Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość mała29
xxxpatxxx1 ogólnie jestem cztery cykle po zabiegu a zaczęliśmy starania dwa cykle temu... w tym cyklu miałam bardzo wyczuwalną owulację ,pomogły też mi testy owulacyjne... teraz trzeba się modlić o szczęśliwe zakończenie...zobaczysz kochana tobie też się uda....wiem,że łatwo się mówi bo sama to przechodziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja jeszcze w lozku ze sniadaniem. W koncu sie wyspalam pierwsza noc od nie pamietam kiedy.... Aniolek super ze synio rosnie zdrowo. Właściwie dlaczego urodzilas wczesniej po prostu sie zaczelo? Dlugo pozniej byliście w szpitalu? Kurcze tak nie lubie szpitali.... ucaluj synusia, dobrze ze kolki przeszly. Karola biedulo jesli masz sily moze sprobuj sprzatac chodzic po schodach no i przytulanki ponoc przyspieszaja porod. Wspolczuje to czekanie jest okropne ale ciesz sie ze dzidzia bedzie donoszona i silna. Ty Hanakali tez. Xxxxpatxxxx bedzie dobrze nie licz dni nie mysl. Zobaczysz przyjdzie czas to sie uda. Azja daj znac jak po wizycie i czy to skurcze. Ja tez musze podzialac nwd torba ale tak mi sie nie chce ze szok. My sie juz teraz pakujemy a jak nam przyjdzie czekac rzeczywiscie do terminu to chyba oszaleje... No nic zwlekam sie prasowanie na mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
pat, no to weź jeszcze dziś i jutro skoro masz dzisiaj 12 dzień :) a bierzesz wiesiołka (oeparol? jaka dawka?) od tego cyklu czy juz dłużej? widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu Beata** J555j55 czesc kochana super ze się odezwalas Frankin absorbujący pisze z nim na erece sory za literowke odezwij się do mnie na beatkab8@wp.pl i jak masz fb to się znajdziemy dorotka wyjechala z malym do mmeza za gramice mała gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
karola2812 szkoda że wiesiołka nie brałaś, ale jeśli brzuch Ci zszedł na duł to znaczy że już nie długo, myj okna, chodź po schodach, i męża molestuj a na pewno zadziała. x 9 tygodni odpoczywaj :) prasowanie nie zając nie ucieknie :) xx Azja18 daj znać po wizycie :) xx Sista83 co u Ciebie ?? xx ciągle martwiąca o to tylko 4 tyg. przede mną :) co do bratowej to się już nie wypowiadam :O xx Anikom3 maleńka co u Was ?? jak samopoczucie ?? x Pat mozesz juz nie brac tego wiesiolka. 10 dni to tak w sam raz x Ja wlasnie jem sniadanko, dzis mam ostatni dzien chorobowego ciekawe co dalej wymysla. kurcze cos ponaciskalam i nie mam polskich znakow a do tego mi literki sie pozmienialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolaj
Witam.Po bardzo długiej przerwie znowu zajrzałam na tą stronę,ale tym razem nie po to żeby szukać porady czy nadziei że może ktoś poda cudowny pomysł jak urodzić dziecko po stracie.Przeżyłam sama dwie straty,całą masę badań,comiesięczne oczekiwanie przez siedem lat,i kiedy juz się poddałam,odpuściłam przestałam się starać i trochę wierzyć że takie szczęście moze i nas sootkać.Nie przestałam tylko się modlić.Może tak z przyzwyczajenia... no i po dlugich 7 latach UDAŁO się.Dziś leżę sobie koło mojego zasmarkanego dzidzia i do tej pory nie wierzę że to prawda.A jednak:-) Dziewczyny głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo-ja już.wszystko robiłam i nic :( A brzuch mi się raczej nie opuścił, ja nie widzę różnicy mąż też.Chociaż jak chodziłam z córką w ciąży 11 lat temu to też mi się nie opuścił brzuch.A córkę przenosilam o 7 dni.Ale teraz strasznie mi zależy aby urodzić w tym tygodniu bo mój M we wtorek wyjeżdża i chciałabym aby jeszcze był.Jutro wizyta i zobaczę co mi gin powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni, odeszły mi wody i szybko szpital,maluszkowi zaczęło zanikać tetno i szybko cc pozniej się dowiedziałam ze Szymus byl owinięty dwa razy pepowina. A w szpitalu byliśmy 9 dni w tym pierwsze 4 dni Szymek leżał w inkubatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smatova
