Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość choruszka
My tylko raz się przytulaliśmy i dlatego byliśmy bardzo zdziwieni :-) Edzia tamten wpis o poronieniu to byłam ja tylko się nie podpisałam,to napisze jeszcze poroniłam w 10 tyg rok temu i dopiero teraz jako tako doszłam do siebie i zdecydowalismy się spróbować,dzieci nie mam i liczę ,że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom - serdecznie gratuluję, cieszę się że już zmartwienia masz za sobą. cieszę się że masz Maleństwo przy sobie!! agnik, sistam - dlaczego bierzecie magnez/asmag? a co do snów, to ja też mam czasem takie jazdy że głowa boli. I wszystko raczej w takich ciemnych barwach;/ Ostatnio śnilo mi się, że była dziewczyna mojego meza, przyszła do nas z brzuchem i pow że to jego, a on ucieszył się że bedzie miał dwójkę dzieci! hahaha Następnego dnia rano kazałam mu się z tego tłumaczyć;p sylwiatko, ja jestem w 9 tygodniu, a mam 5,5 kg na pluusie. Gin w karice ciąży zaznaczył, że mam kontrolować wagę;p haha Muszę się opamiętać! Co do zakupów, to przecież jeśli będzie coś bardzo niezbędne to się kupi:) wyślesz, męża, sąsiada, znajomą, kogokolwiek, nie martw się tak:) Monziet, dziewczyny przy końcówce - polecam zakupy w SMYKu! Mają spore przeceny i całkiem dobre jakościowo ciuszki. DZiś byłam, bawełniane body z dł rekawem za dychę to dużo? wydaje mi się że przyzwoicie;) Mlo - super z tą kaską!! trzeba ostro z urzędami bo oni pobują nas wykiwać na każdym kroku. Super Super Super że się udalo:) Choruszka - gdybyś miała podwyższoną temp powyżej 37,5 to bierz paracetamol, tak mnie radził lekarz. Ponadto jak mialam coś tam z gardłem nie halo i katar, to przepisano mi prenalen (syrop, może być nawet używany jako suplement diety, na wyciągu czarnego bzu) oraz homeovox do ssania. I idz na zwolnienie, takie chociaż od internisty na rzziebienie jesli an razie nie chcesz mowic o ciazy. I tak jak mówi Agnik, lekarka powiedziala mi że infekcja gorsza od lekow, wiec lec do lekaza a potem do WYRA!:) Choruszka, ja widziałąm serdunio w 6 tyg. Izu - ja miałam już usg 4 razy, a jestem tak jak Ty w 9 tygodniu, 30 stycznia mam umówioną wizytę na USG prenatalne. Ja poszlabym do innego lekarza, z resztą tak robilam,z czego lekarz u ktorego prowadze ciaze nie byl zbyt zadowlony. Wiłam sie na wczorajszej wizycie jak piskorz;p ale spoko, wytlumaczylam że się martwiłam itp. Wczoraj też nie chciał mi robić usg, ale dla świętego spokoju zrobił. Maleństwo ma 2 cm, w ciągu 5 dni urosło 8 mm;) Sista - proponuję byście podzielili listy, tj Ty rób listę małej a mąż niech zajmie się tą drugą. Sprawiedliwy podział obowiązków musi być:) też chcę by te tygodnie mijały jak najszybciej, niech będzie już lato:) Azja, bardzo dziękujęmy Ci za pamięć:) doceniamy że znalazłaś chociaż chwilkę:) pisz co jakis czas jak się miewacie:) ściskam mocno!!!! Choruszka, Edzia - ja tak samo, mam na karcie napisane że poroniłam w 10tc, choć mi się wydaje że to był jakiś 8. Poroniona ciąża: @-10.11.2012, serce dopiero 02.01.2013, poronienie oficjalnie 18.01.2013. A tym razem zupełnie inaczej:): @-06.1102013 a serduszko już 20.12.2013 było widać. Data ostatniej @ różni się tylko 4 dni, a pojawienie się serduszka 2 tygodnie róznicy jest, więc chyba od samego początku bylo już coś nie tak. Teraz dzidziunia ma 9 tygodni i 2 cm, a serce JAK DZWON:) widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Sosi9 Dziękuj***ardzo za odpisanie ja teraz też jestem w 6 tygodniu i najchętniej to już bym jutro poleciała na wizytę chociaż umówioną mam na wtorek,ja w poprzedniej ciązy serduszko widziałam w 7 tyg noa ale wcześniej na byłam na usg.A teraz martwie się tym przeziębieniem,że to fasolce mogło zaszkodzić no ale staram się myśleć pozytywnie:-) już bard\zo bym chciała być tak jak TY 9 tyg i żeby wszystko było ok. Dziewczyny powiedzcie mi czy wszystkei miałyście mdłośći i bolało was