Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Kochane ja juz wrocilam z gorek bo dopadlo mnie przeziebienie i teraz leze w domciu. lekarz dal mi tableteczki i sie leczymy z malenstwem. Moze to dlatego ze ja u siebie w domciu mam ciagle cieplo cos ponad 20 stopni a tam w domku jaest tylko 18, pozatym musialam skakac przez plot w gleboki snieg ,bo nie szlo dostac sie do domku i wpadlam po kolana do sniegu :-( No ale teraz siedze w domciu i czekam na powrot meza ktory biedny sam zostal w duzym domciu i musi czekac az rodzice przyjada a mi strasznie smutno bez niego :-( ech jak ja nie lubie zimy brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz wrocilam z gorek bo dopadlo mnie przeziebienie i teraz leze w domciu. lekarz dal mi tableteczki i sie leczymy z malenstwem. Moze to dlatego ze ja u siebie w domciu mam ciagle cieplo cos ponad 20 stopni a tam w domku jaest tylko 18, pozatym musialam skakac przez plot w gleboki snieg ,bo nie szlo dostac sie do domku i wpadlam po kolana do sniegu :-( No ale teraz siedze w domciu i czekam na powrot meza ktory biedny sam zostal w duzym domciu i musi czekac az rodzice przyjada a mi strasznie smutno bez niego :-( ech jak ja nie lubie zimy brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27 miało być dzidzie a napisałam dzidzię mam nadzieję że mój drugi bobasek się nie pogniewał:-):-) Ja dzisiaj wyjeżdżam na weekend do teściów i bardzo się cieszę! Życzę wszystkim spokojnego miłego weekendu!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27 miało być dzidzie a napisałam dzidzię mam nadzieję że mój drugi bobasek się nie pogniewał:-):-) Ja dzisiaj wyjeżdżam na weekend do teściów i bardzo się cieszę! Życzę wszystkim spokojnego miłego weekendu!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Kobietki ciekawy topik wlasnie go znalazlam hihihi narodziny mojej kochanej fasolki beda 6 sierpnia a ze lipiec jak i sierpien miesiace wakacji wiec hmm dopisuje sie... jestem wlasnie na etapie przeprowadzki i remontu mieszkania wiec malenstwo ma wiele wrazen i emocji... nastepna wizyta u ginekologa w srode 16 stego.. pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamuski i dopisuje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno od Gaf, Mała Czarna, Asiek - dziękuję za ciepłe słowa. Myślę, że z czasem dojdę do siebie. Witam nowe kobietki - miło spotkać tu nowe twarze (eeee, znaczy się.... nowe nicki). Wpiszcie się do naszej tabelki, która jest na poprzednich stronach. Widziałyście dzisiaj Zaklinaczkę? Odcinek o kobiecie, która właśnie czekała na poród, była 2 tygodnie po terminie. Popłakałam się, jak zobaczyłam przeciskającą się na świat malutką dziewczynkę. Moja córka oglądała ze mną, zadając różne pytania. Chyba wycięli fragmenty, w których rodząca krzyczała z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno od Gaf, Mała Czarna, Asiek - dziękuję za ciepłe słowa. Myślę, że z czasem dojdę do siebie. Witam nowe kobietki - miło spotkać tu nowe twarze (eeee, znaczy się.... nowe nicki). Wpiszcie się do naszej tabelki, która jest na poprzednich stronach. Widziałyście dzisiaj Zaklinaczkę? Odcinek o kobiecie, która właśnie czekała na poród, była 2 tygodnie po terminie. Popłakałam się, jak zobaczyłam przeciskającą się na świat malutką dziewczynkę. Moja córka oglądała ze mną, zadając różne pytania. Chyba wycięli fragmenty, w których rodząca krzyczała z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......2,5kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca.............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........-1,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........???13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Musialam uzupelnic bo troszke sie zmienilo. Kochana Elfinko wzystko bedzie dobrze, ja widzisz to dopiero jestem stuknieta ze snia mi sie romanse meza. Mala czarna-co tam u ciebie, fajnie ze twoj men juz troszke sie uspokoil. Pozdrawiam was wszystkie i te nowe mamuski witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwena 23
