Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Hej wspolczuje wszystkim w podobnym nieszczesciu. Gratuluje tym, ktorym sie udalo. Ja psychicznie czuje sie dzis okej. Mam wrecz wyrzuty sumienia, ze nie przezywam tego bardziej. Zastanawia mnie czy juz po tym krwawieniu ( poronieniu) mozna starax sue znowu o Dzidzie. Moja gina powiedziala ze pewnie zebym nie zrobila testu to myslalabym ze okres mi sie spoznil. Tylko ze ja czekalam na Dzidzie od roku. Na te dwie kreseczki. I tak mnie troche zdziwila moja gina tym stwierdzeniem. No wiec jak myslicie? Psychicznie czuje sie dobrze, wiec dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sitarowa wiesz co ja miesiaczke dostalam rowno 4 tyg po wywolaniu porodu i lyzeczkowaniu moj lekarz mowil mi ze zajsc w ciaze po takim czyms mozna nawet przed pierwsza miesiaczka i mial takie przypadki. wiec ty ostatni raz przytulalas sie z M 12 dni po poronieniu wiec to mogly byc dni plodne patrzac na to co moj lekarz mowil. u jednych owulacja wystepuje od razu a inne musza czekac. moze ta beta tez raz dluzej raz krocej sie utrzymyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziubekGP jeśli czujesz się na siłach i jesteś gotowa to pewnie że możesz się starać. Ja też nie chce czekać. Jeszcze nie miałam pierwszej @ po poronieniu a już się staramy. Teraz jestem w delegacji, ale akurat jak wrócę to powinnam być juz po poronieniu@ i jak tylko pojawi się owulacja to zamykam się z moim ukochanym w sypialni i bierzemy się do dzieła;) tak więc tobie też życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iluś2710 dziękuje;* Poczekam na pierwsza @. Jeśli nie pojawi się do końca stycznia to robię test i zobaczymy. Życzę powodzenia wszystkim które starają się tak jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sitarowa ja rowniez trzymam za ciebie i reszte dziewczynek mooocno kciuki:-) juz niedlugo i wy bedziecie nam sie tu chwalic zdjeciami z usg:-) ktoras pisala ze test ja oszukal pokazal dwie kreseczki a ciazy brak, mnie w ten sam sposob oszukal ale w nastepnym miesiacu juz pokazal prawidlowo 2 kreseczki wiec i za ciebie trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iluś2710 dziękuje;* Poczekam na pierwsza @. Jeśli nie pojawi się do końca stycznia to robię test i zobaczymy. Życzę powodzenia wszystkim które starają się tak jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now Ty to sie masz z ta choroba. Mam nadzieje, ze wreszcie Ci odpusci. Ja tez tak mialam jak bralam utrogest dowcipnie, jakos tak ciasno, wiec to normalne. Sitarowa Mycha ma racje, ze jesli beta nie spadnie do zera to nie ma owulacji. U mnie sie pojawila szybko bo jeszcze przed pierwsza @ chociaz bete przed lyzeczkowaniem mialam jeszcze ponad 130 tys. Wiec wszystko jest mozliwe. Ja w pierwszej ciazy odczuwalam bol podbrzusza juz cztery dni po owulacji i tak bylo do czasu kiedy ciaza przestala sie rozwijac, w drugiej od osmego dnia po a w trzeciej wcale mnie nie bolal tylko cyce jak balony byly juz chwile po owulacji, pierwszy raz tak mialam i plamienie czterodniowe zamiast @. Ta ciaza bez bolu brzucha byla najkrotsza. A jakie Ty masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie żadnych konkretnych. Kręgosłup mnie trochę boli i czasem coś mnie zakłuje w brzuchu. No i dziś się poplakalam przy programie gdzie ja nigdy nie płacze nawet przy filmie. Ale może po prostu @ mi się zbliża. Nie nastawiam się. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
sitarowa ja dzis znowu badalam bete, nadal ja mam dzis 140 a jeszcze 3 dni temu byla 400 wiec owulavji napewno nie mialam. Biorsc pod uwage ze poronilysmy tego samego dnia to w ciazy byc nie mozesz. Wydaje mi sie ze za duzo myslisz a ciazy ale jak tu nie myslec? Ja tez bym chciala zeby @ nie przyszla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
aniolek tak Cie spytalam bo ja juz w domu mam arsenal fraxipariny wykupiony tylko czekam na dwi kreski. Strasznie boje sie tych zastrzykow, napewno sama sobie nie zrobie. Cala rodzina pracujaca w sluzbie zdrowia bedzie postawiona na nogach przez 9 miesiecy i juz ich do tej mysli przyzwyczajam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
sitatowa ja jeszcze nie mialam @ i obym nie miala. Podobnie jak Ty moj Darek pracuje w niemczech i mam go tylko na weekendy. Do konca stycznia jest w polsce wiec wykorzystuje go troch seksualnie ;-) a jak nie to w lutym bedzi3my znowu sie spotykac w tygodniu w hotelu przy granicy, ile to trzrba nakombinowac zeby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja jestem w delegacji do 24-25 stycznia i myślałam że wtedy się postaramy ale to tylko zależy od tego czy wrócę domu juz na stale czy tylko na weekend, bo w mojej firmie wszystko możliwe;( wszystko się wyjaśni po pierwszej @, wtedy będzie można trafić na te dni. Ja zamierzam jeszcze codziennie mierzyć temperaturę żeby wiedziec dokładnie kiedy te dni będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,ja też tylko czekam na 2 kreseczki i też mam już wykupiony Duphaston-i tylko czeka:) .ale...te moje nieszczęsne endo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
