Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość Hanakali
Ja z Damianem byłam na zakupach w Intermarche i Biedronce. Nic takiego nie kupiliśmy a 150 zł wydane. Jutro dalsza część zakupów. Muszę zrobić zapasy niektórych rzeczy, żeby potem nie biegać za wodą, mąką, papierem toaletowym czy jakimś płynem itd. Muszę też pamiętać o Tolku i kupić mu zapas żwirku i suchej karmy :). Zaczynamy 38tc. To już nie żarty. Karola ja też coraz bardziej się boję porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj zaczęłam 40 tc.może uda się urodzić w terminie albo i przed.mam jeszcze na to cały tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z rozkazem melduje się. Cieszę się,że u was wszystko dobrze. U mnie słoneczko świeci więc zaraz wyruszam na spacerek ale gdzieś blisko abym dała radę wrócić.Plecy nadal pobolewają i do tego mam straszną zgagę.Wczoraj pojadłam ciasta(hm!pyszne było)a w nocy i dzisiaj chyba przepali mi gardło. :( Obiadek prawie gotowy więc pôźniej czeka mnie błogie lenistwo.:) " Karola Ty już na wylocie na porodówkę.Domyślam się,że się stresujesz samym tym czekaniem.Mam nadzieję,że urodzisz szybko i bez jakichkolwiek niespodzianek. Zobaczysz,już za moment będziesz tulić swoją Kruszynkę. " Mlo88 Znajomi dadzą ci ciuszki to korzystaj.To co będziesz chciała to i tak kupisz więc ciesz się. " Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadza się to czekanie jest dobijajace! Mój wypróbowany sposób na zgage--wypić pół szklanki zimnego mleka ale małymi lyczkami.Ja ze zgaga przechodziłam istne meczarnie-dochodziło do tego że cały kwas z żołądka mi się cofal do gardła.przetestowalam chyba wszystko co możliwe i tylko to mleko mi pomaga.jak tylko czyje ze się zaczyna to od razu mleczko idzie w ruch.dziś w nocy to samo-obudziło mnie palące gardło,pół szklanki zimnego mleczka i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 no wiesz z jednej strony się cieszę bo trochę zaoszczędzę :) ale z drugiej strony sama wiesz jak to jest iść na centrum i kupić coś dla maluszka :) a na początek niema co kupować za wiele bo to tylko na chwilkę, mi na zgagę pomaga turecki jogurt ayran i migdały. o mleku też słyszałam ale ja jestem od początku ciąży niestety nie a bardzo za mlekiem :O na samą myśl to mnie już telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Ja na zgagę stosowałam migdały - ale mi już dawno zbrzydły, mleko - lubię i piję oraz Rennie - szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
U mnie rozpoczęły się bezsenne noce, eh. Spałam może 3 godziny i więcej nie mogę. Jestem niespokojna. W głowie tłoczą mi się dziwaczne myśli. Wypiłam ciepłe mleko - może jeszcze trochę pośpię, a jeśli nie to może pójdę do kuchni gotować gołąbki, które zaplanowałam na dzisiejszy dzień do zrobienia. Mam zamiar zawekować ze 2 słoiki tych gołąbków. W lodówce mogą postać ze 2 tygodnie albo i dłużej. Mam już w ten sposób przygotowanych kilka słoików bigosu :) a nawet zupę ogórkową. Można też zamrażać, ale jak na niedługi czas to ja wolę ze słoika. Robicie coś takiego na "czarną" godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Hanakali jak ja Ci zazdroszczę tych bezsennych nocy... A co do mrożenia bigosu itd. to popieram sama tak robię tylko dlatego że zawsze zrobię zbyt dużo jedzenia i szkoda mi wywalić.... wiadomo niema to jak świeżo ugotowany obiadek ale z drugiej strony sama to robiłaś i wiesz ci jesz Ty i twoja rodzinka...Dziewczyny pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Hanakali trzymam za ciebie mocno kciuki zebys juz niebawem trzymala Krzysia w swoich ramionach bo czytajac twoje wpisyy juz bardzo nie chcesz