Bardzo wspolczuje!! ja tez stracilam moja pierwsza ciaze ale teraz jestem na wylotowce drugiej jak narazie bezproblemowej:) nie moge sie doczekac gdy juz zobacze moja Milanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gratulacje kochana!Teraz dbaj o siebie i bądź dobrej myśli. :) " Karola2812 Czekasz i czekasz.Masz wizytę niedługo więc może choć lekarz stwierdzi,że rozwiązanie będzie na dniach i mąż nie zdąrzy wyjechać.Rôb tak jak dziewczyny radzą spaceruj,pomęcz faceta może coś to ruszy.Ważne,że termin tusz,tusz i Mała jest gotowa na przyjście na świat tylko że troszkę uparta. :) " Ciągle martwiąca Na Twoją bratową brak słów.Oddaj jej w diabły te ciuchy i niech sama je nosi. Wiesz,nie twierdzę,że jest głupia ale chyba myślenie sprawia jej ból. " Margolaj Cieszę się,że pomimo ciężkich przeżyć nie poddałaś się i udało się.Gratuluję! :) " Mlo88 Nie martw się.Może masz możliwość to chorobowe przeciągnąć dalej. Jakoś się ułoży.Pamiętaj tylko nie denerwuj się za bardzo,nie targaj ciężkich siatek i wogóle dbaj o siebie i Maluszka. " Matko!Jak mi mój chłop ostatnio ciśnienie podnosi.Nie wiem czy to przez hormony mam takie nerwy czy wzrok mi się poprawia.np.W niedzielę chciałam aby mi w sypialni poprzestawiał meble by zrobić kącik dla Małego a on robił wszystko:sto razy mierzył,by na koniec stwierdzić,że nie ma sensu-mało miejsca a dziś miał on gotować obiad(sam zrobił zakupy,wymyślił jakieś warzywa z makaronem itp).Ja się głupia ulitowałam i warzywa mu pokroiłam a ten Paskud jeszcze zaproponował abym to ja poddusiła bo on musi odpocząć bo idzie do pracy.No k...a mać.Wojna była na sto fajerek. Nie wiem co mu jest.Tyle lat razem a dziś zastanawiam się co ja w nim widziałam?Gdzie jest ten facet w którym się zakochałam? :( Nie wiem czy ugotuje czy nie.Najwyżej jak pójdzie to dla siebie zrobię schabowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gratulacje kochana!Teraz dbaj o siebie i bądź dobrej myśli. :) " Karola2812 Czekasz i czekasz.Masz wizytę niedługo więc może choć lekarz stwierdzi,że rozwiązanie będzie na dniach i mąż nie zdąrzy wyjechać.Rôb tak jak dziewczyny radzą spaceruj,pomęcz faceta może coś to ruszy.Ważne,że termin tusz,tusz i Mała jest gotowa na przyjście na świat tylko że troszkę uparta. :) " Ciągle martwiąca Na Twoją bratową brak słów.Oddaj jej w diabły te ciuchy i niech sama je nosi. Wiesz,nie twierdzę,że jest głupia ale chyba myślenie sprawia jej ból. " Margolaj Cieszę się,że pomimo ciężkich przeżyć nie poddałaś się i udało się.Gratuluję! :) " Mlo88 Nie martw się.Może masz możliwość to chorobowe przeciągnąć dalej. Jakoś się ułoży.Pamiętaj tylko nie denerwuj się za bardzo,nie targaj ciężkich siatek i wogóle dbaj o siebie i Maluszka. " Matko!Jak mi mój chłop ostatnio ciśnienie podnosi.Nie wiem czy to przez hormony mam takie nerwy czy wzrok mi się poprawia.np.W niedzielę chciałam aby mi w sypialni poprzestawiał meble by zrobić kącik dla Małego a on robił wszystko:sto razy mierzył,by na koniec stwierdzić,że nie ma sensu-mało miejsca a dziś miał on gotować obiad(sam zrobił zakupy,wymyślił jakieś warzywa z makaronem itp).Ja się głupia ulitowałam i warzywa mu pokroiłam a ten Paskud jeszcze zaproponował abym to ja poddusiła bo on musi odpocząć bo idzie do pracy.No k...a mać.Wojna była na sto fajerek. Nie wiem co mu jest.Tyle lat razem a dziś zastanawiam się co ja w nim widziałam?Gdzie jest ten facet w którym się zakochałam? :( Nie wiem czy ugotuje czy nie.Najwyżej jak pójdzie to dla siebie zrobię schabowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które leczą się na niepłodność bądź bezskutecznie od jakiegoś czasu starają się o dziecko. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro . Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od sierpnia przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie niepłodności w klinice z in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
