Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gumecka - ja bym mężowi nie odpuściła. Jego wujek, to Twój lekarz, podpuść go, żeby z nim porozmawiał. Albo sama zapytaj męża jak on widzi rozwiązanie problemu, że masz ochotę na seks.... a on Ci mówi \"stop\" na conajmniej poł roku. Współczuję, bieeednaa....... Mnie natomiast seks już tak nie kręci: zrobiłam się ciężka, przeszkadza brzuch i jakoś nie umiem się tym cieszyć. O kurde, a może zmieniła mi się orientacja????????? Dzisiaj miałam tak erotyczny sen, że ho ho, tylko że w łóżku śniła mi się ...... panienka:((( To a propos koszmarów ;) Siedzę w domku, obijam się jak zwykle, tęsknię za ludźmi. Co to takiego te połówkowe badanie? Bo ja biegam do gina co 2 tygodnie i za każdym razem mnie bada, wypytuje, robi usg (może trochę za często, ale to dla mnie jedyna radocha, że mogę na dzidziusia sobie popatrzeć). Mój kotek biega dziś od rana jakby mu ktoś pieprzu nasypał. Miałam taki świąteczny stroik jeszcze i trzeba było go schować, w końcu mamy już 3 luty: kot zeżarł stroik. Znaczy się nie w całości, ale pogryzł gałęzie, powywlekał sianko. No i zrobił się syf. Ech, mój kotek.... Wiecie, jak ma na imię? Karykatura. Zabrałam ją ze schroniska 7 lat temu, ma ok 9 lat. Stara kotka. Nie ma 2 zębów, trzeci jej się ruszał i wyglądała jak Drakula. Zabrałam ją do weterynarza. Lekarka myśłała, że to mleczny ząb. Ta moja Karykatura to musi młodo wyglądać, ech, pozazdrościć.....;) Dziś obejrzę sobie Zaklinaczkę dzieci. Uwielbiam ten serial. (He he, a kotek łapie duchy) Trzymajcie się ciepło wszystkie!! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, zapomniałam o tym, że dziś tłusty czwartek! Jak zajrzycie tutaj, to napiszcie, ile pączków zjadłyście :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Tak tak masz racje elfinko, zwlaszcza ze wujek niczego nie zabranial mi robic. Moj maz zawsze taki twardziel a teraz dupa wolowa bo boi sie dotknac zeby nie uszkodzic. To tez mu powiedzialam ze za pol roku to moze pomarzyc o seksie bo mi sie juz nie bedzie chcialo. ;-) Ja juz paczka zjadlam, narazie jednego do sniadanka a teraz dzidzia spi, pol nocy sie wiercila i nie dawala spac, lobuz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Tak tak masz racje elfinko, zwlaszcza ze wujek niczego nie zabranial mi robic. Moj maz zawsze taki twardziel a teraz dupa wolowa bo boi sie dotknac zeby nie uszkodzic. To tez mu powiedzialam ze za pol roku to moze pomarzyc o seksie bo mi sie juz nie bedzie chcialo. ;-) Ja juz paczka zjadlam, narazie jednego do sniadanka a teraz dzidzia spi, pol nocy sie wiercila i nie dawala spac, lobuz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
Witajcie Mamusie;-) !!! No z jednej strony to Ci pozazdrościc takiego ostrożnego i opiekuńczego męża a z drugiej, hmm - no jakośgo przekabacisz, nie wierze ze nie jest wrażliwy na kobiece uroki, wiec wieczorkiem jakaś ładniusia bielizna powinna zdzaiałac cuda, no przecież im dużo nie trzeba hehe...' Ja dziś właśnie jestem po "mile" spedzonej nocce:-) i polecam każdemu!!! Co do koszmarów to nie miewałam do dzisiaj, może po tym je miałam jak naczytałam się o waszych, no więc śniła mi się jakaś dziewczyna w trumnie...okropnośc - jejku! buu.. Wczoraj też dowiedziałam się ze moja sister jest w ciąży.. na samym począteczku, ale między naszymi szkrabami będzie