chodzic z brzusiem.u nas w sb kolo 23 byly pierwsze powazne kopniaczki bo nawet maz poczul:)) Dziewczynki a mam jeszcze do was prosbe o porade w innym temacie mianowicie staralismy sie o kredyt na mieszkanie i go dostalismy ale pod warunkieem ze podpisze oswiadczenie ze zrzekam sie urlopu wychowawczego a ja wiem ze nie moge tego zrobic bo nie mamy z kim zostawic Bobasa po roku macierzynskiego:( co ja mam robic? To mnie tak przytlacza...a moze ktoras z was miala podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle matwiaca a jest moze taka mozliwosc zeby nie przyznawac sie ze jestes w ciazy? Wiesz moze to bezsensowne pytanie bo ja na kredytach kompletnie sie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali takie "słoikowanie" jest u mnie na poczaku dziennym. Odkad przeprowadzilam sie na wies do mojego męża to uczylam sie po troszke róznych zapraw. Kompoty z czeresni, wisni, jablek i dzis bede robic z gruszek bo wczoraj dostalam od rodzicow cala skrzynke :-) mam juz zajecie na pol dnia. Ostatnio kisilam nawet kapuste w słoiki. Ogorki kiszone i konserwowe i teraz w ciazy dziwne rozne smaki i jak znalazl te rozne owoce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Kochane od soboty czekam na okres bardzo się boje bo praktycznie nie mam żadnych objawów tylko lekkie mdłości .... martwię się że to kolejna zła ciąża czy wy od razu miałyście objawy typu ból piersi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
masakra dziewczyny gdyby nie tato to chyba bym jeszcze spała :) masakra jakaś jestem taka nie do życia dziś, ledwo poczłapałam na centrum i już nie wiedziała jak mam do domu wrócić a mam może z 500 metrów. xx Sista83 wystarczy tego dobrego u rodziców :P co tam u Was ?? jak bąbelek ?? xx Ciągle martwiąca super że w końcu poczułaś kopniaczka :) oby więcej takich :) w którym ty tyg. jesteś ?? xx Hanakali bidulko może zapytaj się lekarza czy może wywołać poród wcześniej bo już bardzo źle znosisz te ostatnie tyg. xx Karola a Ty jak się czujesz ?? xx Akinom3 co u Was ?? :) xx mala a zrobiłaś test już ?? nic się nie martw, ja na początku miałam bardzo tkliwe piersi :O i tak jak mówiłam do 13 tg. tylko te piersi czułam a później to już się zaczęło wszystko na raz :O testuj babko :) 3mam kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aa dziewczyny dziś o 16 na tvn w rozmowach w toku będzie o teściowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzis troche maraton milam od rana a teraz nie moge sie ruszyc:-( milam wizyte z anestezjologiem i nie ma przeciwskazan przeciwko. Potem szukalam reszty do torby szpitalnej i brakuje nam tylko kosmetykow. Dla malego jeszcze materac i koniec. Jest tego tyle ze ho ho a ja juz nie nqdaje sie na dluzsze zakupy. Wczoraj nawet mowilam ze chcialabym byc na diecie swoja droga jeszcze obcielam i pomalowalam sobie paznokcie u nog ale bylam bliska lez.... od poczatku z 13 kilo plus:O nie fajnie tak sie kontroluje a i tak przybywa. Taka chyba mojs natura. Azja na ile lekarz wagowo wycenil twojego synia bo moj niby ok 2100 w 33 tyg i mowil ze w normie. W ogole dziewczyny mamusie jakie byly prognozy waszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
ale się wkurzyłam aż mi się ryczeć chce :( mówiłam Wam że bratowa powiedziała ze da mi ciuchy ciążowe bo oni mieli "lumpeks" i zostało in sporo towaru jeszcze, wyobraźcie sobie że dała dla mnie ciuchy w rozmiarze XXXL !!!! i w dodatku tylko 3 bluzki damskie a reszta to swetry męskie ! żenada jednym słowem, sobie zakpiła ze mnie, przecież żeby te ciuchy pasowały na mnie to bym musiała być co najmniej w trojaczej ciąży :O a poza tym nie porąbało mnie żeby chodzić w męskich ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