Witajcie przyszłe Mamunie!Właśnieodkrylam te wspaniałą kafeterie.Też chce sie do was przyłączyć.Termin mam co przwda na 2sierpnia ale to chyba zbytnio nie przeszkadza w końcu dwa dni po lipcu.Czytałam niektóre z waszych wypowiedzi.Tu można sie dowiedzieć wielu ciekawych informacji, zwłaszcza jak sie jest z małego miasteczka,w którym nie ma ani szkoły rodzenia ani basenu.Ale nie ma sie co martwić radze sobie wspaniale.Na pewno jeszcze sie odezwe i czesto będe was odwiedzać.Pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) Dotarłam z usg - w brzuchu szaleje mi zdrowy, ruchliwy CHŁOPAK :classic_cool: :D :D :D :D Ale jestem w szoku. Zdrowy jest i duży. Można na razie odetchnąć. Zaraz uzupełnie tabelkę. Póki co witam nowe mamusie i .. w ogóle; idę odetchnąć i zrobić coś do picia. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......2,5kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........-1,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się \"pochwalić\", że dzisiaj dokonałam pierwszych zakupów ciążowych ubrań. Kupiłam spodnie jeansowe i sztruksowy bezrękawnik. Oczywiście przymierzyłam chyba z 10 par spodni zanim się na coś zdecydowałam (bezrękawniki tylko 2!). Dobrze, że byłam z mężem bo potrwało by to pewnie jeszcze dłużej. Muszę przyznać, że w tych ubrankach wyglądam już na prawdę jak kobieta w ciąży:D Niestety na razie w spodniach nie mogę wyjść bo jak już wspominałam jestem raczej niską osobą i najpierw trzeba je skrócić;) Czeka mnie więc kilka dni w starych spodniach, a mieszczę się jeszcze do 2 par (w jednych mam zamiar chodzić do końca). Wieczorkiem jedziemy z przyjaciółmi do Wisły, do tej restauracji \"Winiarnia\", o której wam wspominałam. Zapowiada się miły i smaczyny wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak mnie dzisiaj wzięło i zaczęłam sobie pzreglądać to nasze forum, cofnęłam się wstecz o parę stron i co widzę? Że zniknęły nam niektóre nasze koleżanki :(( Od dłuższego czasu nie odzywają się gosia28, AGA1983, Edit1, L27, Lila 26, bugsy24, Maja24l, Magdzik, dora77,anna27, Wikaaa,Monika27, Zetka, Mizka31, basia77, ALeks24.... oj, sporo by wymieniać. Czy ktoś wie, co się dzieje z w/w? Nniech któraś się odezwie, smutno bez Was. Dziewczyny, które się jeszcze nie wpisały do tabelki, niech się wpiszą - będziemy dumne, mając \"dowód\" na tak liczne grono. Trzymajcie się ciepło, kobitki! Ciężarówki górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie! jak tam przygotowania do walentynek ;-) Ja już wczoraj zaczęłam świętować i poszliśmy sobie do kina! Co prawda, film był mało romantyczny, ale klimacik był ;D Asiek78, ja te zuwielbiam ta knajpę- szkoda, że nie spotkałysmy się tam! Ale byłoby fajnie, co :) Z tym, że pojade tam w nastęony weekend, bo ten w aure raczej nie dopisywał :o Ja jeszcze 3 tygodnie i ide na te specjalistyczne USG, i mam nadzieję, że mi powiedzią, czy nosze w sobie rozbójnika czy jakąs uroczą księżniczkę :D !!! Apetyt teraz mi zaczał dopisywać, waga co prawda dalej stoi w miejscu, a brzuszke rośnie! Nie wiem jak to jest...Moze mam zepsuta wagę... ;) Całuski niedzielne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne południe:) Wczorajszy wieczór był naprawdę przyjemny (zresztą jak zawsze z tymi przyjaciółmi i w tym miejscu). Zjadłam pyszny żurek i sałatkę nicejską z grzankami - pycha. Wypiłam też może soku i wody niegazowanej:D Pośmialiśmy się przy tym wszystkim, że aż mnie brzuch bolał, a mój mąż z przyjacialem co chwilę wznosili toast \"za Maksa\" hi, hi biedne dziecko będzie opite do czasu narodzin za wszystkie czasy. Małaczarna - rzeczywiście, ale by było jakbyśmy się tam spotkały;). Wczoraj był niezły tłum, wszystko zarezerwowane. Ja jestem bardzo ciekawa jutrzejszego dnia nie tylko ze względu na walentynki, które bardzo lubię, ale też moje urodzinki:) Ciekawe czy będzie jakaś niespodzianka.... okaże się jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz czuje sie lepiej