Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Madzim27 jak tam po USG????????????? Mam do Ciebie pytanie- przymując Fenoterol 6x1/2(bo ja jednak po całej nie mogę bo mi wysiada serce)W jakich odstępach czasu przyjmujesz Fenoterol????? czy rozkładasz to tak że bierzesz go w dzień czy tak że też w nocy????Prosze napisz bo mój gin jest za granicą a jak nie wiem jak to rozplanować bo przeczytałam ze Isoptin trzeba przyjmowac podczas posiłku?!Proszę odpisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia sory pomylilam się chodziło mi o Isoptin a nie Fenoterol???????????????????????????????????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak piękny i ciepły dzionek:D u mnie na słoneczku prawie 20 stopni:D:D:D Domi bardzo dziękuję, pogadam jeszcze z mężem i będziemy tam dzwonić. Jak tam nie wypali będę jeszcze szukać;) ja do Bielska-Białej mam 12km, autkiem jedziemy około 10min. Lubię bardzo to miasto, zawsze tam robimy większe zakupy i chodzimy do kina bo jest naprawdę super. Jak coś będę wiedzieć to dam znać:) Z innej beczki: czy wy dziewczyny też się tak szybko męczycie, czy tylko ze mnie taki \"emeryt\"? Trochę popracuję lub pochodzę i zadyszka gotowa:( okropność, nie mówiąc o trudnościach w schylaniu się... Ja isoptinu nie biorę w czasie posiłku, bo nie nakazał mi tego lekarz. Mówił, że najlepiej brać pół godziny przed Fenoterolem (przynajmniej wtedy kiedy wypada zarzycie ich razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!! nawet nie zauważyłam, że zaczęliśmy 29 tydzień!!!! normalnie szok jak ten czas leci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki, Domi - gratuluje cudownych córeczek :D A czy jak miałas robione to usg to cały czas miałaś obraz 3 D??Bo u nas lekarz wybierał momenty i to nam pokazywał w 3 D. No ale zapłaciliśmy 100 zł :)My niestety nie dostalismy zdjęć, ale za to mam filmik, więc jak mi sie uda zrobic zdjęcia z filmu to tez wkleję :) jeśli chodzi o fenoterol to ja biorę co 4 godziny po pół, a isoptin 3Xpo jednej i tez staram sie brać w miare regularnie, najlepiej jeśli sie uda pół godziny przed fenoterolem. Ja też jestem bardzo zadowolona z tego badanka i mi również lekarz potwierdził, że dzieciaczkom nic sie nie stanie jeśli zrobimy im to usg.No i potwierdził, że na 100% mamy dwie córeczki. Wogóle lekarz bardzo miły sympatyczny cierpliwie odpowiadał na moje pytanka. A córeczki za bardzo buziek pokazać nie chciały, bo cały czas zakrywały sie łapkami :) No, ale za to pokazały pieknie języczek i jak to pan doktor określił \"swoje hamburgerki :D\" Idę tez dzis na wizyte do mojego gina, więć jak wrócę to uzupełnie tabelkę :).Pewnie znów dodam ze dwa kilo :P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi- ale piekne zdjecia, ja tez mialam robione takie usg 3d, mam filmik ale mam pytanko bo u mnie nie widac dzieciaczka tak jak u ciebie-ciekawe czemu-napisz co tam ten lekarz robil ze masz takie zdjecia. Majka-gratuluje chlopaczka. Żeby śmiały się pisanki , uśmiechały sie baranki , mokry śmingus zraszał skronie , duzo szczęścia sypiąc w dłonie. Z okazji świat Wielkiejnocy życzy... [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png http://home.att.net/~scorh3/Baby03e2.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje maja24l:) widze ze coraz wiecej facetow:) dzieki domi24 za namiary. ja wiedzialam o tym usg na krakowskim przedmiesciu, troche sie zmartwilam zmiana cennika, szkoda ale podzwonie i sie upewnie:) a teraz uciekam posprzatac w lazience bo moj mezus przywiesil mi dzisiaj szafki:) i poszedl do pracy...ja mam teraz troszke do posprzatania:) slonko cudowne, wiosne czuc w powietrzu...szczegolnie moja kotka czuje bo szaleje na maksa chociaz jest po zabiegu:D asiek-w ciazy przeciez to normalka takie przemeczenie...ja to sie mecze nawet jak mam wyjsc do sklepu i sie ubieram:D troche mi sie chce z tego smiac jak mam zalozyc rajstopy (ze spodni zrezygnowalam i chodze w spodnicy o ile gdzies ide...