DZIEWCZYNY UDAŁO SIĘ...:) są dwie kreski normalnie chyba oszaleje z radości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
mała29 gratuluję !!!!!!! :) cieszę się bardzo. teraz do lekarza się umów i witaminki łykaj :) będzie dobrze zobaczysz :) musisz tak myśleć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, gratuluję serdecznie :) trzymam kciuki za pierwsze bicie serduszka i szczęśliwe kolejne tygodnie ciązy. A o objawach tak nie myśl, czy są czy ich nie ma. Kazdy przechodzi ciąże inaczej i u każdej są różne objawy, albo jest ich mało tak jak u mnie. x Ciagle martwiąca, nie wiem, co Ci doradzić z tym kredytem. Faktycznie głupia sytuacja, zwłaszcza teraz gdy własne ,,M" by się przydało jak dzidziuś przyjdzie na świat. Jeśli w banku już powiedziałaś o ciąży i kazali Ci to podpisać, to chyba już nic nie załatwisz. Co najwyzej może inny bank i faktycznie wtedy się nie przyznawać, jeśli w formularzu nie będzie pytania o ciążę. Albo idź do jakiegoś doradcy finansowego (np. Expander, Open Finance) i zapytaj, czy we wszystkich bankach tak jest, ze ciąża ogranicza zdolnośc kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gratulacje :)) dbaj o siebie teraz :) xxx 9 tygodni ja miałam usg w 30t4d i miał równo 2 kg więc troszkę za dużo jak na moje oko. xxx Hanakali i Karola nie stresujcie się :)) zaraz będziecie mieć pociechy ze sobą. już też bym chciała być na Waszym etapie :) Hanakali ja już od dawna nie mogę spać w nocy, a w dzień wcale nie nadrabiam a gdzie mi jeszcze do końcówki xxx Ciagle martwiaca a w jakim banku o kredyt się staraliście? bo my w przyszłym roku planujemy, a ja prawdopodobnie będę zmuszona brać wychowawczy. Trochę mnie przeraziłaś :( xxx Mlo z rodziną najlepiej na zdjęciu :/nie raz się o tym przekonałam. a rozmowy w toku oglądałam i w jednym przypadku to tak jakbym o sobie oglądała :/ xxx Ja dziś wzięłam się za pakowanie torby i praktycznie wszystko ogarnięte. Tylko badań nie włożyłam (ale to jeszcze mi brakuje trochę zwłaszcza że aktualne mają być). No i na ostatnią chwilę przygotuje mężowi ciuchy dla siebie na wypis. Poza tym jakaś woda, telefon, ładowarkę i zapychacze czasu w razie czego ;) ale to też jak już trzeba będzie jechać. Może trochę się pospieszyłam ale ostatnio niepokoją mnie te skurcze, na dodatek dziś zauważyłam, że chyba brzuszek mi się już obniżył. Jutro mam wizytę, mam nadzieję, że nie zeświruje o tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Mała - niezmiernie cieszę się, że jesteś w ciąży, teraz bardzo dbaj o siebie i Fasolinę. Ciągle martwiąca - jestem w szoku, że w banku chcą od ciebie taką deklaracją. To jest nie etyczne, jakieś łamanie praw człowieka. Moim zdaniem to bank nie może pozbawiać tego prawa nikogo. Prawdopodobnie chodzi o to, że w wyniku częściowej utraty jednej pensji spadnie wasza zdolność kredytowa a oni już teraz widząc to realne zagrożenie chcą się tym asekurować i podsuwają takie coś do podpisu. Temat dla rzecznika praw, brak słów. Pytałaś co w przypadku jak odmówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala29 moje gratulacje ;-) W sumie ja też czekam na okres, jutro powinien być a tak tylko cycki spuchnięte jak balony. Ale ja się jeszcze teraz nie starałam, za wcześnie. Chociaż seks był, a wiadomo, że nie ma 100%owych metod ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Mala Serdeczne gratulacje!!!bardzo sie ciesze i trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze choc wiem ze teraz napewno bedzie :))) X X X Mlo kochanie ja jestem w 22 tygodniu X X