podbrzusze i piersi,bo mnie czasami coś tylko zakłuje w brzuchu,piersi bolą ale non stop je sprawdzam czy aby na pewno?i miałam mdłości a dzisiaj jakoś tak ustało tak mi się wydaje i tak sobie wkręcam i sama się denerwuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo - Akinom poleca Hartan, pisze o tym na 603 stronie:) przyglądałam się tym wózkom, i mnie też się podoba:) poza tym ponoć teutonia jest dobra, emaljunga, mutsy, peg perego.. ale ktory najlepszy?:) na pewno gondola ma byc najdluzsza z możliwych, ja tak bede szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choruszka, ja dziś pojechalam zawiesc zwolnienie lekarskie, i jak an zlosci;p tez minely mi mdlosci dzis,a tak normalnie to dpiero kilka dni temu sie pojawily, nie wymiotowalm ani razu, a mdlosci calymi dniami mialam, ale tak jak pisalam tylko kilka dni wstecz, wzcesniej nie. brzuch pobolewal, dosyc czesto stad tez moje 4 wizyty w ciwagu ostatniego miesiaca;/ piersi mam wrazenie, ze rosna w nocy, jak nikt nie patrzy;p choc ja to czuje, bola jak cholera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Dziewczyny macie jakieś sposoby na mdłości? Bo zaraz zwariuję:/ Od tygodnia mnie mdli od rana do wieczora, nic nie mogę wziąć do ust, nie czuję smaku i od wszystkiego mnie odrzuca:( Już bym wola zwymiotować ale nie mogę. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej Dziewczynki uff ledwo żyję jak zawsze po Polnej...od 7 rano do 14:30 w szpitalu....padłam jak kawka jak wróciłam..ale juz jestem i nadrabiam zaległosci:) x Sista miałąm jak zawsze wszystkie badania krwi,próby wątrobowe,hemoglobina i wszystko co się da+ mocz+ posiew z pochwy dziś miałam pobierany na paciorkowce(badanie obowiązkowe po 34tc)+ KTG standardowo i USG z "przelewami" (chyba dobrze napisałam) bynajmniej polega to na tym że spr jak dzidzusiowi przepływa krew w serduszku jak w główce,w pępowinie i moim łożysku...i dziś np dr stwierdzil że bardzo długą mam pępowinę:) ale nie wiem czy to dobrze czy źle:) Ktg obowiązkowo od kiedy jest to nie wiem bo ja mam robione już od 20.tyg co jestem na badaniach w szpitalu,a od kąd skróciła mi się ta szyjka to kazał robić KTG tak co 10 dni. x Choruszka - ja byłam chora na samiutkim początku ciąży, 39 gorączki + angina , poszlam do lekarza okazało się że zapalenie oskrzeli to było w czerwcu w największe upały,ale antybiotyku zapisanego nie łyknęłam bo się bałam poprostu się mega wyleżałam+ wiadomo+cytryna+miod+cebula i wszystkie domowe metody:) no i udało się mimo choroby dziś mamy 35tc także tylko radzę wyleż się i nie chodz do pracy zeby nie pogorszyć syt;) i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sylwiatko ja kupiłam wszystkiego po 3-5 par rozm 56 i 62 ale troszkę minęło zanim je ubralam bo nasz okruszek urodził się mały i musiałam wszystko dokupić w rozm.50 :) wiec różnie bywa. Za 10dni Szymek ma pol roczku i nosi rozmiar 62 ale powoli zaczynamy 68 :) A tak ogólnie to u nas wszystko dobrze Szymek zdrowy :) wazy 6900g :)kochany śmieszek z niego,uwielbiam go jest cudny,ladnie nam sypia od 18 do 3-4 :) i o 6 pobudka a w dzien ze spaniem roznie bywa :)dziewczyny warto walczyć i wierzyć :) a wszystko bedzie dobrze Gratuluje nowych kreseczek :) i za kazda z osobna trzymam kciuki :) cieszę się ze brzuchatki maja się dobrze :) Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Akinom bardzo się cieszę że wracacie już do domciu:) teraz życzę żebyście się szybciutko nauczyli siebie i żebyście byli zdrowi:) reszta przyjdzie sama:)) x Azja skarbie to przykre że Ksawciu już tyle przeżył;( będę się Modlić o Wasze zdrowie.wierzę też że nie masz czasu pisać do nas a nadrobić tyle się nie da:) ja mam zaległosći już po 1 dniu:P tak czy siak myślimy o Was:* x EDZIA gratuluję!!!teraz pielęgnuj swoją fasolkę:)) i dbaj o siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia do Choruszki Ja do wczoraj mialam straszne mdłości, dzis ustały. Piersi mnie raczej nie bolą. Tez tak jak Ty bardzo się boję... Jestem w 5 tyg i wizytę pierwsza mam tak jak Ty czyli za tydzień we wtorek 14-go. Mam nadzieje, ze wyczerpalysmy limit nieszczęść. Ja w 2013 straciłam Mame i poronilam wiec DOSĆ!!! Teraz musi byc dobrze!