Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Asiu i Motylku do lekarza pojde na pewno w przyszlym tygo bo i tak mi kazal jak zrobie badanie poziomu prolaktyny, a ide w piatek. Zapytam co sie dzieje bo dzis 9 dc a juz od 6dc mam taki jakby plodny sluz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorki Kochany tak o Tobie mysle i chcialabym Ci jakos pomoc...Dzis i to za chwile bede dzwonila do Pni doktor u ktorej sie lecze we Wrocławiu i sie spytam na tematych tych chromosomow.Napisze Ci jak tylko sie dodzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku juz dzwonilam a wiec tak pani mi powiedziala,ze miala juz takie przypadki a nawet takie ze kobieta niby byla bez plodna i zaszla w ciaze,ale to bez badan u nich by sie nie obeszlo bo oni musza zobaczyc skad to sie wzielo i ci sie dzieje w drogach rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Moje Drogie koleżanki;) Muszę Wam powiedzieć,że jak Was czytam to mam banana na twarzy:) Jakie jesteście pomocne,zawsze z radą ze wsparciem po prostu super babki:)Kurcze jakby tak wszyscy mężczyźni myśleli jakie mają skarby w domu?Powinni Nas na rękach nosić;) Dorcia38 nie wierzę,że nie zajdziesz w ciąże,potrzebujesz tylko trochę czasu,jak sama kiedyś Ci napisałam znajoma 41 latek i rodzi w sierpniu,a nie mogła zajść przez dłuższy czas.Także Moja Droga głowa do góry:)Ja trzymam mocno kciuki:) U mnie od czwartku wieczora@ się trzyma,dzisiaj już trochę lżej...nie boli tak jak zwykle.Jest normalnie.Poczekam do dni owulacji i pójdę do lekarza,czy wszystko jest dobrze. Ale jak może być dobrze,jak jednak rysa na psychice jest:(Najgorsze jest w tym wszystkim,że taka rysa zostaje do końca życia i pytanie dlaczego??? Dziewczyny myślę o Was wszystkie Kochane i te starające się i te z brzuszkami:)Wierzę,że z czasem wszystkie będziemy tutaj pisać tylko o ciąży i Naszych bobaskach:) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku przepraszam ze dopiero odpisuje teraz,ale pisze z komputera znajomych,bo moj laptop sie posypał:(przez pare dni nie bede miala z wami kontaktu:(Z tym farbowaniem włosów chodziło mi o to ze te farby bezamoniakowe sa raczej do kitu, przynajmmiej ja sie z takimi zetknełam.Sa na krótko szybko sie zmywaja,(miedzy innymi dlatego sa bezpieczne bo nie wnikaja tak bardzo w głąb włosa).Dlatego mnie w ciazy raczej nikt do farbowanie nie namowi, chyba ze bym miala jakąs wazna impreze.ąle nawet jak mialam odrost to tylko sie podcinałam,ułozylam i to mi wystarczyło zeby dobrze sie poczuc(chociaz poza ciazą bardzo lubie eksperymentowac z włosami):) W DRUGIM TRYMESTRZE FARBOWANIE JEST JUZ W MIARE BEZPIECZNE JESLI O TO CHODZI.Wiec jesli czujesz taka potrzebe to spokojnie sie farbuj.Kobieta w ciazy nie powinna sobie odmawiac :)Pozdrawiam, bede tesknic dziewczynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, bylam dzis na usg 12 d. cyklu i mimo brania clo nadal nie ma dominującego pecherzyka :((( lekarz mowi ze za wczesnie, wiec mam byc za tydzien :( zdolowalam sie. bo ostatnio jak mi sie udalo zajsc w ciaze to w 12 dc juz bylo po owulacji ze skutkiem pozytywnym :( najgorsze jest czekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, bardzo się cieszę z powodu tego śluzu, wspaniała wiadomość :) Odnośnie starań, to może warto posłuchać lekarza, ale przytulanek nigdy za dużo :) Dorciu, ja również mocno będę trzymała kciuki w piątek :* Natka, nasi Mężczyźni to wiedzą, ale nie chcą byśmy popadły w samouwielbienie :) Wiem jak jest Ci ciężko, ten ból jest nie do wytrzymania, jednak trzeba wierzyć, że będzie łatwiej, a przede wszystkim, że ten przeklęty los się odwróci. A ja wiem, że tak na pewno będzie :) nnowak dobrze, że napisałaś, że masz kłopoty z laptopem, bo pewnie byśmy się martwiły. Odezwij się koniecznie jak będziesz już mogła :) wom@n rozumiem Cię, bo to czekanie jest najgorsze. Jednak nie nastawiaj się na negatywny skutek, nie powiedział lekarz, że się nie udało, tylko, że masz przyjść za tydzień :) Asiu, byłam dzisiaj zapytać fryzjerki jak to jest z tym farbowaniem. Powiedziała, że