Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Deminges no to zaraz staranka :D :D :D :D To czekasz teraz na @ i potem czekamy na dwie kreseczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki kochane, ale sie nasze forum aktywne zrobilo :) Asiu, Motylku, dziekuje za pamiec kochane dziewczynki! Ja caly czas sledze to nasze forum ale jakos nie mam energii by cos skonstruowac. Postanowilismy z moim narzeczonym pobrac sie w pazdzierniku i cale zamieszanie w rodzinie wprowadzamy! :) No i oczywiscie tez w swoje zycie... Ale sie narobilo, mowie wam! Z drugiej strony ja dzis dziewczynki jakiejs paniki sie nabawilam czy aby wszystko ok z malenstwem. Teraz musze czekac na kolejne usg do poczatku wrzesnia i chyba zwariuje! Caly czas jak szalona obmacuje sobie piersi i wydaje mi sie ze przestaja bolec tak jak w zeszlym tygodniu, a moze sobie wmawiam. Potwornie sie denerwuje czy aby wszystko ok. Dzis jest 7t5dc, a ja dostaje fiola. Tez tak mialyscie? Qociakwawa, na pewno jestes w ciazy. Gratuluje! Mama Aniolka, Beatko, trzymam kciuki, moze w tym miesiacu sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominges no to ruszajcie z kopyta po @ oby ajk najszybciej przyszla i sobie poszla :) Lenka jak sie ciesze ze sie odezwalas kochana spokojnie napewno jest dobrze niestresuj sie bo malutki bedzie znerwicowany :P planujecie wesele wspaniale ale w polsce bo o ile dobrze kojazde to mieszkasz w angli kochana :) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha my pierwszy raz po tym jak ustało krwawienie :) Ja jeszcze nie mówię na pewno, ale mam nadzieje że właśnie tak jest :P Kochana wiem co czujesz... jak moja ciąża się potwierdzi czy teraz czy kiedy indziej to też będę drżała o fasolkę... ale musisz być dobrej myśli i wierzyć, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele w Anglii, i wszystkich z Polski zciagam do siebie:) Milo ze pamietasz Beatko. Tak ciezko jest nie martwic sie. Chociaz z drugiej strony nie mam zadnego zupelnie wplywu na przebieg wydarzen. wariactwo. asienko, ja nie mam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenko - gratuluje decyzji o slubie i trzym sie cieplutko i chociaz postaraj sie nie stresowac... wiem ze to marne pocieszenie ale co ma byc to bedzie i na to nie mamy wplywu bo na to co masz to na pewno jest w porzadku.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena tak strasznie się cieszę, że się w końcu odezwałaś i że jest wszystko ok u Ciebie:) Stres jest najgorszym naszym wrogiem w ciąży i przedźwiganie. Co do ślubu to gratuluję z całego serca:) A o Maleństwo się nie martw. Musi być ok. Tylko nie przemęczaj się za bardzo. Do tego USG wiem, że strasznie długo, ale każdego dnia skreślaj datę w kalendarzu a zobaczysz jak szybko zleci:) Ja pamiętam jakbym wczoraj dopiero test robiła a dzisiaj już 17tc... Nawet nie wiem kiedy zleciało. Ciebie też tak szybko czas będzie lecieć. Zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) Mam pytanko jak to jest z tym mierzeniem temp.? jesli by doszlo do zaplodnienia to kiedy zaczyna rosnac? nigdy sobie nie mierzylam i jestem ciekawa jak to jest:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenko, gratuluje decyzji o slubie :) Wszystko bedzie dobrze.Zobaczysz! dziewczynki, boli mnie biust..jestem pare dni po owulacji. co to moze znaczyc? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n kochana znalazlam takie cos Ból piersi po owulacji jest zazwyczaj objawem wzrostu stężenie progesteronu w organizmie, a on następuje po uwolnieniu komórki jajowej z pęchrzyka, który przekształca się w ciałko żółte, co jest zupełnie NIEZALEZNE od ciąży. W przypadku ciązy wysoki progesteron utrzymuje się, ale czy bedą kogoś boleć piersi dopiero po terminie spodziewanej miesiączki czy z przerwami czy w ogóle, to zależy od konkretnego organizmu. Na 99% jest się w ciąży, gdy faza lutealna przekroczy 18 dni i beta wyjdzie pozytywna. ale kochana trzymam kciuki zeby bylo to oczym marzysz sle 👄 Lenka kochanie a ty wycgodzisz za anglika ze w anglii a niew polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam czy kochając sie jakiś tydz temu i jak doszloby do ewentualnego załodnienia to beta by już coś wykazała... ? po jakim czasie od stosunku już cokolwiek widac na becie? pytam z ciekawości bo ja już swoją sytuację znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha my pierwszy raz po tym jak ustało krwawienie :) Ja jeszcze nie mówię na pewno, ale mam nadzieje że właśnie tak jest :P Kochana wiem co czujesz... jak moja ciąża się potwierdzi czy teraz czy kiedy indziej to też będę drżała o fasolkę... ale musisz być dobrej myśli i wierzyć, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Anglika Beatko. Jest kochany :) Pocztkowo chcialam slub w Polsce, ale on ma tate na wozku i nie moglby jechac. A to najblizszy czlonek jego rodziny. Tez mieszkam z tesciem Motylku :) Beatko co u Ciebie sie dzieje? Asiu dziekuje za slowa otuchy. Naprawde pomaga. Sciskam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges wzdaje mi się, że beta by nie wyszła bo do zapłodnienia by tak szybko nie doszło :) Powiedz mi czy miałaś śluz płodny itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka - tak sobie patrze ze Ty szybciuchno zachlas w ciaze po poronieniu... to ja tak sobie mysle ze moze i ja tak samo bede miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka anglicy to dobrzy ludzie ciesze sie ze jestes szczesliwa U mnie hmmmmmm........... jestem po hsg czekam na @ choc niemam pojecia kiedy sie pojawi ??????? i czekam na cud moze w urodzinki i jednoczesnie w nasza 4 rocznice slubu bedziemy najszczesliwsi na swiecie bardzo bym chciala zeby tak bylo zostalo 20 dni do urodzin i rocznicy (slub mialam w swoje urodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to Wam powiem, ze z racji ze takie typowe strania odłożywlismy na pozniej, nie obserwowałam się jakoś specjalnie i zwyczajnie nie pamietam, miałam troche rzeczy na głowie, a kochalismy się "zabezpieczając sie" stosunkiem przerywanym, nawet nie pamietam dokładnie kiedy bo ost. dosyć często :) w rejonach tego 14dnia staralismy sie uważac ale skoro wszystko sie az tak przesuneło wiec chyba niepotrzebnie.... tak poprostu się zastanawiam, wizyte mam umówioną na 14tego wiec zobaczymy co do tego czasu sie wydarzy no i od ok. 14 dnia cyklu przez tydzień miałam plamienia dzis jest 36 dc zero obajwów czegokolwiek i bra @ nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, 2 miesiace po. Wiesz, przeczytalam taki artykol o mocniejszej ciazy w ciagu 6 miesiecy od poronienia. Moze uda mi sie go znalezc za raz... Dziewczynki, ustawcie sobie stopki opisowe. bedzie nam latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ten nasz soczek malinowo truskawkowy na ktory sie 3 miesiace temu umawialysmy :) Kiedy mozesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to może przy tym 14 będziesz miała jakąś niespodziankę :P Mi osobiście lekarka powiedziała, że lepiej odczekać 2 cykle, żeby macica się dobrze zagoiła i endometrium ładnie odrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kochana ty juz go bedziesz pic a ja?????? wiesz ja sie w tym cyklu wogole nie nastawialam na ciaze przez to hsg wiec nietestuje odpoczne psychicznie ale na koktajl jestesmy i tak umowione o ile opamietam mialo byc tak w polowie cos kolo 24 czyz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×