karola2812 to faktycznie uparta ta twoja mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Czesc dziewczynki Wlasnie wrocilismy ze spacerku tzn ja i moj brzus w poznaniu piekna pogoda :) wszamalismy jablko i odpoczywamy A dziewczynki ze tak wtrace ja nie mam bratowej i. Nic o niej nie pisalam :)))) buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już jestem po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Skurczy jako takich nie ma. jeśli przy tych moich bolach pomaga nospa to poki co nie powinnam się przejmować. Serducho bije jak dzwon. Wyniki wzorowe. Najbardziej balam się stanac na wadze ale okazalo się ze przez ostatni miesiąc zanotowalam najnizszy skok wagi w stosunku do poprzednich wiec tragedii nie bylo ;) xxxx Akinom miłość jest ślepa ;) ciesz się ze w ogole przynajmniej probuje cos w kuchni bo moj maz poza zrobieniem kanapek i kawy niczego więcej się nie podejmuje ;) a mysle ze hormony ciążowe tez robia swoje i dlatego wszystko Cię doprowadza do szalu ale taki juz nasz urok :) przynajmniej wiadomo ze wszystko ok ;) xxx Margolaj gratulacje i niech dzidzius rośnie zdrowo :) xxx Karola trzymam kciuki żebyście zdazyly przed wyjazdem tatusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle martwiąca Przepraszam.Pomyliło mi się.To MLO pisała o bratowej. Chyba na môzg mi się coś rzuca. :) " Azja18 Masz rację.Miłość jest ślepa ale małżeństwo jest najlepszym okulistą na świecie. :) Wiesz.Mój czasem gotuje.Kiedyś robił to często,później wyjechał za granicę i myślę przez rok jak był sam nabył pewnych przyzwyczajeń które doprowadzają mnie niekiedy do szału. Jak słyszę od faceta,że jest taki umęczony i jeszcze musi iść do pracy to mnie wręcz telepie.Kobieta ma masę obowiązków ale tego jakoś nikt nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 ja tez czesto mysle co ja widzialam w nim ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie zycia bez niego a ostatnio tez mnie wkurw...... bo ile ja mam czekac jeszcze na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!!! Dziewczyny czy znacie jakis sposob na ból zęba? tak mnie łupie od 3 godz ze mam ochote sciany gryźc... a tabletki nie chce bo nie chce zaszkodzic dzidziusiowi. Wizyte u dentysty mam dopiero w czwartek. Chodze albo leże z poduszka przytknietą do policzka bo tylko to mi przychodzi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc troche mnie nie bylo i nie mam teraz nawet czasu czytac co bylo pare stron wstecz ... nadrobie na slasku u rodzicow bylo super . teraz smigam zalatwiac sprawy z budowa . takze sie dzieje . u mnie 15 tydzien ..wymioty sa nadal rano dziennie a wieczorem prawie dziennie . jem witaminy i magnez . fajnie ze sloneczko jest .. do konca tygodnia nałapiemy energii.brzunio juz mam widoczny i niekiedy smiesznie duzy az :) wizyta 30.10 moze wtedy sie dowiemy kto tam mieszka i szukamy na po 11.11 badan prenatalnych w dobrej cenie . co u Was dziewczyny ? przybyly nowe 2 kreski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