tylko trzy mies. różnicy, wiec cudowniejszej wiadomości nie mogłam się spodziewac!!! :-) Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Witam tlusciutko w czwartkowe popoludnie :) Zaraz lece po paczki.A moj brzuch wciaz miniaturowy.Ale jeszcze ma czas i pewnie niedlugo zaczne narzekac ze mi ciezko. Asiek78-Jak ja ci zazdroszcze tych boksow i kopniaczkow.Ja jeszcze nie czuje ruchow dzecka,chociaz ponoc za tydz.juz powinnam:).W ktorym tyg.dokladnie poczulas ruchy? Bumpy-mieszkam juz w redzie i bede rodzic w wejherowie.Slyszalam wiele pozytywnych opinii.No i zastanawia mnie Puck ale to troche daleko.Czy ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzic? Elfia_mama-moja kotka ma 13 lat i ma rowniez widoczne braki w uzebieniu.:) Ale ona tylko spi i wstaje do jedzenia.Zawsze byla taka leniwa.Teraz zamierzam w 2 trymestrze jeszcze raz sie przebadac na toksoplazmoze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
hmmm chcialam napisac w czwartkowe poludnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam przyszywaną ciotką :D :D :D :D Jola dzisiaj urodziła syna :D :D :D Wszyscy są zdrowi i szczęśliwi :D :D Dostałam mms ze zdjęciem synka Joli, jest słodkim malcem :D Z tego szczęścia nieprzyzwoicie objadam się pączkami :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tłuściutkie czwartkowe popołudnie :) Właśnie jestem po kolejnym pączusiu :) To już 4 dziś i mam nadzieję że to już ostatni;) Został mi tylko jeden z adwokatem dla męża, a że nie lubię adwokata to pewnie nie zniknie do jego przyjścia.Wogóle ostatnio mam codziennie chęć na coś słodkiego. Co prawda nigdy nie objadam się taką ilością jak dziś, ale zawsze jakieś ciasteczko musze skubnąć. No i niestety wróciłam do kawki. Wypijam jedną dziennie, ale zawsze mam poczucie winy, że truję swoje maluszki. Tyle tylko, że teraz jek nie napiję się kawki to jestem cały dzień nieprzytomna :( Może nie będzie tak źle z ta kawką???Bo przecież poza tym staram się odżywiac zdrowo :) No właśnie, w poniedziałek ide zrobić badanie krwi. Mam nadzieję że żelazo i sok z buraków pomogły, bo we wtorek do lekarza. Pozdrowionka i smacznych pączków :D http://lilypie.com/days/050626/3/15/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIegusek25 przeziębienie
Hej! czy byłyście przeziębione? ja mam gorączkę, temp dochodzi do 37 stopni. Co brałyście na zbicie gorączki i jak często?? mnie lekarz zalecił Panadol, ale tam wspomniane tylko, że nie można w pierwszym trymestrze.. a ja i tak się boję połknąć.. i jeszcze mąż jest na mnie zły, że się przeziębiłam, bo narażam dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam dzisiaj 2 pączki zaraz rano i bardzo tego pożałowałam, bo po chwili zaczęła mnie piec bardzo zgaga:( miałam jeszcze pączki na później, ale już nie miałam ochoty się narażać na takie okropne pieczenie, a tak miałam ochotę pojeść sobie dziś pączków... Jeśli chodzi o sex to już się wypowiadałam, ale wracam do tematu bo coś zauważyłam od tygodnia. Mianowicie mam częściej ochotę na baraszkowanie z mężem. Dzisiaj jechał później do pracy i go zaatakowałam;):D nie wiem z czego to wynika, ale mnie pasuje i jego też trochę miło zaskoczyłam:D aisio - ja poczułam takie \"konkretne\" ruchy, czyli kopniaki, dokładnie w pierwszy dzień 20 tygodnia. Wcześniej czułam tylko jakby bąbelki i łaskotanie, ale bardzo