teraz już większość zakładów stosuje farby bez amoniaku, bo nie niszczą tak włosów. Rzadziej włosy farbują kobiety w I trymestrze ze względu na samopoczucie, natomiast farba nie szkodzi Dziecku, bo nie jest nakładana od cebulek, więc nie przenika do skóry. Olciu, dziękuję, ale raczej kwitnąco nie wyglądam :) Dzisiaj częściej kuje mnie brzusio, bok bądź podbrzusze, chwilowo, ale częściej. Mam nadzieję, że to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z amoniakiem w farbie chodzi o to zeby jej nie wdychac:) wiec farbujcie w maire przewietrzonych pomieszczeniach,wnikanie amoniaku z farby przez skore glowy jest tak znikome ze az nieuzawazalne,mam 4 miesieczna core,co miesiac przez cala ciaze rozjasnialam i farbowalam wlosy na blond,pozdrawiam ,z reszta lekarz wszystko wam wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy pobudka:) Wstawać na poranną kawę / herbatę / kakao / soczek :) Lena_d odezwij się jak tylko będziesz miała dostęp do internetu. Mam nadzieję, że jest wszystko ok. Trzymam kciuki i myślę o Tobie. Reszta Dziewczyn 😍 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przyłaczę... fakt zimna juz od rana taka zalatana w pracy jestem, ale co tam liczy się towarzystwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko na chwile was odwiedzam, przez kilka dni prawdopodobnie nie bede miala dostepu do internetu i odezwe sie dopiero w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek, Asia, Martusiatusia i inne dziewczynki dziekuje Wam za slowa otuchy, za Wasza wiare w to, ze i nam sie kiedys uda przytulic nasze malenstwo. Duzo to dla mnie znaczy. Wyobrazcie sobie, ze ja jeszcze nie otrzymalam tego skierowania. To juz trzeci tydzien oczekiwan. Przestalam juz wydzwaniac do lekarza bo ostatnio jego sekretarka powiedziala, ze jak lekarz nie oddzwoni do mnie to znaczy, ze nic wiecej nie wie w sprawie moich badan immunologicznych. Powiedziala na koniec, ze bardzo jej przykro. Krew mnie juz zalewa. Pierwszy raz spotykam sie z takim czyms. Co za czlowiek, nadmienie, ze moj lekarz ginekolog jest Polakiem i pracuje tutaj 12 lat. Moj maz sie smieje, ze jest tak kiepskim lekarzem, ze musial do Niemiec wyjechac za praca. Moze cos w tym jest. W piatek jak bede u genetyka to sie spytam czy moze od niego moge dostac to skierowanie bo od tego zalezy moje dalsze leczenie. Chce wreszcie popytac o te in vitro z badaniem komorek. Czas leci a ja w miejscu stoje. No coz, byle do piatku. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, ja przyłączam się z płatkami :) Lenko, proszę odezwij się bo się niepokoimy. Dziś maiłaś mieć wizytę, trzymam mocno kciuki, na pewno wszystko jest dobrze :) Asmanko, jak już Ty jesteś z nami, to będzie udany dzień :) Mama Aniołka buziaki i do piątku w takim razie :) Asiu, jak się czujesz? Jak humorek? Olcia, zapraszamy, zapraszamy. Nie obijamy się z pisaniem :) Beatko, wstawaj już po przytulaskach z Mężem :) malwa dziękujemy za informację odnośnie farbowania :) Pobudka moje kochane, pobudka. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka to życzę udanego wypoczynku:) Wracaj do nas wypoczęta i z naładowanymi bateriami:) Myszorku szkoda mówić co to są za lekarze. Teraz takiego lekarza z powołaniem trzeba ze świecą szukać, bo każdy inny no konował. Ale mam nadzieję, że genetyk będzie lepszy i on Ci pomoże ze skierowaniem. Trzymam kciuki:) Asmana co tam u Ciebie? Jak przygotowania do wyjazdu? Motylku u mnie, odpukać na razie ok:) Czasami mnie brzuch pokłuje, ale to chwilowe, teraz mnie łydki znowu bolą... Ale humor ok:) A jak u Ciebie? Beatko jak przytulanki z mężem:D? Jak się czujesz? Dobrze już? Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - hehe. Ja was cały czas czytam :P z pisaniem gorzej :P Widzisz, jak duzo odpoczywam to czuje sie swietnie, ale czasem brzusio czuje, ale czego ja chce, w koncu w ciazy jestem, wiec brzusio bede czuc pewnie do konca. A tak to sie czuje dobrze. Ogladam wlasnie ciuszki na allegro i swira dostaje od tej ilości :P Do kłucia sie przyzwyczaj :P Bo to nam bedzie towarzyszyc do konca, czasem żadziej, czasem częściej :P A co u was dziewczynki ?? 