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u Ciebie był subtelny bo u nas powiedział o cipka i druga:-) Jeżeli chodzi o ten Isoptin to proszę żebyś mi napisała czy też rozkładasz to dobowo czy bierzesz go 3 razy z ciągu dnia???Napisz prosze bo ja jakoś nie za dobrze się czuję a gin ma wyłączoną komórkę!No i czy wcinasz cos w tym czasie bo tak na nim przeczytałm że trzeba????????Proszę odpisz!Ja postanowiłam brać Fenoterol 5x1/2 tylko napisz mi jak rozłożyć Isoptin błagam!!!!!!! U nas też co jakiś czas pojawiała się opcja 3D najpierw je uchwycał na normalnym czarno-białym i potem było 3D a złapać je nie było łatwo:-) Gumecka poprostu łapał ujęcie buźki, robił pocję 3D i robił fotki buźki,kręgosłupa itd!Na filmie też chba cały czas widac dziewczyny chociaz jeszcze go nie ogłądałam na razie zbieram na DVD po wczorajszej ruinie finansowej na USG!:-) Z okazji Świąt życzę Wam Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć... A i jeszcze jedno Asiek zaczełaś 30 tydzień 29 zakończyłaś przecież co Ty tak synusiowi odejmujesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24....Warszawa..... 19 lipca.......7,5kg....Wiktoria i Zuzanna 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.🌻❤️ 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . Pozdrawiamy was i calujemy mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi ano faktycznie, ale gapa ze mnie. Teraz jeszcze bardziej jestem zszokowana;):D jeszcze co do fenoterolu to mi lekarz zwiększył dawkę do 3 x 1, ale Isoptin nadal kazał brać tylko 2 x 1, więc rozłożyłam sobie to tak, że biorę rano i wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim przyszlym mamuskom cudownych, spokojnych, mokrych( ale tylko w poniedzialek) i pełnych milosci swiat Wielkanocnych. Moj synek też Wam życzy wszystkiego naj, bo właśnie zaczyna łobuzowac w brzuszku:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmingusa-Dyngusa,wesołego jajeczka i dużo,dużo uśmiechu na twarzy życzy Gosia25 alias Bugsy24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Witajcie! Domi24 - piękniuchne są te Twoje córeczki - gratulacje! Życzę wszystkim Wesołych Świąt spędzanych w gronie najbliższych! Ja padam na nos po dzisiejszym dniu. Od rana z mamą piekłyśmy ciacha (7 blach!). Przy ostatnim padłam i brat pomógł dokańczać. Istne szaleństwo! A to wszystko dlatego, że teście mają przyjechać w drugi dzień świąt a mojej mamie jak zwykle wydaje się , że wszystkiego zabraknie. Jutro znów maraton:-( Dla mnie jednak najważniejsze jest, że mój mężu już za 1,5 godziny będzie przy mnie:-))) Po swiętach znów jedzie, ale nie zamierzam się na razie tym przejmować. To buziaki dla wszystkich, wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody! Trzeba dotlenić dzieciątka. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey dziewczyny!!! super to USG 3D tez jestem pod wrazeniem zdięc:) Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła,duzoooo zdrówka dla dzieciątek szczęśliwego ,bezbolesnego;)rozwiązania wszystkim przyszłym mamuśkom na te Wielkanoc zyczyę wam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy Asia i Maks🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - gratuluje synka :D przepraszam, że dopiero teraz, ale dopiero co doczytałam Domi - ja sobie rozkładam Isoptim tak aby brać średnio co 8 godzin. Mój lekarz powiedział, że regularność nie jest tak ważna jak w przypadku fenoterolu, ale dobrze by było, żeby odstępy między tabletkami były równe.A ja mam pytanko do Ciebie .Bierzesz relanium 2mg czy 5mg, bo ostatnio lekarza zapisał mi 2 a teraz 5 i nie wiem czy mam brac jak tmte po całej czy te po połowie ? Pozdrawiam i jutro napisze więcej bo dziś coś jestem padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja-24l.