delikatnie więc nie byłam pewna czy to dzidzia. Teraz już wiem na pewno, że o to chodziło i nie przegapi się tego na 100%:) dziewczyna od gaf - gratuluję Joli pomyślengo rozwiązania. Trochę jej zazdroszczę, że już tuli maleństwo, ale my też się doczekamy:) madziam27 - podobno 1 lub 2 filiżanki dziennie słabszej kawy z mleczkiem nie szkodzą dziecku. Ja jednak nie piję bo nigdy kawoszem nie byłam więc mnie nie ciągnie, za to piję czasem zbożową. Mnie też coś łamią kości i mam zatkany rano nosek, ale gorączki nie mam. Zresztą ja zawsze tak miałam, że chorowałam bez wyższych temperatur. Od paru dni niespecjalnie się czuję i aplikuję sobie dodatkowe dawki witaminy C (w tabletkach i w postaci cytryny) oraz piję herbatę z sokiem z malin. Mam nadzieję, że przejdzie. Mały się chyba obrócił i kopie nadal, tyle że do środka czyli jakby w wnętrzności. Chyba się przekręcił pleckami w zewnętrzną stronę brzuszka. Dlatego mam takie wrażenie bo czuję jak mocno kopie, a brzuch jednak ani drgnie. Wcześniejsze dni było nawet widać jak rusza się brzuszek. Dziwne uczucie takie kopanie wewnątrz:) pozdrowienia , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegusku, słyszałam, że gorączkę trzeba zbijać, gdy dochodzi do 38 stopni. Staraj się leczyć domowymi sposobami: czosnek, cebula,cytryna, miód. Gdy boli gardło pomaga płukanie przegotowaną wodą z solą. Natomiast, gdy się źle czujesz, pęka głowa, to możesz sobie slubnąć apap lub codipar. Sporadycznie zażywany nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja co do zwalczania objawów grypy/przeziębienia do listy wymienionej przez elfią mamę i asiek dorzuciłabym wygrzanie i wypocenie się w łóżku. Ciepłe skarpety, szal na szyję, napój ze składników powyższych i do łóżka. Powinno przejść :) Asiek- :) również nie mogę się doczekać tego momentu :) Wika - pogratuluj siostrze nowiny :) Elfia mamo pytałaś o połówkowe - to takie badanie wykonywane w 20 tyg. ciąży na specjalistycznym sprzęcie (podobno) pod katem ewentualnych wad itp ogólnie takie wnikliwe sprawdzenie jak się maluch rozwinął do tej pory; czy wszystko jest tak, jak być powinno na tym etapie, dokladne pomiary itd Dostałam namiar do jakiegoś lekarza w Katowicach specjalizującego się właśnie w diagnostyce prenatalnej. To bedzie moje drugie usg w trakcie ciąży. Skoro gadacie już o \"tych sprawach\" to i ja się przyłączę ;) I muszę się przyznać, że teraz zmniejszyła mi się ochota :O Chyba też jakoś przeszkadza mi brzuch i bolą mnie kości np ogonowa (ehh głupio o tym pisać). Wcześniej jakoś bardziej byłam hmmm ruchliwa ;) Ale sny o treści erotycznej miewam dość często :) dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to możliwe, żeby tylko w tłusty czwartek przytyć 1kg? Jeśli tak, to ja tyle przytyłam, po zjedzeniu trzech pączków. W nocy kiepsko spałam, może z przejedzenia? W Bytomiu pięknie pruszy, mam ochotę ulepić przed blokiem bałwana ;) Byłby to bałwan z taaaaaaaaaaakim wielkim brzuchem, jako pomnik wszystkich brzuchatych przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja dzisiaj mialam jakis niespokojny ranek bo dzidzia nie chciala sie obudzi. Nie wdziwi mnie to bo wczoraj caly dzien kopala az do 2 w nocy, chyba nie lubi tak dlugo siedziec po nockach. Chociaz jak tylko sie klade to zaczyna kopac a w dzien sobie spi. Ktos mi mowil ze jak dzidzia jest ruchliwa