Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

u nas w styczniu będą już dwa lata, a i tak zdarza mi się płakać. Dzisiaj w kościele musiałam bardzo się powstrzymywać. Znowu zastanawiam się czy dobrze zrobiłam nie rejestrując dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po weekendzie :) Asiu, też czekam na brak, motylku, dorciu, mycho, now89, waitngfor, wom@n, madziu i wszystkie inne dziewuszki co tam u Was? Jak humorki? :) Ja już po @ i nie długo zaczynamy staranka, bo to już w ten piątek :D :D :D Buziaki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
Czesc dziewczynki zaczynam prace pozniej no i pisz do was. DENTIST 27 moge poradzic ci wiele bo przechodzilam to co ty teraz naprawde nie dawno z reszta kazda z nas to przezyla.... Pierwsza osoba ktora mi pomogla to byl moj maz wiele nocy przeplakanych tak jak i u was ale on ma twardsza dupke gdyz juz przezyl zalobe po swoim tacie ktory odszedl wczescie. Juz teraz czyli 2 ms po ma troche zal do mnie bo mowi ze takie zamartwianie to nic dobrego i wplywa to na moj organizm a on swoja zalobe ta psychiczna skonczyl z dnia na dzien bo tu jest zycie tu mial rodzine ktora go potrzebowala i mnie. Wiem ze ma racje.On swojego tate ma w sercu tak jak i nasze ziarenko. Mamy przyjaciela ktory jest ksiedzem odwiedzil nas jeszcze w szpitalu wyplakalam sie mu w rekaw i on nie mowil wiele wysluchal, powiedzial ze mozemy zrobic pogrzeb i pouczyl mojego meza ze kobieta matka bedzie przechodzic zalobe i ma do tego pelne prawo i zeby na mnie nie naciskal. Z drugiej strony jestem osoba bardzo wiezaca i wiem ze BOG zrobil dobrze bo dzieciatko byloby pewnie bardzo chore i cierpialo by cale zycie. Tam u gory jest mu pewnie lepiej i pomaga nam tu na dole. Dokladnie gdy zaczal mi sie 2@ to dostalam zamowiony Pasek sw Dominika odmawiamy ta modlitwe co dzien i wieze wieze calym sercem ze wymodlimy to dzieciatko. Poszukaj o tym w internecie sama mozesz zamowic i odmawiac cala ciaze az do narodzin:) Co ci poge jeszcze poradzic wytrzyj lzy wysmarkaj nosek iiii popatrz w lustro no wlasnie.... Kiedy ja tak zrobilam to szok od razu fryzjer kosmetyczka zakupy. Zaczelam dbac o swoja urode kremy balsamy itd. I staralam sie byc dla mojego meza prawdziwa zona jaka mial wczesniej!!!!! Nie mozesz pozwolic zaniedbac te sprawy. Balam sie jak beda wygladac zblizenia czy bedzie mi sie to kojarzyc z zabiegiem ale jest ok nawet bardzo ok. W koncu musimy tez cieszyc sie zyciem jestesmy mlodzi i w koncu trzeba znow zajsc w ciaze a sama tego nie zrobie..... Zycze ci tego zebys jak najszybciej doszla do siebie zaufaj mi wiem co mowie juz sama to zrozumialam. Jesli chcesz znow zajsc musisz byc silna zeby organizm i psychika szybko doszly do siebie. SZczegolnie psychika bo to ta plata figle mam znajoma ktora przezywala strate dziecka bardzo dlugo i przez rok nie miala okresu bo tak sie zablokowala. Dopiero zmienila lekarza ktory jej wszystko wytlumaczyl i jeszcze tego samego dnia dostaje@ i w ciaze zaszla piernikiem.... 3MAJ sie goraco i pamietaj ze BOG wie co robi a nasze anolki tam na gorze na pewno maja sie dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do mojej endokrynolog przed chwila i cale szczescie bo kazala mi zwiekszyc dawke Eutyroxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwilke jestem z mama ma dwa tygodnie urlopu wiec czas mi zlci ja juz czuje sie lepiej minely mi jak narazie wymioty tylko pod wieczor robie sie nie dozycia tzn mam zawroty glowy i sie ogolnie zle czuje ale jest o niebo lepiej mam nadzieje ze tak zostanie bo kolezanka dzwonila do mnie i mowila ze miala tak ze wymioty jej przeszly i nudnosci myslala ze jest po i po dwuch tygodniach wrocily zobaczymy pozdrawiam dupaczki i milusinskich 👄 dal erszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qociakwawa, a kupilas te testy owu? ja dzis kupilam.zobaczymy czy dzialaja.biore luteine na wywolanie, potem clo i do dziela :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
