Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Cześć dziewczynki, wom@n kochana jesteś, że o mnie pytasz :* Natalka wczoraj skończyła trzy tygodnie :) Rośnie niesamowicie, ciągle się uśmiecha, ale to zapewne nieświadomie :) Właściwie płacze tylko jak jest głodna i to też na zasadzie marudzenia, a nie przeraźliwego płaczu-puki co :) Pokarm straciłam całkowicie. Nie pomogło nic, ani herbatki, ani bardzo częste odciąganie. Piersi mam małe i miękkie. Jest mi strasznie smutno, że nie karmię, ale wiem że już nic na to nie poradzę, starałam się. Natusia to głodomorek, w ciągu dnia pije 90 ml co 2,5-3 godzinki, natomiast w nocy budzi się co 3-4 godzinki. Zazwyczaj między 3,4, a później ok.7. Dzisiaj obudziła się po 4 i ulało jej się bardzo. Chciałam ją na szybko przebrać, to zaczęła cisnąć kupala w pieluchę i się rozbudziła i nie spała do 7, a potem obudziła się po 9, więc i tak długo wytrzymała na głodzie bo ponad 4 godziny! :) Fajne jest to, że jak nie śpi, to nie płacze(na razie!) chyba że chce smoka, a tak leży sobie, po Natusiowemu wyda kilka dźwięków i tyle, wówczas mogę posprzątać, obiad ugotować, etc. Fajnie jakby jej tak zostało, ale wątpię :) Brzuch po cesarce już mnie nie boli, troszkę obcierają jeszcze ubrania ranę i wówczas trochę boli, ale widzę, że ładnie się goi, szczególnie środek. Niby szwy mam rozpuszczale, ale po obu bokach wystają mi dwie nitki i nie wiem czy mam je sama wyciągnąć?! Ale jest ok. A Ty jak się kochana czujesz?Brzusio rośnie? Całuję mocno Ciebie i Maluszka :* myszor75 dziękuję, że o mnie pytasz :* Czy sobie radzę, wydaje mi się, że chyba tak. Obawiam się późniejszego okresu, czyli kolek, ząbkowania, chorób czy marudzenia z nudów Natalki, jednak mam nadzieję, że wówczas sobie poradzę. Masz rację, że los bywa niesprawiedliwy, kurcze ja Cię strasznie podziwiam, dla mnie jesteś przykładem ogromnej siły, podziwiam Cię bardzo i od początku mocno Ci kibicuję. Los bywa strasznie niesprawiedliwy. Jak słyszę o oddawaniu Dzieci do okna życia, to ściska za serce, a matki dzieciobójczynie, tą z Sosnowca, to własnymi rękami bym udusiła, ilekroć jestem w centrum i mijam to więzienie w Katowicach, to aż mnie trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eithned
paaatiii87 ...Bardzo mi przykro ze musialas przez to przechodzic w 12 tyg! bardzo ! No wlasnie , poronienie w UK uwazaja za tak normalne jak katar !!wczoraj bylam sprawdzic czy wszystko sie oczyscilo , niestety nie wszystko wiec poinformowano mnie ze jeszcze malenkie ilosci zostaly i musze poczekac i przyjsc na kolejne wizyte za tydzien.Mysle ze do tego czasu juz sie wszystko oczysci, bo jedyne co tutaj jest dobre , ze nie wysylaja od razu na zabieg chyba! Ja zaczelam plamic jak dostalam silnej anginy ropnej i wysokiej goraczki i wczoraj zapytalam czy to mogla byc przyczyna, ale Pani mi powiedziala ze nie wie, nie jest w stanie mi odpowiedziec i ze niestety tak sie dzieje ... ze z ciaza widocznie bylo cos nie tak ! Ja juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, bo wg mnie to jakas parodia przeokrutna jest , ale coz - dopoki jestesmy w tym kraju to musimy poprostu wierzyc ze wszystko bedzie dobrze kolejnym razem, bo dzieki bogu znam tutaj duzo osob ktore poronily a kolejna ciaza przebiegala bez problemow. Zycze Wam i sobie kochane Wszystkiego Dobrego , Bezpiecznej ,Bezproblemowej Ciazy i Zdrowego maluszka - rzekomo pozytywne myslenie to polowa sukcesu, i Wiem ze dzisiaj niektorym z Nas trudno myslec pozytywnie ...ale Zycze Wam abyscie znalazly w Sobie ta sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eithned Ty chociaz zostalas skierowana na wizyte kontrolna, bo ja nawet na to nie moglam liczyc . Gp poinformowal mnie, ze do ginekologa zostane wezwana tylko wtedy, gdy okaze sie ze cos z lozyskiem bylo nie tak. Napewno wiem, ze kolejna ciaze zaczne od wizyty o polskiego ginekologa. W szkocji przyjmuje w Glasgow, a w Anglii w Manchester, nie wiem czy slyszalas, ale ponoc b.dobry ;) mysle, ze warto zainwestowac i chociaz dowiedziec sie czegos o prowadzeniu tej ciazy tak z polskiej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eithned Ty chociaz zostalas skierowana na wizyte kontrolna, bo ja nawet na to nie moglam liczyc . Gp poinformowal mnie, ze do ginekologa zostane wezwana tylko wtedy, gdy okaze sie ze cos z lozyskiem bylo nie tak. Napewno wiem, ze kolejna ciaze zaczne od wizyty o polskiego ginekologa. W szkocji przyjmuje w Glasgow, a w Anglii w Manchester, nie wiem czy slyszalas, ale ponoc b.dobry ;) mysle, ze warto zainwestowac i chociaz dowiedziec sie czegos o prowadzeniu tej ciazy tak z polskiej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eithned Ty chociaz zostalas skierowana na wizyte kontrolna, bo ja nawet na to nie moglam liczyc . Gp poinformowal mnie, ze do ginekologa zostane wezwana tylko wtedy, gdy okaze sie ze cos z lozyskiem bylo nie tak. Napewno wiem, ze kolejna ciaze zaczne od wizyty o polskiego ginekologa. W szkocji przyjmuje w Glasgow, a w Anglii w Manchester, nie wiem czy slyszalas, ale ponoc b.dobry ;) mysle, ze warto zainwestowac i chociaz dowiedziec sie czegos o prowadzeniu tej ciazy tak z polskiej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eithned
paaatiii87 Ja chyba mialam szczescie ze trafilam na GP ktora mnie na poczatek wyslala z tym plamieniem na usg do szpitala...przy tej anginie.Oczywiscie naklalamalam ze mam duze plamienia ...wtedy mialam niewielkie.Tam zajela sie mna fantastyczna Siostra polozna, zrobili usg , okazalo sie ze 4,5 tyg dopiero bylam w ciazy , wiec kazali przyjsc za 10 dni zeby zobaczyc jak i czy w ogole sie ona rozwija.Teraz musze jedynie isc zeby zobaczyc czy wszystko sie oczyscilo,bo wczoraj z usg wynikalo ze nie wszystko. Ja mam w Polsce bardzo dobra Pania Ginekolog, i zaluje ze nie skontakowalam sie z nia jak zaczely sie te plamienia, ale z drugiej strony co moglaby zrobic ;( Teraz chce pojechac do niej , moze w maju i zrobic badania , ...ale w marcu - gdyby wszystko bylo ok , to chcialabym sie znowu starac ;) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eithned
paaatiii87 Ja chyba mialam szczescie ze trafilam na GP ktora mnie na poczatek wyslala z tym plamieniem na usg do szpitala...przy tej anginie.Oczywiscie naklalamalam ze mam duze plamienia ...wtedy mialam niewielkie.Tam zajela sie mna fantastyczna Siostra polozna, zrobili usg , okazalo sie ze 4,5 tyg dopiero bylam w ciazy , wiec kazali przyjsc za 10 dni zeby zobaczyc jak i czy w ogole sie ona rozwija.Teraz musze jedynie isc zeby zobaczyc czy wszystko sie oczyscilo,bo wczoraj z usg wynikalo ze nie wszystko. Ja mam w Polsce bardzo dobra Pania Ginekolog, i zaluje ze nie skontakowalam sie z nia jak zaczely sie te plamienia, ale z drugiej strony co moglaby zrobic ;( Teraz chce pojechac do niej , moze w maju i zrobic badania , ...ale w marcu - gdyby wszystko bylo ok , to chcialabym sie znowu starac ;) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eithned
