Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

nie bardzo rozumiem Kociakwawa, przepraszam ale jakas rozkojarzona dziś jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - to Ty jak moj maz rocznica i urodziny w jednym;) lenka - tak sobie wlasnie myslalam ze jak tylko dostane ta pierwsza miesiaczke to pozniej moze od razu nie bedziemy uwazali bo w sumie u mnie skoro nawet nie mialam lyzeczkowania to nie bardzo ma co sie goic ;) a beta mi spadla do 3 juz po tygodniu od poronienia wiec teraz juz pewnie mam najzupelniej normalna dzieki za artykul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mówisz, że nie uważałaś w tym cyklu więc jak pójdziesz do lekarza po takim czasie to tak na prawde nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za brak zrozumienia ;) byle do 14tego dowiem sie co i jak no chyba ze odstane wczesniej @ ale jakoś mam ogromnie dziwne przeczucice ze jej nie dostane... ale ciąża wyklczona porawie na 100, wiec co zaburzenia po zabiegu...? nie mialam nigdy takiej sytuacji zeby nie byc w ciazy i nie miec @... swoja droga dziwne bylo to ty. plamienie... nie był to na bank okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja też nie miałam łyżeczkowania :) Ale jak by CI to powiedzieć niestety wszystko się odrywa i dlatego jest rana na macicy. Oczywiście jeśli czujesz się na siłach i lekarz dał Ci zielone światło to działaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz organizm musi wrócić do normy :) Jak nie dostaniesz to dadzą Ci pewnie luteinkę na wywołanie... Może to przez to plamienie... W każdym razie wizyta na pewno będzie wskazana :) Widzisz Deminges i jutro nie popije heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, mnie tez zaczynają kłuć i biust boli.. kurcze.. tak bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem po wizycie zarodek jest w macicy ale bardzo maleńki mam przyjść za dwa tygodnie.Ja strasznie się boję nie wiem jak to wszystko przetrwam.Któraś pytała o tem. u mnie po owulacji wzrastała do 37 a nawet do 37,2 i taka pozostaje do dzisiaj.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mnie zmoglo przez te upaly, polozylam sie na chwilke po 12 i obudzilam sie po 16, no a teraz 2 kawka bo jestem jakas nieprzytomna. nie bylo mnie pare godzin doslownie a tu na forum takie zaleglosci mam. Lenka super ze sie odezwalas :-) fajnie ze slub bierzecie, gratulacje. A o Maluszka sie nie martw, sama dobrze wiesz ze stres nie jest wskazany, jestesmy z Toba caly czas, wspieramy Cie i uwierz ze wszystko bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n, Beatko, Mama Aniolka, mam jakies dobre przeczucie ze sierpien bedzie owocny... :) czego wam z calego serca zycze dziewuszki. I wiecej nic nie mowie by nie zapeszyc ;) Zastanawiam sie jaki bede miala brzuszek w pazdzierniku, bedzie ciekawa sytuacja z sukienka slubna... juz sie w spodnie nie dopinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już przestały boleć :P Pokazałam mojemu teścik i od razu zauważył kreseczkę :) Mam jeszcze napięte podbrzusze... Mam nadzieje, że w poniedziałek ujrzę znów dwie kreseczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, mialas dwie kreski? bo wczesniej nie doczytalam, tyle tego :)) no to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, sobota rano, weekend, a ja nie moge spac, pewnie dlatego ze wczoraj w dzien pospalam, moze ma ktoras z was ochote na poranna kawke/ herbatke? a moze jeszcze wszystkie spicie sobie smacznie ale dzis udalo mi sie zmierzyc temp, przed wstaniem z lozka, jest21 dc a temp 37.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamo Aniolka. Witajcie dziewczyny. Ja Wlasnie sie szykuje do pracy. :) Mamo Aniolka, Za tydzien test? Sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamo aniołka,Lena witam, reszte dziewczyn pozdrawiam,pobudka:) ja sie wyspałam:)humorek dopisuje dzisiaj,przepraszam za wczorajszego doła i ze juz pozniej sie nie odzywałam............. Dziekuje wam za wczorajsze wsparcie i wiecie co wam powiem?:) Rejestruje sie w przyszłym tygodniu do gina na wizyte:)Jak mąż nie bedzie mógł pojść ze mna, to na wizyte stawie sie sama:) Co bedzie to bedzie.Nawet jak zajde w ciaze a sytuacja w domu bedzie do du.. to sie wyprowadzimy, mąz mi pomoże jak bedziemy na swoim...Mam nadzieje ze niedługo dołacze do naszych dwupaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamo aniołka,Lena witam, reszte dziewczyn pozdrawiam,pobudka:) ja sie wyspałam:)humorek dopisuje dzisiaj,przepraszam za wczorajszego doła i ze juz pozniej sie nie odzywałam............. Dziekuje wam za wczorajsze wsparcie i wiecie co wam powiem?:) Rejestruje