QOCIAKWAWA wiesz ze gdyby nam sie udalo to podobny czas bo my wlasnie sie staramy:) powodzenia i 3mam kciuki. Wom@n testy dzialaja rob co dzien w czasie okolowulacyjnym z reszta poczytaj ulotke tez wczoraj robilam:) Milego dnia pedze do pracy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wom@n kupiłam, może dziś mi już przyjdą :P Ja w sklepie internetowym kupowałam i jeszcze 10 ciążowych jak się bawić to się bawić ha :P Od soboty zacznę robić ;) 9 tygodni ja już się trochę staram i postanowiłam raz spróbować z tymi testami, a potem już daje sobie spokój i zupełnie odpuszczam bo psychicznie nie wyrobię na dłuższą metę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu mogło by coś zakiełkować :P z reguły jestem nie cierpliwa, więc i tak teraz wykazuje się stoickim spokojem :) Ale podświadomie wiem, że zajdę dopiero jak całkowicie odpuszczę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa Popłakałam się już przy pierwszym zdaniu praktycznie tego listu :( Aż mój synus widząc jak płacze zaczął ronić łezki :( Mocny jest ten list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jesli mam nieregularne cykle, wywolywane luteina i owulacje stymulowane clo..to ile mam dni dodac do pierwszego dnia cyklu zeby zrobic test owu? potraktowac to jako regularna (co prawda sztucznie)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie doszły testy i jeden już zdążyłam zrobić, dziś mam 6 dc i mam na nim drugą słabą kreskę więc pewnie jeszcze kilka dni i się zacznie :P Ja mam pytanko do kobitek, które je już stosowały czy ta druga kreska zawsze wychodzi czy dopiero z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trzeba je robic codziennie az sie pokaza dwie widoczne/? bo tez nie rozumiem.. qociakwawa,jakie kupilas? ja zapalcilam 24 zl za 5 paskow .to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentist27
9TYGODNI...ja wyglądowo musiałam się pozbierać dzień po zabiegu...w piątek rano juz byłam na uczelni, nawet na zwolnienie nie mogłam sobie pozwolic..no i musiałam jakos do pacjentów wyjsć i wyglądać...a ten miesiąc abstynencji to coś czuję narobi nam apetytu, że z łózka przez nastepny nie wyjdziemy :) Jest juz ze mna naprawde nieźle, poszukałam trochę informacji o tym pasku..wczesniej o nim nie słszałam, modle sie codziennie, ale teraz zaczne tez modlic się tymi modlitwami i zamówię pasek, żeby mi o tym prypominał. Dziekuję za radę. Tak jak mówisz, Aniołkom tam napewno jest lepiej, tam nie ma chorób z którymi pewnie by sie urodziły tutaj. Bóg miał w tym swój plan. Ta cała tragedia zblizyła mnie i mojego męża, chociaz zawsze bylisy mocno ze soba związani teraz mam wrażenie że stalismy sie wręcz nierozłączni, nawet głupie wyjscie do pracy jest dla nas wielka tesknotą... wiem i widzę, że tez cierpi gdy ja się smuce, albo płaczę, ale trwa przy mnie. Zaczynamy wszystko od początku...ciągle jestesmy młodym małżeństwem starającym się o dziecko a teraz to czas na przygotowanie mu domku na te 9 miesięcy...nie poddamy się, zawalczymy o szczescie. Mam w domu wiele storczyków, zawsze szybko przekwitały i przez kilka lat nie chciały zakwitnąc, teraz zaczeły wypuszczac pędy kwiatowe-wierzę, że życie powróciło do naszego domu, że w końcu będzie happy end, że tak jak Wy wymodlimy dzieciąto. pozdrawiam Aniołek 27.09.2012-12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n ja kupiłam 11 owu plus 10 ciążowych za 36 zł z przesyłką w vitalmarket.pl. To w zależności od długości cyklu, a jak masz nieregularne to wybierasz najkrótszy z ostatnich 3 miesięcy i podobno najlepiej robić między 15-18, ja zrobiłam po 19 i już widać bladą kreskę wiem też, że pozytywny jest jak kolor jest taki sam jak kontrolnej, ciemniejszy lub troszkę jaśniejszy i owulacja ma wystąpić od 24-36 godzin po. Według tej instrukcji powinnam zacząć testowanie od 10 dc, więc następny zrobię sobie we środę to będzie 8 dc i zobaczę czy kreska pociemniała :P A ty kiedy się @ spodziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy @?? :) dobre pytanie.jutro 4 dzien luteiny..zobaczymy kiedy wywolam :) oby nie przyszla ;p lekarz mowil ze po clo przewaznie owulacja przypada na 14 dzien cyklu.wiec moze 12go zaczne testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 TYGODNI