paaatiii87 Ja chyba mialam szczescie ze trafilam na GP ktora mnie na poczatek wyslala z tym plamieniem na usg do szpitala...przy tej anginie.Oczywiscie naklalamalam ze mam duze plamienia ...wtedy mialam niewielkie.Tam zajela sie mna fantastyczna Siostra polozna, zrobili usg , okazalo sie ze 4,5 tyg dopiero bylam w ciazy , wiec kazali przyjsc za 10 dni zeby zobaczyc jak i czy w ogole sie ona rozwija.Teraz musze jedynie isc zeby zobaczyc czy wszystko sie oczyscilo,bo wczoraj z usg wynikalo ze nie wszystko. Ja mam w Polsce bardzo dobra Pania Ginekolog, i zaluje ze nie skontakowalam sie z nia jak zaczely sie te plamienia, ale z drugiej strony co moglaby zrobic ;( Teraz chce pojechac do niej , moze w maju i zrobic badania , ...ale w marcu - gdyby wszystko bylo ok , to chcialabym sie znowu starac ;) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wiesz co niepomoge ci w wyborze bo ja ich niebralam znam te sposoby od kolerzanki ktora miala problem ale jest juz oki i jest tak samo jak ja w 22tc wiec zacznij sobie moze najpierw od tych naturalnych a jak niepomomoga to przeczytaj sobie w necie ktore sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, O7ciu i Milenko chciałam się Was poradzić czego używacie do ususzenia pępuszka? I czy używacie czegoś do kąpieli dla maluszków? Chciałam już wszystko jutro kupić, a w ogóle się na tym nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, O7ciu i Milenko chciałam się Was poradzić czego używacie do ususzenia pępuszka? I czy używacie czegoś do kąpieli dla maluszków? Chciałam już wszystko jutro kupić, a w ogóle się na tym nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj bylam u mojej gin wszystko ok pogoiło się pięknie no i dostałam zielone swiatełko wiec bedziemy sie starac pozdrawiam wszystkie kobietki i trzymam za was i za siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj bylam u mojej gin wszystko ok pogoiło się pięknie no i dostałam zielone swiatełko wiec bedziemy sie starac pozdrawiam wszystkie kobietki i trzymam za was i za siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja bylam u swojej gin i jest wszystko ok ładnie się wszystko pogoiło dała mi zielone światełko więc zaczynam działać będę za was i za siebie trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po uk brak slow na ich podejscie do kobiet w ciazy i po stracie, u mnie od 20 listopada czekam na jakiekolwiek wyniki badan i jeszcze nic nie dostalam, masakra. ja do gina ide w piatek, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. generalnie w niedziele 13go powinnam dostac @, szczerze to mam nadzieje ze nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 3 dni bede miesiac po poronieniu, do dzisiaj nie dostalam wyniku badania lozyska, ani wypisu ze szpitala... nie bylam tez na badania kontrolnym i nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia z doświadczenia do pępuszka - czysty spirytus do kupienia w sklepie monopolowym a do kąpieli super jest oliwka Oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia mi w szpitalu kazali codziennie zwyklym wacikiem do uszu osuszac tylko a jak odpadl kikut to albo spirytusem albo woda fizjologiczna... ja tym drugim... leje na patycek od uszu i dobrze czyszcze... przede wszystkim tez w srodku bo w srodku zbiera sie najwiekszy syf... a za nim odpadnie kikut to kazali jeszcze pieluszke wywijac tak zeby pepusia nie dotykala i nie podrazniala..co do kapieli to na razie koncze kosmetyki ktore dostalam od spitala firmy mustela... a pozniej bede uzywac z nivea..