X Agnik24 my stralismy sie przez open finance i tam nasz doradca mowi ze jedno sie pisze a drugie sie robi ja jadnak jestem uczciwa i nie umiala bym tak sklamac i zdeklarowac nieprawde X X X Hanakali tak to jest nie moralne ale banki tak robia:(( zabezpieczaja sie tak przed tym aby napewno splacac raty X X X Azja kochanie jesli planujecie brac kredyt jak ty bedziesz na urlopie wych to sa marne szanse abyscie dostali kredyt hipoteczny tak mowil nam doradca ze na urlopach wych nie daja kredytow albo sa male szanse my staralismy sie w Get in bank I w sumie stanelo na tym ze nie bierzemy tego kredytu i zostajemy na wynajetym trudno jakos sie ulozy najwazniejszy jest dzidzius:) reszta jakos sie ulozy Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
mala29 gratuluję!!!!! Chciałabym też ujrzeć te 2 krechy na swoim teście w tym cyklu... A Ty mała29 ile cykli się starałaś?? xxxxxxx mlo kochana a Ty się nie przejmuj walniętą bratową-pewnie zazdrości Ci ciąży i dlatego taka złośliwa jest ;/ Olej ją hehe ja bym oddała jej te rzeczy i powiedziała,że dla niej będą bardziej pasowały :P bo dla mnie za duże :P xxxxxxxxxxxxxxx azja18 lepiej być spakowaną,niż później czegoś zapomnieć :P Życzę Tobie samych wspaniałych wiadomości na wizycie i nie stresuj się :) xxxxxxxxxxx A ja jutro wolne mam:P i jak zwykle nocami siedze i pichcę mężulowi ;p Krokieciki robię dziś :) Hmmm dziś 12 dzień cyklu... biorę wiesiołek ,witaminki... dziś ostatnia tabletka bromergonu wciągnięta :P Chyba jutro już nie powinnam brać wiesiołka ? Czy jeszcze ze 2 dni pobrać? Ahhhh jak ja bym chciała do Was ciężaróweczki Kochane dołączyć... Wiem,że powinnam na luz wrzucić,ale to nie takie łatwe... Miłych senków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mala gratulacje :) dbajcie teraz o siebie i jak najmiej stresu,szczęśliwych miesięcy życzę,trzymam kciuki :) 9 tygodni trzy godziny przed porodem jak lekarz mnie badal to powiedział ze dziecko wazy mniej więcej 3000g a Szymus urodził się z waga 2520g był to 35tydzien :) Cieszę się ze wszystkie fasolki pięknie się rozwijają :) U nas wszystko dobrze,w sobote mamy Chrzciny :) Szymus zaczyna sie uśmiechać jak do niego mówimy,taki radosny nasz kochany smieszek :) mieliśmy etap kolek,ale juz jest lepiej. W dzień juz tak duzo nie śpi,uwielbia jak się do niego mówi :) Pozdrawiam i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
mala 29 :D :D :D :D :D szał :D gratulacje!!! x mlo, pat dobrze mówi, może na bratową lepiej by pasowały :P x pat, ja też łykam wiesioła (i piję len - fuuuuuuj!!!) ale w tym cyklu się nie staramy, więc tak bardzo nie myślę, kiedy odstawić. Może nawet będę brała przez cały cykl... Ale Ty ostatni miałaś chyba dosyć krótki... W którym dniu przewidujesz owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
szosty_sierpnia właśnie o Tobie od ranka myślę :) heh zastanawiałam się co u Ciebie i właśnie weszłam by napisać,żebyś się odezwała :) No właśnie ostatni cykl miałam krótki,@ powinnam dostać 3 października,a dostałam 27 września ;/ nie mam pojęcia o co chodzi ;/ może to dlatego,że ostatnio mi się dość dużo przytyło ? ;/ U gina byłam i ze strony ginekologicznej wszytko jest ok. Owulacja gin. mówił,że od 14 do 16 dc. powinna u mnie być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała---gratulacje :) Dbaj teraz o siebie i o fasolinke :) Oj ja wam powiem, że jak tak dalej będzie to chyba zwariuje!Zero snu,nic mnie nie boli i nie zapowiada się na szybkie rozwiązanie :( A to już 40 tc i czas najwyższy! Przepraszam że nie do wszystkich ale nie mogę się ogarnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×