Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

Moje drogie ! Czytam te wypowiedzi osób które się wcinają do naszego topiku i szlak mnie trafaia powoli. A nawet do cholery jak jesteśmy stare to co, to grzech czy przestepstwo. Ty też będziesz stara i to szybciej niz ci się wydaje. A jak teraz jesteś zgryźliwą jędzą to jaka będziesz na starość strach pomyśleć. A jak jesteś taka młoda to spadaj szukac męża bo chyba ci chłopa brakuje i innym zazdrościsz ktłóre go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 49
przesylam pozdrowienia i jak mozna wtrace 2 grosze do dyskucji .Mlode panienki zawsze mysla ze beda mlode i piekne nie pisze o wszystkich ale takie sa . Swiadomie czy nieswiadomnie same niszcza swoja twarz nakladajac kilo tapety na siebie > Do 38 lat uzywalam tylko krem nivea , teraz faktycznie uzywam inne ,i choc idac z wnukami to znajomi mowia ,< oj wygladasz jak ty bys byla ich mama > jest to przyjemne .ale to nie wazne . Wyglad mam dobry i nie wiem choc pale papierosy pije duzo kawy dziennie to 1 znajoma zapytala co ty robisz ze nie masz zmarszczek , moze mlodosc mam w genach , bo nawet corka ma 28 lat to powaznie wyglada na 18 a syn 25 idac po papierosy do sklepu dla mnie to prosza o dowod osobisty .nie pisze tu po to aby sie chwalic , tylko dac mlodym obraz jak mozna wygladac majac lat 40 50 .A niech sie zastanowia jak one beda wygladac majac te lata a jak pojda na wywiadowke do szkoly to pani pomysli ze przyszla babcia . bo u mnie bylo odwrotnie pani myslala ze przyszla mama wnuki chodza do szkoly kl 3 i 1 . I tak jestem z wami rowniesnikami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochane dziewczyny! Ktos wrzucil kij w mrowisko? Uwazam, ze obie strony maja racje. Nikt chyba nikogo nie chcial tu obrazic ani ta mlodziez, ktora wysmiewa sie z takich co to z tylu liceum...... musicie przyznac, ze takie panie bywaja. Dyskusja zeszla na niewlasciwe tory, kiedy zaczeto mowic o naszej inteligencji. I tu glosno protestuje!!!!!!!!!! Mlodziezy, tak nie wolno!!!!!!! nie znacie 47latki, nie znacie nas i nie wolno wam jest nas obrazac. a ze cos sie komus skojarzylo......... mam nadzieje, ze padac tu beda slowa grzeczniejsze. To forum, kazdemu mozna sie wypowiadac, ale twoja wypowiedz swiadczy o tobie. Pozwolcie nam, czyli waszym matkom, pogadac, ponarzekac, cieszyc sie i nie przyrownujcie nas do zlych wzorcow z waszego realnego zycia. Jesli czytacie, pomyslcie, jakie problemy miewaja wasze matki, co ich trapi, co cieszy, moze latwiej bedzie i wam ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌻👄🌻 niedlugo wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam moje kochane :) A cóż to za maniery ? ja tak kocham zycie i siebie i ludzi,że nie zauważam złych ludzi , poprostu nie utrzymuję z nimi kontaktu !!!!!!!! Kochane ! jak tam Wam leci ? u mnie okropnie zimno i marzną mi nóżki i nosek :( Ale nic :) chyba będzie kiedyś cieplej:) Mam teraz maluczko czasu ,ale mam prośbę < nie pamiętam ? ktoś pisał przepis na Malibu i bardzo bym o niego poprosiła :) Całuski ślę gorące dla Wszystkich :) :) :) Acha ! jak tam wczoraj sledziki ? były ? bo ja sie obrzarłam solidnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Grafku
MALIBU" pycha!!! nie pasuje do naszej diety ale co tam , w święta trochę trzeba odpuścić. PRZEPIS: 1. wiórki kokosowe-200g. 2. spirytus-250ml. 3.Zalać wiórki spirytusem w słoiku i zakręcić. Odstawić na 24godz. lub dłużej. 4.Po tym czasie dolać 1szkl. niegazowanej lub przegotowanej zimnej wody, wymieszać , zamknąć słoik i zostawić na kolejne 24godz. 5. Następnie odcedzić przez gęste sito lub gazę, dodać 1puszkę mleka skondensowanego słodkiego i 1 puszkę niesłodzonego. 