dziewczyny zaczynam się martwić bo cycki mnie nie bolą ... wizytę mam dopiero w poniedziałek chyba oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala a robilas bete ? zrob dzis i w piatek i bedziesz widziala przyrost . lekarz na poczatku i tak nic nie powie . mi w 6 tyg powiedziali ze cos jest ale nie widac co i mam za tydzien dwa przyjsc a przyrost bety daje juz obraz . a cycki to roznie .. jeszcze Cie nabola pare tygodni az bedziesz miala dosc tak samo jak mdlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nie załamuj się.Cycki nie bolą cały czas. Niektóre babki wogóle nie miewają niektórych objawów a z ciążą ok. Nie martw się na zapas.Zrób betę by sprawdzić przyrost bety lub czekaj na wizytę u lekarza. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja po wizycie.Mała waży już 3500 g.i nic nie wskazuje na poród :( Jeśli nie urodze do 18.10 to 21.10 mam zgłosić się w szpitalu.A tak poza tym wszystko ok.Termin na 13.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza dzis. Az glupio. Karola ciesz sie ze z mala jest ok. Jeszcze troszke . Zaszlas szybko w ciaze to teraz musisz czekac he he zartuje. Czekamy z toba. Hanakali a ty jak tam cos cichutko czyzby? Mala spokojnie objawy przyjda albo nie koniecznie. U lekarza pros o duphaston i odpoczywaj ile sie da. Ogladam tlc i mam nerwy na te czarne baby masakra... chyba zmienir kanal. Jak mozna miec cala rodzine na sali porodowej zupelnie jak na meczu. Nigdy bym tego nie chciala. Azja akinom mlo tolifebork i inne ktore podczytuja co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola2812 Nie martw się.Nawet się nie obejrzysz a urodzisz.Lada dzień akcja się rozpocznie i będziesz trzymała w ramionach córcię. :) 9tygodni Ja też oglądam te programy i wkurzam się.Jak one chcą całą drużynę na porodówce i zero intymności ich biznes.Nie rozumiem tylko dlaczego stawiają opór,nie zgadzają się na niektóre zabiegi by ratować dziecko i ją.Ona się nie zgadza na cc bo chce sama urodzić.Szok. Ja idę rodzić z mężem.Niech widzi co uczynił. :) Wiem,że jakby coś duę działo to mi pomorze,wesprze.Tymbardziej nie rodzę w Pl i przyda mi się ktoś bliski by mi pomóc. My musimy napisać plan porodu.Muszę jeszcze dogadać się z położną może coś doradzi lub podpowie.Mój plan jest krótki:urodzić nat.w miarę szybko,jak będzie trzeba to niech robią wszystko aby szczęśliwie urodzić zdrowe Maleństwo. Ty jak się czujesz?Jak przygotowania na przybycie Maleństwa? "" Hanakali Co tak zamilkłaś?Może tulisz już Krzysia? "" Mlo88 Co u ciebie? "" Ja dziś chciałam wykorzystać piękną pogodę i wyprałam pościel,kocyki dla Małego.Oczywiście po godzince słońce się schowało i leje.Gryy... Jutro ma wizytę u położnej.Już się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja Was podczytuje na bieżąco i wyczekuje wiadomości że Karola i Hanakali mają już swoje maleństwa przy sobie całe i zdrowe. Mała nie przejmuj się piersiami , ja jestem w 30 tygodniu i ani razu nie miałam bóli piersi. Gratuluje. Leż i odpoczywaj. A u mnie po staremu. Powoli pranie dla małej robie i patrze co jeszcze muszę dokupić. Dzisiaj znajoma powiedziała że opadł mi już brzuch. Nie wiem czy to jest ,możliwe ale faktycznie coraz częściej mam delikatne skurcze więc kto wie , może szybciej urodze. Poza tym ciężko już jest strasznie więc nie dziwie się że nasze dwie bliskie rozpakowania mają już dość.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
hej dziewczyny. u mnie jako tako, zmęczona jestem, chyba ta pogoda ma taki wpływ na mnie, do tego ta głowa mnie męczy, chciałabym już czuć kopniaki maluszka bo martwi mnie to że nic nie czuję a jutro już 19 tydzień zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Pisałam rano ale mi wcięło posta. Łóżeczko złożone, jutro je przygotuję i dalej czekamy. Przeważnie leżę bo jestem wymęczona i ciężko mi oddychać. Mlo - to zdaje się ciebie bratowa uraczyła łachami na starego chłopa i grubą babę? Oddaj to wszystko jej! Kup sobie odpowiednie legginsy, 2 tuniki i ciepłe sweterki odpowiednie dla kobiety w ciąży. Z czasem coś jeszcze dokupisz i będzie git. Mała - gratuluję nowych II kresek :) Mnie w tej ciąży w ogóle piersi nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×