Dentist27 oojjj to bardzo wspolczuje ze tak szybko musialas wrocic do codziennosci bo ja zaczynalam urlop takze mialam caly miesiac na to ale zakupy i fryzjer poprawiaja humor;;;; Widzisz czyli jestes bardzo twarda ja bym nie mogla tak jak ty nawet nie chcialam sie ludziom pokazywac no i oczy ciagle zapuchniete przeciez nikt by nie uwiezyl w zapalenie spojowek. Ale wiem ze w Polsce po poronieniu nalezy sie jakies wolne ale szczegolow nie znam choc gin chcial mi wystawic zwolnienie po kazdej wizycie a zaliczylam 2 po zabiegu i 3 juz po powrocie z wakacji u mojej super ginekolog ktorej juz nigdy nie odwiedze!!!!!! A co do paska i modlitw warto sprobowac tyle nam pozostalo wiara i nadzieja.... Choc czytalam wiele swiadectw na ten temat po za tym siostry modla sie za kobiety takie jak my na mszy w kazdy wtorek o 7 rano z reszta przysla ci list jesli zamowisz i nie proponuj zadnej ofiary za to bo siostry mowia ze dziecko trzeba sobie wymodlic a nie kupic:) OJ OJ na pewno bedzie dobrze.3 maj sie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki mam takie pytanko bo mam przepisana luteine ze mam brac od 16dc przez 12dni i tak biore drugi cykl w sobote odstawilam luteine bo w niedziele miala przyjsc @ do dzis nie mam zrobilam dzisiaj test druga kreska wyszla ledwo co widoczna widze tylko cien jak patrze pod swiatlo. i nie wiem czy mam zaczac brac ta lutein czy to ciaza jutro powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy juz sie cieszyc kurde wariuje od tego wszystkiego :/ od paru dni momentami pobolewa mnie podbrzusze i odczuwam lekki bol piersi . patrzylam jeszcze raz na ten test to zalezy pod jakim katem na niego patrze to nie raz widac bardzo bardzo delikatny cien kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek proponowalabym jutro zrobic drugi test albo najlepiej jechac na bete... ja przy tej ciazy tez na pierwszym tescie mialam prawie nie widoczna kreske ale powtorzylam test na nastepny dzien i juz byla lekko ciemniejsza...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek, jak jest kreska to jest ciaza. Nie ma innej mozliwosci. Kup inny bardziej czuly test. Dla samej siebie. Wedlug mnie to sie gratulacje naleza.:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zrób jutro teścik, albo leć na betę :D :D :D :D Wom@n jak u Ciebie? Ja dziś mierzyłam tempkę i jakoś dziwnie wysoka :O ja już chyba zgłupieje, bo do owulki jeszcze tydzień heh, teraz będę obserwować paski hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, u mnie bez zmian.ostatni dzien luteiny i czekam na @. po czym zabawa od nowa :))) oj tam..czas mamy jeszcze..tak sobie mowie.. nie ten cykl to nastepny...nic nie przeskocze.widocznie nie ten czas na mnie. :( zmieniam nastawienie :))) a temp.nie mierze i super mi z tym..bo wpadalam w paranoje.maz sie smial ze ciagle z termometrem pod pachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja tylko na chwileczke melduje sie i podpisuje liste Aniołek jak sa dwie kreseczki to sie ciesz ja tez niedowiezalam az do usg i bety beta da ci 100% pewnosci wiec jak masz mozliwosc to lec Pozdrawiam dwupaczki i milusinskich ❤️ Dla reszty dziewczynek sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam test:) jutro od rana z pierwszego moczu bede robic, bo dzisiaj nie robilam z tego pierwszego,najgorsze to czekanie,maz wroci z pracy to pokaze test ciekawe czy bedzie widziec ten cien kreski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam test:) jutro od rana z pierwszego moczu bede robila, bo dzisiaj nie robilam z tego pierwszego,najgorsze to czekanie, zobacze czy maz bedzie widziec ten cien kreski co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×