i maluszek chyba tez bo kopie dzielnie. Tylko cos zaczal mi dokuczac bol brzuszka ale polnelam buscopan-lekarz mi przepisal wrazie czego, i teraz jest juz ok. To chyba macica zaczela sie znowu rozciagac :-) Asiek78- to rzeczywiscie mialas fajny wieczor az zazdroszcze, my w tym misiacu slabo z kasa stoimi bo bylismy na feriach wiec i walentynek nie bedzie. Ale co tam ja kocham meza caly rok a nie tylko w ten jeden dzien w roku. http://noworodek.pl/modules/coppermine/albums/userpics/15562/thumb_21%20tydzien....jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też krucho z kasą bo remont wszystko pożera, więc to była skromna kolacyjka. A co do walentynek to niekoniecznie muszą dużo kosztować by było romantycznie;) np. w zeszłym roku byliśmy w domciu, a mąż przygotował pyszną kolację - łososia z grilla z pieczonymi ziemniaczkami, (ja w tym czasie brałam kąpiel) którą spożyliśmy przy świecach, winie i romantycznej muzyce. Rozmawialiśmy ze sobą kilka godzin i było naprawdę romantycznie:D A staramy się też ten dzień spędzać troszkę inaczej ze względu właśnie na moje urodzniki, taka podwójna okazja;) gumecka - fajne zdjęcie;) właśnie sobie uświadomiłam, że ja nie mam jeszcze żadnego zdjęcia od czasu kiedy jestem w ciąży, a chciałam sobie \"dokumentować\" zmiany w wyglądzie:) muszę to nadrobić i to szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......2,5kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........-1,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji Walentynek. Ja niestety dzisiaj sama w domciu(z dzidzia w brzuszku) :-) , maz w pracy do pozna :-( Asiek- gdybym miala swoje mieszkanko to pewnie tez bysmy sobie zrobili romantyczna kolacyjke, niestety mieszkam z rodzicami wiec jakos nie bardzo chce mi sie robic cosik takiego. Ale przynajmniej sloneczko wychodzi i jest pieknie, jeszcze sniezek moglby popadac bo jakos tak ponuro. W koncu przekonalam mojego meza ze seks w ciazy nie jest grozny dla dzidzi, ale powiem wam ze to jakos inaczej robic to bedac w ciazy ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Cześć wsystkim! asiek78- wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! Przede wszystkim życzę Ci szczęśliwego rozwiązania i spełnienia wszystkich marzeń! Ja te walentynki spędzę dość ponuro, bo mój mężczyzna jest uż od ponad tygodnia w delegacji ale odbijemy to sobie jak wróci ;-) Mam do Was pytanie, co stosujecie do smarowania brzuszków? Ja do tej pory używałam oliwki,albo zwykłych kremów. Ale boję się roztępów. Czasami czuję jak mi się ta skóra na brzuchu naciąga. Macie jakieś sprawdzone kremy przeciwko rozstępom? Co do zdjęć, kiedy zaszłam w ciążę postanowiłam raz w miesiącu dokumentować zmiany w rozmiarze brzuszka. I to jest niesamowite tak popatrzeć jak brzuch rośnie. Od października do początku grudnia nie widać praktycznie żadnych zmian. Ale między początkiem grudnia a połową stycznia jest ogromna różnica. Brzuch mi wyszczelił jak z procy. Na stronie http://www.baybus.net/index.php (tylko rzeba się zarejestrować) jest dużo zdjęć brzuszków i nawet zdjęcia z porodów. Dzisiaj z dzidzią zaczynamy 6 miesiąc. Coraz bardziej nie mogę się doczekać jej przyjścia na świat. Zaczynam powoli rozglądać się za różnymi rzeczami, ale jeszcze niczego nie kupuję. Za kupowanie wezmę się chyba w maju. Jeszcze tyle czasu .... Przesyłam wszystkim buziaki i życzę wspaniałych walentynkowych doznań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak pięknym dniu:) kasmo - dziękuję za życzenia:D co do twoich walentynek na pewno sobie odbijecie z nawiązką;) My dzisiejszy wieczór spędzimy w domciu przy jakimś filmiku romantycznym i dobrym jedzonku. Dopiero jednak później wieczorkiem, bo na 19.00 idę na wizytę do gina, będę musiała na pewno uzupełnić tabelkę w kwestii wagi. Aż jestem ciekawa i zarazem przerażona o ile wzrosła;) Co do kremów to ja stosuję prawie od samego początku (tak profilaktycznie) Penaten-krem przeciw rozstępom oraz Dove-ujędraniający żel-krem. Nie wiem