w brzuszku to pozniej mniej z nia klopotow po urodzeniu, no ciekawe. Wika-pozdrow Jole(moja imienniczke zreszta) i pogratuluj malca. Pozdrawiamy was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam przed chwilką drugą część programu o wcześniakach. Takie maleństwa, że aż mi się łzy w oku kręciły. Zaraz sobie \"porozmawiałam\" z moim maleństwem żeby mu przekazać jak bardzo go kocham i musi być zdrowy oraz wytrzymać do samego końca ciąży. Jeden chłopczyk urodził się w 25 tyg.!!! To tak jakbym miała urodzić za 3 tygodnie. Biedactwo nie przeżyło jednak, był za słaby:( Pocieszające jest to, że większość dziedzi utrzymali przy życiu... Oby nasze wszystkie maleństwa wytrzymały do 37 tygodnia i były zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisio
Witam :) Asiek78-to naprawde dolujace ale tak czasem bywa.Moja ciocia urodzila blizniaczki tez w 25 tyg ciazy.Obie nie przezyly bo to jednak za szybko.Ale nasze dzieciaczki napewno beda silne. Mam takie pytanie,zreszta juz sie powtarzam.Otoz u mnie to 19 tydz. a ja mam juz jakis wyciek z piersi.Nie jest tego duzo ale czy to nie za wczesnie?Czy ktoras cos wie na ten temat? Jeszcze troche a bede nasic wkladki laktacyjne przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisio - ja czegoś takiego nie miałam, ale gdzieś czytałam, że jeszcze w ciąży może wypływać z piersi tzw. siara. Jest to taki pierwszy pokarm specjalny dla noworodków, który im pomaga \"rozruszać\" układ trawienny po urodzeniu. Czasem to wypływa tuż przed porodem, albo wcześniej. Najlepiej jednak zapytaj lekarza na wizycie żeby stwierdził czy to rzeczywiście to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisio - ja miałam wyciek siary ale na krótko przed porodem, w 9 miesiącu. Postaram się coś dowiedzieć jeszcze, to dam znać, ale zapytaj lekarza. Masz możliwość zadzwonić do niego? Idę dzisiaj na imprezę z zakładu pracy. Cieszę się, że mnie zaprosili, bo mogli pominąć - ponad półtora miesiąca jestem na zwolnieniu. Wydaje mi się, że brzuch rośnie jak na drożdżach, z dnia na dzień coraz większy. Nadal nie mogę doczekać się kopniaków dzidziusia. Tzn coś tam niby się przewraca, ale odczuwam to jak sensacje żołądkowe, a nie prawdziwe ruchy. Miałam mieć remont w lutym, lada dzień, a mój ojciec, który zaoferował pomoc, oświadczył, że wcześniej, niż w kwietniu nie może... Ojjj.... a ja myślałam, że to już wkrótce będę mieć tak ładnie... No cóż, mam nadzieję, że się w ogóle wyrobię z remontem. Weeekendowo Was całuję,pozdrawiam, ściskam i co tylko! Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Moja dzidzia od wczoraj daje znaki niby książkowo:) bo własnie zaczoł sie 18 tydzień i 2 ciąża, nie są to mocne kopnięcia lecz wyraznie czuje ze porusza sie dzis np około 8 razy czułam:) ciekawa jestem jak wasze maleństwa... ostatki hmm...imprezujecie? bo ja musze szczeże powiedziec ze do klubów nie mam ochoty chodzić dym,hałas...eee to nie dla mnie, moż własnie pojechał na imprezę troche zazdrosna jestem ,ale nie moge przecież zamknąć go w domu. znalazłam na www.polki.wp.pl fajną księgę imion:) szkoda ,ze jeszcze nie wiem kogo mam w ,,piekarniku,,:) w każdy razie Olka albo Alicje córcia(Ola) pomagała mi wybierać, dla zainteresowanych na stronie http://www.potomek.pl/ po prawej stronie jest kalendarz ciążowy do ściągniecia za darmo wersia po polska ,ale sie rozpisałam:) heehhe wkońcu sie do kompa dostałam :) pozdrawiam wszystkie mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey mamusie! Widze ze chyba wszystkie zabalowały;)w weeken tak mnie wzieło ze od wczoraj oglądam wszystko dla bobasów i cieżąrnych w necie heheh na allegro sporo tez rzeczy dla karmiacych mam co prawda jeszcze troche czasu mamy,ale...http://szafamamy.pl/index.php?m=dir&s=63dvchnzxe3a2jlkx3ft2a5ykb1q3ugb&id_dir=2841 moze sie takowa kieszonka przydać;) tylko ciekawa jestem skąd ja tyle kasy na to wszystko ... pomarzyć dobra rzecz pozdrawiam koleżanki i miłej niedzieli życze!! jak by ktoś chciał pogadać gg 2255223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja kochane we wtorek jade w gorki(do Brennej), musze meza pilnowac zeby sie nie rozbawil zabardzo.Narazie dzwonil i mowil ze sniegu po pas i musi go odgarnac zeby wejsc do domu. :-) Troche mi smutno ze wszyscy beda jezdizc na nartach i sankach a ja bede stac i patrzec :-( Ech ale za rok to juz z z dzidzia tam pojedziemy. No moze nie bedzie jeszcze biegac ale na spacerki pochodzimy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......2,5kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca.............5kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........5kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......2,5kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca.............5kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........5kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Widzę, że nie tylko mój mąż łazi po imprezach firmowych chociaż zadowolony z tego powodu nie był i zły na mnie, że odmówiłam towarzyszenia mu podczas tego party. Ale nie wysiedziałabym godziny w jednej pozycji, poza tym takie zabawy to dla mnie katorga. Spędziłam więc wieczór w swoim towarzystwie no i oczywiście potomka. Ale z chęcią wybrałabym się gdzieś ooo np jak gumecka do Brennej. Fajnie Ci z tym wyjazdem. Co do kasy, to na myśl o zakupach i przemeblowywaniu mieszkania włos się na głowie jeży. Jeszcze na dodatek utopieni jesteśmy w kredycie. Cóż kto ma bałagan w głowie, ten i w życiu od niego nie stroni ;) Ale wszystko jest w miarę pod kontrolą. W każdym razie na razie nie wpadamy w panikę. Wycieków z piersi nie zaobserwowałam. Ruchy małej/go niesystematyczne ale silniejsze i wyrazistsze. Wszystko zależy od mojego samopoczucia, podekscytowania. Np w piątek młody/a zachowywał się dość ruchliwie. W pewnym momencie mąż ugryzł mnie w brzuch delikatnie, odpowiedzią młodej/go był fikoł ek i kopniaki b. delikatne odczuwane w okolicy żeber. W każdym razie nie w dole brzucha jak zazwyczaj tylko wyżej. Popłakaliśmy się ze śmiechu. :) również życzę miłej niedzieli :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo chciałam spotkac się z ludźmi, a tu w końcu okazało się, że najbliższe moje koleżanki nie przyszły. Czułam się trochę nieswojo, szczególnie, że okazało się, że ludziska poprzyłazili z osobami towarzyszącymi (o czym ja nie wiedziałam). Ściągnęlam zatem córkę i moją mężczyznę - jak szaleć, to szaleć. Impreza była w kręgielni, więc siedziałam i przyglądałam się graczom, za to mojej córce bardzo się podobało. Grała do końca a dziś spała do południa - bolą ją wszystkie kości. Okazało się że do naszego grona dołączyła jeszcze jedna dziewczyna z mojej