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ciagle martwiąca Dziękuję za tak pozytywne wpisy tzn ,że byłaś chora a wszystko sie dobrze skończyło super bardzo się cieszę więc mam trochę więcej wiary w to,że jednak może byc dobrze super ale podniosłaś mnie na duchu dziękuje Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia Tak trzeba mieć nadzieję,że co złe to za nami widzę,że idziemy prawie równo będę trzymała za was kciuki za Ciebie i fasolke,cieszę się,że jest ktoś w podobnym tygodniu jak ja jakoś tak mi razniej i weselej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
USG przelewowe :) poprawiam się:) x Sosi no niestety ale raczej po mdłościach zaczniesz wymiotować:P ja jestem specjalistką w tej dziedzinie:) jeśli zaczniesz mocno wymiotować polecam Diphergan ale on jest na recepte, a teraz na mdłośc***olecam czarna herbata + wetrzyj do niej świeży korzeń imibru troszkę minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia Ja również idę na wizytę 14 we wtorek mam nadzieję,że bedziemy miały same dobre wiadomości :-) już odliczam dni do wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czytałam, że napój z liści malin może wywoływać skurcze, a same maliny są bezpieczne. Sama jadłam je latem prosto z krzaczka, a teraz piję herbatę z domowym sokiem z malin ( nie tym kupnym, w którym malin pewnie jest niewiele) x Mlo, my mamy Hartana. Innego już byśmy nie kupili. Niestety minusem jest cena. Teutonia tez dobra, ale jeszcze droższa.No chyba, ze z wtórnego rynku uda się dobrze kupić-nam się bardzo dobrze udało. Ale jest mnóstwo polskich wózków, tanich, a chyba nie są najgorsze. x Ciagle martwiaca, jak dzisiejsze badania?Są już jakieś oznaki zbliżającego się porodu, czy pozamykana na 4 spusty ? x Edzia, gratuluję :) Dbaj o siebie x Aga19831, my poczatkowo seks mieliśmy co chwila, bo myśleliśmy, że im częściej, tym lepiej, ale w miesiącu, w którym zaszłam, byłam na monitoringu cyklu i wtedy gin. powiedziała, że jak za często przed owulacją, to plemniki nie zdążą dojrzeć. I kazała nam się powstrzymać do owulacji. Tak zrobiliśmy i się udało. Ale to się sprawdza, jak dokładnie wiesz, kiedy masz owulację. bez monitoringu ciężko utrafić. Wtedy niby zalecają co 2 dni. Nie wiem, na ile te wszystkie rady są skuteczne. Bo np. w pierwszą ciąże zaszłam za pierwszym razem, bez zwracania uwagi na owulację, a kochaliśmy się bardzo często, bo mieliśmy ochotę. Chybe nie ma reguły, ale może spróbuj z monitoringiem cyklu. x Choruszka, ja widziałam serduszko dokładnie w 6 tyg Co do objawów- jestem przykładem, ze nie trzeba wisieć na WC z wymiotami-ja ich nie miałam, piersi raz mnie bolały i były duże, a za chwilę wracały do stanu sprzed ciąży i wtedy fiksowałam, ze pewnie coś nie tak, a wszystko było dobrze. Myśl pozytywnie, będzie dobrze tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
choruszka ja wiem co przeżywasz bo ja po tej chorobie drżałam nadal czy wszystko jest dobrze a jak tylko zachorowałam to mówiłam do Męża że napewno jest już po wszystkim i teraz wiem że nie warto takich głupot klepać:) potem to samo znaczy takie głupoty jak zobaczyłam dużą ilość przejrzystego śluzu w ok 13-14tc i tak naprawdę martwić będziesz się do końca o zdrowie swojej Dzidzi tak juz mamy - Mamy:)) ale będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik nic się nie dzieje:) narazie pozamykana...ale dziś usłyszałam kolejny termin mojego porodu tj 17.02 :D już mam tyle tych dat że na końcu urodzę we walentynki:D a na USG wyszło że Mała jednak waży 2,800kg ale patrze na te pomiary przez pryzmat błędu ale że 2,500kg ma to czuję po