czy będą skuteczne, bo nie miałam okazji sprawdzić. Też się boję rozstępów bo w trakcie rozwijania zrobiło mi się parę, fakt że obenie praktycznie ich nie widać, ale jak by się zrobiło dużo to może to wyglądać brzydko:( Nie mogę przeżałować, że przegapiłam sobie robienie zdjęć co miesiąć (choć sobie obiecywałam). Byłoby fajne porównanie bo u mnie podobnie, prawie do końca 5 m-ca nic aż nagle w ciągu 3 tygodni zaczął być widoczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼. Dużżżo zdrowia i samych przemiłych chwil w nadciągającym czasie i czego sobie tylko życzysz :) Postanowiłam wklepać parę ciekawych linków o ciąży krążących po sieci: http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html http://danielfairbanks.pseconds.com/jude.htm takie video o przebiegu ciąży i filmik o porodzie rodzinnym; Krem na rozstępy - fissan; Zdjęcia brzucha jeszcze nie robiłam, ale niedługo mam zamiar to nadrobić. pozdrawiam i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Walentynkowo!!! Gumeck,a lae fajne zdjęcie!!!! :-) Takie malutkie trochę, ale przynajmniej troszkę Cie widać! Fajnie! mi mój narzeczony robi zdjęcia i robimy sobie powoli taki album ciąży, gdzie daje też zdjęcia z USG. U ans wrodzince święto, bo siostra własnie urodziła córeczkę! Ma na imię Ada! Wdziałam ją juz na zdjęciu, pzrez e-mail! Kilka godzin po porodzie! Ech, ta technika! Zaledwie kilka godzin, a juz jej zdjęcia obiegły rodzinkę :-) Ja jak na razie stosuję Fissan przeciw rozstępom - dzieki Bogu na razie nie mam zadnego, ale zamierzam sobie kupić Mustelę- ponoć rewelka, tyle, że kosztuje kurde 90 zł :o Więc cały czas się zastanawiam! Chodze sobie już w ciążowych, sztruksowych sukienkach i na prawdę czuję sie świetnie! Uwielbiam ten stan i ocham mój brzuszek! Nie wiem, czy to sprawka hormonów, ale w tym II-gim trymestrze, na prawdę czuję się świetnie! Zwłaszcza psychicznie! przesyłam całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dzięki za życzenia:) Jestem po wizycie. Dostałam kolejne 2 tygodnie zwolnienia na uspokojenie się skórczy, na które od teraz mam brać minimalną dawkę Fenoterolu i dalej no-spe. Trochę się tego boję bo po nim podobno dostaje się kołatania serca i trzeba go brać z Isoptinem:( Mam nadzieję, że u mnie przejdzie przyzwyczajenie się w miarę łagodnie. Poza tym wszystko OKI. Jednak moje przeczucia co do wagi częściowo się spełniły (1,5kg w ciągu 2 tygodni!:( ). Czułam, że tym razem przybrałam więcej. Tylko zastanawia mnie skąd się to bierze. Jem cały czas tak samo, wręcz staram się ograniczać z niezdrowymi i kalorycznymi pokarmami. Jedyne wytłumaczenie to dla mnie to, że Maks teraz szybko rośnie, bo brzuch teraz powiększa mi się szybciej:). Reszta ciała raczej bez większych zmian. Jeszcze co do kremu na rozstępy to ja stostuję Penaten bo jest specjalnie dla kobiet w ciąży. Mam jednak pytanie do Was: w jakiej cenie jest ten Fissan i czy jest też dla kobiet w ciąży oraz jak się rozsmarowuje? Penaten dość ciężko się rozprowadza, ale podobno to celowo gdyż przy rozsmarowywaniu robi się rónocześnie masaż skóry. NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........-1,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ ? ......... ? ......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
Witajcie Kobitki po tak długaaaśnej przerwie!!!;-) Niestety nie miał m przez ten czas dostępu do kopma więc stad ta wymuszona abstynencja od forum! No ale juz jestem i postaram się przekaza newsy. Na początku - asiek - wszystkiego naj naj naj...no zdrowego grubiutkiego i uśmiechnietego bobaska i naprawdę wyjątkowego tego roku!!! Miałam niedawno wizytę = niecały tydzień temu i mam SYNUSIA:-)!!! chłopaczka, facecika = niesamowite. Widziałam jego długaaśnego siusuaczka i nie mam wątpliwości!!!:-) Gin poprzeisywał mi mnóstwo specyfików bo podobnie jak Tobie asiek napina mi sie macica i mam skurcze a na to nieco za wcześnie (18tydz.)