6. Dobrze wymieszać i przelać do butelek, trzymać w lodówce. Wyjdzie z tych składników ok. 1litr alkoholu. Moja sąsiadka te wiórki to wykorzystuje do ciasta, bo przecież to wiórki w alkoholu, żal wyrzucić. To jes skopiowany przepis Magdziołka ,która nas olała nawet się nie pożegnała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witam Goraco wzystkie Miłe Panie.Dawno mnie nie było.Zima daje nam mrozem dość mocno.Ale mnie jest gorąco.Moja mam /84/lata ledwo wyleczyła sie z zapalenia pluc a już jej pęcherz nawalił.Znów wzywałam lekarza,biegałam po aptekach i do mamy 4 razy dziennie.Nawet nie zdązę porządnie przemarznoć.Tak pędzę!!!W tym samym czasie przyleciała moja córeczka na ferie zimowe i zxamiast używać sobie to opiekowała się Babcią.Muszę sie pochwalic...dostała stypendium naukowe na Uniwersyteci e...Jestem taka dumna.Już odleciała do Londynu i zobaczymy się dopiero na Wielkanoc.Syn mój już jest po sesji i pojechał na narty.Jesteśmy sami z mężem i chorą Babcią.Co do Urynoterapii...Miałam taka znajomą.Kolezanka mojej mamy.Dożyła 85 lat w zdrowiu i właśnie Ona wszystkie przypadłości skórne leczyła moczem.Ale nie piła -nigdy.Ja w dziecinstwie obsikiwałam wieczorem spierzchnięte ręce w zimie.Tak mi mama kazała.Rano były jak nowe,.40 lat temu kremy do rąk nie były popularne.Wszystkie skaleczenia i trudnogojące rany też można tym leczyć.Mocz działa jak szczepionka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niva
cześć kobiety obyrzyłem się - ty Cizia - robisz drugi fakultet na poboczu autostrady??? Kolana ci odmarzną... niech ci alfons stringi na futrze zafunduje...a co... cipcia 77- ty tez pokątnie przyrabiasz?//słownictwo typowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Nie wiem Kto przesłał mi ten przepis ? ale bardzo serdecznie dziękuję :) :) jutro się za niego zabieram :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka
szkoda ciotko Klotko że tych mądrych zasad nie zastosowałaś do siebie jak dokuczałaś i obrażałaś panie z sąsiedniego topiku 50-latek a tam są twoje paskudne wpisy do tej pory .Przeciez to twoje hasełko że na każdym forum można pisać co się chce i jak chce i obrażać wszystkich wkoło , i co tu też chcesz dialogu .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! Graff>>>>twoja rada jednak jest na czasie , widać że ktoś setnie się nudzi :P a co do Malibu ..............też miewasz zachcianki:) :) Mrozik ładnie trzyma ale wiosna tuż, tuż . Wpadłam z tej okazji do fryzjera :D i jakaś ludzka twarz się ujawniła:P może to po tej placencie te włosy tak śmignęły do góry ? ( stosuję szampon i ampułki) A jutro odbieram wyniki (jestem sama ciekawa jakie będą?) i po południu do następnego lekarza Peny>>>dzisiaj to tylko był sok pomidorowy (Tymbark), serek Pątnica, na wieczór jak przyszliśmy zupa jarzynowa pieczarkowa z mrożonek :P U ciebie silna wola działa ? Przydałoby się trochę pojeździć na rowerku --ale trochę czasu niet ( albo woli:P ) na razie 🌼 Graff>>jaki śledzik:( a może tak śledzikiem..................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o rowerku odnosi się oczywiście do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ,,MENO :) witam Cię i oczywiście resztę rebiaty :) Mówisz śledzik ? a i owszem ,wczoraj właśnie na kolacyjkę podjadłam sobie troszkę śledzika korzennego i troszkę po krakowsku :) mniammm A propo rowerka ,ja mam orbitreka i codziennie go dosiadam :) tzn. jak mam natchnienie :) ale obowiązkowo biegnę 5 km. jeśli chodzi o dietke :) to oczywiście zero kontroli :( od poniedziałku biorę się za siebie :) może wytrwam :) to narazie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do czerwonej ciotki.......... Kogo i gdzie obrazila ciotka klotka? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna ciotka
Kamilo, kiedy zaczniesz sie podpisywac swoim nickiem na innych topikach? Po co udawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody ktoś
Przepraszam że się wtrącam bo ja inną płeć prezentuję ale mam kilka zdań do powiedzenia. Mam żonę właśnie 47 letnią. Ja jestem młodszy od niej kilkanaście lat. Moja żona jest śliczną kobietą i nikt nie powie że widać różnicę między nami, chociaż ja uchodzę za przystojnego faceta. Jest moją muzą, idealna figura, wygimnastykowana a nie żadna obwisła jak tu niektórzy sobie wyobrażają kobietę po 40 stce. To nie te czasy już. Może dawniej tak było ale teraz 40 stki to bardzo atrakcyjne kobiety. Do 47 latki: Pani bardzo mi przypomina moją żonę. Za jakiś czas napiszę do pani więcej. Serdecznie panią pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczka
Klotko przecież ja tylko chcę dialogu a tu takie szambo a pomaranczowych ciotek jest więcej :P czyżby ci nerwiki puszczały a może deprim bys zastosowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam wszystkich :) odmienną płec również :) która napisała \" To nie te czasy już. Może dawniej tak było ale teraz 40 stki to bardzo atrakcyjne kobiety.\" >>>>> całkowicie się z tym zgadzam i podpisuję obiema ręcoma:P i ogonkiem też gdybym tylko go miała:P I stąd te diety i siłownie, i kremy, i ............. i tak by mozna w nieskończoność ! W dzisiejszych czasach , w szczególności dla osób czynnych zawodowo to wręcz obowiązek ! Ale przyznaję że z pożytkiem dla nas -kobiet. I oto chodzi i tak wszystkie trzymać . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowe \"cioteczki\" spadajcie bo to jest nudne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczka
cos ty nie lubisz pomaranczowych cioteczek przecież na tym topiku to są same farbowane pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cioteczko\" chcesz dialogu ? to czemu go nie zaczniesz? jak ktos wpada do kawiarni to nie przysiada sie nie proszony do zajętego stolika ! siedż sobie ,ale cicho,Jak chcesz pogadać to się przedstaw i powiedz coś o sobie ,a nie przeszkadzaj.Załóż sobie topik p,t \" Jak poskromić swoją złość ! \" Narazie pozdrawiam Cię serdecznie ale myślę,że zrozumiałaś przesłanie :) na tym topiku tylko serdeczności................. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczkaa
a co przeciez to forum każdy może wejśc i pisać co chce tu nie trzeba czekac na zaproszenie tego mnie nauczyła klotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>>>a co przeciez to forum każdy może wejśc i pisać co chce tu nie trzeba czekac na zaproszenie tego mnie nauczyła klotka >>> Jak widać z powyzszego ciebie nic i nikt nie jest w stanie niczego nauczyć :D :D TĘPA JESTEŚ I TĘPA BĘDZIESZ I TĘPĄ UMRZESZ :P :P :P Rany jak ja nie trawię takiej GŁUPOTY !!!!!!!!! Ale z nią trzeba się urodzić tak jak ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>>>a co przeciez to forum każdy może wejśc i pisać co chce tu nie trzeba czekac na zaproszenie tego mnie nauczyła klotka >>> Jak widać z powyzszego ciebie nic i nikt nie jest w stanie niczego nauczyć :D :D TĘPA JESTEŚ I TĘPA BĘDZIESZ I TĘPĄ UMRZESZ :P :P :P Rany jak ja nie trawię takiej GŁUPOTY !!!!!!!!! Ale z nią trzeba się urodzić tak jak ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie
GŁUPICH NIE SIEJĄ SAMI SIĘ RODZĄ -- jak te pomarańczowe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczkaa
meno ale jesteś kulturalna :P to widac i słychac i czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak perfumami francuskimi i z duzego miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak perfumami francuskimi i z duzego miasta :P:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczkaa
szkoda że nie mydłem a kłótliwa jestes bardzo bbbrrrrr i taka nerwowa bbbrrr deprim dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ze mało czytasz , to cię uświadomię --mydło jest niewskazane , używam mleczka Orlane i żelu Sisleya ( jak wiesz co to jest) w każdym bądz razie polecam !! Widzę nadto że coś moja osoba bardzo cię intryguje :) :) pytaj bo kto pyta nie błądzi...potius sero quam numquam ...jak mawiał Liwiusz a czytając to jak co piszesz...jesteś ewidentnym przypadkiem >> stultum facit fortuna, quem perdere vult - kogo los chce zgubić, tego głupcem czyni ( Publiliusz Syrus) a teraz pa bo Corrumpunt mores bonos colloquia mala - złe rozmowy psują dobre obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to z łaciny jak byś nie wiedziała a jak mawiał nasz wieszcz A Mickiewicz (wiesz chyba kto to ??) -- Mądrość musisz sama z siebie, własną dobyć pracą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×