sitarowa ja mam w domu testy owulacyjne ale tak mysle ze beta moze pokazywac bledny wynik. Nigdy temp.nie mierzylam ;-( ale chodzilam na monitoring owulacji i przy cyklu 31 dniowym 16 i 17 dzien zawsze byl owulacyjmy ;-) tak spbie obliczylam ze sobota moze byc wlasnie, ,, tym,, dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu 3 razy juz badalam bete... ostatnio czyli zaraz po swietach byla 36 wiec juz prawie prawie ale gin kazal zbadac jeszcze raz zeby zobaczyc czy spadla ponizej 1 i jutro wlasnie ide ale mysle ze to czysta formalnosc bo wczoraj test owulacyjny byl pozytywny wiec pewnie jeszcze troche poczekam na @ niestety cykl bedzie dluzszy jak 30 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę ci jak najbardziej powodzenia. Każdej z nas kiedyś się uda. Albo wcześniej albo później;) Bądźmy dobrej myśli;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bardzo dawno mnie tu nie było i widzę że sporo nowych dziewczyn od aniołków,ale miło widziećte które pamiętam :) i dlatego najserdeczniej Was pozdrawiam aniolek2404,9Mama Aniolka,myszor75,beata** ,Motylek1985Mlyneczka,madziia91,asmana,wom@n i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tak sobie myślę, że mi beta musiała szybko spaść?a skoro ja @ już dostalam to mój cykl jest bardzo krótki!i nie wiem jak teraz obliczyć owulke?zawsze miałam cykle 26-28 dniowe a teraz to już konkretnie wszystko rozregulowane mam.myślę że mój M będzie biedny teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu trudno przewidziec jaki bedzie kolejny... moze po prostu akurat ten byl bezowulacyjny bo to sie zdarza kazdej kobiecie a kolejne beda zupelnie normalne... trudno powiedziec... ja poprzednim poronieniu kazdy cykl mialam inny... a zaszlam drugi raz w ciaze jak stosowalam testy owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, bo moze teraz trzeba sie pokochac z Mezem spontanicznie, a nie robic dzieci wedlug kalendarza :D rozumiesz co mam na mysli??? ;) masz teraz okazje postarac sie o Dzidziusia w przyjmeniejszy sposob ;) slyszalam, ze ponoc 1@ jest taka zakrecona. No i ze po poronieniu cykle powinny byc podobne do tych przed ciaza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza mialam nieregularne cyle, dlugie 35-46 dniowe, brak sluzu plodnego... takze nie bylam w stanie obliczyc owulacji. staralismy sie kilka miesiecy bezowocnie, zaciazylam w pierwszym cyklu z olejem z wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie pomogło dużo odpoczynku,obliczanie owu za każdym razem był porażką aż któregoś dnia jak mi tu kiedyś koleżanki podpowiedziały > dostrzegłam śluz wpadłam do mojego N do pokoju i ze śmiechem oznajmiłam ....kochanie to dziś to ten dzień :) udało się !!!!! dziś byłam u lekarza to 5 tydz. :) nie traćcie nadzieii ale i dajcie trochę odpocząć psychice i ciału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
paaatii moze faktycznie w tym oleju cos jest magicznego bo ja tez zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu z olejkiem z wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
asiula gratulacje ;-) cala polska trzymie kciuki za Twoja kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Karola ja w Twojej sytuacji zrobilabym monitoring cyklu (usg) wtedy sie wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po stracie lekarz powiedzial ze z ta owulacja po poronieniu jest roznie. U jednych jest od razu a inne maja cykle bezowulacyjne. Ja z ciaza chcialam odczekac 3 miesiace ale to dlatego ze bylam w 25 tc wiec chcialam dac odpoczac organizmowi. Dlatego lekarz przepisal mi specjalne tabletki anty. w szpitalu kazali mi tez zabezpieczac sie przed pierwsza miesiaczka poniewaz owulacja moze juz wystapic a moj organizm nie jest jeszcze na to gotowy i gdybym zaszla od razu to mogloby sie to zakonczyc poronieniem. ale mna sie nie sugerujcie poniewaz bylam juz w 6 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 Mama Aniołka Dziękuję Ci bardzo.Odpoczywałam i odpoczywałam ale kilka dni przed @ już czułam że raczej nie przyjdzie no i nie przyszła :) teraz często odpoczywam nic nie dzwigam wszystko na spokojnie no i przepisaną mam Luteinę którą niedawno wziełam Strach jest ogromny ale i nadzieja wielka że tą razą się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×