9_Mama Aniołka - milego wypoczynku :) Ja w poniedzialek mam wizyte u swojego lekarza :) i znowu zobacze dzidzie, ale ten czas mi szybko leci ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko jeszcze nie poczyniłam żadnych kroków w kierunku wyjazdu;-). Ja to zawsze zostawiam na ostatni dzień. W czwartek nas spakuje w piętek wróce z pracy zjemy obiad i w droge:-) Motylku :******** jestes prze kochana. Ja mam dni płode-śluz że hoho, ale przytulasów nie ma (są, ale inny rodzaj;-)... Wy czekacie na płodny śluz a ja go unikam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mnie dziś jest trochę smutno. Martwię , bo wciąż nie czuję jeszcze żadnych ruchów Maleństwa. Dziewczyny opisują bulgotanie, muśnięcia, a ja tego nie mam :( To już 20 tydzień i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - spokojnie, napewno dziecko sie ruszalo, tylko tego nie mozesz rozpoznac, jak cie pewnego dnia kopnie to jeszcze bedziesz miala dosc tych ruchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jeszcze będziesz miała dość kopania;) Jest dobrze Kochana tylko proszę Cię nie martw się znowu;) Wiesz,że wszystko jest dobrze i tak jest a ruchy dziecka niedługo poczujesz,przy pierwszym dziecku może to dłużej potrwać,aby je poczuć;)Jest dobrze;) A ja zaraz śmigam nad wodę się może trochę opalić:) Buziaczki Moje Drogie***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja dopiero teraz moglam usiasc i do was pisac bylam na spacerku z kolezanka i dzieciakami ale skwar sie zrobil masakracja troszke sie opalilam a ze lapie szybciutko no tam sie czym juz pochwalic :P Motylku kochany niektore kobietki maja tak ze w pierwszej cizy dosyc pozno czuja ruchy dzidzi moze sa ale mylisz je zczym innym napewno jest oki niestresuj sie bo szkodzisz synkowi stresem caluje ************************ A ja czuje sie swietnie przytulanki byl och byly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ASIA buzia dla ciebie i malensta 👄 Dorcia Asmanka ❤️ Dla wszystkich a niewymienionych kafeterowiczek sle moc calusow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się uspokoiło, ale od takich dawek leków to nic dziwnego, mam brać : 2x 2 lauteinę, duphaston 2x1, magnez, kalipoz co drugi dzień, tardyferon 2x 1, Lekarz mi wczoraj powiedzial żeby malutka chodziaż z 3 tygodnie jeszcze wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI!!!zNOWU WESZŁAM DO WAS GOSCINNIE Z KOLEZANKI KOMPA:) JA LAPTOPA BEDE MIALA SPRAWNEGO JUTRO:)Jestem juz chyba od was uzalezniona bo zawsze chociaz na chwile musze tu wejsc:) Motylku nie martw sie,bo nie ma czym. Ja jak bylam pierwszy raz w ciazy to tez długo nie czulam ruchów, juz nawet połozna zwrocila mi uwage ze powinnam juz cos czuc ale potem minol tydzien moze 2 (nie pamietam dokladnie bo to bylo 8 lat temu)i poczulam pierwsze ruchy.Takze spokojnie czekaj,bedzie dobrze. beata- zazdroszcze opalenizny:( Ja jutro wybieram sie na plaze ze synkiem, mam nadzieje ze tez szybko sloneczko mnie złapie:) wom@n wszystko bedzie wporządku, musisz byc dobrej mysli:) 9_Mama Aniołka udanego wypoczynku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja Wam robię pobudkę :P Na kawę / herbatę / kakao / soczek / mleko z płatkami:P Co tam u Was słychać:)? Jak humorki z rana? Lena_d odezwij się proszę!!!! Reszta Dziewczyn 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej asia!Ja też juz z kawą:) Humorek dopisuje:) Mimo to ze miałam dzis pobudke o 6 rano:( Synek mnie obudził ze brzusio go boli i tak cały poranek spedziłam przy nim z herbatka miętową......Ale na szczescie sytuacja opanowana juz jest oki:)Jest piekna pogoda w sam raz na plaze własnie sie tam wybieram z synkiem za jakies 2 godziny:)Moze wkoncu mnie słoneczko wezmie w obewroty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim panią zycze dzis pieknego udanego dnia:)BUZIOLE DLA WAS KOCHANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam się do porannej kawki i pozdrowień dla Was wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×