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia mi w szpitalu kazali codziennie zwyklym wacikiem do uszu osuszac tylko a jak odpadl kikut to albo spirytusem albo woda fizjologiczna... ja tym drugim... leje na patycek od uszu i dobrze czyszcze... przede wszystkim tez w srodku bo w srodku zbiera sie najwiekszy syf... a za nim odpadnie kikut to kazali jeszcze pieluszke wywijac tak zeby pepusia nie dotykala i nie podrazniala..co do kapieli to na razie koncze kosmetyki ktore dostalam od spitala firmy mustela... a pozniej bede uzywac z nivea..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812 nie chodzi o to, ze nie chce.. mieszkam w UK i widocznie stwierdzili, ze to niekonieczne. Mialam wrocic do szpitala tylko w razie silnych boli lub krwawien i tyle. a niestety lekarz ginekolog nie jest tutaj tak dostepny jak w PL. Cala ciaze prowadzi polozna, nie ma sie badan ginekologicznych. Kobiety nie badaja sie kontrolnie. Co kilka lat tylko cytologie i np ja bede miala ja robiona u siebie w osrodku. Takze tez nie robi tego ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich, Sledze forum, choc dopiero dzis chce cos powiedziec. Wlasnie wrocilam ze szpitala, 5tc i 2 dni, prawdopodobnie samoistne calkowite poronienie. Wyjasnien brak, przyczyny rozne, ale nie wiadomo naprawde dlaczego. Od roku staramy sie, clomid od pol roku, wkoncu zafasolkowalo o czym powiedzial test w nowy rok. A dzis tydzien pozniej szok. Nad ranem silne skurzce podbrzusza, pojawilo sie krawienie (nadal jest) no to hop i do szpitala. Zrobili krew, wzieli do ginekologa i ten mi powiedzial ze raczej szans juz nie ma bo hcG mam tylko 6. Co dalej? Smutek i placz. Teraz jest mi smutno, ale tak normalnie. Pocieszam sie ze to nie koniec naszych staran. Jakos to bedzie... Pozytywnie myslenie pomaga. Wiec poza skurczami i delikatna goraczka jest ok. Za dwa dni mam znowu test na poziom hcG. Wiec nie robie sobie nadziei, ale wierze w lepsze dni. Co wy myslicie? Czy ktos ma podobne doswiadczenia? Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziubekGP bardzo mi przykro, ze tez musialas przez to przechodzic. Kazda z nas tutaj co najmniej raz stracila swoje Dzieciatko, wiec Cie doskonale rozumiemy. Kazda ma troszke podobne doswiadczenia. Dobrze, ze tutaj trafilas, bo mysle, ze kazdej z nas pomogly dziewczyny na tym forum, napewno psychicznie, wiec Tobie tez to napewno dobrze zrobi. Pisz jak czujesz potrzebe, pytaj, jak masz watpliwosci, a my poczytamy ;) i w razie mozliwosci pomozemy ;) Niektore dziewczyny tutaj sa lepsze od lekarzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziubekGP bardzo mi przykro, ze tez musialas przez to przechodzic. Kazda z nas tutaj co najmniej raz stracila swoje Dzieciatko, wiec Cie doskonale rozumiemy. Kazda ma troszke podobne doswiadczenia. Dobrze, ze tutaj trafilas, bo mysle, ze kazdej z nas pomogly dziewczyny na tym forum, napewno psychicznie, wiec Tobie tez to napewno dobrze zrobi. Pisz jak czujesz potrzebe, pytaj, jak masz watpliwosci, a my poczytamy ;) i w razie mozliwosci pomozemy ;) Niektore dziewczyny tutaj sa lepsze od lekarzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziubekGP bardzo mi przykro, ze tez musialas przez to przechodzic. Kazda z nas tutaj co najmniej raz stracila swoje Dzieciatko, wiec Cie doskonale rozumiemy. Kazda ma troszke podobne doswiadczenia. Dobrze, ze tutaj trafilas, bo mysle, ze kazdej z nas pomogly dziewczyny na tym forum, napewno psychicznie, wiec Tobie tez to napewno dobrze zrobi. Pisz jak czujesz potrzebe, pytaj, jak masz watpliwosci, a my poczytamy ;) i w razie mozliwosci pomozemy ;) Niektore dziewczyny tutaj sa lepsze od lekarzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×