Cukrowy baranek ma złociste różki, pilnuje pisanek na łące z rzezuszki. A gdy nikt nie widzi, choragiewką buja i cichutko beczy: WESOLEGO ALLELUJA !!! Tego Wam Wszystkim zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamuśki :D Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja mam Relanium 2 mg i biorę 1/2 x2 czyli najmniejszą dawkę.I raczej nie zacznę brać po całej chyba że się gin będzie upierał bo nawet po tak małej dawce jestm skołowana! Wiem że Cię wymęczyłam pytaniami o Isoptin ale już nie wiedziałam jak to rozplanować ponieważ zaczynam odczuwać negatywny wpływ leków na serce i żołądek(piecze mnie często w przełyku i mam wrażenie że te leki mi się cofają )dużo tego poprostu!Postanowiłam Brać Fenoterol 5x1/2 i Isoptin o 8.00 14.00 i 21.00 i jest ok! Ja jestem od wczoraj u teściów i jedyne co robię to jem i leniuchuję:-)Wczoraj wieczorem miałam leczone 3 ząbki ale ja nie cierpię stomatologów-bbbbrrrr! Całuję was mocno!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to zrobić wcześniej, ale dopiero dziś na to znalazłam chwilkę na uzaupełnienie tabelki :D Tym razem do przodu 2,5 kg:( czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...12kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24....Warszawa..... 19 lipca.......7,5kg....Wiktoria i Zuzanna 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.🌻 ❤️ 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . Pozdrowionka i zmykamy na spacer, bo pogoda cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam wasze swieta?? moje uplywaja bardzo spokojnie w tym roku:) czuje tez ze przybedzie mi po nich kilka dodatkowych kg :D ale co poradzic jak tyle pysznosci na stole:) maly sie rusza i chyba mu sie podoba. to juz nasze drugie swieta razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam wasze swieta?? moje uplywaja bardzo spokojnie w tym roku:) czuje tez ze przybedzie mi po nich kilka dodatkowych kg :D ale co poradzic jak tyle pysznosci na stole:) maly sie rusza i chyba mu sie podoba. to juz nasze drugie swieta razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem, jem i jeszcze raz jem. Czasem popijam. Tak wyglądają moje święta. Strasznie niezorganizowane. Po prostu odpuściłam sobie organizację - wszystko po najmniejszej linii oporu. Niech żyje słodkie lenistwo. Aż się boję stanąć na wagę. Ostatnio schudłam kg, ale przez te święta z pewnością nadrobiłam straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przypuszczałam, nadszedł czas na aktualizację tabelki u Elfiej Mamy ;) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...12kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 9 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24....Warszawa..... 19 lipca.......7,5kg....Wiktoria i Zuzanna 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16. Mała Czarna ❤️ 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tutaj... sennie... Ja to się pożegnałam z nastrojem świątecznym. Mój tato zachorował na grypę i wzięli go do szpitala :( A jutro miał przyjechać i zrobić remont dla dzidziusia. Wybiera się do mnie już od lutego, coś mam takie przeczucia , że w końcu nie zdąży przed narodzinami młodego. Wszystko na ostatnią chwilę. No dobra, święta już prawie minęły, to do klawiatur, dziewczynki zasiądźcie i piszcie, co tak u Was? Bo tęsknię.... ;) Całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus7