sie w przyszłym tygodniu do gina na wizyte:)Jak mąż nie bedzie mógł pojść ze mna, to na wizyte stawie sie sama:) Co bedzie to bedzie.Nawet jak zajde w ciaze a sytuacja w domu bedzie do du.. to sie wyprowadzimy, mąz mi pomoże jak bedziemy na swoim...Mam nadzieje ze niedługo dołacze do naszych dwupaczków:) Lena miłego dnia w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia wcale nie boli mnie brzuch jakby zupełnie nic się nie działo, zawsze mnie czułam kłucie z lewej strony, a teraz nic. Boję się, że maleństwo przestało rosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowak - tego Ci serdecznie zycze zebys dolaczyla do dwupaczkow jak najszybciej u Was tez takie cudne slonko? ide sie posmazyc poki moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnio:) Qociakwawa udanej zabawy dzisiaj, oczywiście bezalkoholowej ;) ja dalej nie mam @ ... nie wiem jak wytrzymam do tej wizyty 14tego... dziewczyny odpoczywajcie, korzystajcie z weekendu, dla testujących niebawem- dajcie znak koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki:) Madzia nie wkręcaj znowu sobie, że coś się dzieje. Proszę Cię!!! Ja ostatnią wizytę jak miałam to byłam w 14tyg. i też nic nie czułam... Też się martwiłam, że coś jest nie halo, że na pewno jest coś nie tak... I poszłam na wizytę i okazało się, że dzidzi ma się dobrze, fika koziołki i rośnie jak na drożdżach:) Są takie momenty, że się nic nie dzieje. Ciesz się tym póki możesz, bo później jak wiązadła zaczną się rozszerzać i zacznie tak konkretnie macica boleć to będziesz mieć jeszcze dość tego bólu... o7cia i Motylek chyba już mogą coś nie coś na ten temat powiedzieć:) Reszta Dziewczyn 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Widze,ze coraz wiecej Nam dwupaczkow przybywa:)to super!:) Ja mam mały problem i nie wiem co mam robic;(.Miesiaczki nadal nie mam wszyscy mi mowia,zebym test zrobila,ale mnie jakos nie ciagnie do tego.Dzwonilam w tygodniu do mojej lekarki i powiedzialam jej jaka jest sytuacja i ona tez mowi,zebym zrobi test,bo powinnam miec normanie miesiaczke,bo biore leki na to zeby wszytsko sie uregulowalo a nie odwrotnie.Do tej pory nie kupilam testu...Coraz wiecej mysle o tym,ze moze jednak,ale z drugiej strony to nie mozliwe,bo wyniki moje nie sa jeszcze w normie...Ufff nie wiem co robic naprawde.Typowo obiawow nie mam.Jest mi czasem nie dobrze a ostatnie dwa to maskara mdlosci mam prawie caly dzien az sie boje cokolwiek zjesc i co zauwazylam to mam dziwny sam w ustach od dwoch dni taki metaliczny jakby juz sama nie wiem jak go okreslic.Brzuszek daje czasem o sobie znac a najczesciej jak sie poloze no i jajniki tez czasem zakuja.W tamtej ciazy to piersi mnie pobolewaly czasem i mialam takie nabrzmiale teraz czasem jak dotkne to tak ,ale zeby tak konkretnie to nie. Nie wiem co mam robic...W polsce nie jestem,zeby isc do lekarza dopiero bede 15 sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia skoro @ nadal brak i już nawet lekarka powiedziała Ci, żebyś test zrobiła to ja bym już dawno do apteki leciała i ten test bym zrobiła:) Może się jednak udało:) Ja w pierwszej ciąży to wymiotowałam non stop... Nie dało się ukryć, że to są strikte objawy ciąży. Teraz natomiast nie wymiotowała prawie wcale. Sporadycznie mi się zdarzyło. Podbrzusze od czasu do czasu pobolewało i piersi też co jakiś czas zakuły. Każdy organizm jest inny i objawy ciąży nie muszą a nawet nie są za każdym razem takie same. Proszę leć do tej apteki po test i zrób jutro rano i koniecznie daj znać co wyszło!!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki :) Demingues oczywiście zero alko ! Martusia zrób sobie ten test powiem Ci, że lepiej Ci się zrobi bo pamiętaj, że stres w żadnym wypadku nie jest dobry :) Ja dziś standardowo zrobiłam test i się wkurzyłam bo nic na nim nie zobaczyłam i poszłam spać, miałam go wyrzucić jak wstałam, a tam patrze druga ładniutka różowiutka kreseczka :D Też czekam na brak miałaś dziś testować, daj znać jaki wyniki? :) Mi może uda się wrzucić zdjęcie mojego teścika to powiecie mi co o nim sądzicie :) Miłego weekendu kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qciakwawa no to witaj już oficjalnie w gronie dwupaczków:) To teraz jak najszybciej wizyta u gina i duuuużo odpoczynku, a bardzo mało stresów:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gina zapiszę się na czwartek lub piątek ;) Wiesz jak będę dopiero po terminie @... I jeśli się okaże, że to na pewno ciąża to na USG pierwsze pójdę dopiero za jakieś 3 tygodnie ;) Niech to wszystko tylko będzie prawdą to za tydzień będę skakać z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×