i moją wiarę w urynoterapię ... wierzę ... np.jak mi wyskakuje opryszczka to od razu ją traktuję moczem . nie robi się strup,a przede wszystkim nie rozwala się większa. >> Lasko czy cioci nie szkodzi jak pije alkochol i mocz? bo słyszałam ,że to szkodzi ,że alkocholu nie wolno ? Całuję Was żabki i smacznego pączka i faworka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 51
Z tym uczuleniem to może spróbuj lekarza-homeopatę. Znajoma kurowała tak swojego wnuka - dzieciak zamienił się już prawie w pigułkę od tych wszystkich pastylek, tubek i sprejów. Homeopatia pomogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny! Krolowa Kleopatra kapala sie w moczu, ale mlodych mezczyzn:P Graf, a maz nic na to? nie smierdzisz? jesli cos pomaga, a napewno nie szkodzi, to nalezy stosowac. Ludzie roznych sposobow sie chwytaja. Ale dziecku raczej nie mowcie czym go bedziecie smarowac. Najlepiej zrobcie testy i szukajcie dobrzego lekarza, a tak przy okazji to smarowanie, moze siostrze tez nie powiesz, ze to siuski:) Jade po smietane, zaraz robie chrusty:D raz w roku jest tlusty czwartek. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy faworki bądż chrusty jak to zwał tak zwał :) dobre ale ich nie potrafię robić :( Mam za to 5 pączków :D :D I kurka wodna , jak mi jutro któraś będzie o słodkim .........marzyła !!! Jak tak dalej pójdzie to zamienię się w bezę !!!!!!!!!!!!!! A moje nabytki mole zeźrą :( I w dzinsy też na wydechu wlezę .........przecież pisałam że kupiłam na styk :( Graff>>>>> nie pomogę bo nie słyszałam . Dziwna i kontrowersyjna metoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dziewczyny była rozpusta , posłuchałam Cię Meno i zjadłam tylko 5 pączków. Graff w Krakowie przy ulicy Lea jest gabinet świetnego dermatologa. Znam parę osób którym naprawdę pomógł. Idę Laseczki oglądnąć film na dwójce.Pa,Pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , mocz nie śmierdzi ,Smaruję twarz ,jak wyschnie to nakładam krem :) i wtedy pachnie kremem. Robię to od 1/5 tygodnia. Rezultat ? no może zmarszczki mi nie zeszły :) ale mam taką cerę jakby bardziej napiętą .zobaczę co będzie dalej, mąż wie ,że to robie . Zakazałam mu nabijać się ze mnie ! Laseczko>>> o tym dermatologu powiem siostrze, zobaczymy,to już jest stan zaawansowany , Ja dzisiaj nie zjadłam ani jednego pączka :( chyba to nie dobrze. Ja nie kupiłam ,bo się odchudzam a domownicy zawsze myślą,że to moje obowiązki :) !!! wczoraj tylko chrust zrobiłam i zaraz się do niego dobiorę . całuski /// jak ten całus się robi ???? :( pozdrawiam >> Meno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff powiedz mi po co smarujesz się tym moczem? .Nie myśl tylko ,że widzę w tym coś nie stosownego ale nie powiem ,wydaje mi się to trochę dziwne .Czy robisz to z jakiejś konkretnej przyczyny, czy tylko profilaktycznie .Tylko przeciw czemu ta profilaktyka? Ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki i właśnie tydzień temu dopadła mnie ta wstrętna przypadłość .Gdybym wiedziała wcześniej to posmarowałabym moczem. Niestety nie mogłabym wspomnieć o tym mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graff powiedz mi po co smarujesz się tym moczem? .Nie myśl tylko ,że widzę w tym coś nie stosownego ale nie powiem ,wydaje mi się to trochę dziwne .Czy robisz to z jakiejś konkretnej przyczyny, czy tylko profilaktycznie .Tylko przeciw czemu ta profilaktyka? Ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki i właśnie tydzień temu dopadła mnie ta wstrętna przypadłość .Gdybym wiedziała wcześniej to posmarowałabym moczem. Niestety nie mogłabym wspomnieć o tym mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Dziękuję za trzymanie kciuków, kwiatki i buziaczki . Pomogło choć nie wiem czy na długo. Wypowiedzenia w poniedziałek nie dostałam ale atmosfera w pracy okropna nie wiem czy długo tak wytrzymam. Dzisiaj korzystając z wyjścia do urzędu wskoczyłam do Inspekcji Pracy i skorzystałam z porady prawnika. O odprawę powalczę w razie czego. Poza tym staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj zjadłam 2 pączki ale powiem Wam że ja w ogóle nie jadam pączków bo ich nie znoszę i zawsze w ten tłusty czwartek czuję się okropnie. Znacznie chętniej zjadłabym jakąś sałatkę a nie te tłuste pączki. Ale cóż tradycja rzecz święta. Graff co ma na celu ta dieta urynowa bo nie bardzo wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Peny !!!!!!!!!!!!!!! I nawet do nas nie zaklikałaś OK ??:( :( Ale nareszcie się odezwałaś :) a atmosferą się nie przejmuj :P nie znam ostatnio miejsca gdzie byłoby dobrze . Rób swoje i walcz o swoje a na resztę .................:D I DO DIETY WSZYSTKIE OD JUTRA !!!!!!!!!! Gdzie to wsparcie ?? Będziemy wyglądać jak bezy to mało powiedziane :( :( Koniec tej rozpusty ! A kto ją zaczął ? Czy to nie ty Laska tymi przepisami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 HA HA HA !!!!!!!!!!!! ALE wAM NABIŁAM ĆWIEKA TYM MOCZEM :) naprawdę smaruję twarz na noc i mam coraz piękniejszą bużkę :) tak profilaktycznie. Z tą opryszczką to jest prawda, pierwszy raz tydzień temu smarowałam opryszczkę z ciekawości ,czy opinie prawdę mówią . Naprawdę niczym nie smarowłam i pięknie zeszła.teraz eksperymentuję z twarzą. Dużo lat temu zaczęłam się tym interesować,ale byłam młoda i piękna i wstydliwa.:) Teraz już dojrzałam i nic mnię nie rusza, robię to na co mam ochotę i wszystko muszę zbadać sama :) Jak będą efekty to Was będę informować na bierząco . Jak dojrzeję zacznę pić :( Parę lat temu właśnie spróbowałam i natychmiast mi się odechciało :) Teraz dojrzewam do tego. Mam kłopoty z kręgosłupem , zwapnienie węzłów chłonnych :( Czasami mnie bardzo boli od tego głowa. Jak się wścieknę to zacznę to świństwo \"żłopać\" Mocz leczy schorzenia kręgosłupa. UF będę napewno z Wami się dzielić moimi spostrzeżeniami. Na dietę przechodzęod poniedziałku ,bo ponoć poniedziałek w/g horoskopu dla mnie jest dobrym dniem na rozpoczęcia\" działań\" A teraz kochane obiecana kawka :) (\"\")7 (\"\")7 (\"\")7 (\"\")7 (\"\")7 a ja wodę mineralną :) U/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki musowo od poniedziałku przechodzę na dietę chyba wezmę kopenhaską bo radykalna i na mnie działa mobilizująco i odchudzająco. Jutro jeszcze zrobię na obiad pierożki pieczone z seremi riccotą ,mozzorellą i pecorino z sosem z prawdziwków , na tym koniec dogadzania. Nie mam już wiele czasu aby do świąt zgubić 7 kg. Meno jak radzisz upiec jeszcze jakieś ciasto na niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja :( tak zaczęłam pisać do Was jak u góry ;( ale znowu coś mi zjadło tekst :) LASKO chyba Ci się od kogoś oberwie za te pychoty ! aż mi się ślina polużniła :) Napisz mi jak wygląda ten Twój przepis ,bo ja nie stosuję diet \" opracowanych \" tylko zawsze coś sama kombinuje a ,i tak nigdy konsekwentnie :) pozdrawiam dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×