brzuchu więc tego jestem pewna.... a i miałam jeszcze pisać że jak zapytałam Dr wczoraj na wizycie czy muszę mieć plan porodu to zrobił oczy jak 5zł:D i zadał to samo pytanie co ja jak usłyszałam o tym 1szy raz: Jaki plan porodu?przecież porodu nie da się zaplanować:D więc już nie drążyłam tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ciagle martwiąca Dziękuję za słowa otuchy,masz rację tak juz mamy a zwłaszcza te kobietki co juz niestety swoje maleństwa straciły,że martwimy się wszystkim podwójnie,ale trzeba myśleć pozytywnie.I tak będe od dzisiaj starać się myśleć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do malin to jest bzdura, w kazdym poradniku dla mam pisze, ze maliny trzeba jesc, nie tylko ze wzgledu na przeziebienie,ale ogolnie maja duzo cennych witamin. To LISCIE MALIN, a dokladniej napar z nich zrobiony moze wywolywac skurcze macicy, i podobno niektorzy to zalecaja przed porodem. Nie dajmy sie zwariowac, bo niedlugo nic nie bedzie mozna jesc ani pic. Jadlam maliny z dzialki, koszyczek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Choruszka- tez mi razniej jak podobny tydzień ciąży ;-) Musi byc dobrze! Boję się tak jak Ty, ale muuuusze myśleć pozytywnie. U Ciebie była długa przerwa bo rok, a ja od razu chcialam byc znowu w ciąży. Miejmy nadzieje, ze za tydzień obie bedziemy szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA do AGA19831 Co do sexu to z pierwsza niunka kochalismy sie TYLKO raz i to byla wpadka, ale jakże udana;-)udana A teraz -od 14 dnia, choć wuem, ze owulacje mam 17-go bo mialam juz pare razy w życiu monitoring i ZAWSZE byl ten właśnie dzien. Wiec teraz " obstawilismy" ten dzien z dwóch stron:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Przecież juz sobie wyjasnilysmy wszystko odnośnie malin-prawda? To po co raz jeszcze to roztrzasac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosi : asmag biore bo mam miałam skurcze i bole mcne max w 17 tyg ciąży i to mi pomoglo i od tego czasu jem dziennie 6 sztuk az :) a od ok 26-27 tyg brzuch mi się mocno napinal i stawial i to tez pomagalo plus nospa której od początku ciąży wzielam może 3 sztuki :) ja w 8 tyg miałam 2.5 kg na plusie i bylam w wielkim szoku - takie miałam ssanie w brzuszku ze szok . później mdlosci i wymioty ale i tak nie pomoglo : do teraz 13 kg . co do listy ; mój maz ma taki zapiedziel tez ze ogaraniam ile się da sama a on jeździ po pracy na budowę i zalatwia a ja z domu :) ale oszczędzam się już na maxa bo boje się o mala . ciagle marwtiaca zobaczę co mi na kolejnej wizycie powie lekarka ze mam robic za badania :) najwcześniejszy termin na kiedy masz ? :) ja mam od 26 marca do 2 kwietnia - ale cos czuje ze przez ta przeprowadzke i chodzenie po schodach i ogarnianiu domu to mogę wcześniej urodzić - trzeba uwazac . mlo ja stawiam na tako alive albo city move albo bebetto luca albo Pascal .( cenowo chce do 1500 zł i zobaczymy co się uda _)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sosi9 agnik24 no właśnie jest taki wybór tych wózków że głowa boli :O niektóre wózki mi się źle kojarzą, nie chce takiego afrykańskiego wózka na 3 kółkach :P tutaj w holandii ceny są od 600 euro w górę, do tego wszystko czarne jest praktycznie. xx mam jeszcze pytanko odnośnie piersi, bo już zaczynam 31 tydzień i tak naprawdę moje piersi nie urosły prawie nic od początku ciąży, cały czas mieszczę się w staniki z przed ciąży, martwię się czy będę miała pokarm :( jak myślicie czy jeszcze coś się zmieni z moimi piersiami czy raczej nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo pytanie na temat malin, wiec odpisalam,bo kazdy ma prawo odpowiedziec,tymbardziej jak cos na ten temat wie, a ze czytam dopiero teraz forum to dopiero teraz na ten temat odpowiadam. asia, dzieki za odp. w sprawie acardu. Akinom, super, ze juz wracacie do domu, powodzenia!! Sosi, rzeczywiscie, 10zl to juz jakas