firmy. Termin ma na wrzesień, dwa miesiące po nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nareszcie mam chwilkę czasu, żeby coś skrobnąć! :-) Taka zabiegana jestem ostatnio, to wszystko pzrez te remonty, a dodatkowo teraz jestem na etapie kupowania wyposażenia do sypialni, czyli dużej, ładnej szafy i ewentualnie komody...no i oczywiście, jak to baba w ciaży - na nic się nie mogę zdecydować! :-) Ale przyjemne takie rozterki są :D Elfia_mamo - nie przejmu się - zdążysz przygotować dla dzidzi domek :-) W końcu jak termin przyciśnie, to człowiek zdobywa nieludzkie siły i robi wszsytko! A dzidzia, to chyba nieżła motywacja, prawda? ;-) Gumecka, jak urlopik? :-) Ja w wawlentynkowy weekend, czyli ten - wybieram się chyba do Wisly...a tak ochodzić, zjeść roamntyczką klację, a co! Nalezy nam się :D A porpos badań USG połówkowych, to ja idę na takie specjalistyczne w 21 tygodniu , tyle, że kosztuje 180 zł...ale w super specjalistycznym gabinecie, gdzie ogladają dzidzię z każdej strony, narzady wewnętrzne itd. Troszkę się boję, ale to chyba normalne... :-) Ale mam jeszcze czas, bo na razie to 17 tc więc sie nie przejmuję :-) caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna nareszcie sie odezwalas a juz myslalam ze zapadlas w sen zimowy. ja jade jutro w gorki ale prawde mowiac nie chce mi sie. Ale musze jechac meza pilnowac. Ach w ogole mam ostatnio jakies glupie sny o tym ze maz mnie zdradza. Zreszta wczoraj zrobilam sobie zdjecie i :-( jejku gruba jestem wiec sie nie dziwie ze moge sie niepodobac mezowi. Mam jakiegos dola ot. Moze dlatego ze nadal brakuje mi seksu, acha te baby w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna nareszcie sie odezwalas a juz myslalam ze zapadlas w sen zimowy. ja jade jutro w gorki ale prawde mowiac nie chce mi sie. Ale musze jechac meza pilnowac. Ach w ogole mam ostatnio jakies glupie sny o tym ze maz mnie zdradza. Zreszta wczoraj zrobilam sobie zdjecie i :-( jejku gruba jestem wiec sie nie dziwie ze moge sie niepodobac mezowi. Mam jakiegos dola ot. Moze dlatego ze nadal brakuje mi seksu, acha te baby w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, no w końcu mam dzis dzień wolny, więc troszkę sobie odpoczywam i nadrabiam zaległości w czytaniu :) Moje maluszki też chyba cieszą się, że nigdzie dziś nie idziemy, bo rano tak kopały mamusię, że aż podskakiwał mi brzuch :D Mieliśmy z mężem mnóstwo śmiechu z takiego skaczącego brzuszka. Zastanawiamy się tylko, które maleństwo to podskakuje czy też oboje, bo może mają taką formę zabawy ;) Wogóle ostatnio czuję moje maleństwa coraz silniej i częściej co mnie niezmiernie cieszy. Nawet sobie rozmawiamy, tylko mój mąż nie bardzo chce gadać do mojego brzucha. Mysle że zajmie mu to jeszcze troszke czasu, bo chyba z mężczyznami tak to jest, że dopóki czegoś nie widzą na własne oczy, to nie do końca wierzą że jest. Ale przyjdzie i pora na jego rozmowy z maleństwami :D No, a jutro znów do gina. Pewnie przybyło mi znów ze dwa kilo. Aż się boję mysleć co będzie....Tym bardziej, że z dnia na dzień mam większy brzuch. Jakby rósł mi codzień :P Heh, ale takie uroki ciąży, poza tym maleństwa muszą gdzies mieszkać, a lepiej żęby nie było im zbyt ciasno :) Teraz zmykam, idę napić się herbatki Papa http://lilypie.com/days/050626/3/15/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×