Co prawda temat dyskusji dotyczy lipca , ale chciałam sie dołączyć do Waszej rozmowy. Kiedy Wy wszystkie bedziecie przytulać juz swoje ukochane maleństwa to ja jeszcze trochę będę miała przed sobą. Jak na razie to skończyłam 11 tydzień a termin mam na październik. Bardzo się cieszę bo już bardzo mocno chciałam mieć dzidziusia. Jeszcze tydzień i skończę 3 miesiąc. Sam początek ciąży był fajny , Jak do tej pory żadnych mdłości ani innych sensacji , oprócz takich chyba normalnych jak zmęczenie. Ale właśnie przd świętami byłam u ginekologa i powiedziała mi że skraca mi się szyjka macicy i może być problem. Jak na razie zaleciła leżenie więc nawet nie poczułam tych Świąt bo żadnych przygotowań nie było. I tochę się martwię bo moje dzieciątko jak na razie prawie nic nie waży bo ja jeszcze nie przytyłam a tu już skraca mi się szyjka macicy. To co będzie jak dzidzia zacznie szybciej rosnąc ????? Poradzcie coś a może pocieszcie ??????? Aga z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelotem Razem z lokatorem mojego brzucha jesteśmy obżarci do nieprzyzwoitości. Elfia mamo - mój tata również zaniemógł na grypę, co prawda leży w domu w łóżku (nie mógł przyjechać przez to z mamą) ale choroba to nigdy nic fajnego. :O Te grypy mają wyjątkowo parszywą postać - mam nadzieję, że Twojemu tacie przejdzie szybko i wróci do zdrowia,sz ybko go wypuszczą i zdąży ze wszystkim. W każdym razie życzę mu dużo zdrowia. aguś - przede wszystkim gratuluję kruszynki w brzuszku :), od siebie mogę jedynie Cię pocieszyć i powiedzieć, żebyś była dobrej myśli i słuchała lekarza i głaskała brzuch. :) Głowa do góry. Odpoczywaj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo !!! To właśnie staram sie robić i myśleć pozytywnie ale czasami mnie dopada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
hej mamusie:) ufff... wreszcie dorwalam sie do komputera:) Przez 4 ostatnie dnie (oprocz wczorajszej swiatecznej niedzieli) mielam remont lazienki.... hihihi remont to chyba niedobre slowo bo tak naprawde przez 2 dni mialam w lazience ogromna dziuuuure w podlodze, zero kibeleczka, zero wody:):) No i oczywiscie robili lazienke a namieszali z pradem tak wiec przez te 4 dni bylam jak jaskiniowiec prawie odcieta od wody, pradu i swiata:):) Przez to ominela mnie goraczka przedswiateczna:):) i sprzatanko:) Glowa do gory elfia mamo, twoj tato ani sie obejrzysz i bedzie zdrowy... no i wiosna tez juz mam nadzieje wkrotce zawita!!! Bo ja tesknie!!! Witam tez nowa mamusie - Agus ja tez juz za 2 tygodnie bede w Katowicach:) i zostane tam az do porodu:) Szyjka na razie sie nie martw, za to lez i odpoczywaj. U nas jedna z mamus miala ten sam problem (przepraszam ale zapomnialam ktora...) i wszystko sie ustabilizowalo. No wiec glowa do gory:) Dzisiaj u mnie leje i w ogole jakos tak dolowato, zaczelam wiec buszowac po internecie i znalazlam fajny wozeczek. Firma nazywa sie TATEK i maja wozeczek gleboki, na paskach (wiec mozna dzidzie kolysac), zdejmowana gondolka z uchwytami, dodatkowo w tym spacerowka, skladany... chyba sie zdecyduje. I cena jest fajna 500 zl (plus 50zl za pompowane kolka, ponoc wygodniejsze w uzyciu od plastikowych). Aha i kolory tez maja rozne. Co myslicie dziewczynki, hm?? A moze macie juz jakies inne sprawdzone wozki? Chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
uuu... ale tu dzisiaj pusciutko. To ja w takim raziem pozdrawiam was wszsytkie i do jutra:) Aha - temat wozkow aktualny, piszcie co wiecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×