normalna cena za body, niestety do smyka mam daleko, a najlepiej zagladac co jakis czas i po prostu trafic na okazje. Aniolek, powiem Ci, ze troche dalas mi do myslenia nad wyprawka, bo ja zaczelam zakupy od rozmiaru 62, nie zeby u nas w rodzinie rodzily sie duze dzieci, ale wyszlam z zalozenia, ze chlopak to moze byc duzy:) no nic, zobacze jak to bedzie pozniej na usg, najwyzej sie dokupi. Mlo, ja sie na razie nastawilam na Bebetto Fabio, bo lubie takie w stylu retro i nie jest drogi, a ma fajne wyposazenie. Tylko, ze nie widzialam go jeszcze na zywo. Co do piersi, to moze mi troche urosly, ale w wiekszosc stanikow sprzed ciazy sie mieszcze, nie wiem moze czasem wielki boom jest przed porodem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista najwcześniejszy termin usłyszałam dziś:) 17 luty, tak to był 18ty,a Dr Kądziołka wyliczył 20.02 :)) a kiedy się to wydarzy to nie wiem :) chciałabym napewno przed Marcem:)) i żeby nie czekać za długo .... nie zniosę chyba czekania po terminie.... x Mlo w wyborze wózka nie pomogę bo my kupiliśmy bo Nam się podobał,był lekki ,zajmował mało miejsca w bagazniku samochodu i cene miał lekka:D x Kurcze na tym oddziale dziś rozmawiałam z tyloma Paniami,wszystkie lezały bo coś im było... to przykre...ale co najważniejsze żadna nie była smutna i nie miała czarnych myśli:)) a jedna Pani spacerowała po korytarzu już ze skurczami i płakała;( Boże ja też tak skończę......czemu to musi boleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonziet wszystko zależy jak duży będzie maluszek :) szymus mial 2520g i niby 51cm wg mnie mial mniej :)teraz nie problem z zakupem ciuszków jakby co to w kazdej chwili możesz dokupić :). Mlo jesli mogę doradzić w sprawie wózka to my kupiliśmy mutsy transporter podoba nam się ,jest lekki ,super się prowadzi, szybko się składa, dosc duzy kosz na zakupy(tylko trochę nisko bo jak wyższy krawężnik to się ociera), jak bym miała teraz wybierać wózek to bym patrzyła na wielkość gondoli bo Szymek ma pol roku i w kombinezonku za duzo luzu to nie ma a zima jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo a co do piersi to mi wogole nie urosły a nawet troszkę się zmniejszyły ale to dlatego ze schudlam i niestety nie karmiłam piersią,no ale u Ciebie moze być inaczej,bądź dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo moge cie uspokoic wielkosc biustu nie ma nic do pokarmu spokojnie. Musisz tylko czesto przystawiac malenstwo lub bawic sie sutkami co daje sygnal do produkcji mleczka tak mowila polozna. Laktacja ustabilizuje sie po ok 5 tyg. Kup sobie laktator i zelowe wkladki do mrozenia sa nie zastapione na poczatku laktacji. Z czasem nabierzesz wprawy. Ja na razie tylko piers ale maly straszny glodek i zastanawiam sie czy mu wystarcza bo sa karmienia ze dwa cyce oproznia. Pytalas tez o pieluchy wlasnie koncze 2 i kupuje wieksze bo choc sa do 6 kilo to krotkie jakies. No ale zalezy to od wielkosci dziecka bo moj synio mial 3420 a teraz jakies 5, 5 stawiam w piatek ma pediatre to zobaczymy. Co do ciuszkow to kupcie z 10 par body 5 pizamek bawelnianych (ja nie kupowalam tradycyjnych kaftanikow) bluzki sweterki zapinane z przodu i spodnie na gumce ze stopkami kombinezon czapka. Zwracajcie uwage na zapiecia aby do zmiany pieluch bylo latwiej. Jakies skarpetki rajtuzki ewentualnie gdy zimno. To tak z grubsza najwazniejsze. Wiadomo ze 3 kocyki ja nie uzywaz koldry bo cieplo na mieszkaniu i tez sa nie zalecane. Polecam spiworki do spania. Poduchy tez nie daje. Ze 4 reczniki bo czesto zdarza sie siku po kapieli. I chyba tyle. No i ja czasem kupuje jakies fajne ciuszki ale patrze na wygode malca. Milej nocki Gratulacje dla nowo zafasolkowanych badzcie tylko i wylacznie dobrej mysli ps ja jeszcze nie wiedzialam ze bylam w ciazy a bralam antyb na zapslenie pecherza ale mogly go brac tez ciezarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×