...ale ja mam brac Duphaston i No -spe 3x1, i Aspargin (magnez z potasem). Do tego witaminki no i vitE z której na razie rezygnuję bo się cosik naczytałam że nie bardzo ona wpływa dobrze na dziecko i jest przyczyną uczuleń i astmy u dzieci...hmm - nie wiem co myślec również o tym, że dokąd nie poszłam do gina czółam mojego Małego ja się rusza i puka do mnie - leciutko ale czułam a teraz nic a nic!... Co o tym myślicie? Do tego na razie nic mi nie przybyło kilogramów- schudło mi się 4 kiloski!....hmmm - co jeszcze? hmmm... aaa na rozstępy stosuję Fissan - jest dośc tłusty a;e o to chodzi - przecież prawidłowo de fakto powinno sie smarowac brzuchol oliwa z oliwek ale tak tłustośc to juz nie dla mnie...Kosztuje ok18zł ale mam go poleconego więc stosuję!;-) ok kończe i jak mi się cosik przypomni to dopiszę. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........-1,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet!......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiek - fissan jest kremem na rozstępy dla kobiet w ciaży; cena taka jak podana przez wikę. Wika gratuluję syna !! :) Ale nam się chłopców namnożyło :) Weroniczka na razie jak rodzynek, a raczej rodzynka :) Jako przodownik w nabywaniu kilogramów ;) zauważyłam podobną tendencję do przybierania. Długo nic i nagle 4 kilo :) Takimi rzutami przybieram na wadze. Myślę, że to jakiś wewn. tajemniczy mechanizm. Cała ósemka poszła mi w brzuch i jego okolice. :O Od tego odejmę 500 g bo mały tyle waży jak sie okazało na piątkowym usg. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Asiek calkiem zapomnialam ze ty urodzinki wczoraj mialas wiec wszystkiego najlepszego z calego serca zycze. Jejku jak fajnie ze niektore z nas juz wiedza kogo nosza, gratuluje wam. Ja niestety musze poczekac bo moje takie ruchliwe ze nie da sie zobaczyc nic. Co do kremow to ja stosuje dove ujedrniajacy i jest ok, smarowalam sie oliwka ale straznie wysuszala. Pozdrawiam. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam poprawioną tabelkę bo się bałagan mały zrobił;) jakbym też coś poknociła to poprawcie:) NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet!......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Wikaaa i Maja-24l - co do wagi to często spotykane w tym momencie ciąży że się nie przybiera nic albo wręcz chudnie. Moje \"zacne\" 4 kilo przybyły mi właśnie w ostatnich 4 tygodniach, więc to się zdarza. Nie przejmujcie się, jesteście pod kontrolą lekarza. Za przykład dam wam moja przyjaciółkę, która dla mnie miała wagę nie do osiągnięcia, gdyż za całą ciążę przytyła 6kg! To jest wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam poprawioną tabelkę bo się bałagan mały zrobił;) jakbym też coś poknociła to poprawcie:) NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca............6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... 5.madziam27..... Gdańsk ..... 26 czerwca........7kg .....bliznięta. 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 4 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 1 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........chłopak 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca...1,5kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca............... ? ................ ? 7.bugsy24.......... ? ............. 17-26 lipca.......... ? ................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............0..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............1kg..........??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet!......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Wikaaa i Maja-24l - co do wagi to często spotykane w tym momencie ciąży że się nie przybiera nic albo wręcz chudnie. Moje \"zacne\" 4 kilo przybyły mi właśnie w ostatnich 4 tygodniach, więc to się zdarza. Nie przejmujcie się, jesteście pod kontrolą lekarza. Za przykład dam wam moja przyjaciółkę, która dla mnie miała wagę nie do osiągnięcia, gdyż za całą ciążę przytyła 6kg! To jest wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×